Pagājušās nedēļas nogalē mana ģimene un es bijām Floridas kolēģos manam dēlam un meitai. Mēs četrās dienās Orlando iznomājām automašīnu no Thrifty. Lai gan es domāju, ka es daru visu iespējamo, lai iegūtu vislabāko iespējamo darījumu, izrādās, ka es pieļāvu trīs kritiskas kļūdas, kas man izmaksāja apmēram 100 ASV dolāru. Tātad, pirms izīrē Thrifty vai kādu citu automašīnu nomas uzņēmumu, mācīties no savām kļūdām.

Kļūda # 1: nepiedalās ceļojumu vietnēs

Mēs rezervējām mūsu automašīnu nomas maksu, izmantojot thrifty.com. Pirms apstiprināt rezervāciju, mēs salīdzinājām cenas vairākās ceļojumu vietnēs, tostarp hotwire.com. Tāpēc mēs zinājām, ka mēs iegūstam vislabāko pieejamo cenu laikā, kad veica rezervāciju. Un tas ir galvenais jautājums. Izrādās, ka cenas kritās aptuveni nedēļu vēlāk. Kā lai es zinu?

Tā kā mūsu draugi, kuri devās kopā ar mums un arī rezervēti ar "Thrifty", saņēma e-pasta paziņojumu no vairākām ceļojumu vietnēm, brīdinot viņus par labāku cenu. Viņi sauca taupīgu un saņēma zemāko nomas maksu, ietaupot aptuveni 10 ASV dolāru dienā. Tā kā es neesmu abonējis e-pasta brīdinājumus, mēs neizmantoja šos ietaupījumus. Tātad, pat ja jūs rezervējat tieši vietnē Thrifty.com vai citā nomas auto kompānijas vietnē, abonējiet vairākas ceļojumu vietnes, lai jūs varētu viegli kontrolēt cenu kritumus un īpašos piedāvājumus.

Kļūda # 2: samaksāta noteikta maksa par EZ Pass

Šī bija mūsu lielākā kļūda, vismaz attiecībā uz manu pašu stulbumu. Kad mēs nokļuvām Tropiskajā nomas cenrāžā apmēram pēc plkst. 1:00 (jaunā!), Jauna meitene, kas stāvēja aiz letes, centās mums pārdot aptuveni miljardu ekstras (par piemēru skatīt apdrošināšanas diskusiju). Viena no ekstras bija EZ Pass par ceļa nodevas izmantošanu apmēram 6 ASV dolāru dienā. Man būtu jāzina, ka tas ir nojaukts.

Tā vietā, lai vienkārši pateiktu "nē", es viņai jautāju, cik daudz nodevu jāvelk, lai brauktu no Orlando uz St Pete Beach un atpakaļ. Es esmu pārfrāzē, bet viņas atbilde aizgāja kaut kā līdzīgi: "Tas ir viss maksas ceļš, un tas tev izmaksās triljonus dolāru". Tātad mēs kopumā iztērējām aptuveni 27 ASV dolārus, lai 4 dienas izmantotu EZ Pass.

Faktiskās ceļa nodevu izmaksas - aptuveni 5 ASV dolāri.

Iemācīta mācība Un, ja jūs vēlaties kļūt par nomas automašīnu ninja, atcerieties, ka brauciena laikā jūs varat nākt klajā ar savu EZ Pass.

Atjaunināt: Brīdinājuma lasītājs izteica iespēju, ka, izmantojot savu EZ Pass nomas automašīnā, varētu būt problēma. Izskatījusi problēmu, šķiet, ka varat reģistrēt īres automašīnu savam EZ Pass kontam tīmeklī vai pa tālruni. Bet, lai pārliecinātos, vispirms sazinieties ar EZ Pass.

Kļūda # 3: aizpildīšana lidostas tuvumā

Mēs nekad nenododam automašīnu tukšā vietā. Kamēr cenas ir atšķirīgas, nomas auto uzņēmumi maksā vairāk par gāzi nekā tie izmanto EZ Pass. Es uzskatu, ka Thrifty gāzes cena bija aptuveni 7,50 ASV dolāri par galonu. Tātad mēs darījām "gudru" lietu un piepildījāmies lidostas tuvumā, pirms atgriezām karti. Tas mums izmaksāja 5,50 ASV dolārus par galonu!

Izrādās, ka degvielas uzpildes stacijas netālu no Orlando lidostas ir palielinājušas gāzes cenu, lai izmantotu ceļotājus. Visur citur Floridā cena ir aptuveni $ 3,50 par galonu. Man teica, ka šīs degvielas uzpildes stacijas pat ir bijušas presē, lai izšķērdētu klientus ar smieklīgajām gāzes cenām. Tātad, kad jūs aizpildīsiet, pārliecinieties, vai neiet uz degvielas uzpildes staciju tieši blakus lidostai.

Izvairīšanās no kĜūdas: maksāt par nevajadzīgu apdrošināšanu

Ir viena kļūda, kurai esmu izdevies izvairīties - maksāt par īres automašīnu apdrošināšanu. Taupīgais pārstāvis darīja visu, ko viņa varēja iedomāties, lai man nopirktu apdraudēto apdrošināšanu. Viņas galvenā stratēģija bija man pateikt, ka, ja automašīna ir avārijas situācijā, es būtu atbildīgs par nomas maksu, kamēr automašīna atrodas veikalā. Es to nedarīju.

Man ir nomas apdrošināšanas segums caur Nationwide un ar American Express Premier Rewards Gold karti, kuru es maksāju par nomas maksu.

Ja jūs zināt citu nomas automašīnu gotchas, lai izvairītos, lūdzu, paziņojiet mums komentārus zemāk.

Un, ja jūs meklējat no Thrifty iznomāt automašīnu, šeit ir daži reklāmas kodi, kurus es atklāju, ka jūs varat ietaupīt kādu mīklu:

  1. Ietaupiet 5% tīrās automašīnu nomas maksā par ceļojuma rezervāciju! Ievadiet reklāmas koda SAITES.
  2. Nomājiet Minivan par 48,99 $ vai 225,00 USD nedēļā vienā no mūsu ASV esošajām vietnēm līdz 2011. gada 9. aprīlim. Ievadiet kodu 3CO2M.
  3. Saviem draugiem saviem draugiem, izmantojot Kanādas vidēja izmēra automašīnu, jūs saņemsiet iknedēļas tarifus par ekonomisko cenu par 15% no iknedēļas likmes, kad uzņemsieties līdz 2011. gada 9. aprīlim. Ievadiet kodu 3CNDM. Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Komentāri Par Vietnē: