Pagājušajā mēnesī es pārskatīju Republic Wireless (How Republic Wireless var ietaupīt $ 10,976.76), un tas radīja lielu interesi. Kopumā atbildes komentāri apstiprināja, ka Republikai ir kaut kas ar zemām cenām un "hibrīda izsaucēja tehnoloģija". Bet tagad ir vairāk par Republic Wireless stāstu, it kā iepakojums nebūtu pietiekami pievilcīgs.

Pēdējo dienu laikā uzņēmums nolaižoja bumbas spraudni mobilajā telefonā, paziņojot, ka tā plāno samaksāt saviem klientiem par neizmantotajiem mobilajiem datiem (Republic Wireless paziņo par rūpniecības pirmo: plāni, kas klientiem maksā par neizmantotajiem mobilajiem datiem).

Vai jūs varat iedomāties kādu mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā šādu piedāvājumu? Bet šādas dramatiskas pārmaiņas, šķiet, ir norma Republic Wireless. Šī ir sabiedrība, kas ir apņēmusies kļūt par nozares traucējošo spēku - un tā ir laba ziņa patērētājiem. Šeit ir informācija.

Jaunais plāns

Atbildot uz manu pārskatu, es saņēmu šo kopsavilkumu par pārvadātāja jauno plānu no Cherie Gary no Bandwith, Republic Wireless mātes uzņēmuma:

  1. Pirmo reizi kāds pārvadātājs atmaksās klientus par neizmantotiem mobilajiem datiem. Kredīta penss par pensiju par nākamā mēneša rēķinu.
  2. Visi pašreizējie klienti tiks novecināti un, ja viņi nevēlas mainīties, viņiem to nav. Republika veiks daudz izglītību, lai palīdzētu visiem klientiem noskaidrot labākos viņu izmantošanas plānus.
  3. Republic Labs dalībnieki šodien paziņoja, ka process sākas maijā, mēs sagaidām 4-8 nedēļas laboratorijās, un GA pēc tam (GA = vispārējs paziņojums?).
  4. Jauns pārvadātājs - šodien nevar apstiprināt mobilo sakaru operatoru - cerams, drīz - to prasība, nevis mūsu. Šogad šogad sāks izmēģināt telefonu ar šo mobilo sakaru operatori, gaidot GA nākamā gada sākumā.
  5. Multi-ierīces ir patiešām atdzist - jūsu zvani / teksti / video tērzēšana utt tālrunī, planšetdatorā, viedā TV utt.

Viņa arī piebilda, ka tas nav par Republiku, kas likvidē savus neierobežotos plānus.

Paziņojums presei par jaunā plāna paziņošanu

Oficiāli Republic Wireless paziņoja par gaidāmajām izmaiņām presei, kas izdota 20. aprīlī. Viņi norādīja, ka pašlaik viņi beta testē jaunus plānus, kas katru mēnesi atmaksās klientiem neizmantotos mobilos datus. Plāna mērķis ir palīdzēt klientiem iegādāties tikai to mobilo datu apjomu, kas tiem patiešām ir vajadzīgi. Kad tas būs ieviests, jaunais plāns nozīmēs, ka 80% Republic Wireless klienti maksās tādu pašu vai mazāk par viņu sniegto pakalpojumu, kā tas ir tagad.

Uzņēmums to uzskata par "apļa pabeigšanu", bez pārtraukuma veicot zvanu no mobilā tālruņa reverso pārsūtīšanu uz Wi-Fi tīklu. Šī ir patērētāju orientēta programma, jo klienti ir norādījuši, ka vēlas kontrolēt to, cik daudz mobilo datu viņi pērk.

"Vairāk nekā astoņdesmit procenti mūsu klientu izmanto mazāk nekā gigabaitu mobilo datu mēnesī," Bandwidth un Republic Wireless CEO, David Morken teica. "Tiek lēsts, ka pašreizējie nozares plāni liek patērētājiem iztērēt ne vairāk kā 200 ASV dolāru gadā neizmantotajos šūnu datos. Mēs domājam, ka tas ir smieklīgi. Tāpēc mēs esam izstrādājuši veidu, kā katru mēnesi klientiem atmaksāt pensiju par pensiju par neizmantotajiem mobilajiem datiem. "

Viņš arī pievienoja daudzsološu piezīmi: "Līgumi un pirmstermiņa izbeigšanas maksājumi ir dinozauri no pagātnes. No šodienas būs arī mobilo sakaru pieejas un pārmaksājamie dati ... "

Turklāt uzņēmums sāks uz klientiem orientētus jauno funkciju un produktu beta testus, kas ietver:

  • Cellular-to-WiFi pāradresācija - Republika ir uzlabojusi bezvadu tīklu mobilo sakaru pārraidei pēdējo pāris gadu laikā, tāpēc zvani nemazinās. Turpretī kompānija ir uzsākusi reālos pētījumus ar klientiem par vienkāršu mobilo telefonu pārsūtīšanu uz WiFi.
  • Nākamās paaudzes mobilie tālruņi - klienti pārbaudīs, kuru tālruni Republika atradīs nākamajā.
  • Bezvadu sakari ar vairākiem ierīcēm. Republika sāks pārbaudīt spēju klientiem piekļūt zvaniem un ziņojumiem no jebkuras ierīces, tostarp planšetdatoriem, klēpjdatoriem un galddatoriem.
  • Vairāki pārvadātāju mobilo sakaru tīkli - Republika arī pievienos otru mobilo sakaru operatoru, kas pievienosies šogad.

Skaidrs, ka Republic Wireless ir uzņēmums, kas uzsāk būtiskas izmaiņas mobilo tālruņu nozarē.

Ko Republic Wireless jau ir izdarījis, lai nomainītu mobilo telefonu plānus

Papildus paziņotajam plānam maksāt klientiem par neizmantotajiem mobilajiem datiem, Republic Wireless jau ir cita veida mobilo telefonu pakalpojumu sniedzējs. Tie jau piedāvā beznodokļu pakalpojumus, dažus nozares zemāko cenu plānus (nopietni, par 5 dolāriem mēnesī), iespēju mainīt plānus divreiz vienā norēķinu periodā un 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Bet Republika bezvadu stratēģijas pamatā ir Hibrīdās zvanīšanas tehnoloģija. Šis ir pamats, uz kura balstās pakalpojums, kā arī tā elastīguma un zemo cenu struktūra.

Hibrīda zvanīšanas tehnoloģija izmanto gan mobilo datu, gan WiFi pakalpojumus, taču vislielākais uzsvars tiek likts uz WiFi. Pamatdoma ir tā, ka mobilie dati ir dārgi, bet Wi-Fi ir lēts. Un tagad Wi-Fi ir pieejams tik daudzās vietās - to jau izmanto viedtālruņi - Republic Wireless uzsver to kā galveno savienojumu tā tālruņa pakalpojumam.

Būtībā pakalpojums darbojas Wi-Fi, bet pēc noklusējuma tas attiecas uz mobilajiem datiem tikai tad, ja Wi-Fi nav pieejams. To var izmantot gan zvaniem, gan tekstiem, kā arī sērfošanai un kopīgošanai. Uzņēmums piedāvā specializētus tālruņus, kas var pārslēgties starp mobilo un Wi-Fi tīklu.

Cena par Republic Wireless plāniem svārstās no $ 5 līdz $ 40 mēnesī.

Šī kompānija nepārprotami virzās, lai mainītu nozari. Ņemot vērā, ka pakalpojuma izmaksas ir salīdzinoši lētas, ka jūs neesat iekļāvis līgumā un ka uzņēmums ir līderis mobilo tālruņu jauninājumos, tas ir pakalpojums, kas ir vērts izmēģināt. Pārējie nozares pārstāvji, bez šaubām, sekos to vadībai, bet pa šo laiku nākotne ir Republic Wireless.

Vai plāns maksāt jums par neizmantotajiem mobilajiem datiem pārliecinās jūs, lai mēģinātu izmēģināt pakalpojumu?

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet Republic Wireless

Komentāri Par Vietnē: