Šodienas tēma ir veids, kā aiziet pensijā ārzemēs.

Vai kādreiz esat fantazējuši par aiziešanu no balto smilšu, palmu pušķu tropisko paradīzes? Vai varbūt dzīve gleznainā Hillside ciematā Itālijā ir vairāk jūsu stilu. Neatkarīgi no tā, vai jūs tuvojat pensijai vai vienkārši sapņojat par to tālu nākotnē, ir vērts apsvērt, kur vēlaties dzīvot, kad aiziet pensijā. Vai jūs vēlaties palikt Vai vēlaties pārvietoties tuvu draugiem vai ģimenei? Vai vēlaties pārvietoties uz vietu ar labāku klimatu vai kaut kur ar zemāku dzīves dārdzību?

Kad jūs domājat par savu izvēli, kur dzīvot, kad jūs aiziet pensijā, nav nepieciešams ierobežot savas iespējas valstī, kurā jūs pašlaik esat. Faktiski ir daudz iemeslu, kā apsvērt iespēju doties ārvalstīs.

Dzīvo labo dzīvi

ASV, aiziešanas pensijā arvien vairāk cilvēku dodas uz citām valstīm. Viņus ievieš piedzīvojums, patīkami klimatiskie apstākļi un zemākas dzīves izmaksas, kas palīdz viņiem maksimāli izmantot savas olšūnu ligzdas.

Pat ar ASV dolāra vājināšanos dažās valstīs ir iespējams dzīvot labā dzīvē ar pieticīgu budžetu. Pabeidzot ārzemēs labā izvēlētajās vietās, var būt tādi luksusa elementi kā kalpone un gatavs sasniegt. Tas var arī ļaut jums pensionēties gadiem agrāk nekā to, kas varētu būt iespējams, ja jūs paliktu palikt.

Dažas valstis piedāvā stimulus - piemēram, rezidentu vīzas, nodokļu atvieglojumus un pakalpojumu atlaides - lai mudinātu izbraukušos pensionārus dzīvot tur. Jūs varat uzzināt vairāk par noteikumiem un priekšrocībām, kas saistīti ar pensionēšanu konkrētā valstī, apmeklējot šīs valsts konsulāta tīmekļa vietni.

Vai jums atlaide ārzemēs?

Ja uzskatāt, vai ārvalstīs pensijā varētu būt jūsu nauda, ​​padomājiet par to, vai jūs labprāt gribētu dzīvot vietā ar citādu kultūru. Ja jums ir tuvu draugi un ģimenes locekļi, jums ārkārtīgi svarīga ir iespēja doties pensijā, iespējams, nav par jums. Bet, ja jūsu ģimene un draugi jau dzīvo daudzās dažādās vietās, neatkarīgi no tā, vai jūs esat Palm Beach vai Panama City, var nebūt lielas atšķirības, ja vēlaties apmeklēt viņus - vai nu jums ir jāturpina lidmašīna. Ja jūs domājat par ārvalstnieku aiziešanu pensijā, bet jūs domājat, ka palaidāt garām savu pazīstamo dzīvesveidu, viens no risinājumiem ir nepilna laika izmitināšana ārzemēs. Ja Austinā, Teksasā un Maltā esat jūsu iecienītais stompingu apgabals, katru gadu pavadot pusgadu, jūs varētu baudīt labāko no abām pasaulēm un iegūt vairāk no sava ligzdas olšūnas.

Ja ārzemēs aiziet pensijā, ir iespēja, kas jūs interesē, ir svarīgi veikt mājasdarbu un pētījumu vietas. Kā ir klimats? Cik maksā dzīves dārdzība? Vai mājas ir lētas? Vai kvalitatīva veselības aprūpe ir viegli pieejama un pieejama? Kādi ir rezidences noteikumi? Kādus nodokļus jums būs jāmaksā? Cik milzīgs būs valodas un kultūras barjeras? Vai varat paļauties uz interneta pieslēgumu un nepārtrauktu elektroenerģiju?

Mēģiniet pirms pērkat

Pirms iegādāties ir gudra ideja. Mēģiniet īrēt valstī, kurā domājat par pensijas pārtraukšanu vairākus mēnešus, un noskaidrojiet, vai tas ir jums, pirms jūs norēķināsieties vai iegādājieties tur māju.

Apmeklētāju valstis, kurās ir izceļotāji, ir Meksika, Panama, Itālija, Urugvaja, Taizeme un Malaizija, kā arī daudzi citi. Piemēram, Malaizijai ir stimulēšanas programma "Malaizija - mana otrā māja", kas ļauj ārzemniekiem, kuri var pierādīt regulārus ikmēneša ienākumus vai kuri veic noteiktu depozītu vietējā bankā, lai iegūtu sākotnējo desmit gadu vīzu un tur iegādātu īpašumu.

Ja dzīve citā valstī sauc jūsu vārdu, paturiet prātā, ka nav jāgaida, kamēr jūsu zelta gadi pāriet ārzemēs. Mans radinieks pirms daudziem gadiem pārcēla savu ģimeni uz Bali. Viņš strādā attālināti klientiem Amerikas Savienotajās Valstīs. Zemākā dzīves dārdzība Indonēzijā nozīmē, ka viņa ģimene var dzīvot skaistajā villā, no kuras paveras skats uz rīsu laukiem, un saviem bērniem ir pavārs, dārznieks un pilna laika aukle. Ja esmu pierunājis par jūsu interesi par labu dzīvi citās zemēs, iepazīstieties ar resursiem, kas paredzēti aiziešanai pensijā ārzemēs, kurus esmu ievietojis šīs lapas apakšdaļā. Tā kā šodienas epizode ir par dzīvi ārzemēs, es izsniedzu kopiju 1000 vietas, kur redzēt pirms miršanas. Un uzvarētājs ir klausītājs, vārdā Meredits. Meredith tika automātiski ierakstīts grāmatas izsūtījumā, kad viņa sūtīja man e-pastu. Apsveicam! Cha-ching! Tagad tas viss, pateicoties naudas naudai meitenei, jūsu ceļvedim par bagātāku dzīvi. Kā vienmēr, ikviena situācija ir atšķirīga, tāpēc noteikti konsultējieties ar nodokļu vai finanšu konsultantu, pirms pieņemat svarīgus finanšu lēmumus. Šis podcast ir paredzēts tikai izglītojošiem nolūkiem, un tas nav paredzēts kā aizstājējs personalizētu, profesionālu padomu meklēšanai. Sūtiet savus jautājumus vai komentārus uz e-pastu: [email protected] Paldies par klausīšanos! Saistītās saites:

  • Expat apmaiņa
  • Starptautiskā dzīvošana
  • Malaizija - mana otrā māja
  • Panama ir paradīze pensionāram

Attēls pieklājīgi no Shutterstock Vairāk padomu no Money Girl

Komentāri Par Vietnē: