Dienu, kad es pārcēlos no savām vecāku mājām un līdz Miami, es uzzināju dažas grūtās patiesības. Vai jūs zinājāt, ka, kad jūs izietat ēst, ne vienmēr ir divi cilvēki, kas var pārbaudīt? Nu, ja jūs to nedarāt, jūs to darāt un ēst vairāk nekā vienu brīdi, patiešām varēsiet noķert no budžeta. Lielākā daļa ēdienu izmaksā no $ 20 līdz $ 25 par personu, un tas ir ķēdē, bez alkohola ēdienreižu tipa iestādēs. Divas personas, kas ēd divreiz nedēļā, nozīmē papildu 400 eiro mēnesī, kas iztērēti pārtikai.

Daudzi cilvēki bauda ēšanas pieredzi un laiku, ko tas var ietaupīt, lai gan tas var būt dārgs. Par laimi, Restaurant.com piedāvā atlaides desmitiem tūkstošu restorānu, no kuriem daudzi atrodas jūsu aizmugures pagalmā. Parasti es vēlētos turpināt un rakstīt pārskatu par to, kā šie puiši darbojas, bet es nolēmu sniegt jums savu pirmavotu pieredzi par to, cik lieliski šie darījumi var būt, un kā izvairīties no dažām nepilnībām.

Kāpēc restorāns Rocks

Restorānā regulāri tiek piedāvāti reklāmas kodi, kas atlaida viņu dāvanu kartes izmaksas. Restaurant.com dāvanu kartes ir no $ 10 līdz $ 100 (neregulāri $ 200 sertifikāti) un parasti atlaide ir 40%. Tā, piemēram, ja jūs meklējat apmeklēt vietējo BBQ locījumu, jums vajadzētu būt iespējai iegūt $ 25 dāvanu karti par 10 ASV dolāriem. Tomēr promo kodi papildina papildu atlaides 50% -80% apmērā, ievērojami samazinot dāvanu kartes izmaksas. Izmantojot 80% atlaidi reklāmas kodam "FLAG" agrāk šonedēļ, man bija iespēja maksāt 2 ASV dolārus par tik daudz dāvanu kartes 25 ASV dolāru, cik vēlējos. Lieki piebilst, ka es nopirku daudz no tiem.

Restorānu klāsts, ko jūs varat atrast ar šo vietni, ir patiešām pārsteidzošs. Man ir pieejami vairāk nekā 200 restorāni 10 jūdžu rādiusā, un, ja es paplašināšu līdz 15 jūdzēm, šis skaits ir trīskāršojies. Jā, es dzīvoju uz ziemeļiem no lielas pilsētas, bet es esmu pārliecināts, neatkarīgi no tā, kur tu dzīvo, jūs atradīsiet daudz dažādu restorānu, kas jums pieejami. Lielākā daļa sertifikātu nekad nebeidzas, un, kad jūs tos iegādājaties, jūs varat tos nekavējoties izdrukāt.

Kāpēc restorāns.com nav klintis

Lai gan man patīk šis pakalpojums un restorāna restorāns piedāvā, ka es neesmu liels cienītājs, no kura viens nav viņu vaina. Trīs trāpījumi, kas man ir pret šiem puišiem, ir šādi:

  1. Slēgtas restorāni - Kā jau minēju iepriekš, es nopirku daudz restorānu restorānu dāvanu kartes 25 ASV dolāru apmērā un, diemžēl, divi restorāni, kurus es plānoju apmeklēt, ir slēgti uzņēmējdarbībai. To varēja izvairīties, ja pirms pirkuma veikšanas veica nelielu izpēti (sazinoties ar restorānu un saucot trīs bites nožēlu), bet es nopirku vairumā. Pārāk bieži restorāni, par kuriem ziņots kā slēgti, paliek sarakstā, un abi, par kuriem es ziņoju otrdien, vēl joprojām ir parādītas šodien. Kad iegādājaties dāvanu karti, esi drošs, ka restorāns joprojām ir atvērts.
  2. Iztērēt summas un ierobežojumus - No uzņēmējdarbības viedokļa es piekrītu gandrīz visiem ierobežojumiem, uz kuriem attiecas daži no šiem dāvanu sertifikātiem. Piemēram, daudzi no nopirktajiem produktiem ir jāizmanto, lai pasūtītu īpašas maltītes vai pieprasītu izmantot noteiktu tēriņu summu (parasti 35 vai 45 ASV dolāri). Tas ierobežo ietaupījumu daudzumu, ko varat radīt, izmantojot Restaurant.com, taču saprotams, vietnes, kuras jūs apmeklējat, nevar nodrošināt pārtiku bez maksas.
  3. Dāvanu sertifikāts Stigma - Tas ir kaut kas, kas man jādarbojas, bet es vienmēr jūtos mazliet lēti, kad es nobloķēšu papīra lapu ar atlaidi. Izmantojot šos sertifikātus tik bieži, man labāk kļūst par jokiem, kad tos izmanto. Es zinu, ka šeit esmu mazākumā, bet ir arī citi, kas var attiekties.

Jūs nevarat atrast ķēdes restorānus, piemēram, Applebee's vai Chili's restorānā.com.com datubāzē, bet tas ir labi. Šāda veida uzņēmumi vienmēr piedāvā 2 par 20 vai 3 ēdienreizēm lielām atlaidēm, un dāvanu kartes nav nepieciešamas. Ar restorānu.com jūs atradīsiet visu veidu ēdienus un stilus, un, ja vēlaties pavadīt nakti pilsētā, kāpēc neiegādājieties 20 vai vairāk dolāru?

Reklāmas kodi restorānā Restaurant.com tiek mainīti katru nedēļu, tāpēc es darīšu visu iespējamo, lai saglabātu pašreizējos pieejamos rādītājus zemāk. Turpmāk norādītais reklāmas kods darbojas līdz 2011. gada 31. decembrim.

  • Promo kodekss "PĀRDOŠANA - Ietaupiet 92% no visiem pirkumiem. (Tas nozīmē, ka 25 ASV dolāru dāvanu karte izmaksās 2 ASV dolārus)

Komentāri Par Vietnē: