Pēc diviem gadiem mans mīļais īrnieks pamet mani citam cilvēkam. Mans īrnieks ir viena sieviete 50 gadu vecumā, kas pārdod savu māju austrumu piekrastē, lai sāktu jaunu dzīvi Sanfrancisko. Viņa vienmēr jautāja, kāda bija rietumu krasta satraukums, tādēļ viņa nolēma sevi redzēt. Pēc gada darba viņa sanāca kādā un tagad pārvietojas kopā ar viņu.

Man ir tik skumji redzēt, ka mans īrnieks iet, jo viņa ir bijusi brīnišķīga. Tomēr es esmu tik laimīgs, ka viņa ir atradusi jaunu mīlestību! Es nezinu, kas tas ir par manu nomas īpašumu, bet katrs īrnieks izbeidz precēties vai atrast kādu īpašu. Labs feng shui varbūt!

Kā es rakstīju manā nekustamo īpašumu vs rezervju ziņā, nekustamais īpašums pietrūkst lielākas pūles, lai pārvaldītu. Tagad man ir jāuzņem vairākas atklātas mājas un rūpīgi jākavē mani nākamie īrnieki, piemēram, CIP, lai nodrošinātu mazāko galvassāpes daudzumu ceļā. Paldies Dievam, viss ir tik viegli izdarāms Craigslistā mūsdienās. Man ir visas pieteikuma veidlapas, un pēc gandrīz desmit gadiem esmu īpašnieks, es precīzi zinu, ko meklēt.

Ja jūs esat mierā esošs saimnieks vai jauns īrētājs karstā tirgū, šim amatam vajadzētu palīdzēt nodrošināt dažus potenciālos ieguvumus, ko vēlaties.

KRITĒRIJI UN DOKUMENTI, KAS VAJADZĪGI PIEMĒROJOT ĪRE

* Ienākumi un maksājumi: Galvenais īpatņu īrnieks, lai iznomātāji varētu veikt vismaz40X ikmēneša īrekā gada ienākumi. Citiem vārdiem sakot, ja īres maksa ir 2000 ASV dolāru mēnesī, minimālais īrnieka īpatsvars ir 80 000 USD gadā. Potenciālajiem īrniekiem, ja jūtaties komfortabli, ir jāievieš viņu pēdējie divi paystubs un iepriekšējā gada W2. Ja jūs vadāt uzņēmumu, lūdzu, izceliet savu peļņas vai zaudējumu aprēķinu.

* Nodarbinātības ilgums: Jo ilgāk esat vienā uzņēmumā, jo labāk. Ja ir notikusi kāda vēsture, kurā katru gadu pārvietojas, saimnieks nogādās tev uz leju, jo pēdējā lieta, ko vēlas saimnieks, ir tik drīz jāpārklāj ar visu īrnieku skrīninga procesu. Apskatot vēstuli no jūsu personāla departamenta, kurā tiek pārbaudīta jūsu nodarbinātība un ilgums, jūsu mājvietnieks ir viegli. Īpašnieki vēlas īrniekus, kuri ideālā variantā uzturas divus gadus vai ilgāk.

* Aktīvi: Vēlams, lai būtu sešu mēnešu īres maksas likvīdos ietaupījumos vai daļēji likvīdos ieguldījumos vai vairāk. Īpašnieka bailes ir tādas, ka īrnieks zaudē savu darbu, naudu izbeidz vairākus mēnešus, pārtrauc maksāt īres maksu, pārvēršas par filmu "Kīkstoņu augstumi" psihopatam un iznīcina visu savu īpašumu! Norādiet bankas izraksta un brokeru kontu kopiju, kurā norādīti likvīdi aktīvi. Jums nav jāpierāda viss, tikai pietiekami, ja aktīvi sedz vismaz 6 mēnešu īres maksu. Ja jums ir daudz līdzekļu, jūtieties brīvi rādīt īres maksu līdz 36 mēnešiem, bet ne vairāk. Ja jums ir pārāk daudz naudas, jūsu saimnieks domā, ka jūs esat šeit tikai par pitstop, līdz atrodat kaut ko labāku.

* Atsauces dokumenti: Gandrīz katram īpašniekam rodas kāda veida īrnieku problēmas, ja viņi ir pietiekami ilgi. Atsauces dokumenti ir svarīgi, lai pārbaudītu, vai īrnieks ir cienīgs. Lūdzu, norādiet arī iepriekšējo saimnieku telefona numuru (-us), lai mēs varētu viņiem runāt par viņu pieredzi ar jums. Daudzas reizes, vēstules / e-pastus nenozīmē neko, jo saimnieks vienkārši ir jauki, lai jūs varētu steigties un izkļūt no savas vietas! Tā rezultātā, lūdzu, norādiet arī darba atsauces vai ārējās darbības atsauces.

* Kredītpunktu un kredīta rādītājs: Pirmā lieta, ko zemes īpašnieki pārbauda, ​​ir kredīta rezultāts. Kredīta rādītājs vienmēr tiek izmantots pārbaudes nolūkos, ja ir daudz pieteikumu iesniedzēju. Pat tad, ja ir tikai pāris pieteikuma iesniedzēji, kredīta rādītājs joprojām tiek izmantots, lai novērtētu īrnieka spēju maksāt īri laikā. Neatkarīgi no tā, cik daudz jūs darāt vai cik daudz ir bankā, ja neesat atbildīgs maksātājs. Jums ir nepieciešams faktisks vērtējums kopā ar kredīta ziņojumu, pretējā gadījumā jūsu īpašniekam būs aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā.

* Uzsvars uz ilgumu: No nomas un nodarbinātības vēstures vajadzētu secināt, vai esat īslaicīgs vai ilgs braucējs. Tomēr, ja jūs patiešām vēlaties palielināt savas iespējas iekļūt šajā dzīvoklī, uzrakstiet skaidru e-pastu vai vēstuli ar norādi par jūsu nodomiem palikt vidēji ilgu laiku. Saldā vieta ir apmēram 3-5 gadi. Jebkurā laikā un saimnieks varētu sākt domāt par to, vai viņi varēs sekot līdzi tirgus cenām un atgūt savas vienības, ja kaut kas nedarbojas vai arī viņi vēlas atgriezties.

* Vispārējs Feel: Viņi var izdarīt visu, ko viņi vēlas. Dienas beigās izvēloties īsto īrnieku ir ticības lēciens.Tas pats ir tas, ka kāds var pieņemt darbā vai uzņemt skolā. Jūs nekad nezināt, kā cilvēks izrādīsies, kamēr viņi atgriezīsies. Īrniekiem būtu jādomā par to, ka draugs tiek uzņemts kā labs skanošs dēlis par viņu domāto īpašumu. Muišiem arī būtu jācenšas draugs tikties ar potenciālajiem īrniekiem. Mēs bieži ir apklusināti ar mūsu bezsamaņā novirzēm par cilvēkiem, ka vienmēr ir labi, ja ir citāda perspektīva. Piemēram, vīrieši liek stulbāki nekā skaistas sievietes. Ja jūs esat viens no šiem vīriešiem, tad atnesiet sievas draugu, kurš novērtēšanas laikā domās straighter.

Vai tu esi ideāls atvaļinājums?

Ideāls īrnieks ir tas, kurš zina, ko grib, ir kārtībā viņas finanšu pīles un stabila un atbildīga. Īrniekiem arī jāmēģina izjust iznomātāja raksturu.Vai viņš ir super anāls līdz brīdim, kad viņš vienmēr pārbauda uz jums pa e-pastu vai zvana jūsu durvju zvans? Vai viņam ir saraksts ar apkalpotājiem, ar kuriem jūs sazināties, ja kaut kas notiks nepareizi? Vai jūs varat pateikt, ka jūsu īpašniekam patiešām rūpējas par īpašumu, pamatojoties uz jauninājumiem? Tas ir tikpat liels kā īrnieks, bet ar daudz mazāk finansiālu nokrišņu.

Ja abas puses var pēc iespējas precīzāk uzzināt par savām prasībām, esmu optimistisks harmoniskajās attiecībās starp saimnieku un īrnieku.

Wealth Building ieteikumi

* Veikt ap Hipotēku: LendingTree Hipotēka šodien piedāvā dažus no viszemākajiem refinansēšanas likmēm, jo ​​tiem ir liels aizdevēju tīkls, no kuriem jācenšas. Ja jūs vēlaties iegādāties jaunu māju, iegūt HELOC vai refinansēt savu esošo hipotēku, apsveriet iespēju izmantot LendingTree, lai dažu minūšu laikā iegūtu vairākus piedāvājumu salīdzinājumus. Procentu likmes atpaliek no ALL-TIME kritumiem, jo ​​tirgos ir milzīgs svārstīgums un nenoteiktība. Kad bankas konkurē, jūs uzvarējat.

* Investīcijas nekustamajā īpašumā vairāk ķirurģiski: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt lielus nekustamā īpašuma nodokļus, nav jāmaksā iemaksa, lai nopirktu īpašumu, vai arī nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, aplūkojiet RealtyShares, vienu no lielākajiem nekustamā īpašuma objektiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt lielākos atmaksas darījumos visā valstī par 5000 $. Vēsturiskā peļņa bija robežās no 9% līdz 15%, daudz augstāka nekā vidējā akciju tirgus peļņa. Tas var brīvi izpētīt, un viņiem ir labākā platforma.

* Pārvaldiet savas finanses vienā vietā: Viens no labākajiem veidiem, kā kļūt finansiāli neatkarīgs un pasargāt sevi, ir iegūt informāciju par savām finansēm, reģistrējoties personīgajā kapitālā. Tās ir bezmaksas tiešsaistes platforma, kas apkopo visus jūsu finanšu kontus vienā vietā, lai jūs varētu redzēt, kur varat optimizēt savu naudu. Pirms personiskā kapitāla man bija jāiejaucas astoņās dažādās sistēmās, lai izsekotu 25 + atšķirīgu kontu (starpniecību, vairākas bankas, 401K utt.), Lai pārvaldītu manas finanses Excel izklājlapā. Tagad es varu vienkārši pieteikties personiskajā kapitālā, lai redzētu, kā darbojas visi mani konti, tostarp mana neto vērtība. Es varu arī redzēt, cik daudz es tērē un katru mēnesi ietaupot, izmantojot naudas plūsmas rīku.

Vai jūsu pensionēšanās ir pa ceļam? Pārbaudi ar datora pensionēšanās plānotāju

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: