Katru ziemu un pavasari miljoniem māju īpašnieku visā Amerikā maksā īpašuma nodokļus. Kalifornijā māju īpašniekiem katru gadu pašvaldībai ir jāvelk apmēram 1,2% vērtētās vērtības. Runā citā veidā, pēc 83 gadiem māju īpašnieks būs samaksājis par 100% savu vai viņas māju ar nodokļiem! Cik tas ir slims?

Tas ir amerikāņu veids, kā visiem iedzīvotājiem maksāt nodokļus, izņemot tos, kas to nedara. Tagad mēs zinām, ka bieži minētie "47%" ir veci cilvēki vai tie, kas veic mazāk nekā 20 000 dolāru, lai tas būtu labi. Ja jūs esat viens no viņiem, vienkārši nepiedalieties, lai palielinātu nodokļus par 53%, kas jau maksā 100% no visiem federālajiem ienākuma nodokļiem, lūdzu! Let's all žurkas vai nomirt zvērs vietā.

Tātad, kāpēc tas, ka māju īpašniekiem, no kuriem daudzi sākotnēji cīnās par savu hipotēku maksāšanu, ir jāmaksā papildus nodokļi, kamēr īrnieki to nav? Izpētīsim un apspriedīsim, vai mēs to darīsim?

RENTERS VS HOMEOWNERS: nepareizi uztveres klase DIFERENCIĀLĀ

Skaidrākais iemesls, kāpēc māju īpašniekiem ir jāmaksā īpašuma nodokļi, kamēr nomniekiem nav jāmaksā nomnieka nodokļi, ir tādēļ, ka valdība uztver mājas īpašniekus kā Lords! Vārds "saimnieks" skaidri parāda, ka māju īpašnieki tiek uzskatīti par augstāko klasi. Atpakaļ vecajās dienās zemniekiem nācās strādāt laukos, lai samaksātu par pajumti. Viņi pat nevarēja atļauties regulāru pārtiku, nemaz nerunājot par papildu samaksu nodokļos, lai palīdzētu veidot skolas un uzturēt ceļu.

Simtiem gadu vēlāk ir dīvaini, ka šis arhaiskais termins un jēdziens joprojām ir patiesi, lai arī Amerika ir kļuvusi par bagātāko valsti pasaulē. Jebkurš, lai iznomātāju pielīdzinātu nabadzībai, ir vienkārši smieklīgs. Protams, ir daži pētījumi, kas parāda, ka mājas īpašnieka vidējā neto vērtība ir par 40X lielāka nekā nomnieka (160 000 USD salīdzinājumā ar 4000 ASV dolāru). Bet kopumā daudzi citi amerikāņi mūsdienās iznomā no izvēles, nevis no nepietiekamajiem līdzekļiem.

IZLĪDZIES ĪPAŠUMA NODOKĻU PIESŪTU VISIEM

Ar tipisku $ 700,000 māju Sanfrancisko, mājas īpašnieks maksā aptuveni 8000 $ gadā pilsētā, lai finansētu skolas un uzturētu sabiedriskās infrastruktūras projektus. Tas ir par 8000 ASV dolāriem vairāk nekā nomnieks maksā, taču gan māju īpašniekam, gan nomniekam ir tādas pašas priekšrocības. Protams, tas ir negodīgi.

Vienīgi, aplūkojot manu rēķinu, es redzu 50 ASV dolāru, kas dodas uz SFUSD (man nav ne jausmas par to, ko tas tāds ir), un vēl 205 ASV dolāri iet uz "skolotāja atbalstu", lai gan man nav bērni valsts skolā. Manuprāt, pāris tūkstoši manas īpašuma nodokļa tiks izmantoti, lai izveidotu bullet train no San Francisco uz LA arī. Salds! Es būšu patiešām izjādes, ka 2020. gadā, kad tas būs paveicies? Nē, jo mēs visi zinām, ka projekts netiks veikts ātrāk kā 2030. gadā!

Daži īrnieki apgalvo, ka māju īpašniekiem tas bija labi jau ar hipotēkas procentu atvilkumu līdz pat 1100000 $. Citiem vārdiem sakot, ja mana procentu likme ir 5%, es varu samazināt ar nodokli apliekamo ienākumu par 55 000 USD. Nu es saku 1,100,000 dolāru nepietiek! Šis skaitlis ir pilnīgi patvaļīgs, un to vajadzētu palielināt vismaz divas reizes līdz 2,200,000. Tas prasa daudz darba, lai varētu ietaupīt līdz 20% par priekšapmaksu mājā, un manā 30/30/3 noteikumā 10% paliek kā buferis. Tāpēc māju īpašnieki ir pelnījuši atlīdzību par savu fiskālo disciplīnu, nevis sodītu ar lielāku nodokļu līmeni.

IZNOMĀTĀJU UN IZNOMĀTĀJU VIENLĪDZĪBA IZVEIDO VISU LĪDZ

Esmu liels ticīgais vienlīdzībai, tāpēc es uzskatu, ka nomniekiem būtu jāmaksā "Nomnieks nodoklis". Lai aprēķinātu taisnīgu nodokļu maksātāju īrniekiem, mēs izmantojam ikgadējo īres maksu ar parasto bezriska likmi, proti, 4%. Piemēram, jūs maksājat $ 24,000 gadā īri. Sadaliet 24 000 ASV dolāru par 4%, un jūs saņemsiet 600 000 ASV dolāru. $ 600,000 ir bāze, kurā jūs, kā īrnieks, katru gadu maksāsiet pilsētā 1,2% ($ 7,200), lai piesaistītu skolas un ceļus.

Nomnieks nodokļu piedāvājums ir brīnišķīgs veids, kā samazināt jebkuru pilsētas vai valsts budžeta deficītu, vienlaikus radot godīgu scenāriju visiem cilvēkiem. Izveidosim vidi, kurā visi lepni spēlēs, lai nodrošinātu visiem mūsu bērniem harmoniski lielisku tauvu! Un visvairāk, pieņemsim mainīt uztveri ka īrnieki ir zemākas klases pilsoņi un nodokļu nomnieki tikpat daudz kā māju īpašnieki. Vienlīdzība visiem!

Ja esat nomnieks, vai jūs esat pietiekami neapmierināts? Šīs amata mērķis ir atjaunot neapmierinātību ar māju īpašniekiem un dažu ienākumu grupām jūtas maksāt vairāk nodokļu. Ir saprotams, ka balso par likumdošanu, lai tērētu vairāk citu cilvēku naudas savam labumam. Tomēr ilgtermiņā jūs vienkārši izjutīsities sev, jo nomas maksas palielināsies, lai atspoguļotu pieaugošos izdevumus, izmantojot īpašuma nodokļus. Ja vēlaties vairāk tēriņu, lūdzu, arī piekrītiet maksāt vairāk nodokļu. Nav pareizi paaugstināt nodokļus vienai cilvēku grupai, nemaksājot sev maksāt vairāk.

Piezīme: Apvienotajā Karalistē, tā ir ēkas iemītnieks, kas maksā īpašuma nodokli neatkarīgi no tā, vai tas ir īrnieks vai īpašnieks. To sauc par Padomes nodokli, un tas strādā tikai naudas sodu tur.

Ieteikumi

Apmeklējiet hipotēku: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree. Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu viszemāko iespējamo procentu likmi.Tas ir tieši tas, ko es izdarīju, lai manu jaunāko refinansēt, lai bloķētu 2,375% 5/1 ARM. Tiem, kas vēlas iegādāties īpašumu, tas pats ir kārtībā. Ja jūs atradīsiet labu darījumu, varēsiet atļauties maksājumus un plānojat piederēt īpašumam 10 gadus, es saņemšu neitrālu inflāciju un izmantosim zemās likmes.

Meklējiet nekustamo īpašumu pārrāvuma iespējas: Ja jums nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai arī nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu krustpunktu uzņēmumiem šodien. Nekustamais īpašums ir galvenā daudzveidīgā portfeļa sastāvdaļa. Nekustamo īpašumu pārņemšana arī ļauj jums būt elastīgākiem un ķirurģiskākiem ieguldījumiem nekustamajā īpašumā, ieguldot ne tikai tur, kur jūs dzīvojat, lai iegūtu vislabāko peļņu. Piemēram, Kanādas likmes aptuveni aptuveni 4%, 5% Sanfrancisko, bet vairāk nekā 10% Midwest, ja jūs meklējat stingri investējošu ienākumu peļņu. Reģistrējieties un izpētiet visas dzīvojamās un komerciālās investīciju iespējas visā valstī. Realtyshares var piedāvāt. Tas var meklēt un atklāt.

Atjaunots par 2017. gadu. Nekustamā īpašuma nodoklis turpinās pieaugt, ienākumu nodoklis miljoniem cilvēku, kas pārsniedz 112,5 tūkstošus ASV dolāru, pieaugs, aizņemšanās procentu likmes pieaugs, un inflācija pieaugs. Ir svarīgi, lai ikviens varētu turēt aktīvus, kuru inflācija ilgstoši palielinās, piemēram, krājumi, nekustamais īpašums. Pretējā gadījumā jūs saņemsiet inflāciju. Saistītie: Nekustamā īpašuma nodokļi pēc valsts: mums ir jāapgūst kādi augstāki īpašuma nodokļi

Komentāri Par Vietnē: