Vasara ir šeit! Kā jūs gatavojat vasaras brīvdienas, iespējams, jums būs nepieciešama īres automašīna vienā reizē vai citā. Tiem, kas bieži ceļo par darbu, jums šķiet, ka jums vienmēr ir nepieciešams transportlīdzeklis, lai apietu. Jums ir atlaides numurs jūsu mīļotajai aviokompānijai. Kāpēc jums nav jūsu mīļākā (vai ērtākā) automašīnu nomas kompānija?

Neatkarīgi no tā, vai atvaļinājums vai darbs ir labs īres auto atlīdzības programma, var būt atšķirība starp stresa un bezsvina ceļojuma dienu. Auto nomas programmas palīdz jums iegūt nepieciešamo automašīnu un pakalpojumu, kuru jūs esat pelnījis.

Pārskatot šīs programmas, atcerieties, ka daudzi nomas uzņēmumi liek jums izvēlēties starp nopelnīt nomas punktiem vai biežām lidmašīnu jūdzēm. Izlemiet, kuri no tiem jums ir vērti. Apskatīsim dažas no labākajām pašlaik pieejamām iznomāšanas automašīnu apbalvošanas programmām:

Labākās auto nomu atlīdzības programmas

Hertz Gold Plus priekšrocības

Hertz bez maksas lojalitātes programmai ir trīs līmeņi: Gold Plus, Five Star un President's Circle. Vienu nedēļas nogales nomas dienu nopelniet ar 550 punktiem Amerikas Savienotajās Valstīs, un punkti nekad nebeidzas, kamēr Hertz tiek lietots reizi 24 mēnešos. Nopelniet vienu punktu par 1 $, kas iztērēts kvalitatīvās nomas maksā, kā arī papildu papildinājumus, piemēram, degvielu, SiriusXM radio, GPS, automašīnu sēdekļus, papildu attāluma pakalpojumus un citus. Noklikšķinot uz Hertz bonus programmas lapas, jūs varat izvēlēties savu galamērķi, lai pārbaudītu, cik daudz summu ir nepieciešams, lai iznomātu automašīnu savam ceļojumam.

Bonus perks kā Hertz nomas atlīdzības dalībnieks ietilpst Carfirmation ™, ātras piekļuves sistēma, kas pa e-pastu nosūta jums precīzu nomas automašīnu un tās atrašanās vietu nomas līgumā. Kad jūs ierodaties, jūs varat staigāt pa automašīnu un doties uz galamērķi. Ja kaut kas mainās ar jūsu nomu, jūs varat ļaut Hertz zināt (un viņi darīs to pašu).

Vecāki saņem 25% atlaidi automašīnu sēdvietu nomas maksai, un katram no tiem tiks atcelta viena Papildu vadītāja maksa par vienu nomas maksu - galvenais uzdevums ir prasīt pie letes vai pa tālruni. Jūs saņemsiet punktus par tādām papildierīcēm kā SiriusXM, apdrošināšanas segums, nobraukuma maksa un degviela. Citas nomas kompānijas piedāvā tikai punktus par bāzes nomas izmaksām. Arī ik pēc 10 nomas maksas jūs saņemsiet 900 punktu prēmiju.

Hertz sadarbojas ar vairāk nekā 60 aviosabiedrībām. Šajās biežajās lidmašīnu programmās piedāvātā braukšanas josla ir līdzīga citām nomas automašīnu kompānijām. Lai skatītu ātru saiti uz partneru sarakstu un top 4 viesnīcas ceļojumu partneriem, skatiet tālāk redzamo tabulu.

Hertz Gold Plus
LīmenisKvalificēta nomaPunktiUzlabojumi
Gold PlusN / A1 par dolāruN / A
Piecas zvaigznes7 nomas maksa10% bonuss par dolāruViena automašīnas klase uz vienu nomu, ja tā ir pieejama
Prezidenta loki20 īres maksas25% bonuss par dolāruGarantēta ir viena automašīnas klase uz nomu
Aviokompānijas partneriVairāk nekā 60 aviosabiedrībām noklikšķiniet uz saraksta
Viesnīcu partneri - 4.vieta
Best WesternIHG atlīdzības programma
Park HotelMarriott Atlīdzības programma

Budžeta straujš apgrieziens

Budžets piedāvā Rent More, Save More rewards programmu. Ja veicat rezervēšanu tiešsaistē, jūs automātiski iekļaujat programmai Rent More (Iznomāt vairāk), kura apsola jums 10-20% atlaides automašīnu nomai. RapidRez programma ir veids, kā paātrināt rezervācijas un nomas procesu, saglabājot galveno konta informāciju vietnē budget.com. Tiem, kuri bieži iznomā ar budžetu, pievienojieties Fastbreak programmai, lai apietu skaitītāju.

Upromise koledžas krājkontu īpašnieki: Ja jums ir kredītkarte, kas ir saistīta ar jūsu Upromise kontu, jūs varat iztērēt līdz 4% no izdevumiem ar budžetu, lai ietaupītu koledžu. Izmantojiet rezervācijas kodu BCD X989300 un atcerieties, ka jums būs nepieciešams rezervēt pats, nevis ceļojumu aģents. Jūs saņemsiet iemaksas savā Upromise kontā 3-4 mēnešus pēc nomas atdošanas.

Ar SmartWay sertificētu zaļo mašīnu palīdzību budžets ir videi draudzīgs. Viņi lepojas ar gandrīz pusi savas flotes, kuru MPG ir 28 vai vairāk. Jūs varat izvēlēties carbonfund.org partnerattiecības ar budžetu, maksājot katru papildu nomas maksu par papildu summu 1,25 ASV dolāri dienā.

Budžeta atlīdzības programma ir viena no ierobežotākajām pieejamajām iespējām. Lapā Budžeta īpašie piedāvājumi ir piedāvāti dažādi piedāvājumi, kā arī informācija par ceļojumu partneriem, Upromise kampaņa (bezmaksas festivāls) un pēdējā brīža piedāvājumi līdz 60% atlaide.

Budžeta atlīdzības
LīmenisKvalificēta nomaAtlaideUzlabojumi
Iznomājiet vairāk, ietaupiet vairāk110-20%Nezināms
RapidRez BasicNepieciešama reģistrācija10-20%Nezināms
RapidRez ar FastbreakReģistrēties vai jaunināt no RapidRez Basic10-20%Nezināms
Aviokompānijas partneri (8 populārākie)18 aviosabiedrības, noklikšķiniet uz saraksta
Viesnīcu partneri - Top 8 atlīdzības partneri
Best WesternClub CarlsonHilton HHonorsIHG Rewards Club
La Quinta atgriežasVēlamā viesnīcu grupaStarwood vēlamais viesisWyndham

Avis ieteicams

Avis piedāvā divas atlīdzības līmeņus: Avis Preferred un Avis Preferred Plus.

Avis Preferred ir visvienkāršākā atlīdzību klase. Tas ļauj apiet skaitītāju un doties tieši uz savu Avis nomas, kad jūs ierodaties. Tirdzniecība punktos, lai uzlabotu automašīnu klases vai sīkrīkus, piemēram, GPS un satelīta radio, un nekad nav jātiek galā ar aptumšošanas datumiem.Ieteicamais Plus līmenis padara to mazliet par vienu bezmaksas klases uzlabojumu un īpašu rezervēšanas līniju.

Tāpat kā budžets, Avis piedāvā Upromise ziedojumu, un tas ir viens punkts augstāk par 5%. Militārie dalībnieki oficiālajos un atpūtas ceļojumos saņem bezmaksas apdrošināšanu pret dalību / LDW, bezmaksas neierobežotu nobraukumu, zemas likmes un papildu braucēju maksas.

Mana Avis atlīdzība
LīmenisKvalificēta nomaPunktiUzlabojumi
Ieteicams0 obligāti1 par nomas dolāru 2 par katru piederumu dolāru
Vēlamais pluss12-24 īres maksa vai iztērētie 5000 eiro1,25 par nomas dolāru 2,5 par katru dolāruViena automašīnas klase, ja tā ir pieejama
Vēlamais pluss (+)25 + noma vai 7000 $ iztērēti1,5 par nomas dolāru 3 par katru piederumu dolāru2 bezmaksas
Aviokompānijas partneriVairāk nekā 50 aviosabiedrības, noklikšķiniet uz saraksta
Viesnīcas partneriVairāk nekā 30 pieejami, noklikšķiniet uz saraksta augšpusē

Enterprise Plus

Sadalot 4 līmeņus (Plus, Silver, Gold, Platinum), uzņēmuma atlīdzības programma piedāvā šaurāku priekšrocību klāstu. Uzņēmuma punkti netiek zaudēti, ja jūs veicat vienu atbilstošu nomu reizi trijos gados, un uzņēmuma atrašanās vietas visā pasaulē nav pieejami.

Kad jūs nopelnat elites līmeņa līmeni (sudraba un augstāku), nākamajā gadā jūs nekavējoties kvalificējat šai atlīdzības pakāpei. Tas nozīmē, ka lietotājs, kas atbilst 2015. gada septembrim, paliek šajā balvu līmenī līdz 2017. gada februārim. Pārbaudiet zemāk redzamo grafiku, lai redzētu nepieciešamo kvalifikācijas īres prasību skaitu, punktus, kas nopelnīti par katru dolāru, un bezmaksas jauninājumu skaitu gadā.

Enterprise Plus programma
LīmenisKvalificēta nomaPunktiUzlabojumi gadā
Plus0-5 nomas maksa1 par dolāru
Sudrabs6-11 nomas maksa10% bonuss par dolāru1 bezmaksas
Zelts12 īres vai 40 dienas15% bonuss par dolāru2 bezmaksas
Platīns24 īres vai 85 dienas20% bonuss par vienu dolāru4 bezmaksas
Bezmaksas nomas dienaTikai 400 punkti

Uzņēmums ir sadarbojies ar National un Alamo, lai izveidotu Drive Alliance℠. Ja iznomājat nacionālo un esat uzņēmuma Plus loceklis, jūs nopelnīsiet punktus nākamajam līmenim un otrādi. Alamo ir jaunākais dalībnieks, lai pievienotos aliansei. Sīkāka informācija par viņu piedalīšanos un balvām vēl nav pabeigta, tādēļ esošajam Alamo Insiders vajadzētu būt par ieguvumiem no Drive Alliance℠.

National Emerald Club

National Emerald Club® vēlas padarīt jūsu nomas pieredzi ātru un ērtu. Priekšrocības ir izlaist nomas skaitītāju, izvēloties savu automašīnu, nevis piešķirt to, un izvēlēties starp bezmaksas nomas dienas vai peļņas punktus tavai biežai ceļotāju programmai. Ja nevarat izlaist skaitītāju, jums būs īpaša apkalpošanas līnija kā Emerald kluba biedrs. Pēc katras nomas jūs nopelnīsit vienu īres kredītu - septiņi kredīti saņems vienu bezmaksas nomas dienu.

Nacionālais piedāvā atteikšanos no zaudējumu atlīdzināšanas un papildu ceļa izdevumus, kas saistīti ar vadītāju nodevām, kuri paredzēti ceļojumu aģentūru departamentam ar oficiāliem ceļojuma rīkojumiem. Ja jūs esat militārs (aktīvs vai pensionēts) un ceļojat atvaļinājumā, jums būs tiesības saņemt atlaidi - arī ģimenes locekļi ar apgādībā esošu ID karti arī var pretendēt. Kluba biedri nemaksā papildu maksas par vadītāju un saņem atlaides tikai dalībniekiem, ja viņi izvēlas periodiskus e-pasta ziņojumus.

Tālāk ir sniegts padoms, lai jūs varētu saņemt biežāk nepieciešamos lidojuma punktus: dodieties uz partnerības lapu Valsts un izvēlieties savu ceļojumu aviosabiedrību. Lapas labajā pusē būs redzams rezervācijas logs ar izvēlēto aviokompāniju, kas jau ir iekļauta kā nomas kredīta saņemšanas programma.

National Emerald Club priekšrocības
LīmenisKvalificēta nomaBezmaksas nomaUzlabojumiPerks
Emerald Club0-12 nomas maksa7 kredītpunktiN / A
Izpilddirektors12 īres vai 40 dienas6 kredītpunktiGarantēta bezmaksas jaunināšanaMaksājiet pilna izmēra kartīšu vidējo likmi
Executive Elite25 īres vai 85 dienas5 kredītpunktiGarantēta bezmaksas jaunināšanaPrivāta lidostas piegāde
Aviokompānijas partneri (8 populārākie)18 aviosabiedrības, noklikšķiniet uz saraksta
AviokompānijaMilesAviokompānijaMiles
Delta500American Airlines50
Aļaska50Robeža50/500
Havaju valoda50 (un ietaupiet 25%)Dienvidrietumiem600
Virgin America1 punkts par dolāruKorean Air500
Viesnīcas partneriHilton HHonors (500 punkti) un Club Carlson (300 punkti)

Alamo Insiders

Alamo personīgie saņem bezmaksas dalību un 5% atlaidi nomas maksai ASV, Kanādā, Latīņamerikā un Karību jūras reģionā. Alamo aviokompānija un viesnīcu partneri ir identiski nacionālajiem, tādēļ skatiet augstāk norādīto tabulu Alamo lielākajiem ceļojumu partneriem. Disneja parks ir korporatīvais partneris (Disneja zeme un pasaule). Nav Alamo Inside programmu līmeņu.

Piezīme par Enterprise, National un Alamo: Tie ir visi uzņēmuma Holdings meitasuzņēmumi, tāpēc jūs atradīsiet daudzus tādus pašus ieguvumus un ceļojumu partnerus katram no šiem trim uzņēmumiem. Ah, tagad Drive Alliance℠ ir jēga.

Taupīga - Blue Chip Atlīdzības

Thrifty Blue Chip programma piedāvā punktus par bezmaksas nomas maksu, sākot ar 500 punktiem. Lai piedalītos un sāktu pelnīt taupīgus nomas punktus, jums jāpiesakās Blue Chip Express Rental Programme®. Bet neuztraucieties, tas ir bez maksas.

Taupīgs dos militārā dienesta dalībniekiem bezmaksas vienas automašīnas klases jaunināšanu, ja lietotājs izdrukā kuponu un uzrāda valdības ID. Veterans Advantage dalībnieki saņem 5% atlaidi.

Taupīga arī specializējusies lidostas autostāvvietā un piedāvā prēmijas aviokompāniju lidojumus lietotājiem, kas parkā 3 vai vairāk diennaktis autostāvvietā (pārbaudiet partneru lapu, lai noskaidrotu, vai jūsu aviokompānija kvalificējas). Aļaskas un Havaju salās aviokompānijas pašlaik piedāvā trīskāršu mīnu darījumu ar taupīgu - nopelnīt 150 jūdzes dienā par īres maksu 3 dienas vai ilgāk. Amerikā piedāvā četrkārtīgas jūdzes ar 200 jūdzēm dienā 3 dienu vai ilgāk. Šie piedāvājumi ir spēkā līdz 2016. gada 30. septembrim (Havajiešu aviosabiedrībām) un 2016. gada 31. decembrim (Aļaska un Amerikas).

Royal Bank of Canada ļaus jums nopelnīt divus papildu RBC Rewards® punktus par katru dolāru, ko jūs pavadat Thrifty nomas maksā. Lai nodrošinātu šo pabalstu, samaksājiet par savu nomu, izmantojot savu RBC Visa karti.

Taupīga Blue Chip atlīdzība
Aviokompānijas partneri (8 populārākie)
AviokompānijaMilesAviokompānijaMiles
Emirāti500 un augstākAmerican Airlines50 + bonuss
Aļaska50 + bonussApvienotā50 un augstāks
Havaju valoda50 + bonussDienvidrietumiem600 vai 1200 *
Gulf Air50Kuveita500
Viesnīcas partneriNav
Bezmaksas nomas diena16 dienas (ļauj izīrēt jebkura izmēra automašīnu)

FOX Rewards

FOX Rent-a-Car ir vairāk vietas ārpus ASV, nevis iekšpusē, un sola kļūt par labāko nomas auto atlīdzības programmu nozarē. FOX piedāvā četrus punktus par katru iztērēto dolāru (tikai nomas maksa - bez nodokļiem vai apdrošināšana), un jums tiek dota izvēle starp FOXBucks un SuperCertificates. Ņemiet vērā, ka jums ir jāveic rezervēšana tiešsaistē.

SuperCertificate ir atmaksājams vietnē GiftCertificates.com, kas ļauj izvēlēties starp dažādiem mazumtirgotājiem un "iegādāties" dāvanu karti šim uzņēmumam. Pārskats par viņu tirgotāja partneru sarakstu ar nosaukumu Avis, American Airlines, Best Western, Budget un Hyatt kā daži no ceļojuma partneriem jūs varat izmantot savus FOX Rewards punktus ar. Pārbaudiet pilnu sarakstu šeit un jūs atradīsit lielu nosaukumu zīmolu mazumtirgotājiem, no kuriem izvēlēties. SuperCertificates padara FOX Rewards ļoti elastīgu programmu, kas neierobežo tikai ar ceļošanu saistītās atlīdzības.

FoxBucks ir atmaksājamas nomas dienās ar Fox Rent-A-Car. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs varat izmantot tikai FOXBuck vietnē. Pēc 1600 punktiem jūs saņemsiet 20 ASV dolārus - pievienojiet 1600 punktus un 20 dolārus par katru līmeni līdz 100 dolāru maksimālajai vērtībai. Fox Rewards rezervēšanas sistēma izseko jūsu punktus. Veicot tiešsaistes rezervāciju, jūs varēsiet redzēt savu bilanci un izmantot to tūlītējai ietaupījumam.

Payless Perks Club

Nav daudz informācijas par šo vienu. Tālāk norādītie organizācijas dalībnieki vai darbinieki saņem 5% atlaidi ASV un Kanādas nomas maksai ar Payless: AARP, TicketsatWork, darba priekšrocības, plūmju pabalsti, Discover Card Holders, Hilton darbinieki un Hyatt darbinieki. Dienvidrietumu godalgu dalībnieki saņem 600 punktus un 5% atlaidi.

Un uzvarētāji ir ...

Es neesmu nolēmis noteikt vislabāko atlīdzības programmu. To visu pētot, tomēr esmu samazinājis dažus nomas auto ieguvējus dažādās kategorijās. Es arī sapratu, ka mana programma (budžets) iegūs boot, ja palielinās nomas dienas, kas man vajadzīgas darbam un atpūtai. Šeit ir ātrs saraksts ar to, kas, manuprāt, ir nopelnījis augstākās atzīmes:

Mans mīļākais: Hertz - 60 partneru aviokompānijas, Carfirmation ™, atlaides vecākiem, punkti par ekstras.Elastīgi izdevumi: FOX - SuperCertificates ļauj pavadīt punktus ne tikai par gaisa un viesnīcām. Lielākā daļa balvu piešķir: Taupīgs - ar pašreizējiem prēmiju piedāvājumiem jūs saņemsiet daudz jūdžu par jūsu nomas dolāru. Vairums Miles variantu: Hertz - vairāk nekā 60 partneru aviosabiedrībās, jums ir nepieciešams atrast jūsu mīļākie.

Katra programma ir atšķirīga. Es ceru, ka šis pārskats ir palīdzējis sašaurināt, kas jums varētu būt piemērots. Atstājiet komentāru tālāk par to, kā jūsu īres auto atlīdzības programma ir palīdzējusi ceļojumā.

Komentāri Par Vietnē: