Ja jūs precīzi nezināt, ko jūs esat "pensionēšanās numurs", ietaupījumi pensijai ir tādi paši kā pakļauti kustīgam mērķim. Jūsu vecuma pensijas numurs ir vai nu vēlamais mēneša ienākums, vai arī pensijas portfelis, kas vajadzīgs, lai iegūtu šo ienākumu līmeni. Mēs esam identificējuši piecus populārus kalkulatorus, kas var palīdzēt jums noteikt jūsu numuru. Mēs izmantosim līdzīgu skaitļu kopu, izmantojot četrus no pieciem, un pārbaudīsim rezultātus. Lai gan katrs kalkulators izmanto nedaudz atšķirīgu kursu, galu galā tas rada pārsteidzoši līdzīgu izstāšanās numuru.

Kāds pensijas kalkulators būtu jādara jums

Ienākuma kalkulatoram vajadzētu ļaut jums sagatavot banku pensijas numuru, lai jūs zinātu, ka esat ceļā, lai sasniegtu savu pensijas mērķi, pamatojoties uz jūsu pašreizējiem uzkrājumu veidiem un pieņēmumiem.

Lai to izdarītu ar jebkādu precizitātes pakāpi, kalkulatorā jāievada konkrēti skaitļi. Dažiem būs grūti skaitļi, piemēram, jūsu pašreizējais gada ienākums, jūsu vecuma pensijas un pat inflācijas līmenis (pēdējo 30 gadu laikā vidējais rādītājs ir aptuveni 3%). Citiem būs vajadzīgi pieņēmumi, piemēram, jūsu atdeves likme pirms pensionēšanās un jūsu atdeves likme pēc pensionēšanās.

Šīs informācijas ievietošana pensijas kalkulatorā palīdzēs jums uzzināt, vai esat atradis ceļu, lai izietu no saviem sapņiem, vai arī, ja jums vajadzēs veikt korekcijas, lai palīdzētu jums tur nokļūt.

5 populārie pensionēšanās kalkulatori

Mēs esam identificējuši piecus populārus pensionēšanās kalkulatorus, tostarp:

 • Bankrate
 • Labums
 • Personīgais kapitāls
 • Vanguard
 • AARP

Pamatojoties uz šo uzdevumu, mēs noskaidrojām, ka, izmantojot kādu no šiem kalkulatoriem, tiks izveidots uzticams vecuma skaitlis, kas palīdzēs sasniegt jūsu mērķus. Šajā pantā mēs izmantosim ikmēneša pensijas ienākumus kā īpašo pensionēšanās numuru, nevis portfeļa lielumu.

Ievadot savus pensionēšanās numurus

Lai veiktu pārbaudes darbu pensiju kalkulatoros, katrā kalkulatorā mēs ievadīsim šādus 12 kritērijus:

 1. Kārtējie ienākumi: 10000 USD gadā vai 8 333 USD mēnesī
 2. Pensijas plānu sākuma bilance: 100 000 ASV dolāri
 3. Ikgadējie ieguldījumi: 10 000 ASV dolāri
 4. Ģimenes stāvoklis: precējies
 5. Pašreizējais vecums: 35
 6. Pensionēšanās vecums: 65
 7. Vecuma pensijas gadi: 30 (pieņem, ka jūs dzīvosiet 95, un tas ir piemērots pensionēšanās plānošanai!)
 8. Atgriešanās ātrums pirms pensionēšanās: 8%
 9. Ienākuma līmenis atvaļinājuma laikā: 6% (mazāks, jo pēc pensionēšanās jums vajadzētu būt konservatīvākam)
 10. Pašreizējā nodokļa likme: 28%
 11. Pensionēšanās nodokļa likme: 15%
 12. Inflācijas līmenis: 3% (kas atbilst pēdējiem 30 gadiem)

Katram kalkulatoram mēs ignorēsim gan sociālās nodrošināšanas, gan noteiktu pabalstu pensiju ienākumus, lai mēs varētu koncentrēties vienīgi uz ienākumu plūsmu, ko nodrošinās pensiju portfelis. Šajā darbībā pensijas portfeļa ienākumi aizstās 65% pirmspensijas ienākumu. Mēs varam droši pieņemt, ka 35%, ko mēs ignorējam, tiks aizstāti ar zemāku dzīves dārdzību, zemāku ienākuma nodokļa saistību un sociālā nodrošinājuma pabalstu kombināciju, ko gandrīz visi Amerikā saņems.

Dažādi kalkulatori, līdzīgi rezultāti

Kad katrs kalkulators palaiž numurus iepriekš, mēs saņemam ikmēneša pensijas ienākumus par sniegtajiem resursiem. Katra kalkulatora izejas atšķirības ir ievērojami mazas, ņemot vērā to, ka katrs kalkulators uzdod nedaudz atšķirīgus jautājumus un apstrādā ievadi no nedaudz atšķirīga leņķa.

Ņemiet vērā, ka mēs neizmantojam numurus, izmantojot personīgo kapitālu, jo vietnei ir nepieciešama reģistrācija, pirms jūs varat izmantot rīku (tas ietver arī jūsu finanšu kontu saistīšanu). Personīgais galvaspilsēta patiešām ir lielisks resurss, taču mēs nevēlamies reģistrēties, lai tieši izmantotu savu pensiju kalkulatoru. Bet, ja jums jau ir attiecības ar viņiem, vispirms palaidiet savus numurus, izmantojot savus aiziešanas kalkulatorus.

Šeit ir rezultāti par pārējiem četriem pensionēšanās kalkulatoriem - visi rezultāti ir mēnesī:

Bankrate dod divus rezultātus, jūsu pirms inflācijas ienākumi (13 141 $) un pēc 3% inflācijas (5 144 $). Viņi arī sniedz pēc nodokļu numura, taču mēs izmantosim pirms nodokļu numura skaita, jo tie vislabāk atbilst mūsu pašreizējiem mēneša bruto ienākumiem.

Labums saka, ka, izmantojot iepriekš minēto informāciju, mēs esam ceļā, lai radītu ienākumu no pensijas 5 411 USD mēnesī, kas ir tikai 3 ASV dolāri mēnesī mazāk nekā Bankrate. Mēs atcelsim šo starpību kā noapaļošanas kļūdu.

Vanguard radīja skaitli, kas ir zemāk par Bankrate un Betterment. Tas norāda, ka mēneša pensionēšanās ieņēmumi būs tikai 3647 ASV dolāri. Tas ir apmēram 1800 $ mēnesī. Iespējams, ka šī atšķirība ir saistīta ar faktu, ka Vanguard automātiski pieņem 4% noņemšanas likmi, nevis 6% pēcpensijas atdeves likmi, kas tiek izmantota pārējos divos kalkulatoros. Ja palielināsim Vanguard $ 3,647 mēnesī, ienākumu rādītājs būs par 50% lielāks (6% dalīts ar 4%), tad šis skaitlis ir 5,470 ASV dolāri mēnesī, kas ir ievērojami atšķirīgs no pārējo divu kalkulatoru rezultātiem. Tik tālu, labi!

AARP dod atšķirīgus rezultātus. Lai sāktu, jums ir jānoklikšķina uz "Skatīt un rediģēt ekonomiskos un citus pieņēmumus" saite lapas apakšdaļā.Tieši šeit jums būs jāievada daudz atbilstošās informācijas no mūsu ieguldījuma. Pamatojoties uz iepriekš sniegto informāciju, AARP atklāj, ka pensijas uzkrājumiem mums būs 2,533,345 ASV dolāri 65 gadu vecumā. Izmantojot 6% atdeves likmi pensijā, šāda lieluma portfelis ģenerē gada ienākumu 152 000 ASV dolāru jeb 12 667 USD mēnesī. Tomēr, ja nākamajos 30 gados pielāgosim ikmēneša skaitli 3% inflācijas līmenim, ko mēs varam paveikt ar inflācijas kalkulatoru, kas nodrošina pašreizējo vērtību, mēs atklājam, ka 12,667 $ ir pēc inflācijas 5,218 $ mēnesī. Tas ir aptuveni 200 $ zemāks par numuriem, ko radījuši pirmie trīs pensionēšanās kalkulatori, taču tas joprojām ir 4%. Vispārīgi runājot, vairumā gadījumu 3% starpība tiek uzskatīta par statisku mirušo siltumu. Tātad, tas ir pietiekami tuvu.

Stāsta morāls

Rādot numurus ar četriem dažādiem pensionēšanās kalkulatoriem, mēs redzam, ka mums ir četri dažādi numuri, kas atrodas vienā un tajā pašā bumbas laukumā. Tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams atrast perfektu kalkulatoru, ja tas pat eksistē. Vēl jo svarīgāk ir tas, ka jūs izmantojat pensijas kalkulatoru, lai izveidotu mērķa pensionēšanās numuru, kas ļaus jums zināt, vai esat ceļā, lai sasniegtu savu pensijas uzkrājumu plānu.

Izvēlieties vienu no pieciem populārajiem pensionēšanās kalkulatoriem, kas uzskaitīti iepriekš, vai izpētīt dažus citus un regulāri to izmantot. Pensiju kalkulators kļūst arvien svarīgāks, jo apstākļi mainās jūsu ceļā uz pensionēšanos. Tas var ietvert būtiskas izmaiņas jūsu ienākumos, būtiskas izmaiņas jūsu izdevumu struktūrā, pieaugošas vai samazinātas vai nu paredzamās inflācijas likmes, vai paredzamās peļņas normas, un pat svarīgākos dzīves apstākļus. Labs pensionēšanās kalkulators ļaus jums veikt pielāgojumus tā, lai jums vienmēr būtu laba ideja par to, kur jūs esat un kur vajag doties!

Komentāri Par Vietnē: