Šajā "Republic Wireless" pārskatā mēs aplūkojam tālruņus, plānus, pārklājuma zonas un izmaksas. Mēs arī apskatīsim, kā šis zemo izmaksu nodrošinātājs var ietaupīt 10,976.76 ASV dolārus.

Tas ir pārsteidzošs, cik daudz cilvēku nekad nav dzirdējuši par Republic Wireless. Es bieži piedzīvoju sarunu ar draugu par naudas taupīšanu. Tas notiek kā šis -

Draugs: Man tiešām ir nepieciešams samazināt un ietaupīt naudu.

Mani: Kāpēc jūs nevarat pārslēgties uz Republic Wireless, lai ietaupītu naudu savā mobilajā telefonā?

Draugs: Republika, ko?

Mani: R-e-p-u-b-l-i-c W-i-r-e-l-e-s-s (it kā sakot, vārds lēnām izraisīs spuldzi, lai ieslēgtu).

Ja jūs esat apnicis maksāt par lielu maksu par mobilo telefonu pakalpojumu un vēlaties saņemt lētāku alternatīvu, Republic Wireless ir lieliska iespēja. Šajā pārskatā mēs iztirzāmies, ko RW var piedāvāt. Un kā aprakstīts šī raksta virsrakstā, es parādīšu, kā jūs varat veikt $ Republic Network mobilā tālruņa pārvadātāju.

Par Republic Wireless

Atrodas Raleigh, North Carolina, Republic Wireless tika atklāts 2012. gada novembrī. Uzņēmums ir mobilais uzņēmums virtuāls tīkla operators, kas mobilo telefonu pakalpojumu pārdod unikālā veidā. Tās sistēma mainās uz priekšu un atpakaļ starp Wi-Fi un mobilo sakaru tīklu, ko sniedz Sprint. Tas attiecas uz šo pakalpojumu kā Hibrīds izsaukums un tas ir viņu plānu pamats.

Hybrid Calling atslēga ir WiFi. Mobilais pakalpojums vien ir dārgs, jo īpaši dati. Bet WiFi ir lēts, un tagad, kad tas ir pieejams gandrīz visur, tas varētu būt spēļu mainītājs visai mobilo tālruņu nozarei. Šajā ziņā Republic Wireless ir vadošā loma. Pateicoties Republic Wireless sistēmas WiFi vienībai, viņi var patērētājam gūt ietaupījumus.

Republikas bezvadu iespējas

Kas padara Republic Wireless unikālu?

Bezmaksas līgums. Visa mobilo tālruņu nozare darbojas ar pagarinātiem līgumiem, kas parasti bloķē jūs savos plānos uz diviem gadiem. Ja jūs izlemjat, ka neesat apmierināts ar pakalpojumu, vienīgā izeja ir maksāt lielu izejas maksu. Bet, izmantojot Republic Wireless, nav līgumu.

Cenu noteikšana. Jūs varat saņemt ikmēneša abonementu tikai par 5 ASV dolāriem. Tas var ne tikai ietaupīt jums ievērojamu naudas summu, bet tas varētu būt ideāla alternatīva tiem, kas vēlas pilnīgi novērst pakalpojumus, lai ietaupītu naudu citiem finanšu mērķiem. Plāno cenu paaugstināšanu, pamatojoties uz funkcijām, taču visdārgākais plāns ir tikai 40 dolāri.

Smart Coverage ar WiFi + šūnu. Šī ir hibrīdās zvanīšanas tehnoloģija, kuru mēs nedaudz iegremdēsim.

Mainīt plānus 2x / Norēķinu cikls. Šī ir vēl viena funkcija, kuru jūs visticamāk neredzēsiet mobilā telefona visumā. Republic Wireless ļauj mainīt plānus ne vairāk kā divas reizes mēnesī, reaģējot uz mainīgajām vajadzībām. Tātad, ja šajā mēnesī jūs atvaļināsit, un jūs zināt, ka jums būs nepieciešams izmantot vairāk datu, jūs varat pārslēgt plānu uz vienu, izmantojot ātrākus datus, un pēc tam atgriezieties atpakaļ. Šī funkcija lielāko daļu laika ļauj izvēlēties lētāku plānu.

30 dienu naudas atmaksas garantija. Ja neesat apmierināts vai nu ar savu mobilo tālruni, vai ar hibrīdainu zvanu pakalpojuma izmantošanas pirmajās 30 dienās, varat sazināties ar uzņēmumu un saņemt pilnu kompensāciju. Tad jums tiks doti norādījumi par tālruņa atdošanu, kā arī par atmaksas saņemšanas procesu.

Apmeklējiet Republic Wireless

Republic's Hybrid Calling Technology

Hibrīdais zvans ir Republic Wireless centrā. Tas ir balstīts uz jēdzienu, ka jūs varat kaut ko darīt internetā, ko varat darīt datu plānā, tikai jūs to varat izdarīt daudz mazāk naudas.

Republika bezvadu tālruņi izmanto Wi-Fi ikreiz un kur vien iespējams. Tie noklusējuši datus tikai tad, kad WiFi nav pieejams. WiFi var izmantot visam, ko sniedz dati, tostarp zvanīšana un īsziņu sūtīšana papildus sērfošanai un koplietošanai. Smart phones jau izmanto WiFi, bet Republic Wireless maina spēli, padarot to par galveno savienojumu.

Tagad, kad Wi-Fi ir pieejams gandrīz visur - mājās, birojos, skolās, tirdzniecības centros, viesnīcās un lidostās - nav grūti pamanīt primāro paļaušanos uz WiFi, nevis uz datiem. Tā kā šūnu dati ir dārgi, jo vairāk tālruni var paļauties uz WiFi, jo lētāks ir mobilo telefonu plāns.

Republikas bezvadu tālruņi darbojas gan mobilajos, gan WiFi tīklos. Jūsu šūnu datu apjoms būs atkarīgs no tā, cik daudz jūs maksājat par savu plānu. Izņemot lētākais tālruņa plānu, tālrunis var pārslēgties no vienas mobilās uz WiFi uz priekšu un atpakaļ.

Tas arī nozīmē, ka jums būs jāizmanto telefoni, kurus piedāvā Republic Wireless. Šie telefoni ir pielāgoti darbam ar abām sistēmām, un tie ir optimizēti darbam ar WiFi, tādēļ nebūs iespējams izmantot pašreizējo tālruni vai ārēju pakalpojumu sniedzēju kopā ar Republic Wireless pakalpojumu. Īpašas lietotnes nav nepieciešamas.

Jums būs jāiestata tālrunis, lai regulāri piekļūtu WiFi vietām. Kad jūs to darīsit, tālrunis automātiski izveidos savienojumu pēc ierašanās.Daudzās vietās WiFi kursi ir publiski, tāpēc jums vairs nevajadzēs neko darīt. Tomēr jums būs jāiestata paroles tām vietām, kurās tās ir nepieciešamas. To var izdarīt vienu reizi, un to vairs nevajadzēs darīt vēlreiz.

Republika Wireless apgalvo, ka ir pirmais bezvadu pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno mobilo un WiFi tīklu. Visi Republic Wireless plāni nāk ar neierobežotu sarunu un tekstu par WiFi, bet tikai noteiktiem plāniem piedāvā neierobežotu piekļuvi datiem, kā arī sarunu un tekstu mobilajā tīklā, kā arī Wi-Fi.

Vietējais viesabonēšanas tīkls ir bezmaksas, taču uzņēmums šobrīd nepiedāvā starptautisku pakalpojumu.

Republikas bezvadu tālruņi

Republic Wireless piedāvā četrus dažādus tālruņus, ko piedāvā Motorola.

Moto X (2. paaudzes)Moto X (1. paaudzes)Moto G (1. paaudzes)Moto E (1. paaudzes)
3G + 4G LTE dati3G + 4G LTE dati3G dati3G dati
16 GB iekšējā atmiņa16 GB iekšējā atmiņa8 GB vai 16 GB iekšējā atmiņa4GB iekšējā atmiņa - Līdz pat 32 GB paplašināmas atmiņas ar mikro SD karti
Android KitKat 4.4.4Android KitKat 4.4.2Android KitKat 4.4.2Android KitKat 4.4.4
13 MP pieskāriena fokusa kamera10 MP pieskāriena fokusa kamera5 MP pieskāriena fokusa kamera5 MP fiksētā fokusa kamera
5.2 AMOLED Full HD displejs4.7 "AMOLED HD 720p displejs4,5 "LCD HD displejs4.3 "Virzienā no malas HD displejs
Melns vai veidojiet savuMelns vai baltsMelns ar papildu krāsainiem apvalkiemMelns ar papildu krāsainiem apvalkiem
16GB ietilpība16GB ietilpība8GB ietilpība4GB ietilpība
Cena: 399 ASV dolāriCena: 299 ASV dolāriCena: 149 ASV dolāriCena: 99 ASV dolāri

Pieejamie piederumi šiem tālruņiem ir šādi:

 • Korpusi un čaumalas
 • Auto lādētāji
 • Ausu pumpji un austiņas
 • SD kartes
 • Bezvadu skaļruņi
 • Izlaiž

Republikas bezvadu cenu noteikšana

Šajā laikā Republic Wireless piedāvā četrus dažādus plānus, katrā no tām ir atšķirīgas funkcijas un piekļuves līmeņi. Mēneša cenas svārstās no $ 5 līdz $ 40.

PLĀNSNeierobežots Talk / Teksts / Dati, izmantojot WiFiNeierobežots sarunu / Tex / datu pārsūtīšana pa WiFi + šūnuNeierobežots datu skaits pa WiFiNeierobežots datu skaits pa WiFi + On-Network 3GNeierobežots datu skaits pa WiFi + On-Network 4GCena mēnesī
Tikai WiFiX$5.00
Republikas plānsXX$10.00
Republika + 3GXX$25.00
Republika + 4GXX$40.00

Republika Bezvadu "Fine Print"

Atbilstoši pakalpojumu sniegšanas noteikumiem Republic Wireless var samazināt jūsu tīklā (ne-viesabonēšanas) ātrumu norēķinu periodam, ja norēķinu perioda laikā pārsniedzat 5 GB datu apjomu mobilajā tīklā (bez viesabonēšanas). Tomēr viņi pirmo reizi piedod, ka pārsniedzat datu ierobežojumu.

Turklāt jūs varat nopelnīt vienu piedotu mēnesi ik ​​pēc sešiem secīgiem norēķinu cikliem, kurus jūs izmantojat, nepārsniedzot jūsu datu ierobežojumu.

Jebkurš bezsaistes (viesabonēšanas) šūnu datu apjoms būs mazāks caurlaides ātrums un nepārsniegs vairāk nekā 25 MB jebkurā viena mēneša norēķinu ciklā. Kad būsit sasniedzis 25 miljonu ierobežojumu, atlikušajam norēķinu ciklam nebūs pieejami ārpus tīkla (viesabonēšanas) šūnu dati.

Kā Republic Wireless var ietaupīt $ 10,976.76

Kā solīts, šeit ir ietaupīts gandrīz 11 000 ASV dolāru ar Republic Wireless. Tipisks 2 gadu līgums ar lielu pārvadātāju var maksāt 100 USD vai vairāk. Pat tad, jums nebūs neierobežotu datu ar daudziem no tiem, piemēram, jūs ar Republic Wireless. Pieņemot, ka visdārgākais RW plāns ir 40 ASV dolāri, jūs ietaupīsit vismaz 60 ASV dolārus mēnesī.

Ieguldiet starpību par 8% peļņu, kas pārsniedz desmit gadus, būs neto 10,976.76 ASV dolāri. Pēc 20 gadiem ietaupījumi palielināsies līdz 35 351,22 ASV dolāriem. Mobilo tālruņu lietošanas laikā (50 gadi) jūsu ietaupījumi pieaug līdz 475 903,65 ASV dolāriem. Šis skaitlis gandrīz izskatās dumjš, bet tas parāda, cik spēcīgs ir ikmēneša ietaupījums 60 ASV dolāru apmērā.

Vai Republic Wireless ir vērts?

Jūs nekad īsti zināt, cik efektīvs ir mobilā telefona pakalpojums, kamēr jūs to faktiski neizmantojat, un uzziniet, ko tas var un ko nevar darīt. Bet, ja jūs to darāt ar savu pašreizējo pakalpojumu sniedzēju un meklējat kaut ko jaunu, Republic Wireless ir vērts izmēģināt.

Jūs varat saņemt plānus tikai par $ 5 mēnesī, un, ja jūs patiešām vēlaties samazināt savus izdevumus kauliem, tas var būt lielisks serviss, kas jums palīdzēs.

Tā kā nav līguma - un jūs varat atcelt pakalpojumu pirmajās 30 dienās, lai saņemtu pilnu kompensāciju, pirms izlemjat padarīt to pastāvīgāku, jums būs iespēja izmēģināt šo pakalpojumu.

Un, pat ja jūs izvēlaties vislētākais plānu, cenšoties saglabāt minimālās izmaksas, jums ir iespēja ik mēnesi mainīt savus plānus divas reizes. Tas ir elastīguma veids, kas nav citur.

Es pats neesmu Republic Wireless klients, bet man patīk dzirdēt atsauksmes no kāda no jums, kas ir. Un es jo īpaši vēlētos dzirdēt no cilvēkiem, kuri pārbaudīs šo pakalpojumu, lasot šo emuāra ziņu.

Apmeklējiet Republic Wireless

Republikas bezvadu

9.2

Plānot izmaksas

10.0 /10

  Pārklājuma karte

  9.0 /10

   Datu ierobežojumi

   9.0 /10

    Klientu apkalpošana

    9.5 /10

     Papildu iespējas

     8.5 /10

      Plusi

      • Nav ilgtermiņa līgumu
      • 30 dienu naudas atmaksas garantija
      • Viegli mainiet mēneša iespējas

      Cons

      • Ierobežotas plāna iespējas
      • Vidēji - zem vidējā rietumu ASV pārklājuma
      Uzzināt vairāk

      Komentāri Par Vietnē: