Vai esat noguris no izvēles starp Sprint, T-Mobile, Verizon vai AT & T?

Pirmo reizi es dzirdēju par MVNO laikā Podcast DR 007 intervijā ar Mr Money krēsliem (ap 27:00 atzīmi). Laikā segments Mr Money krupjš atklāja, ka viņš ietaupīja savu mobilo sakaru operatoru, pārejot uz Republic Wireless un uzzinājis par MVNO no sava emuāra lasītājiem.

So let's apskatīt MVNOs un kā viņi var ietaupīt naudu par jūsu mobilā telefona rēķinu.

Kas ir MVNO?

Lielākā daļa no mums ir dzirdējuši vai redzējuši reklāmas tādām kompānijām kā Republic Wireless, Virgin Mobile, Straight Talk un Krikets. Lai gan jūs, iespējams, to nav sapratuši, tie ir MNVO.

MVNO nozīmē mobilo virtuālo tīklu operatoru. Šādi pārvadātāji piedāvā mobilo pakalpojumu patērētājiem, sagrupējot galveno pakalpojumu sniedzēju - Sprint, T-Mobile, Verizon un AT & T - infrastruktūru. Viņi to paveic, iegādājoties pārvadātāju neizmantoto tīkla ietilpību vairumā, pēc tam atlaižot pakalpojumu, pārslēdzot telefonu, tekstu un datus. Šīs paketes bieži tiek domātas mazāku ienākumu tirgus segmentiem, izmantojot ļoti pieņemamus ikmēneša vai priekšapmaksas plānus.

Kurš MVNO ir piemērots tieši Jums?

MVNOs ir pārpilnība, no kuriem izvēlēties, un BestMVNO.com ir sastādījis Amerikas Savienotajās Valstīs pieejamo pārvadātāju sarakstu. PureTalkUSA ir izveidojis arī izveicīgu tabulu, kurā tiek analizēti dažu lielāko MVNO raksturlielumi:

Papildus šiem resursiem mēs esam arī salīdzinājuši dažus no šiem pakalpojumiem pa labi no vietas vietnē: Republic Wireless pret Kriketu un Republic Wireless versus Straight Talk vs Virgin Mobile.

Ar visu šo informāciju, kā jūs izvēlaties?

3 soļi, lai izvēlētos alternatīvu mobilo sakaru operatoru

  1. Noteikt MVNOs, kas ir pieejami jūsu pakalpojumu zonā
  2. Izvēlieties savu ierīci
  3. Izvēlieties savu mēneša plānu

1. Nosakiet MVNOs, kas ir pieejami jūsu pakalpojumu zonā

Lielākajā daļā lielpilsētu teritoriju būs liels pārklājums no visiem galvenajiem pārvadātājiem, no kuriem šie MVNO pakalpojumi tiek izvietoti. Ja jūs dzīvojat piepilsētā vai lauku apvidū, kur pārklājums ir ierobežots, parasti jums ir tikai viens vai divi pārvadātāji.

Ja vēlaties uzzināt, kurš pārvadātājs (Sprint, T-Mobile, Verizon vai AT & T) vislabāk atbilst jūsu mājas un darba adresei, Sensorly.com ir "objektīvi" mobilās pārklājuma kartes, kas pieejamas viņu tīmekļa vietnē. Pēc tam, kad esat noteikuši labāko mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju savai vietai, varat norādīt labāko mobilo sakaru operatoru savā reģionā ar atbilstošo MVNO vietnē BestMVNO.com.

2. Izvēlieties savu ierīci

Kad esat nofiltrējis jūsu reģionā pieejamos pakalpojumus, jums ir jānosaka, kura ierīce jums vislabāk darbosies. Vai jums ir nepieciešama laba kamera, paplašināma atmiņa, lielāks displejs? Vai jums ir nepieciešams jaunākais iPhone vai arī jūs vēlaties apmesties zemākas klases ierīcē?

Ja jums ir nepieciešams vienkāršs viedtālrunis, es varu personīgi apliecināt Moto E, kas pieejams daudzās MVNOs. Tā ir cieta ierīce, kas nevainojami izpildīs visas savas pamatfunkcijas.

Šeit ir pieejamo ierīču paraugs:

Republic Wireless - Moto E $ 99

Google Project Fi - Nexus 5X sākot no 199 ASV dolāriem

StraightTalk - atdod savu tālruni 0,99 ASV dolārus

3. Izvēlieties savu mēneša plānu

Kad man bija neierobežoti dati no T-Mobile, es nekad neesmu izmantojis WiFi un reiz esmu sasniedzis 21GB ikmēneša datu izmantošanas, galvenokārt pateicoties podkastus, kurus es lešu un klausītos 3 stundu ikdienas brauciena laikā. Kopš tā laika esmu samazinājis savu ikmēneša braucienu, pārejot uz ģimenes plānu un, izmantojot dažus datu glābšanas triku, es nekad nepārsniedzu jauno 10GB datu piemaksu.

Personīgi es nedomāju, ka es varētu atrast MVNO plānu, kas piedāvā tādu pašu datu apjomu par konkurētspējīgu cenu.

MVNO ir lieliski piemēroti lietotājiem, kuri neizmanto daudz mobilo datu. Ja jūs lielāko daļu mobilās pārlūkošanas vajadzībām izmantojat mājās un strādājat ar WiFi, šie risinājumi var arī jums palīdzēt. Apskatiet dažus piedāvātos plānus:

Republikas bezvadu plāni

Boost Mobile plāni

Straight Talk plāni

Es iesaku jums izpētīt savus iepriekšējos mobilo sakaru operatora rēķinus un aprēķināt ikmēneša vidējo rādītāju:

  1. Jūsu patērētie dati
  2. Jūs izmantojat minūtes
  3. Jūsu nosūtītais teksts / SMS

Salīdziniet savu lietojumu un redziet, vai ir salīdzināms plāns (3. solis) ar MVNO, kas tiek piedāvāts jūsu pakalpojumu zonā (1. solis) ar vēlamo ierīci (2. darbība).

Visu kopā

Esmu šeit apkopojis dažus piemērus (2016. gada 25. jūnijā).

Šajā pirmajā piemērā, pieņemsim, ka esmu noskaidrojuši, ka: 1) Verizon bija vienīgais pārvadātājs, kas sniedz pakalpojumus savā reģionā; 2) Samsung Galaxy S5 bija ierīce, kuru es gribētu izmantot, un 3) man ir nepieciešams vismaz 3GB datu. Tas ir tāds, kā MVNO alternatīva būtu salīdzināma ar tā hosted pārvadātāju:

Pārvadātājs: VerizonVerizonKopējais bezvadu tīkls (Verizon MNVO)
Ierīce:Samsung Galaxy S5Samsung Galaxy S5
Ierīces cena:$552$349
Datu piemaksa:3 GB5 GB
Mēneša maksa:$65$35
Due Upfront:$552$384.99
2 gads Kopā:$2,112$1,189 (923 latu ietaupījumi!)
Šajā nākamajā piemērā, pieņemsim, ka esmu konstatējis, ka: 1) visi galvenie pārvadātāji tiek piedāvāti manā apgabalā; 2) man nav ierīces preferences; 3) man ir nepieciešams minimāls datu un minūtes. Tas ir tāds, kā MVNO alternatīva būtu salīdzināma ar tā hosted pārvadātāju:
Pārvadātājs:AT & T:PureTalk (AT & T MNVO):
Ierīce:LG G3 - metālisks melns (sertificēts īpašnieks)Alcatel OneTouch Idol 3 4,7 (līdzīgi maksā)
Ierīces cena:$179$165
Datu piemaksa:Atlaide Talk / teksts, 300Mb dati600 minūtes, 400 MB datu
Mēneša maksa:$45$24.95
Due Upfront:$179$189.95
2 gads Kopā:$1,259$763.80 (ietaupījums 495,20 $)

Citi apsvērumi

Tas nav tikai par pakalpojumu, ierīci, piemaksām un izmaksām. Daži no šiem pārvadātājiem piedāvā papildu priekšrocības, kas var būt noderīgas pareizajam patērētājam. Republic Wireless piedāvā WiFi zvanus tiem, kam nav nekādu pakalpojumu mājās, bet ir pieejams WiFi. Gan TPO Wireless, gan Google Project Fi izmanto vairākus pārvadātājus, lai vienmērīgi pārklātu segumu.

Kopumā, ja jums ir nepieciešama Apple vai Samsung jaunākā labākā lietojumprogramma, izmantojiet vairāk nekā 5 GB datu, MVNO var nebūt jums labākais risinājums. MVNOs ir ideāli piemēroti lietotājiem ar zemu datu patēriņu, kuri vēlas nogalināt savu ierīču izvēli, lai sasniegtu ļoti konkurētspējīgu cenu. Ja esat gatavs panākt kompromisu, iepriekš minētie trīs posmi palīdzēs jums atbrīvoties no tradicionālā pārvadātāja. Plus, jūs varat ietaupīt naudu, to darot!

Vai esat mainījis vai domājis par pārslēgšanu uz MNVO? Kādas ir tavas domas?

Komentāri Par Vietnē: