Lai jūsu vannasistaba kļūtu lētāka, izmēģiniet dažus no šiem labojumiem.

Garlaicīga vannas istaba ir izšķiesta iespēja. Bet jūs varat pārvērst mazāko istabu jūsu mājās, lai jūs mīlētu ar šīm 12 viegli, bet efektīvi vannas istabas atjauninājumus zem 100 $. Daži no tiem prasa kaut ko labu, bet citi ir gudri iepirkšanās jautājums. Viņi palīdzēs jūsu vannas istabā no ikdienišķas līdz brīnišķīgai, neatkarīgi no jūsu budžeta.

1. Uzstādiet dušas plauktu.

Stikla tualetes piederumus saglabājiet ērti, uzstādot stūra plauktu. Meklējiet vienu ar regulējamu plauktu vai grozi, piemēram, šo funkcionālo multi-caddy. Iet uz stūra plauktu, kas paliek vietā ar spriegošanas stieni, lai jūs varētu izlaist uzstādīšanas rīkus un kādu laiku ņemt to pie nākamās mājas.

Kopējās aptuvenās izmaksas: 25 ASV dolāri

2. Iestatiet savu spoguli.

Spoguļa nomaiņa ir dārga. Tā vietā izmantojiet moldingu vai vieglu un pieejamu MDF (vidēja blīvuma šķiedru plātņu) pamatplāksni, līmi un nedaudz laika, lai piešķirtu tai elegantu rāmi un parādītu savu DIY veiklību. Pārbaudiet, kā šie sudraba rāmji ietekmē Madrones dzīvokļus Austinā, Teksasā.

Kopējās aptuvenās izmaksas: $ 25- $ 50

3. Saglabājiet sienas mākslas suvenīrus.

Pagrieziet mementos no braucieniem - fotogrāfijas, pastkartes, jūras gliemežvākļus - uz sienas instalāciju. Pievienojiet rāmim vai ēnas lodziņu savām diezgan atvaļinājuma atmiņām, un jūs jutīsieties kā tev uz mazu brīvdienu katru reizi, kad iegūsi lomu.

Kopējās aptuvenās izmaksas: 10 ASV dolāri

4. Padariet savu tualetu par kontaktpunktu.

Jūsu mītnes zemnieks var neatbalstīt jūs, kas izķer veco mantojumu, bet ar atļauju viņš vai viņa vienkārši var novērtēt, ka jums tas ir pārveidojums. Jūs varat dot rundown tualetes instant atjauninājumu ar krīta krāsu, moderns un vienkāršs risinājums.

Kopējās aptuvenās izmaksas: 30 ASV dolāri

5. Iestatiet dušas aizkari.

Nomainiet veco vinila aizkaru ar tīru, kraukšķīgu austu vafeļu tekstūru vai dizainu, kas atbilst jūsu stilam, sākot no ziedu pārslodzes plosītajā stilā līdz elegants modelim, piemēram, kāds no iepriekšminētajiem parka Chelsea kopienā Vašingtonā. Tas ir tik vienkārši , un kā jūsu vannas istabas centrālais punkts, lieliska dušas aizkars padara visu atšķirību.

Kopējās aptuvenās izmaksas: $ 40- $ 50

6. Saspiediet glabāšanā.

Uzlabojiet savas vannas istabas izskatu un funkcionalitāti, radot apjukumu ar radošu uzglabāšanu. Ir daudz veidu, kā to izdarīt.

  • Pievienojiet plauktu virs tualetes vai dvieļu plaukta. Jūs varat izmantot koka vai metāla plauktu vai pat šo variantu gan ar koka, gan metāla palīdzību siltajam lauku izskatam.
  • Peldošie plaukti ir pieejami un pieejami dažādos garumos un dziļumos. Novietojiet peldošo plauktu virs durvju rāmja diskrētiem un efektīviem uzglabāšanai. Tā ir lieliska vieta, kur uzglabāt lietas, ko vēlaties no sava ceļa, bet arī ērti, kad tie jums ir vajadzīgi.
  • Durvju āķi var turēt vairāk par dvieļiem un drēbēm. Pieskarieties rokām, lai paslēptu nevajadzīgu šiksu vietu.

Kopējās aptuvenās izmaksas: 40 ASV dolāri

7. Padarīt paklājus veikt dubultu pienākumu.

Jums nevajag saimnieka piekrišanu nomainīt jūsu vannas istabas, tāpēc iegūstiet tos, kas jūsu vannas istabu izskatās un jūtas labāk. Pārlūkojiet krāsas un modeļus, kas jūs uzmundrina (piemēram, šis dinamiskais paklājs Bell Glenridge dzīvokļos Sandy Springs, Gruzija), un justies ļoti mīksti zem kājām. Jūs pat varat atrast atmiņas putas paklājus, lai grezns solis no dušas.

Kopējās aptuvenās izmaksas: $ 30- $ 50

8. Krāsa!

Pirms sabojāt otas, pārliecinieties, vai esat saņēmis atļauju no saimnieka. Kad esat labi, izvēlieties gaismas, elastīgas krāsas, piemēram, baltas, pelēkas vai nomierinošas blūzes, lai vannas istaba kļūtu lielāka un tīrāka.

Lai ietaupītu naudu, vienkārši krāsojiet akcentu sienu. Izvēlieties pelēko pārklājumu pusi spīdīgu apdari un neaizmirstiet apdari. Pieskaršanās tam var radīt milzīgas atšķirības.

Kopējās aptuvenās izmaksas: $ 75- $ 100

9. Pievienot tekstūru.

Tekstūra ir dizains. Austi grozi, koka paplātes un akmens ziepju dozatori uzpilda dimensiju jūsu telpā, kad jūs accessorize. Sveķi un rotangpalmas elementi, piemēram, zobu suka turētājs vai atkritumu maisiņš, var palīdzēt modernizēt telpu.

Kopējās aptuvenās izmaksas: $ 20- $ 30

10. Pop augā.

Vannas istabās var nomest saules gaismu, bet reālistisks viltus augs uz tualetes vai plaukta var pievienot dzīvi, kur nekas nepalielinās. Lieliska vannas istaba izvēle ietver mazus konservētus koka virtuves, faux potted zāles un sukulentus - tāpat kā zaļie cuties augstāk par 2900 First Apartments Sietla, Vašingtonā. Neatkarīgi no jūsu vēlmēm, augs vai divi var uzreiz atsvaidzināt savu vannas istabu.

Kopējās paredzamās izmaksas: $ 10- $ 30

11. Izmantojiet niecīgu galdu.

Mazām vannas istabām īres vienībās bieži trūkst veļas skapīšu vai telpu dvieļu un citu piederumu uzglabāšanai. Bet jums var būt tikai pietiekami daudz vietas, lai pievienotu niecīgu galdu vai keramisko dārza ķebļu pie krāna vai dušas. Jums būs dekoratīvais elements, kas arī ir funkcionāls.

Kopējās paredzamās izmaksas: $ 40- $ 70

12. Atjauniniet aparatūru.

Aparatūra ir jebkuras istabas rotaslietas. Nogriezieties pie vecā skapja un atvilktnes pogām un nomainiet tos ar jauniem citā apdarē, piemēram, klasiskā satīna niķeļa vai modernā eļļas čuguna misiņa, kas redzams šajā Riverbank noma dzīvoklī Ņujorkā. Jūs varat atrast pogas no $ 2 līdz $ 5 vai vērtību paketes ar 10 pogām par aptuveni $ 20.

Kopējās aptuvenās izmaksas: $ 15- $ 20

Sākotnēji publicēts 2016. gada 15. februārī; atjaunināts 2017. gada 7. decembris.

Vai esat atjaunojis savu vannas istabu? Kopīgojiet savas idejas ar komentāriem!

Komentāri Par Vietnē: