Kiplingers nesen vadīja rakstu, kas izskaidroja ļoti lielu gaismu, vai ir lietderīgāk nopirkt māju vai īrēt dzīvokli. Es nekad neesmu pievērsies šai tēmai 20-somethingfinance, jo, godīgi sakot, mājokļu tirgū, ko mēs esam bijuši pēdējos divos gados, ir grūti noteikt stingru lietu māju iegādei. Tas nāk no kāda, kurš pēdējos divus mājokļus ir iegādājies mājās.

Pirkšana Versus noma: Vispirms aplūkojiet cenas un īres koeficientu

Kiplinger, lemjot par to, vai nopirkt vai iznomāt, liek domāt par mājas vidējo cenu salīdzinājumā ar vidējo gada īres cenu, citādi zināma kā cenas un nomas proporcija.

Mājokļu tirgus virsotnē (2005. gadā) nacionālā vidējā mājas cena bija pieaudzis līdz vidēji 21 gada vidējai nomas maksai. Tomēr 2009. gada otrajā pusē šī attiecība samazinājās līdz 15, kas ir vēsturiskā norma. Tas norāda uz nacionālo dzīvokļu burbuļu.

Cena īrēt vietējā līmenī

Tas viss ir labi un dandy, bet kā tas ietekmē tevi vietējā līmenī?

Kiplinger apgalvo, ka, ja cenas un īres koeficients, kurā jūs vēlaties nopirkt, ir 18 vai lielāks, jūsu tirgus joprojām var būt pārāk dārga, un izredzes ir, ka pēc pirkuma cenas varētu samazināties. Ja tas ir samazinājies zem 15, izredzes ir diezgan labi, ka tie netiks samazināties tālāk.

Mājas cenas salīdzinājumā ar dzīvokļa īri 20 metro rajonos

Sekojošā tabula aplūko cenu un īres koeficientu dažās valsts lielākajās metro zonās. Ikmēneša hipotēkas maksājums ir balstīts uz 30 gadu fiksētas likmes hipotēku ar 10% pirmā iemaksa un 5,3% procentu likmi). Dzīvokļa nomas cena ir vidējā īres cena.

Aplūkojot diagrammu, var nopietni saprast māju nopirkt, ja jūs dzīvojat Kvilendā, bet, iespējams, nav jēgas, ja jūs dzīvojat labi .... gandrīz visur Kalifornijā.

Kā jūs nosakāt īri vai pirkt vēl precīzāk savā teritorijā?

Ko jūs varat darīt, ir iegūt vidējo cenu sarakstu mājām, kas atbilst to, ko jūs meklējat, un pēc tam dalīsiet to ar līdzīgu dzīvokļu gada vidējo īri attiecīgajā rajonā. Diezgan vienkāršas lietas, vai ne?

Kāpēc es mīlu šo mājas pirkšanas padomu

Nosakot, kad nopirkt māju, balstoties uz jūsu spekulācijām par to, vai mājas cena pieaugs vai samazinās, ir daudz kas, piemēram, mēģina akciju tirgu. Ikvienam ir savas domāšanas par to, kur cenas virzās, bet neviens īsti nezina. Mājas cenām tomēr ir liela materiālās vērtības sastāvdaļa, padarot to daudz konstruktīvāku nekā krājumi.

Izmantojot cenas un īres koeficientu, ir izcils, jo tas ņem vienādojumu no domām. Skatieties tikai aukstos grūti numurus un ļaujiet viņiem pieņemt lēmumu par jums. Varat to arī izmantot, nosakot, kad pārdot māju (ja cenas un nomas proporcija izpaužas nežēlīgi augsta).

Pirkt vai nomāt diskusiju:

  • Vai esat kādreiz noskaidrojuši cenas un īres koeficientu, lemjot, vai nopirkt māju vai īrēt dzīvokli?
  • Vai jūs dzīvojat vienā no 20 metro rajoniem, kas ir izcelti? Kurš? Vai jūs domājat, ka jūsu reģionā cenas pieaugs vai samazināsies?
  • Kāda ir pašreizējā cenas un īres procentu likme jūsu reģionā?

Komentāri Par Vietnē: