Tik daudz laba, kā viņš dara, Dave Ramsey mani satver riekstus ar savu viedokli par parādu. Deivs Ramsijs, kā viņš viegli atzīst, izdarīja dažas patiešām stulgas lietas ar parādu. Piesaistot līdzekļus sliktiem darījumiem ar nekustamo īpašumu, viņš atkāpās tā, kā vairums no mums nekad nevarēja iedomāties. Pat kā nekustamā īpašuma ieguldītājs, mans sviras efekts un aizņēmumi nav tur, kur netālu no toksiskā līmeņa Dave Ramsey devās uz. Kāpēc Tā kā Dave Ramsija personība ir viena no galējībām. Līdzīgi kā alkoholiķis, viņš nevarēja kontrolēt viņa parāda izmantošanu. Viņš ieguva šo sviras garšu un viņš aizgāja pirms pusdienlaika.

Dave Ramsey ir atveseļojošais debtaholisms

Tagad viņš ir atveseļojies parādsaholika. Tāpat kā atveseļojošs alkoholiķis viņam nekad nevajadzētu aizņemties. Kāpēc Viņš vienkārši nevar to rīkoties. Ievietojiet Dave Ramsey un parādus kopā, un kaut kas patiešām neglīts attīstās.

Labi. Bet kāpēc tas attiecas uz visiem mums? Tas ir tā, it kā atkārtots alkoholiskais dzēriens pasakītu pārējai pasaulei nekad nebūtu glāzi vīna. Citiem vārdiem sakot, tas, kas strādā un nedarbojas Daveam Ramsejam, nevar attiekties uz visiem citiem. Protams, ir arī tie, kas, tāpat kā Deivs, nevar kontrolēt parādu, un tam vajadzētu izvairīties no tā, kā tas notiek. Taču parāds, ja to izmanto gudri, var ievērojami uzlabot savas finanses, var palielināt finansiālo brīvību un var ievērojami uzlabot jūsu bilanci.

Patiesi pret nomu - patiesībā nav nekādas atšķirības

Būt bez parādiem automātiski nenozīmē, ka esat sasniedzis finansiālo brīvību. Piemēram, grāmatvedības pasaulē ir daži sarežģīti noteikumi attiecībā uz to, kā uzņēmumam jāuzrāda noma. Daļa no šo noteikumu iemesla ir novērst uzņēmuma parādīšanos, lai uzlabotu savu bilanci, kad patiesībā tās nav.

Ļauj man paskaidrot. Pieņemsim, ka uzņēmumam pieder ēka un tam ir 1 miljons dolāru hipotēku par īpašumu. Protams, hipotēka tiek uzrādīta kā saistības uzņēmuma bilancē. Tātad, ko tad, ja tas gribētu iegūt šo hipotēku no savas bilances, bet joprojām saglabā ēku? Nu, tas varētu pārdot īpašumu un pēc tam iznomāt to atpakaļ no pircēja saskaņā ar ilgtermiņa nomu. Vai uzņēmums ir labāks? Nē, tā vienkārši mainīja ēkas īpašumtiesību juridisko formu. Katram mēnesim tā joprojām ir jāmaksā par ēku, bet tagad maksājumu sauc par "īri", nevis par hipotēkas maksājumu.

Mēs varam darīt to pašu, nomājot māju vai iznomājot automašīnu. Jums var nebūt parādu, bet jums ir finansiālas saistības, kas prasa ikmēneša maksājumus. Un jūs nekad tieši neatzīsit to, ko maksājat par katru mēnesi.

Real Deal par parādu

Tātad, šeit ir darījums: bez parādiem nav svēta grāls finanšu brīvības. Mana sieva un es varētu būt bez parādiem diezgan viegli. Mēs varētu pārdot savu māju, atmaksāt visu parādu, un ir jāpaliek nedaudz naudas. Es domāju, ka tad mēs iznomājam māju vai dzīvokli, un es turpināšu iet uz darbu ikdienā. Vai mēs būtu finansiāli bez maksas? Nē. Es domāju, ka mēs varētu pāriet uz lētāku teritoriju un varbūt pat maksāt naudu par mājām. Vai mēs būtu vairāk satura dzīvē? Nē. Faktiski viss, ko mēs galu galā darām, ir iznīcināt mūsu ģimeni un aiziet no vietas, kurā mēs mīlamies.

Tagad punkts šeit nav beidzies un sākt aizņemties. Bet es iesaku apsvērt šādas vadlīnijas, kad runa ir par naudas aizņemšanos:

  1. Izvairieties no aizņemšanās, lai nopirktu kaut ko tādu, kas nav ilgtermiņa grūti: Tas nozīmē, ka neaizmirsti doties atvaļinājumā vai doties izklaidētos restorānos vai arī izvēlēties savu skapi ar dārgām drēbēm. Viens no iemesliem, kādēļ mēs esam finansiāli brīvi, lai gan mums ir parāds, ir tas, ka mums ir materiāls aktīvs aiz parādu (mūsu māja), ko mēs varētu pārdot, ja vēlamies un nebūtu parādu. Kad jūs atvaļinājat, jūs to nevarat pārdot, lai atmaksātu parādu.
  2. Saglabājiet kopējos parādu maksājumus zem 30% no jūsu bruto ienākumiem: Es zinu, ka daudziem tas būs ļoti grūti, jo īpaši, ja jūs dzīvojat dārgā zonā. Bet es atklāju, ka, ja mēneša parādu maksājumi pārsniedz 30% no jūsu bruto ienākumiem, dzīve kļūst ļoti neērta. Un jāpiebilst, ka, pieaugot vecumam, šis procents ir jāsamazina. Tam vajadzētu samazināties, jo jūsu ienākumi būtu jāpalielina, un tam vajadzētu arī samazināties, samaksājot parādu. Ja esat izlasījis manus rakstus par to, kā kreditēšanas klubs nosaka procentu likmes, jūs zināt, ka jums ir jāmaksā parāda attiecība pret ienākumiem 30% vai mazāk, lai aizņemtos no kreditēšanas kluba. Tomēr šī proporcija neietver jūsu hipotēku vai īres maksu. Šeit es domāju, ka tam vajadzētu. Mērķis ir saglabāt visus parādu maksājumus, tostarp mājokļus, zem 30%.
  3. Gudri aizņemties: Tagad mums visiem būtu jāzina par mainīgas procentu likmes hipotēku briesmām. Hipotēkām jābūt 15 vai 30 gadu aizdevumiem ar fiksētu procentu likmi. Izmantojiet 0% kredītkaršu piedāvājumus, ja ir lietderīgi to darīt. Jūs varat pārbaudīt dažus 0% bilances pārskaitījumu kredītkaršu piedāvājumus.
  4. Nevar šodien tērēt, ko jūs nopelnīsiet rīt: Tas patiešām piesaista pirmās vadlīnijas iepriekš. Bet mērķis ir kontrolēt savus izdevumus un neļaujiet viegli piekļūt aizdevumam, lai jūsu izdevumi netiktu kontrolēti. Varat izmantot daudz bezmaksas tiešsaistes budžeta veidošanas rīku, kas palīdzēs jums izsekot un kontrolēt savus izdevumus. Izmantojiet to, kas jums vislabāk atbilst.

Dave Ramsey ir izklaidējošs, un es piekrītu daudz ko viņš sludina. Un, ja jūs izvēlaties izvairīties no parādiem, kā viņš to dara, es noteikti nepasludināšu, ka tas ir slikts lēmums.Bet es arī uzskatu, ka atbildīgs aizņēmums var uzlabot jūsu finanses ar nelielu risku. Tātad, ko jūs domājat, vai Dave Ramsey pieeja parādam ir piemērota pieeja visiem?

Komentāri Par Vietnē: