Laipni lūdzam mūsu nedēļas garajā sērijā par to, kā nopelnīt papildu ienākumus no sāniem. Šajā ceturtajā no pieciem pantiem mēs aplūkojam 50 resursus, ko var izmantot neviens ārštata darbinieks.

Zināšanas par to, kur atrast pareizos instrumentus, lai palīdzētu jums paveikt darbu, ir nozīmīga daļa no Hustle procesa. Tīkls ir liela vieta, un tāpēc var būt grūti atrast tieši to, ko meklējat. Lai norādītu jums pareizajā virzienā, esam izveidojuši sarakstu ar 50 ārštata resursi lai jūs varētu atsaukties.

Mēs vēlētos turpināt pievienot šim sarakstam, tāpēc, lūdzu, dalieties ar lielajiem resursiem, ko esat atklājis pats.

Sakaru resursi

Komunikācija ir liela nozīme jebkurā biznesā. Tālāk norādītie komunikācijas resursi ietver kontaktpersonu pārvaldības, sanāksmju un biļetenu rīkus.

Iet uz sapulcēm GoToMeetings ļauj jums veikt dažādas ar darbu saistītas uzņēmējdarbības tiesības tīklā. Tas ir lieliski piemērots saziņai ar nelielu grupu un pat dokumentu vai ideju kopīgošanu. Jūs varat reģistrēties 30 dienu izmēģinājumam bez maksas, lai uzzinātu, vai tas ir turētājs.

Skype Skype ir viens no labāk zināmiem rīkiem, kā organizēt jūsu biznesa tikšanās. Jūs varat arī sazināties ar draugiem un ģimeni ar Skype. Tas ir lielisks veids, kā sazināties un vislabāk ir bezmaksas versija! Varat uzlabot un maksāt maksu, ja jums ir vajadzīgas citas iespējas.

Highrise Highrise ir tiešsaistes programma, kas palīdz jums sekot līdzi jūsu sarunām, potenciālajiem klientiem, e-pastiem utt. Tas ļauj jums organizēt darbu, lai jūs neaizmirstu veikt tālruņa zvanu vai sekot līdzi klientam. Jūs to varat izmēģināt bez maksas 30 dienas.

Techinline attālā darbvirsma Techline Remote Desktop nodrošina uzņēmumiem tūlītēju un drošu savienojumu starp attālajiem datoriem tīmeklī. Izmantojot šo attālās darbvirsmas atbalsta sistēmu, nav svarīgi, vai esat valstī vai cimds, šī sistēma ir balstīta uz pārlūku un palīdzēs jums paveikt darbu.

aweber aWeber ir e-pasta mārketinga programmatūra, kas palīdz mazajiem uzņēmumiem, vietnēm un emuāriem automatizēt e-pasta sekošanu un e-pasta informatīvo izdevumu piegādi. Tas piedāvā tādus rīkus kā profesionālas e-pasta reģistrācijas formas un automātiskais atbildes dienests, kas ļauj ērti veidot savu e-pasta sarakstu un uzturēt kontaktus ar potenciālajiem klientiem.

BigContacts Big Contacts ir vēl viena komunikācijas pārvaldības sistēma ar viegli lietojamu saskarni, kas palīdz jums saglabāt sakārtotus kontaktus, uzdevumus un failus vienā vietā. Varat bez maksas izmēģināt 15 dienu izmēģinājumu un lejupielādēt lietotni.

Kampaņas monitors CampaignMonitor ir e-pasta mārketinga programmatūra dizaineriem un viņu klientiem. Varat nosūtīt pielāgotās e-pasta kampaņas, izsekot rezultātus un pārvaldīt abonētājus. Jūs varat pierakstīties bez maksas ar izmēģinājuma piedāvājumu un izlemt, vai jums patīk šis pakalpojums, pirms jūs maksājat.

Finanšu resursi

Finanšu resursi ietver grāmatvedības, rēķinu un maksājumu rīkus.

FreeAgent FreeAgent ir tiešsaistes grāmatvedības lietojumprogramma, kas ir ideāli piemērota ārštata darbiniekiem, darbuzņēmējiem un mazo uzņēmumu īpašniekiem. Ar šo programmu jūs varat rēķinus saviem klientiem un izsekot savus izdevumus un noteikt, kas jums parādā par nodokļiem.

Tiešraidē Tiešais ir paredzēts mazo uzņēmumu īpašniekiem, kam nepieciešama sistēma, kas automātiski var ierakstīt ienākumus un izdevumus. Varat klasificēt darījumus un sagatavot aplēstos un gada beigās maksājamos nodokļus. Es izmantoju Tiešu un ļoti mīlu to.

Mazākaprēķina Mazāk grāmatvedības padara jūsu grāmatvedības vienkāršs. Ar šo programmu jūs varat nosūtīt rēķinus un priekšlikumus, izsekot izdevumus, automātiski importēt bankas darījumus. Tas padara grāmatvedības stresu brīvu un aizņem minējumu no tā.

Freshbooks Freshbooks ir tiešsaistes rēķinu izrakstīšanas programma, kas palīdzēs jums izsekot jūsu laiku, organizēt savus izdevumus un rēķinus saviem klientiem. Šis ir vēl viens resurss, ko izmantoju, un tas ietaupa mani daudz laika un padara izsekošanas rēķinus un maksājumus snap.

Rēķina mašīna Rēķina mašīna ļauj jums rēķinus saviem klientiem par dažādām lietām, piemēram, stundām, projektiem un produktiem. Tas piedāvā jauku, tīru interfeisu ar viegli lietojamām nolaižamajām izvēlnēm. Rēķinus var izveidot kā PDF vai tos var pa e-pastu nosūtīt tieši.

Blinksale Blinksale ļauj jums nosūtīt elegantu izskata rēķinus ikvienam. Tas ir $ 15 mēnesī, un par šo cenu jūs saņemsiet neierobežotu lietošanu. Varat piereģistrēties 15 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodā, lai noteiktu, vai tā ir ikmēneša maksa.

PayPal PayPal ir populāra izvēle maksājumu veikšanai. Tas ļauj jums pieņemt kredītkaršu maksājumus vai maksājumus no PayPal kontiem, kas ietver e-pārbaudes. PayPal ir drošs un ir guvis lielu popularitāti, jo tas ir ērti lietojams. Jūs varat arī sūtīt naudu, izmantojot PayPal.

DPD - digitālā produkta piegāde DPD pieņem maksājumus un automātiski piegādā lejupielādes produktus vairākās vietnēs. Pārdodiet skriptus, programmas, grafikas, e-grāmatas un daudz ko citu. DPD nodrošina drošas lejupielādes saites, lai novērstu produktu zādzību, vienlaikus automatizējot lejupielādes pārdošanu.

Payneer Payneer ir maksājumu sistēma, ko var izmantot, lai samaksātu cilvēkiem visā pasaulē. Maksājums tiek veikts tieši uz MasterCard debetkarti. Šo karti pēc tam var izmantot jebkurā vietā, kur tiek pieņemta MasterCard, kas ir gandrīz visur.

Mētelis Mint.com ir labākais veids, kā pārvaldīt savus personīgos finanšu līdzekļus, jo tas ir bez maksas. To ir viegli lietot, un jūs varat iestatīt visu veidu kontus. Jūsu informācija tiek automātiski importēta vietnē Mint.com. Izmantojot lietotni, jūs varat piekļūt saviem kontiem vienā vietā no viedtālruņa.

Xero Xero ir tiešsaistes grāmatvedības sistēma, kas ideāli piemērota maziem uzņēmumiem. Varat piekļūt visiem svarīgiem finanšu datiem, piemēram, bankas darījumiem, rēķiniem, GST. To var izdarīt tieši no viedtālruņa, kas nozīmē, ka jums vienmēr ir piekļuve.

Web dizains un emuāri resursiem

Web dizains un emuāri Resursi ietver rīkus emuāri, domēnu nosaukumi, Web dizains un Web izstrāde.

WordPress WordPress ir tīmekļa programmatūra, kas ļauj jums izveidot vietni vai emuāru. Tas veido sarakstu, jo tas ir bez maksas. Ir pieejami tūkstošiem spraudņu un motīvu, lai palīdzētu jums izveidot savu sapņu vietu. WordPress ir lietotājam draudzīgs, un tiešsaistē ir daudz noderīgas informācijas.

Woo tēmas Woo Themes ir WordPress tēma, kas piedāvā dažādus izkārtojumus, kurus varat izmantot ar savu esošo WordPress vietni. Tas nāk ar tēmām, kurām ir diezgan daudz pielāgojamu opciju, kuru dēļ jūsu vietne izskatīsies fantastiski.

Bluehost Bluehost piedāvā pieņemamus web hostinga plānus, kas ietver domēnu, hostingu, e-pasta kontus, rīkus utt. To plānos ir ietverti 24/7 klientu apkalpošanas tehniskie pakalpojumi, kas palīdzēs jums uzzināt visus jūsu uzdotos jautājumus.

ProBlogger

ProBlogger ir lieliska vietne, kas sniedz daudz informācijas par visu, kas jums jāzina par blogošanu. Šī vietne ir lielisks resurss katram līmenim, pieredzējušiem emuāru lietotājiem un tiem, kas nav tik pieredzējuši.

Expression Engine ExpressionEngine ir pazīstama kā elastīga, iezīme bagāta satura vadības sistēma, kas ļauj lietotājiem viegli pārvaldīt savu tīmekļa vietni. Tas ir paredzēts personām, organizācijām un uzņēmumiem visā pasaulē, kuriem nepieciešama vadības sistēma.

Teksta raksts TextPattern ir vēl viena bezmaksas satura vadības sistēma, kas koncentrējas uz saturu. Textpattern ir viss par elastīgumu, un tas piedāvā dažādus spraudņus, lai lietotājs varētu izveidot unikālu vietni un pielāgot tās funkcionalitāti, lai to padarītu par savu.

Ej tēti Go Daddy ir vispopulārākais domēna un tīmekļa vietnes vietne, kas atrodas tur. Viņi ir pazīstami ar zemām cenām un augstu kvalitāti. Viņiem pat ir sava lietotne, lai jūs varētu pārbaudīt, vai domēns ir pieejams neatkarīgi no tā, kur jūs esat.

Tīkla risinājumi Tīkla risinājumi piedāvā gandrīz visu, kas atrodas saulē, tostarp, Web hostings, Web dizains, e-komercija, vietnes popularizēšana, lai norādītu dažus. Šī vietne ir uz kādu laiku un palīdz lietotājiem sākt, sniedzot viņiem virkni rīku.

Planētas domēns Planet Domain galvenais mērķis ir nodrošināt lētus domēnu nosaukumus un stabilus web hostinga pakalpojumus. Viņi ir pazīstami ar saviem augstas kvalitātes produktiem un konkurētspējīgām cenām, tādēļ viņi dara mūsu domēna resursu sarakstu apsver iespēju to izmantot.

99 modeļi 99 dizainparaugi ir vietne gan dizaineriem, gan tiem, kuriem nepieciešams izstrādāts dizains. Neatkarīgi no tā, vai tas ir logotips, web dizains, vizītkartes, T-krekli, baneri, WordPress motīvi utt., Jūs varat to izdarīt 99 modeļos. Tas ir galvenokārt konkurss, un pirms iegādes varat izvēlēties, kurš dizains jums patīk.

Freelance Darbs

Ārštata darba resursi ietver darba sludinājumus un darba padomes.

Elance Elance ir gan tiem, kuri meklē ārštata līgumslēdzējus, gan tiem profesionāļiem, kuri meklē darbu tiešsaistē. Ja jums ir prasmes un talants, jūs varat tos parādīt Elance, izvēlēties vēlamo darbu un saņemt samaksu.

Freelancer Brīvmākslinieks ir pazīstams kā pasaulē lielākā ārpakalpojumu tirgus mazajiem uzņēmumiem. Cilvēki no visas pasaules izmanto Freelancer, lai ārpakalpojumus izmantotu tikai par visu, ko jūs varat domāt. Brīvmākslinieks aptver visu veidu darbus, un tas neaprobežojas tikai ar noteiktām kategorijām.

4.projekta īre Project4Hire ir vieta, kur var atrast tīmekļa dizainerus, grafiskos dizainerus, programmētājus, kodētājus un rakstniekus, lai aprakstītu dažus. Tas ir gan tiem, kas meklē darbu, gan tiem, kuriem nepieciešams pabeigts projekts. Šī vietne ir ļoti specifiska iepriekšminētajām kategorijām.

Smashing Jobs Smashing Jobs ir darba dēlis, kurā ir norādītas pieejamās darbavietas dizaina vai programmēšanas kategorijās. Jūs varat meklēt pilnas slodzes vai ārštata darbavietas labi pazīstamām kompānijām visā pasaulē. Šī vietne ir raksturīga tikai deisgnieriem un programmētājiem.

Job Pile Job Pile apvieno darbus, kas uzskaitīti dažādās darba dēļās visā tīmeklī, un ievieto tos vienā vietā, kur var piekļūt. Tas ir noderīgi, jo jūs varat redzēt, kādas ir visas darba dēļi, vai arī varat izvēlēties redzēt noteiktus darba dēļus.

Dizaina citāts Dizaina citāts sastāv no klientiem un dizaineriem. Klienti var atrast kādu, kas pabeidz savu projektu, un dizaineri var izvēlēties, kurš projekts viņiem vislabāk atbilst. Šī vietne ir raksturīga dizaineriem, tādēļ, ja esat dizainers, šī ir laba vieta, kur atrast darbu.

Krop Krop ir vēl viena darba devēja un karjeras resursu tīmekļa vietne radošiem profesionāļiem. Neatkarīgi no tā, vai meklējat darbu vai meklējat kādu talantu, Krop ir vieta, kur sazināties ar labākajiem, labi pazīstamiem uzņēmumiem.

Projektu vadības resursi

Sekojošie Projektu vadības resursi ietver rīkus organizācijai, projektu vadībai un laika vadībai.

Atcerieties pienu Atcerieties, ka Piens ir tiešsaistes organizators, kas palīdz saglabāt savu personīgo dzīvi atsevišķi no darba dzīves. Jūs varat palikt uzdevumā ar uzdevumu saraksta pārvaldnieku, pilnu kalendāru un pat iestatīt uzdevumu atgādinājumus, lai jūs neaizmirstu šos svarīgos notikumus.

Mugursoma Mugursoma ir tīmeklī organizēta jūsu biznesa organizācija. Jūs varat saglabāt visus svarīgos dokumentus, diskusijas un grafikus vienā vietā. Visa jūsu informācija tiek dublēta katru dienu, un jebkurā laikā varat kopīgot jebkuru jūsu izvēlēto informāciju ar saviem biznesa partneriem.

Toodledo Toodledo piedāvā ērti lietojamu uzdevumu sarakstu, pie kura varat piekļūt tiešsaistē.Varat pielāgot visas funkcijas un pat izvēlēties saņemt īsziņu atgādinājumus svarīgiem notikumiem. Jūs varat izsekot laiku un izmantot iPhone lietotni, lai saņemtu paziņojumus un atjauninājumus.

Sadarbība Collabative ir projektu vadības sistēmas, kuras var lejupielādēt un instalēt savā tīmekļa serverī. Jūs varat pievienot savus klientus un darbiniekus, radīt projektus, saraksta uzdevumus un augšupielādēt failus. Tā ietver arī iebūvētu tūlītējās ziņojumapmaiņas sistēmu iekšējai biroja komunikācijai.

GoPlan GoPlan ir vēl viena tiešsaistes projektu vadības sistēma, kas darbojas arī kā komunikācijas platforma. Tas ir lieliski piemērots projektu vadīšanai, un tas ir jauks saziņas līdzeklis, lai jūs varētu ikvienu uzņēmuma darbinieku atjaunināt, kas notiek.

ActiveCollab ActiveCollab ir projekta vadības un sadarbības rīks, ko varat iestatīt savā serverī vai lokālajā tīklā. Jūs varat strādāt ar savu komandu, klientiem vai darbuzņēmējiem. Tas ir viegli lietojams un ļauj jums pilnībā piekļūt saviem datiem.

Fanurio Fanurio ir laika uzskaites programmatūra, kurā ir arī norēķinu programma, lai jūs varētu rēķināties ar saviem klientiem. Tā saņem ārštata darbinieku augstās atzīmes par tā saskarni un elastīgumu. Tajā ir arī iespēja izveidot detalizētus rēķinus norēķinu vajadzībām.

Toggls Toggl ir laika pārvaldības sistēma, kas ļauj jums redzēt, kur pavadat laiku. Jūs varat izsekot visu savu laiku, lai jūs varētu precīzi rēķināties ar saviem klientiem. Šajā sistēmā ir iPhone lietotne un lietotne Android tālruņiem, lai jūs varētu piekļūt savai informācijai no jebkuras vietas.

Paymo laika izsekošana un rēķini Paymo laika izsekošana un rēķini izseko jūsu laiku jums, tāpēc jums nav jādara matemātika un jāizprot, cik daudz laika esat pavadījis projektam. Varat ievadīt sākuma un beigu laiku, kad ir izmantots iebūvētais laiks. Tas ir viegli izmantot un vai tas darbojas jums.

MakeSomeTime MakeSomeTime ir vienkāršs veids, kā izsekot jūsu laiku, kamēr strādājat. Tas ir viegli lietojams interfeiss, un tas var pavadīt laiku dažādiem projektiem. Varat arī ģenerēt pārskatus un rēķinus, lai precīzi redzētu, cik daudz laika jūs tērējat savā darbā.

Šajā sērijas galīgajā rakstā mēs aplūkosim, kā pilna laika pieturas.

Komentāri Par Vietnē: