Avots: http://joyestesstatefarm.files.wordpress.com

Drīzumā ceru, ka esmu mājās, esmu nomājis dzīvokļus pēdējos 7 gadus. Noma sākās, kad es pārcēlos uz Miami skolu un turpinājās labi pēc manis beigšanas. Ar manu kredītu ne vislabākajā formā, īre ir bijusi mana vienīgā mājokļu izvēle, un man patiešām tik ļoti izdevās iznomāt. Bet pēdējo septiņu gadu laikā es nekad neesmu apsvēris iespēju pirkt nomnieka apdrošināšanu.

Nomnieku apdrošināšana ir līdzīga māju īpašnieku apdrošināšanai, jo jūs aizsargājat piederumus, kas jums pieder, bet atšķiras, jo faktiskā dzīves telpa nav iekļauta politikā. Tas nozīmē, ka, ja jūs īrējat dzīvojamo telpu un vēlaties aizsargāt savu televizoru, stereo sistēmu, galddatoru utt, jums būs nepieciešama nomnieku apdrošināšanas polise. Lielākā daļa cilvēku nepareizi uzņemas, ka mājokļu apdrošināšanas polise sedz jūs, ugunsgrēka gadījumā, piemēram, ja saimnieks tikai aizsargā savu ēku, nevis jūsu lietas tajā.

Tātad, kas tieši tiek segts ar nomnieka apdrošināšanu? Lielākā daļa politikas aizsargā pret šīm piecpadsmit un tikai šādām piecpadsmit lietām:

 1. Smēķēt
 2. Uguns vai zibens
 3. Zādzība
 4. Automobiles (ja kāds brauc tavā mājā vai dzīvoklī)
 5. Lidmašīnu
 6. Falling Objects
 7. Nemieri
 8. Vējš vai krusts
 9. Vulkāna izvirdums
 10. Ledus, sniega vai asaru svars
 11. Ar ūdeni saistītie zaudējumi no komunālajiem pakalpojumiem
 12. Elektriskās pārsprieguma bojājumi
 13. Vandalisms
 14. Sprādziens
 15. Stikla bojājumi

** Ja jūs dzīvojat dabas katastrofu gadījumā, jūs varat pamanīt, ka šajā zemē nav zemestrīču un plūdu. Ja jūs vēlaties aizsargāt savas mantas no šāda veida problēmām, jums būs jāiegādājas papildu neseguma apdrošināšanas polise, kas padarīs politiku dārgāku. (Vidēji par 50-75% dārgāk). **

Resurss: 3 lietas, kas jums jāzina pirms nomas līguma parakstīšanas

Lielākā daļa automašīnu un māju īpašnieku apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēji arī nēsātāja apdrošināšanu, tāpēc tiešsaistes cenas piedāvājumu var uzzināt. Diemžēl man, es dzīvoju Florida federālajā zemē, tāpēc lielākā daļa no parastajiem aizdomās par māju īpašnieku apdrošināšanu, piemēram, Valsts Farm un Progressive, nesniedz politiku. Lai salīdzinātu cenas, es apmeklēju InsureMe.com, kur man lūdza aizpildīt dažus datus par mājokli un sevi, pēc tam sniedzot ar apdrošināšanas kompānijām, kas varētu sniegt man politiku, pamatojoties uz manām specifikācijām.

Jūs ievērosiet, ka nekavējoties nedod nekādu cenu, piemēram, es esmu ar auto vai veselības apdrošināšanu. Tā vietā es saņēmu apdrošinātāju kontaktinformāciju un teicu, ka es saņemšu e-pastu vai telefona zvanu ar 48 stundām. Protams, es sazinājos ar Allstate, un mana īrnieku apdrošināšanas polise būtu 17 $ mēnesī. Vai man ir vērts veikt īrnieku apdrošināšanu par šo ļoti zemo cenu?

Mana finanšu situācija saka "jā" un "nē", jo tieši tagad manā dzīvoklī man nav neviena vienuma, ko es nevarētu nomainīt. Es neesmu mirdzošs, tādēļ lielākā daļa manas ir vecas un novecojušas, un patiešām nav vērts maksāt par apdrošināšanu. Tomēr no atbildības puses, ja viesim būtu nopietni ievainoti, kaut arī darot kaut ko stulbu (kas, kā zināms, notikt), es varētu būt uz āķa par diezgan penss. Es tiešām nevaru patiešām "atļauties" nomnieku apdrošināšanu, bet tajā pašā laikā traumas dēļ mani varētu atgriezt tūkstošiem. Ja jums ir pietiekami daudz elektronikas un citu vērtīgu īpašumu, kad jūs veicat atbildības apdrošināšanu, nav iemesla neveikt lētu segumu, ko nodrošina īrnieku apdrošināšana.

Komentāri Par Vietnē: