Varat vainot plaša amerikāņu bankas konta stāvokli par daudzām lietām - agresīvu aizdevumu, pieaugušo veselības aprūpes izmaksu, vidusšķiras ķidāšanas, augstāku nodokļu, algu pieauguma apturēšanas uc, un jūs, iespējams, nebūtu nepareizi.

Tomēr lielāko daļu laika mēs esam vienkārši mūsu pašu vissliktākais ienaidnieks.

Mēs apzinīgi pieņem lēmumus katru dienu, kas ietekmē mūsu tagadni un nākotni. Parasti šie lēmumi vēršas pie dažām no mūsu sliktākajām cilvēka īpašībām - slinkums, garlaicība, trauksme, vientulība, bailes, nepacietība un alkatība.

Nekur tas nav tik acīmredzams kā tad, kad skatāties uz to, ko mēs ēdam. Amerikāņu noklusējums ir izvēlēties pazīstamu, ātru, vieglu, garlaicīgu, augstu nātrija saturu, augstu tauku saturu, augstu cukura daudzumu un augstu tirgošanos ar nezināmu izcelsmi un sastāvdaļām.

Tas, protams, rada sekas. 68,8% pieaugušo (vecumā no 20 gadiem) ASV uzskata par lieku svaru vai aptaukošanos. 9,3% iedzīvotāju ir diabēts. Un 29% ir paaugstināts asinsspiediens.

Turklāt liela daļa pārtikas, ko mēs ēdam, izraisa milzīgas sekas, ko izraisa pārmērīgi augsti pesticīdi, herbicīdi, ūdens patēriņš un dzīvnieku izcelsmes notekūdeņi. Un ģimenes stiprināšanas laiks ap vakariņu galdiņu ir tikai atmiņas atmiņa ...

Ar dažiem izņēmumiem, kad mēs vakariņām izbraucam, mēs pieskaramies daudzām sliktām lietām, viss vienā ieradumā. Ah ... kurš rūpējas ?! Kamēr tas garšo labu, mēs staigājam prom laimīgs un atgriezieties vēlāk, vai ne?

Pievērsīsimies uzmanību finansējumam nedaudz. Cilvēki daudz izšķērdē ēdienu - vēsturiski pierādījumi un personīgā pieredze mums parāda daudz. Faktiskie skaitļi tomēr ir diezgan šokējoši:

Tas ir pareizi - pirmo reizi vēsturē, amerikāņi tērē vairāk restorānos un bāros, nekā tie ir pārtikas preču veikalos. Tikai pēc vairāk nekā 20 gadiem mēs esam iztērējuši pusi mazāk līdzekļu nekā ēdieni / dzērieni salīdzinājumā ar pārtikas precēm līdz līdzvērtīgam līmenim.

Protams, tas nenozīmē, ka amerikāņi saņem vienlīdz lielu ēdienu no restorāniem, jo ​​tie ir no pārtikas, ko viņi ēd mājās - ar uzcenojumu tas, iespējams, ir vairāk kā viena ceturtā daļa pārtikas.

Tātad ... kas ved uz šo tendenci?

Ja man vajadzēja domāt par vienu uzmini, tikai vienu uzmini, tas būtu: slinkums.

Mēs pārbaudām no mūsu nogurdinošajām darbavietām, un pēdējā lieta, ko mēs vēlamies darīt, ir pielikt visas pūles kaut ko citu pārējā dienā.

Tomēr ir lieta, vai tiešām ir vieglāk iziet un nopirkt restorānu ēdienu? Lai vakariņotu, jums ir jāsaņem lēmumu pieņemšanas pilnvaras, lai izvēlētos, kur iet ārā (reizēm sliktos laika apstākļos) un nokļūst automašīnā, brauc uz restorāna vietu, atrod autostāvvietu (varbūt maksā par to), staigāt, pagaidiet rindā pie galda, gaidiet apkalpošanu, pagaidiet ēdiena sagatavošanu un pēc tam pārmaksājiet par ēdienu, kā arī par galu. Nemaz nerunājot par darba stundu (-ām), kas jums bija jāmaksā, lai pārmaksātu par šo privilēģiju. Vai tas ir patiešām vieglāk, nekā iet uz jūsu virtuvi un sagriež dažas veggies, un throwing tos pannā ar dažām pupiņām un garšvielām? Vai sieru uzkarsējiet uz maizes gabala. Mmm ... grilēts siers samviks ...

Es domāju, ka ērtības ir patiešām skatītāja acīs.

Varbūt tas ir vienkārši zīme, ka ļoti nedaudzajiem ir pavediens par to, kā gatavot, un lielākā daļa no viņiem ir pārāk slinki, lai uzzinātu, kā sākt. Mēs esam kļuvuši par patērētāju līgumtulkotāju kultūru. Iepriekš minētā diagramma ir diezgan pārliecinošs pierādījums tam, ka to atbalsta.

Neatkarīgi no iemesla, tas ir skumjš. Kad mēs atsakāmies no mūsu gatavības gatavot, mēs atmetam savu veselību, mūsu prasmju kopumu, mūsu zināšanas, mūsu sabiedrību un mūsu finanses. Un neviens no viņiem nav vairāk vainīgs par tūkstošgadu.

Par laimi ir daži risinājumi:

1. Izstrādāt pareizo domāšanas veidu ap to, kas ir ērti un kas nav, kad runa ir par ēdienu, kuru ēdat. Pēc gadiem ilgas izaicināšanas, ēdiena gatavošana no mājām ir daudz ērtāka nekā agrāk izceltais ēdamistabas scenārijs. Es esmu slinks, bet es esmu slinks veselīgā veidā, tāpēc ka es nevēlos iet cauri visam izšķērdētajam laikam un pūlēm ieturēt maltīti. Šodien es ēdu tikai šādos scenārijos:

  • kad visi citi uzstāj (grupas izbrauciens es gribu apmeklēt)
  • ceļojot (un nav pieejamas labas pārtikas preces)
  • kad man ir dota dāvanu karte, lai to izmantotu
  • ĻOTI īpašos gadījumos

2. Uzziniet, kā gatavot. Ir daudz labāku ieguldījumu dzīvē, kas nodrošina lielāku peļņu jūsu veselībai un jūsu finansēm, nevis mācīšanās gatavot. Un 1 minūšu pogas sitiens jūsu mikroviļņu krāsnī netiek skaitīts. Iegūstiet pareizas virtuves piederumus, skatīties dažus videoklipus, atrodiet dažas receptes (šeit ir daži iecienītākās lētas brokastis, pusdienas un vakariņu receptes), un to vienkārši dariet. Galu galā, jums būs vieglāk nekā ārpakalpojumu alternatīva. Un šeit ir saraksts ar 17 zemu cenu pārtikas precēm, lai jūs sāktu.

3. Izkļūt no savas komforta zonas un mainīt to, ko ēdat. Vēlamais un maigs burgers, pica, steiks un cepta pārtika Amerikāņu diēta ir restorānu nozares mikrokoms. Restorāni vienkārši rūpējas par to, ko mēs vēlamies ēst. Pie kāda stūra vienmēr ir restorāns, kurā ir šīs lietas. Kad sākat paplašināt gaumi un ēst veselīgāk, notiek smieklīga lieta. Jūs kļūstat vairāk saistīts ar un interesē to, kas notiek jūsu ēdienā. Jūs vēlaties vairāk kontrolēt to. Un jūs arvien vairāk pielāgojat to, kādas ir neveselīgas restorānu iespējas, un izvairieties no tām.Ja jūs patiešām vēlaties uzlabot savu veselību un ietaupīt naudu, kļūt par veģetāro.

4. Izveidot labas pārtikas preču pirkšanas ieradumus. Sagatavojiet iknedēļas pārtikas preču sarakstu (es ļoti ieteiktu izveidot tabulas pārtikas produktu cenu tabulas), nopērciet tikai to, kas ir šajā sarakstā, un pēc tam gatavojiet un ēdiet visu, kas nākamajā nedēļā sēž. Atkārtojiet 1 nedēļu vēlāk. Neļaujiet neko nedarīt. Vienkāršs kā tas. ℘

Komentāri Par Vietnē: