Ja viens no lielākajiem mēneša izdevumiem ir jūsu mobilā telefona rēķins, jūs neesat viens. Ar lielajiem bezvadu pārvadātājiem, kas arvien vairāk iekasē savus pakalpojumus, daudzi patērētāji meklē veidu, kā samazināt izmaksas šajā jomā. Par laimi tiek parādīti jauni pakalpojumu sniedzēji, un tie piedāvā labāku pārklājumu par zemākām cenām.

Divi šādi pakalpojumi ir Republic Wireless un krikets. Abi piedāvā pieņemamus pakalpojumus bez līguma. Bet, kas jums vislabāk ir? Lūk, šis mobilo sakaru pakalpojumu līgums:

Republic Wireless vs Krikets: izmaksu salīdzināšana

Abas šo pakalpojumu sniedzēju izmaksas atšķiras atkarībā no izvēlētās pakas un, jo īpaši, cik daudz datu jūs izmantojat. Bet šeit ir priekšstats par to, ko sagaidīt katram:

Republika: Ar Republic Wireless pamatplāns, kas ietver neierobežotu sarunu un tekstu, maksā tikai 10 ASV dolārus mēnesī. Klienti var runāt un rakstīt vairāk nekā Wi-Fi, un saņemt šo informāciju kā daļu no šīs paketes. Patiesībā kompānija mudina savus klientus, kad vien iespējams, izveidot savienojumu ar WiFi, jo tas ļauj viņiem piedāvāt zemākas cenas visiem. Pēc tam jūs maksājat par mobilajiem datiem pēc pieprasījuma, bez maksas.

Ja mēnesi izmantojat, piem., 2 GB datu apjomu, jums būs jāmaksā vēl 30 ASV dolāri, un kopējā rēķina summa ir 40 ASV dolāri. Vienu datu gigai maksāsiet tikai 15 ASV dolārus. Jebkurā veidā, kā jūs to apskatīt, tas ir diezgan labs risinājums.

Bet šeit ir kaut kas unikāls par republikas plānu: viņi atmaksās jums par datiem, kurus neizmantojat. Jūs iegādājaties datus ar 1 GB soli (izņemot, lai sāktu, jūs varat iegādāties tikai .5 GB). Ja jūs neizmantojat visu, ko iegādājaties, viņi to atmaksās atpakaļ savā rēķinā.

Tātad, ja jūs iegādājaties .5 GB datu par 7,50 ASV dolāriem, bet izmantojat tikai 0,3 GB šajā mēnesī, jūs saņemsiet 3 ASV dolāru paziņojumu kredītu par datiem, kurus neizmantojāt.

Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka Republic Wireless automātiski pārslēgs tālruni no bezvadu pakalpojuma uz WiFi, kad būs pieejams WiFi. Tas pat izdarīs, ja atrodaties telefona zvana laikā! Tas ļauj viņiem iegūt zemas cenas, bet dažkārt tas var izraisīt sarunu samazināšanos.

Krikets: Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā trīs dažādus plāna līmeņus, no kuriem katrs piedāvā 5 USD / mēnesī ietaupījumus, kad izvēlaties ievietot savu plānu par automātisko samaksu. Lūk, ko varat iegūt ar kriketa plāniem:

  • Pamata: Mēnesī par 40 ASV dolāriem jūs saņemsiet 2,5 GB datu, neierobežotu sarunu un tekstu un neierobežotu attēlu un video ziņojumapmaiņu Amerikas Savienotajās Valstīs.
  • Gudrs: Mēnesi par 50 ASV dolāriem jūs saņemsiet 5 GB 4G datu, neierobežotu sarunu un tekstu, neierobežotu attēlu un video ziņojumapmaiņu visā valstī, neierobežotu sarunu un ziņojumapmaiņu Meksikā un Kanādā, neierobežotu sarunu un teksta viesabonēšanu Meksikā un Kanādā un neierobežotu starptautisko īsziņu sūtīšanu.
  • Pro: Šis plāns $ 60 mēnesī piedāvā tādas pašas priekšrocības kā Smart plānam, bet piedāvā 10 GB. Tas ir iestatīts tiem, kas katru dienu ceļo un izmanto katru mēnesi lielu datu apjomu.

Visi šie plāni ir piemēroti Kriketa grupu Saglabāt atlaides. Būtībā jūs saņemsiet 10 ASV dolārus mēnesī no kopējās izmaksas katram pievienotajam tālruņam - līdz piecām rindiņām. Maksas un nodokļi ir iekļauti arī bāzes cenās.

Vēl viena lieta, kas jāzina: dati būtībā ir neierobežoti. Kad būsit izmantojis savu ātrgaitas datu limitu mēnesim, jūs vienkārši tiks samazināts līdz 2G līmeņa ātrumam līdz norēķinu cikla beigām.

Republic Wireless vs Krikets: salīdzinājuma segums

Pārklājums ir būtisks, ja jūs pērkat mobilā telefona plānu. Jums nav izdevies ietaupīt 40 ASV dolāru mēnesī, ja jūs nevarat saņemt zvanus, kad un kur jums nepieciešams. Tālāk ir sniegts katra pārvadātāja pārklājuma sadalījums:

Republika: Republikai ir pienācīgs 3G un 4G pārklājums austrumu piekrastē un caur lielāko daļu no vidusrietumu augšējās robežas. Apkārtne ir ļoti plankumaina ASV rietumu daļā, taču dažās Kalifornijas daļās tā atkal uzkrājas. Vislabāk ar šo pakalpojumu sniedzēju ir jāpievieno jūsu faktiskā adrese - un jebkuras to atrašanās vietu adreses, kuras jūs bieži apmeklējat - lai pārbaudītu tajā piedāvātā seguma veidu.

Jūs varat saņemt viesabonēšanas pārklājumu ar Republicu citās vietās, taču visticamāk, ka tas nebūs uzticams, un tas ir papildu izmaksas. Saskaņā ar 2014. gada septembra atjauninājumu uzņēmums pēc pieprasījuma piedāvā bezvadu datu viesabonēšanu pēc vajadzības.

Apakšējā rindā ir minēts, ka Republika domāta galvenokārt cilvēkiem, kuri bieži vēlas izmantot savus tālruņus, izmantojot Wi-Fi, tostarp zvanot un nosūtiet tekstu caur Wi-Fi, un kuri dzīvo apgabalos ar labu republikas pārklājumu.

Krikets: Protams, ir svarīgi pārbaudīt savu konkrēto pilsētu vai zip, lai nodrošinātu to, ka visās vietās jūs atrodaties.

Republic Wireless vs Krikets: salīdzinot tālruņa opcijas

Ja jūs esat informēts par budžetu, iespējams, ne pēc jaunākā iGadget. Bet joprojām jūs vēlaties tālruni, kas piedāvā visas nepieciešamās funkcijas viedtālrunī. Lūk, ko šiem pakalpojumu sniedzējiem piedāvāt:

Republika: Jums ir divas tālruņa iespējas ar Republica plānu: Moto E (2. paaudze) vai Moto X. Moto E izmaksas ir 129 ASV dolāri, un tam ir 8 GB atmiņa. Tam ir fokusa fokusa kamera, 4,5 collu qHD displejs un darbojas Android ™ Lollipop® 5.1.

Moto X ir aprīkots ar 16 GB atmiņu, kā arī darbojas Android ™ Lollipop® 5.1.Tomēr jūs varat izveidot savu Motorola Moto X tālruni ar 32 GB atmiņu un jebkuru izvēlēto krāsu. Šis tālrunis maksā 299 ASV dolārus.

Viena no iespējamām problēmām šeit ir tā, ka jūs nevarat pārnest pašreizējo tālruni uz Republiku. Jums būs jāpērk jauns, lai gan to zemās cenas padara to pieejamu daudziem.

Krikets: Šis nesējs piedāvā daudz lielāku telefonu izvēli, ieskaitot populāro Samsung Galaxy Grand Prime ™, Nokia Lumia 635 un Apple iPhone 5c 16GB. Tāpat kā ar daudziem lielākiem tīkliem, jūs saņemsiet strauju atlaidi, iegādājoties jaunu tālruni, kad aktivizēsiet plānu. Daži tālruņi ir pieejami tikai par 49,99 ASV dolāriem, un jūs varat saņemt iPhone 5 tikai par 299 ASV dolāriem.

Krikets piedāvā arī veco skolu flip telefonus un citas pamata iespējas, ja jūsu mērķis ir tikai veikt zvanus un sūtīt tekstu. Jūs varat uzņemt vienu no šiem tikai par $ 29,99.

Visbeidzot, ja jums ir atbloķēts viedtālrunis, varat to pārcelt uz kriketu. Izmantojiet viņu vietni, lai pārbaudītu sava tālruņa saderību. Ja jūsu tālrunis darbojas ar kriketu, viņi jums nosūtīs Universal SIM kartes komplektu, lai jūs varētu pārslēgt tālruni uz viņu tīklu.

Bottom Line

Šeit ir redzams, ka abi šie pakalpojumi var būt laba alternatīva jūsu tradicionālajam mobilo tālruņu operatoram, jo ​​īpaši tāpēc, ka viņu tīkli kļūst konkurējoši lielāko šūnu pārvadātāju skaitam.

Republic Wireless ir lieliska iespēja, ja jūs visbiežāk esat mājās vai strādā, kur jums ir WiFi pārklājums. Zvans un teksts, izmantojot Wi-Fi opcijas, nozīmē, ka jūs varat maksāt blakus neko par atbilstošu šūnu pakalpojumu. Ja jūs biežāk esat un par un ir nepieciešama labāka pārklājuma, krikets nav slikta iespēja, vai nu. Tas joprojām ir daudz lētāks, nekā jūs atradīsiet lielākajā daļā tradicionālo pārvadātāju, jo īpaši, ja izmantojat uzņēmuma grupas atlaidi.

Ja jūs vēlaties samazināt savus mobilā tālruņa izdevumus, apskatiet šos pakalpojumu sniedzējus. Viņi var būt tikai risinājums, kuru meklējat.

Komentāri Par Vietnē: