Iznomājot tuvumā esošo tranzītu, jūs tuvojieties visur.

Noma ideālajās vietās parasti nāk ar dūšīgiem cenu tagiem. Bet tas nenozīmē, ka jums ir jāizvēlas starp pārtraukumiem jūsu budžetā, lai dzīvotu no darba un cīnītos ar satiksmi katru rītu katru rītu. Iznomāšana netālu no tranzīta ir ideāls risinājums. Varētu būt tāds dzīvoklis, kas atrodas īsa gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas vai autobusa pieturasardievas, murgs apmainīt unsveiki, ietaupījumi.

Priekšrocības nomas tuvumā tranzīta

 • Tas paplašina nomas iespējas.

  Tuvojoties darbam, skolā vai ģimenē var būt noteicošais faktors, kurā jūs izvēlaties īrēt. Bet šajās lietās ir tikai tik daudz nomas maksas. Nākamā labākā lieta ir ātra un ērta tranzīta brauciena attālumā no jūsu iecienītākajām vietām, un tā arī sniedz daudz vairāk nomas iespēju. Tā vietā, lai izvēlētos starp dažiem dzīvokļiem jūsu mērķa atrašanās vietā, varat izvēlēties starp desmitiem, kas atrodas tuvu tranzīta apstāšanās vietām. Jo vairāk iespējas ir, jo lielāka iespēja, ka jums būs atrast labāko dzīvokli jums.

 • Rent var būt lētāk.

  Lielajās pilsētās bieži vien atrodamas lielas īres cenu atšķirības pat īsos attālumos viena no otras. Tas ir tas, cik svarīgi ir atrast pareizo apkārtni daudziem īrniekiem. Piemēram, 10 minūšu brauciena attālumā no Sanfrancisko pilsētas centra tā vietā, lai dzīvotu, varētu ietaupīt tūkstošiem dolāru nomas likmēm.

 • Jūs varat ietaupīt naudu, nogremdējot savu automašīnu.

  Pat ja jūs dzīvojat pietiekami tuvu, lai dotos uz darbu vai savu mīļāko bāru, jums vēl arvien ir jābrauc, lai iegūtu pārtikas preces vai apmeklētu draugus. Ja jūs dzīvojat tuvu tranzīta pieturai, jūs dzīvojat tuvu visam. Kam ir vajadzīga automašīna, kad jūs varat nokļūt visur pilsētā ar sabiedrisko transportu? Neviena automašīnas īpašniece nevar ietaupīt tūkstošiem dolāru gadā, kas ir labas ziņas par jūsu budžetu.

 • Netiek pieļauta satiksme vai autostāvvieta.

  Sēdēt un manevrēt caur satiksmi ir stresa - katru dienu. Un tad, atrast vietu parkā, pievieno vēl vienu dzīves līmeņa pasliktināšanos (nemaz nerunājot par citu budžetu). Bet ar sabiedrisko transportu varat nomainīt jūsu ikdienas spike ar stresu, izmantojot iebūvēto lasīšanas laiku vai dienas laikā veiktu lēcienu. Turklāt, domājiet par visu šo vingrinājumu, jūs nokļūsiet stacijā vai apstājieties, nevis vienkārši lecot automašīnā.

 • Jūs varat justies labi par jūsu videi draudzīgu komfortu.

  Sabiedriskais transports ir labs videi: tas samazina gaisa piesārņojumu, samazinot transportlīdzekļu emisijas un piesārņojošās vielas kopumā. Ja cilvēki izmanto sabiedrisko transportu, uz ceļa ir mazāk transportlīdzekļu, kas palīdz gaisa kvalitāti. Turklāt dzelzceļa tranzīts ar elektroenerģiju rada minimālu piesārņojumu, un daudzi autobusi ir hibrīda dīzeļdegviela vai biodīzeļdegviela, no kuriem abi piesārņo mazāk nekā standarta ar eļļu saistītas emisijas automašīnas.

 • Noma pie tranzīta ir viegli atrodama.

  Tagad tie ir vismaz. Ja vēlaties dzīvot tuvu sabiedriskajam transportam, izbraukšana no Trulia's Rent Near Transit, meklēšanas filtrs, kas ļauj atrast nomas sarakstus netālu no metro un piepilsētas dzelzceļa līnijām vairākās pilsētās. Vēl labāk, Rent Near Transit ļauj īsumā apskatīt vidējo nomas maksu par vienu sabiedriskā transporta staciju, kas var optimizēt meklēšanu par perfektu jūsu budžeta nomas maksu.

Vai esat gatavs atrast nākamo nomas maksu? Pārbaudiet, kas ir pieejams, šeit Trulia.

Komentāri Par Vietnē: