Mēs salīdzinām pāri blakus trim populārākajiem mobilo tālruņu piegādātājiem - Republic Wireless, Straight Talk un Virgin Mobile. Šeit ir rezultāti.

Republic Wireless, Straight Talk un Virgin Mobile ir trīs no labākajiem konkurentiem mobilo telefonu un pakalpojumu tirgū. Visi trīs piesaista klientus, kuri vēlas izvairīties no augstām izmaksām, tradicionālajiem mobilo telefonu pakalpojumu sniedzējiem, kas ir līgavas smagā pasaule. Tomēr sniegtie pakalpojumi ir ļoti atšķirīgi - ar lielām atšķirībām gan izmaksās, gan pakalpojumos.

Ja jūs esat jaunā tālruņa vai plāna tirgū, pirmajam darbības virzienam ir jānosaka, kā darbojas katrs no šiem plāniem, un ko viņi tev izmaksās.

Republikas bezvadu

Republic Wireless ir vismodernākā "hibrīda izsaucēja tehnoloģija" - diezgan jauna veida pakalpojums, kas apvieno gan šūnu, gan tīmekļa tehnoloģijas, lai nodrošinātu uzticamus balsis un datus. Tā kā WiFi ir pieejams gandrīz visur, šī tehnoloģija ļauj jums izmantot tālruni, lai piekļūtu tai bez maksas.

Nesen Republic Wireless izstrādāja lielu paziņojumu - viņi sāks maksāt klientiem par neizmantotajiem mobilajiem datiem. Jaunā tehnoloģija, ko tās piedāvā, kopā ar unikālajām perks, kas nāk ar to, ir padarījusi Republic Wireless par satraucošu spēku šajā ļoti konkurētspējīgā tirgū.

Tālāk ir norādītas dažas citas funkcijas, kuras Republic Wireless piedāvā saviem klientiem:

 • Bezmaksas līgums. Šajā nozarē, kurā pakalpojumu sniedzēji vēlas bloķēt klientus ilgtermiņa līgumos, Republic Wireless piesaista tendenci.
 • Mainīt plānus 2x / Norēķinu cikls. Jūs varat mainīt plānus ne vairāk kā divas reizes mēnesī vai mainīt pakalpojumu. Ja zināt, ka jums būs vajadzīgi vairāk datu nedēļu vai divus, jūs varat pārslēgties uz augstāku izmaksu plānu, kurā būs vairāk datu bez sodiem. Kad lietas atkal ir normālas, varat atgriezties atpakaļ.
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija. Ja konstatējat, ka jums nepatīk šis pakalpojums, varat atcelt pirmo 30 dienu laikā un saņemt pilnu atmaksu.
 • Affordable Plans. Republic Wireless plāni ir ļoti pieņemamām cenām, sākot ar zemu cenu no $ 5 līdz $ 40 mēnesī. Par 5 ASV dolāriem jūs saņemat neierobežotu sarunu, tekstu un datus tikai pakalpojumā WiFi. Ar visdārgāko plānu jūs saņemat neierobežotu informāciju par WiFi, kā arī On-Network 4G. Vēlreiz varat mainīt plānus divreiz vienā norēķinu ciklā.

Lai gan Republic Wireless piedāvā daudzas perks, ir daži ierobežojumi, kas jāzina. Pirmkārt, tie nepiedāvā starptautisku pakalpojumu. Un, otrkārt, tā kā viņu izmantotā hibrīdtehnoloģija ir patentēta, šo pakalpojumu varat izmantot tikai ar Republic Wireless tālruni. Pašlaik opcijas ietver 8GB Moto X (2. paaudzes) par 149 ASV dolāriem un 16GB Moto X (2. paaudzes) par 299 ASV dolāriem.

Noklikšķiniet šeit, lai pārbaudītu Republic Wireless

Straight Talk

Straight Talk pieder Tracfone, un to galvenokārt pārdod, izmantojot Walmart. Viņi sniedz valsts mēroga pakalpojumus, izmantojot četrus galvenos pārvadātājus - Verizon, Sprint, T-Mobile un AT & T. Rezultātā veiktspēja mainīsies atkarībā no tā, kurš tīkls nodrošina pakalpojumu. Pašlaik viņi piedāvā divus plānus - ierobežotu plānu un neierobežotu plānu ar starptautisku pakalpojumu.

Straight Talk funkcijas ietver:

 • Tālruņa elastība. Saskaņā Piešķiriet savu tālruni plānojat izmantot esošo tālruni ar straumju sarunu un saņemt 5 GB liela ātruma datus, kā arī neierobežotu sarunu un tekstu par 45 ASV dolāriem mēnesī. Atkarībā no jūsu telefona jums būs jāiegādājas vai nu GSM SIM karte, vai CDMA aktivizācijas komplekts. Vai nu var iegādāties par 5 ASV dolāriem.
 • Augstāka datu izmantošana. Visbiežāk sastopamajā plānā ir pieejami līdz pat 3 GB liela ātruma dati, kam seko neierobežoti dati ar mazāku 64 kb / s ātrumu.
 • Priekšapmaksas atlaides. Lai gan populārākais plāns ir 45 ASV dolāri mēnesī, jūs varat ietaupīt 20 ASV dolārus gadā, maksājot par trīs mēnešu pakalpojumu blokiem vienā laikā. Jūs varat arī apmaksāt sešus mēnešus iepriekš, lai ietaupītu 30 USD gadā.
 • Nav līguma. Tāpat kā Republic Wireless, Straight Talk plāni neprasa ilgtermiņa saistības.
 • Starptautiskie zvani. Izmantojot Straight Talk, jūs varat saņemt neierobežotu mobilā tālruņa zvanu uz Meksiku, Ķīnu, Kanādu un Indiju par papildu 15 ASV dolāriem mēnesī. Vienīgais brīdinājums ir 15 unikālo starptautisko tālruņa numuru ierobežojums katrā 30 dienu plānošanas ciklā.
 • Plāni un cenas. The Viss, kas jums ir nepieciešams plāns ir $ 30 par 1500 minūtēm visā valstī sarunu plus 100MB datu. Otrā iespēja ir 1 mēneša neierobežots plāns, kura izmaksas ir $ 45 par neierobežotu pakalpojumu un 3 GB ātrgaitas datu, kam seko neierobežoti dati ar 64 kb / s.

Lai gan Straight Talk ir daudz ko piedāvāt, tiek piemēroti noteikti ierobežojumi, tostarp šie:

1. Nav apgāšanās minūtes. Tomēr, iegādājoties vairāku mēnešu pakalpojumu, varat pārvietot minūtes uz priekšu.

2. Ātrā tīmekļa meklēšana atklāj pastāvīgas sūdzības par klientu apkalpošanu. Pirms turpināt darbu, veiciet dziļus pētījumus par šo jautājumu. Kā mēs visi zinām, dažreiz jūs saņemat to, ko jūs maksājat.

Noklikšķiniet šeit, lai pārbaudītu Straight Talk

Virgin Mobile

Uzņēmums Virgin Mobile, kas dibināts 2002. gadā, piedāvā pārklājumus, izmantojot Sprint. Tas ierobežo pārklājuma zonu salīdzinājumā ar Republic Wireless un Straight Talk, bet Virgin Mobile vairāk nekā kompensē šo ierobežojumu, ja jūs meklējat plašu starptautisko pārklājumu. Virgin Mobile arī piedāvā vairāk tālruņa izvēles nekā pārējās divas, un daudz zemākas cenas.

Virgin Mobile funkcijas ietver:

 • Nr līgumu plāni. Tāpat kā Republic Wireless un Straight Talk visiem Virgin Mobile plāniem nav nepieciešams līgums.
 • Ātrums līdz 4G. Šī funkcija, kas ir pieejama Samsung Galaxy S5 4G LTE tālrunī un citur, ir atkarīga no jūsu konkrētā pārklājuma zonas.
 • Starptautiskais segums. Tā aptver vairāk nekā 70 valstis, kur atrodas Virgin Mobile. Maksājot papildu 5 ASV dolārus mēnesī, varat veikt neierobežotu zvanu uz Meksiku un Kanādu, izmantojot neierobežotu teksta izmēru visā pasaulē. Papildu 10 ASV dolāri mēnesī jūs varat iegūt visu to, 1000 minūtes mobilo zvanu laikā uz Meksiku, neierobežotu zvanu skaitu vairāk nekā 70 valstīs un diskontētās likmes daudzām citām valstīm.
 • Virgin Mobile atpirkšana. Jūs varat nopelnīt līdz 300 ASV dolāriem konta kredītos, lai iegādātos jaunu telefonu, kad veco tālruni pārstrādāsit Virgin Mobile. 12 mēnešu laikā varat pārstrādāt līdz pat piecām ierīcēm.
 • Plāni un cenas. Virgin Mobile piedāvā četrus plānus, kas maksā no $ 20 līdz $ 45 mēnesī. Tātad, neatkarīgi no jūsu budžeta, jūs varēsiet atrast kaut ko, kas darbojas. Un atcerieties, ka starptautiskā zvanīšana ir iekļauta daudzos to piedāvājumos.
 • Telefona opcijas. Virgin Mobile piedāvā 16 tālruņa izvēles iespējas, sākot ar Kyocera Contact un Kona par katru cenu 14,99 ASV dolāri, uz Samsung Galaxy S 5 4G LTE cenu 499,99 $.

Lai gan Pros ir viegli atsver mīnusus, Virgin Mobile ir daži ierobežojumi, kas jums jāzina:

1. Pakalpojums nav plašs ASV rietumos vai dažos lauku rajonos visā valstī. 2. Pakalpojumam ir 2,5 GB datu vāciņš, pēc kura datu ātrums tiek samazināts līdz 2G.

Republic Wireless vs Straight Talk vs Virgin Mobile - kas vislabāk Jums palīdzēs?

Ja jūs esat mobilā tālruņa pakalpojumu tirgū, ir patīkami zināt, ka jums ir daudz iespēju. Un ar kādu no šiem trim, jūs, iespējams, būs daudz labāk.

Jaunas iespējas, piemēram, līgumu neslēgšana, neierobežots zvanu veikšana un dati un starptautiskais nodrošinājums, klientiem ir grūti turpināt maksāt vairāk par mazāk. Un ar visām šīm jaunajām iespējām, liels mobilā telefona rēķins un ilgs līgums ir pagātne.

Komentāri Par Vietnē: