Gatavojies, lai būtu sava vieta? Lūk, kas jums jāzina, lai iznomātu dzīvokli.

Dzīvokļa noma ir tik piedzīvojums. Līdz šim jūs esat spiesti dzīvot tur, kur jums teica dzīvot. Bet jūsu dzīvokļa īre nozīmē, ka jūs dzīvojat tur, kur jūs esat gribu. Bet neviens piedzīvojums nav patiešām aizraujošs, ja tas ir pavisam vienkārši. Zinot, kur meklēt un kā meklēt dzīvokli, izlemjot, ko jūs varat atļauties, mēģinot atšifrēt nomas līgumu, tas viss var būt milzīgs, ja nezināt, ko jūs darāt.

5 soļi, lai iznomātu dzīvokli

 1. 1. Iestatiet īres budžetu.

  Zinot, cik daudz jums ir tērēt, ir būtiska, lai atrastu dzīvokli. Nekas nav vairāk nomācošs nekā iestatot tēmēkļus uz sapņu vietas tikai, lai saprastu, ka to nevar atļauties. Tā vietā, pirms iznomājat īpašumu, apsēsties un izdomāt, cik daudz naudas jūs varat izīrēt. Papildus ikmēneša izdevumu izskatīšanai apsveriet, cik daudz jums būs nepieciešams komunālajiem pakalpojumiem, īrnieku apdrošināšanai un jebkurai kopienas asociācijas maksai. Tas nodrošinās labāku priekšstatu par to, cik daudz jūs varat atļauties, nomājot dzīvokli.

 2. 2. Izpētīt apkārtni ap dzīvokli.

  Dzīvokļa meklēšana, pamatojoties tikai uz īri, ir tikai daļa no attēla. Jūs dzīvosiet gan dzīvoklī un apkārtne, kur tā atrodas. Apmeklējiet daudzdzīvokļu ēku vai kompleksu, lai redzētu teritoriju no pirmavotiem, vai rūpīgi pētot apkārtni sociālajos tīklos. "Up-and-coming apkārtne" varētu nozīmēt aizņemts un skaļš pilsētas ielās. "Masveida tranzīts pastaigas attālumā" faktiski var būt 15 minūšu gājiena attālumā pa nepiedienīgu pilsētas daļu. Apmeklējiet īpašumu, lai redzētu visas īres maksas. Vai kopienas peldbaseins ir pietiekami liels kompleksam? Vai veļas mazgāšanas telpā ir vairāk nekā viena veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs?

 3. 3. Runājiet par to.

  Kad esat atradis vietu, kas jums patīk, runājiet ar esošajiem īrniekiem, lai uzzinātu viņu pieredzi, īrējot dzīvokli tur. Vienkārši esiet draudzīgi, pieminiet, ka meklējat dzīvokli un sakāt, ka vēlaties uzzināt, ko viņi domā par tur dzīvo. Jautājiet, vai īpašnieks atbild uz uzturēšanas problēmām vai citām problēmām, un ja viņi plāno atjaunot nomas līgumu. Arī konsultējieties ar īres aģentu, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem: ikmēneša īre, kad jūs varat pārvietoties vai ja ir kādas papildu maksas vai ierobežojumi (domājat, ka mājdzīvnieki, trokšņa priekšraksti utt.). Kad visi uz jūsu jautājumiem ir atbildēti, tad apsveriet iespēju aizpildīt pieteikumu. (Ņemiet vērā, ka var būt pieteikuma maksa, un jums, visticamāk, būs jāiesniedz ID, jāmaksā spiedogi no sava darba un personiskās atsauces.)

 4. 4. Parakstīt nomas līgumu. Izīrē dzīvokli!

  Kad jūsu pieteikums ir pieņemts, jums tiks lūgts parakstīt nomas līgumu. Lai gan tas var būt sausa lasīšana, pārliecinieties, ka pāriet uz visu lietu un izprotiet visus noteikumus. Meklējiet, lai uzzinātu, kādas ir iepriekšējas atcelšanas maksas, kādos gadījumos jūs vai nomnieks var atcelt nomas līgumu, kurš ir atbildīgs par dzīvokļa bojājumiem, kas notiek, ja jūsu īre ir novēlota, un tā tālāk. Tas viss būtu tur. Ja jūs nesaprotat dokumentu vai nejūtaties ērti pierakstīties uz vietas, sazinieties ar saimnieku vai līzinga aģentu, ja jums to var pārskatīt dažas dienas. Pēc tam nogādājiet to uzticamam ģimenes loceklim vai, ja iespējams, advokātam, kurš iepazinies ar nomas un mājokļa likumiem, un lūdziet viņus palīdzēt izskaidrot visu, ko jūs nesaprotat. Nekad neuzskatu spiedienu, lai kaut ko parakstītu, pirms jūs to apmierina. Ja nomas aģenta spiediens jums nekavējoties parakstīt, uzskata to par sarkanu karogu.

 5. 5. Aizsargājiet savas mantas.

  Pēc parakstīšanas pa punktētu līniju saņemiet īrnieku apdrošināšanu. Vairumā gadījumu, ja vien esat dzīvoklī, jūs esat viens pats atbildīgs par savām mantām. Lielākā daļa īrnieku apdrošināšanas faktiski ir diezgan pieejamas un aizsargā pret tādām lietām kā ugunsgrēks vai zādzība. Dažās politikas jomās tiek ietverti arī medicīniskie rēķini, ja dzīvoklī ir ievainoti cilvēki, kā arī uzturēšanās izdevumi, ja jums ir jāpārceļas uz laiku. Tomēr noteikti jāzina politikas ierobežojumi. Lielākā daļa nomnieku apdrošināšana neattiecas uz dārgiem priekšmetiem vai bojājumiem, kas radušies dabas katastrofu rezultātā. Un, ja jums ir istabas biedrs, viņiem būs jāizveido sava politika.

Meklējot dzīvokli, var būt aizraušanās. Bet tam vajadzētu būt pozitīvam piedzīvojumam, nevis vienam, kurš ir pilns ar nomas kļūdām. Ņemiet laiku, lai veiktu savus pētījumus, un jūs varat atrast vietu, kas jums būs ideāli piemērota.

Vai esat pirmo reizi iznomātājs? Uzziniet Kā veidot un uzlabot kredītu, lai uzlabotu savas izredzes iznākt dzīvokli.

Komentāri Par Vietnē: