Nomas auto apdrošināšana var būt grūts lieta. Ar "kredītkarti ir ieguvuši jūs", teorija ir pavirzīta diezgan maz, un rezultātā es bieži ceļojumu laikā esmu noraidījis izvēles nomas automašīnas apdrošināšanas segumu.

Tomēr jūsu kredītkartes pakalpojumu sniedzējs, iespējams, jums nebūs pilnīgi pēc pilnīgas pārbaužu veikšanas pēc papildu pārbaudes. Ir nepieciešams dziļāk ienirt šajā tirdzniecības vietās pieĦemtā lēmumu dilemmā. So let's do it. Pirmkārt, mēs sāksim ar dažiem vispārpieņemtiem terminiem, lai to pārtrauktu.

Kas ir atteikšanās no sadursmes bojājumiem (CDW) vai atteikšanās no zaudējumu atlīdzinājuma (LDW)

Lai to pārtrauktu, jums vispirms jāzina lingo. Ja jūs iznomāt automašīnu un tiek piedāvāts segums vai apdrošināšana, jums tiek piedāvāts atlaist zaudējumus no CDW / LDW. Tas nav īsti apdrošināšanas polise, drīzāk jūs maksājat nomas uzņēmumam, lai viņi varētu uzņemties atbildību (jo viņi jau ir apdrošināti) bojājumu vai zādzības gadījumā, pret to, ka jūs to aizvedat.

Atbildības apdrošināšana pret CDW

Ņemiet vērā, ka CDW un LDW neattiecas uz atbildības aizsardzību (gadījumā, ja jūs kādam kaitējat vai kaut ko dara, un pret jums vērsta tiesvedība). Īres pakalpojumu sniedzēji uzliek papildu maksu par šo segumu. Ja jums ir individuāls auto apdrošināšanas plāns, jūs, visticamāk, saņemat īres maksu (bet jums ir jāpārliecinās, ka esat pārliecināts).

Pirms nākamās automašīnas iznomāšanas jums vajadzētu izskatīt šādus jautājumus:

Vai jūsu personiskās automašīnas apdrošināšanas polise aptver zaudējumus / zādzības nomas gadījumā?

Tas vienkārši varētu. Katra politika atšķiras, un tas ir tas, ko jūs parasti varat pievienot. Ja tas tā nav, jūsu kredītkarte varētu būt noderīga. Kredītkartes bieži aizsargā jūs, ja jums nav apdrošināšanas seguma, izmantojot savu primāro auto apdrošināšanu. Tomēr, ja jums ir segums, izmantojot savu auto apdrošināšanu, tas viņiem nepilda.

Nomas automašīnas apdrošināšanas segums no kredītkartēm

Kredītkartes uzņēmumi neattiecas uz atbildību, bet lielākajai daļai ir CDW / LDW veida segums.

Amerikāņu ekspresis: American Express automašīnu nomas seguma lapa saka "Automašīnu nomas zaudējumu un zaudējumu apdrošināšana nesedz cita veida zaudējumus. Piemēram, sadursmes gadījumā, kas saistīts ar Kartes lietotāja nomas automašīnu, netiek sabojāts jebkurš cits vadītāja automobilis vai kāda vai cita kaitējums. "

Visa: Visa automašīnu nomas seguma līgums nosaka, "Saņem auto segumu bojājumiem, kas radušies sadursmes vai zādzības dēļ. Lai aktivizētu segumu, aizpildiet visu nomas darījumu ar savu derīgo Visa karti un atlaidiet īres kompānijas sadursmju bojājumu (CDW) segumu, ja to piedāvā auto nomas uzņēmums. Pieejams visiem Visa Standard Credit, Visa Rewards Credit, Visa Signature®, Visa Signature Preferred® un Visa Premium Rewards karšu īpašniekiem. ". Izklausās kā jūs esat pārklāts.

MasterCard: MasterCard automašīnu īres seguma līgums apgalvo, "Maksā par segtajiem zaudējumiem (fiziskajiem bojājumiem un zādzībām) par īres transportlīdzekli, kad jūsu atbilstīgā Mastercard tiek izmantota, lai sāktu un apmaksātu visu nomas darījumu."

Atklājiet: Atklāj automašīnu nomas pārskata paziņojumā teikts: "Sāciet ceļu braucienus un apklājiet īrēto transportlīdzekļu bojājumu vai zaudējumu apdrošināšanu, kad izmantojat savu Discover karti.".

Daži piesardzības pasākumi pirms jūsu kredītkartes paļaušanās uz zaudējumu un zādzību segumu

Iespējams, ka ne vienmēr ir jēgas paļauties uz jūsu kredītkarti CDW segumam. Vienmēr ievērojiet šādus piesardzības pasākumus:

  • Lasiet smalku druku. Uzziniet, cik daudz konkrētās kartes ietvers, saskaņā ar īres dienu garumiem, ja tas attiecas uz zādzību utt.
  • Ņemiet vērā, ka debetkartēm bieži vien nav tāda pati pārklājuma.
  • Jums tiešām jāizmanto kredītkarte, no kuras vēlaties aizsardzību no pirkuma. Ir jēga
  • Zvaniet uzņēmumam un iesniedziet prasību nekavējoties (šajā dienā vai nākamajā dienā). Visiem pakalpojumu sniedzējiem ir noteikts laika periods, pēc kura brīdinājums un pretenzijas vairs netiek pieņemti.

Auto noma Apdrošināšanas kontrolsaraksts:

Lūk, kā es pievērsīšos tam, lai pārliecinātos, ka esmu apdrošināts pirms manas nākamās automašīnas nomas.

1. Es aicinu savu galveno apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju:

Uzziniet, vai atbildības aizsardzība tiek attiecināta uz īri. Ja tas tā nav, cik tas maksās, lai to pievienotu? Salīdziniet to ar to, ko nomas uzņēmumi maksā un iet ar lētāku iespēju.

Uzziniet, vai sadursme, citi bojājumi un zādzība tiek attiecināti uz īri. Atkal, ja tas tā nav, cik tas maksās, lai to pievienotu, un vai būtu labāk maksāt par to, nekā vienkārši izmantot savu kredītkaršu aizsardzību?

2. Es redzēšu, kāda veida segumu ir mans kredītkaršu pakalpojumu sniedzējs.

Ja to nepietiek, un mans galvenais apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējs to neaptver, tas ir vienīgais laiks, kad man vajadzētu iegādāties CDW. Un pat tad, ja tas ir komandējumā, uzziniet, vai jūsu uzņēmuma kartei ir labāks pārklājums nekā jūsu personiskajai personai.

Ja jūs esat apdrošināts, samaziniet CDW.

Tieši tā! Puse stundu pēc pētījuma vai tā būs garš ceļš, lai atvieglotu prātu un ietaupītu jums daudz naudas katru reizi, kad jūs iznomāt.

Auto noma Diskusija:

  • Vai esat kādreiz bijis nelaimes gadījums vai automašīnas noma tika nozagta? Kas notika? Kurš pērk rēķinu?
  • Vai jūs joprojām iegādājaties CDW pat tad, ja esat iekļāvis personīgo plānu vai kredītkarti? Kāpēc

Komentāri Par Vietnē: