Šīs pārdošanas mājas ir aprīkotas ar visu, kas jums jādara - un paturiet - savus solījumus līdz 2017. gadam.

Ar tādām funkcijām kā zirgu staļļi un baleta studijas, mājas kļuvušas par vairāk nekā tikai vietu, kur pakārt savu cepuri (vai tentu). Un, ja jums ir paveicies, lai varētu dzīvot vietā ar šādām pasakainām ērtībām, kāpēc jūs nevarat pievienot savu interešu repertuāru tieši jaunā gada laikā?

Saskaņā ar ideju redzēt ar savām rezolūcijām, zemāk ir astoņas mājas, kas ļauj viegli apgūt jaunas iemaņas un piepildīt to. Neatkarīgi no tā, vai tas ir Granbury, TX apavu deju apavi, vai Charleston, SC, padarot jūsu hostinga prasmes perfektu, šie īpašumi būtu ideāli piemēroti vietējiem pircējiem, kuri vēlas saglabāt savas rezolūcijas visu gadu.

Izšķirtspēja: iemācīties dejot:1,2 miljoni ASV dolāru, 2031 Cordova Circle, Granbury, TX 76049

Šī četru guļamistabu, piecu un pusi vannas krastmalas māja ir aprīkota ar visām greznuma priekšmetiem: šefpavāra virtuvi, baseinu, spa, dokstaciju un āra virtuvi. Bet tai ir arī privāta baleta studija ar bāriem un spoguļiem. Tā vietā, lai sasniegtu trenažieru zāli, savās draudzēs kopā sazinieties ar barre klasi savā vietā. Ja jums tuvumā atrodas vietējā barre studija, uzdodiet jautājumu kādam no viņu instruktūriem, ja viņi veic privātpersonas. Ja tā nav, pierakstieties uz Barre3 abonementu, kur varat straumēt desmitiem tiešsaistes treniņu.

Izšķirtspēja: Lasīt vairāk:$ 1,535 miljoni, 214 Sturges Ridge Road, Wilton, CT 06897

Četru guļamistabu četru vannu māju vidū ir arī citi skaisti elementi, piemēram, ābolu un bumbieru augļu dārzs, ar sienas skapjiem un grīdas līdz griestiem. Tas ir ideāli piemērots, lai izskrējtu ar nākamo lielisko lasīšanu. Iestatiet reālu mērķi, cik daudz grāmatu vēlaties izlasīt šogad, un pēc tam sadaliet to pa nedēļu. Sekojiet līdzi grāmatām, kuras esat lasījis un vēlaties lasīt ar lietotni, piemēram, Goodreads, un jums ir vairākas grāmatas jūsu sarakstā, kas jūs gaida jūsu plauktos.

Izšķirtspēja: pavadīt laiku, apgūstot jaunas lietas:2,499 miljoni ASV dolāru, 7 Louders Lane, Boston, MA 02130

Šajā septiņu guļamistabu trīsistabu mājā ir bagātīga vēsture: to uzcēla 1897. gadā izcilais arhitekts Aleksandrs Wadsworths Longfelons (dzejnieka Henrija Wadswortha Longfelona brāļadēls) par tikpat slaveno iedzīvotāju - Paul Revere lielisko dēlu, mazmeita. Ar interjera logiem, kabatas durvīm un oriģinālo čuguna krāsni šī māja ir ideāli piemērota vēstures mīļotājiem. Lai uzzinātu vairāk par mājas pagātnes iedzīvotājiem, dodieties uz vietējo tiesu vai vēsturisko sabiedrību un pieprasiet īpašumu abstrakti, visu lietu un juridisko darījumu, kas ietver īpašumu, tostarp visu iepriekšējo īpašnieku, ierakstu.

Izšķirtspēja: kļūt par vīna cienītāju:3 miljoni ASV dolāru, 7804 Fairfax Road, Bethesda, MD 20814

Šī burvīgā piecu guļamistabu, piecu un trīs pusi vannas mājā ir komerciāla tipa lifts un vīna pagrabs, kurā var pasūtīt vairāk nekā 3000 pudeles vīna. Bet nekavējoties piepildiet visu pagrabu tūlīt, iesaka Zach Anderson, galvenais vadītājs un vīna pircējs pie Corkscrew Wine and Cheese, vīna bāra un mazumtirdzniecības veikalu Omahā, NE. "Atrodiet dažas lētas pudeles, kas ir ikdienas dzērāji," saka Andersons. "No turienes jūs varat paplašināt un lēnām aizpildīt tukšās laika nišas." Viņš arī atbalsta vietējā vīna veikala darbinieku čatināšanu. "Pastāsti viņiem, kas jums patīk un kāpēc. Viņi jums paziņos, kad parādīsies retās pudelēs, kas iederas jūsu personiskajā gaumē, kā arī to, kā tos iegūt. "

Izšķirtspēja: vairāk atpūsties:3,50 miljoni ASV dolāru, 4900 Southwest 74th Terrace, Miami, FL 33143

Tas ir viegli atpūsties šajā četru guļamistabu četru un pusi vannas svētnīcā, kurā ietilpst ūdenskritumu baseins, vistu namiņš un pilnībā aprīkota āra virtuve. Bet, ja jums joprojām ir vajadzīga palīdzība, atcerieties, ielieciet lietotni "Galvenā telpa". Tas var iemācīt jums meditēt tikai 10 minūtes dienā - mēs iesakām to darīt pie baseina.

Izšķirtspēja: iemācīties slēpot:4,449 milj. ASV dolāru, 132 High Country Road, Mountain Village, CO 81435

Ja jūsu piecu guļamistabu sešu vannu mājā ir iekļauta pakāpeniska piekļuve tuvējā slēpošanas trasei, praktiski nepieciešams nogāzēt uz nogāzēm! Zināšanu apgūšana ir vieglākais veids, kā iemācīties, taču programma Ski Skolas iesācēji var sniegt papildu materiālus, piemēram, videoklipus un cue kartes, kuras jūs varat pārskatīt, sautējot karstu kakao. Pēc pilnas dienas kalnā atpūtieties īpašumā spēļu istabā vai sajauciet vēsu burbuļvannu vai tvaika istabu.

Izšķirtspēja: uzņemt jaunu hobiju:4,495 miljoni ASV dolāru, 409 Haney Terrace, Horseshoe līcis, TX 78657

Tā kā šīs izolētās āra dzīves telpas (divas virtuves, divas kamīni un grezns baseins!) Nebija pietiekami daudz pievilcības šai sešu guļamistabu, sešu pilnu un divu puspušu mājām, tā arī nāk ar Pārdod pilnu zirgu audzētavu, komplektā ar stabilu un vairāk nekā 21 akriem, lai izpētītu zirgu. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis jātnieks vai vēlaties iemācīties braukt, ir svarīgi saglabāt pamatīpašības. Pārliecinieties, vai jums ir izjādes ķivere, labs rietumu džinsu pāris (Wrangler vai Carhartt ir uzticami zīmoli) un, protams, kovboju zābaki. Yee-haw!

Izšķirtspēja: Viesu draugi vakariņām:5,575 miljoni ASV dolāru, 91 91,5 E. Bay St, Čārlstona, SC 29401

Šajā četru guļamistabu, četru un divu pusi vannas apdullinātājā, kas piedāvā ne tikai milzīgu virtuvi, bet arī jumta klāju, baseinu un burvīgu iekšpagalmu, ir viegli izvilināt Dienvidu viesmīlību. "Izveidojiet izklaidējošu kalendāru gada sākumā un sūtiet saviem viesiem glābšanas pludmales pie baseina," saka Amy Shey Jacobs, Chandelier Events pasākumu īpašnieks Ņujorkā, NY. "Lai maksimizētu āra dzīves iespējas, izveidojiet izklaidējošas kabatas, piemēram, atpūtas zonas, ugunsdzēšanas bedres (s'mores!) Un bezvadu projektoru, kas var atskaņot filmas zem zvaigznēm tieši no viedtālruņa."

Kura no šīm sapņoto mājām vislabāk palīdzēs saglabāt savu Jaungada rezolūciju? Dalieties savās domās komentāros!

Komentāri Par Vietnē: