Republic Wireless jau sen ir bijusi viens no vislētākajiem datu plāniem tirgū un ir patiesi traucējošs mobilo plānu telpā.

Dažas reizes viņi ir mainījuši savus plānus un cenu noteikšanas gadījumu vairāku gadu garumā, bet to 15 dolāru apmērā par neierobežotu zvanu, tekstu un Wi-Fi datu plānu joprojām ir vislabākais cenu plāns. Arī ātrgaitas mobilo datu pievienojumprogrammas ir par saprātīgu cenu (bez maksas par pārtēriņu), sākot no tikai $ 5 par 1 GB.

Līdz šim brīdim viens no lielākajiem šķēršļiem cilvēkiem pārvietoties uz Republiku vienmēr bija fakts, ka jums bija jāpērk viena no savām Android ierīcēm tieši no tām, un izvēle bija ļoti ierobežota (plus, augstākās klases viedtālruņi nav lēts).

Tas vairs nav taisnība.

Republika Wireless ir atvērusi ilgi pieprasīto funkciju iespēju, lai jūs varētu savam tālrunim piesaistīt priekšapmaksas plānus. Jums vienkārši ir:

 1. Pārbaudiet sava tālruņa atbilstību (sīkāku informāciju skatiet vietnē).
 2. Instalējiet Republic Wireless lietojumprogrammu savā tālrunī
 3. Rezervējiet Republic Wireless SIM karti (maksā tikai 5 ASV dolāri)
 4. Aktivizējiet savu tālruni

Republic Wireless sniedz savu tālruņa modeļa atbilstību:

Izmantojot šo sākotnējo izlaišanu, atbilstošie tālruņi ir jāatvieno, tiem ir jābūt operētājsistēmai 6.0 Marshmallow un jābūt norādītiem tālruņiem no viena no šiem veidotājiem:

 • Alcatel
 • Google
 • Huawei
 • Motorola
 • Samsung

Tie ir visi tālruņi, kurus Republic Wireless pārdod tieši, kā arī par diezgan labām cenām, ņemot vērā to, ka cenas nav subsidētas par ikmēneša cenām. Piemēram, Samsung Galaxy J3 un Moto G4 katram ir mazāks par 200 ASV dolāriem.

Izmantojot savu-pašu tālruni, šos tālruņus tagad var iegādāties jebkurā vietā. Jaunākā Republic Wireless versija viņiem darbojas T-Mobile tīklā (Republika ir T-Mobile un Sprint MVNO).

Republikas bezvadu plānu opcijas:

Kad esat aktivizējis tālruni, Republika ir plānojusi vairākus ļoti konkurētspējīgu cenu plānus, tostarp:

 • $ 15 / month: neierobežots sarunu, teksta, WiFi datu
 • + 5 ASV dolāri par katru 1 GB šūnu datu

Jūs varat ieslēgt plānus vai no tiem, kad vien vēlaties, jo nav noslēgti līgumi.

Republic Wireless arī piedāvā bezriska, 14 dienu naudas atmaksas garantiju, un bez līgumiem tiešām nekas nav zaudēts, ja vēlaties tos pārbaudīt un ietaupīt naudu savā mobilajā plānā.

Komentāri Par Vietnē: