Vai vēlaties būtiski mainīt savu īpašuma vērtību bez lielām avansa izmaksām? Šeit ir dažas lieliskas iespējas.

Kad runa ir par īpašuma vērtības pievienošanu jūsu mājām, jūs, iespējams, jau esat izgājuši pamata uzlabojumus un atjauninājumus, kas bieži tiek ieteikti. Jauna grīda, jauns jumts, atjaunota ainavu veidošana. Visi šie faktori var pozitīvi ietekmēt jūsu īpašuma vērtību, taču tie ir arī dārgi projekti, kas var negatīvi ietekmēt jūsu zemāko līmeni. Un vai jūs esat mājās vai vienkārši uzlabojat mājas vērtību, galvenais ir investīciju atdeve.

Šeit ir daži mazāki projekti, viss par 5000 ASV dolāriem vai mazāk, kas var palīdzēt uzlabot jūsu īpašuma vērtību, nepārkāpjot banku.

1. Modernizējiet vannas istabu

Mēs visi zinām, ka vannas istaba vai jebkura istaba ar komunālajiem pakalpojumiem ir lieliska vieta, lai veiktu kādu uzlabojumu, kad vēlaties pievienot vērtību. Ja jūsu vannā ir vecs, novecojis vanna / duša kombinācija, tas var būt labs laiks, lai to nomainītu ar mūsdienīgu palīgierīcēm, piemēram, stikla vai flīzētas dušas kabīnes vai virpuļvannu. Vidēja izmēra vannas istabā jūs tērēsiet no $ 2800 līdz $ 4700, atjauninot šo funkciju. Ar vannas istabu renovāciju, kas regulāri atlīdzina 80% līdz 90% no to izmaksām mājas vērtībā, šī vienkāršā atjaunināšana varētu viegli pievienot papildu $ 3,500 līdz $ 4,000 par jūsu mājas cenu. Citas idejas vannas istabā ietver jaunas vinila grīdas, atjaunotas izlietnes un atjaunotu apgaismojumu. Visi šie kopā dos jums mazāk nekā dažus tūkstošus dolāru un var palīdzēt palielināt vēl $ 2000 līdz $ 5000 par jūsu mājas kopējo cenu.

2. Ieguldījumi maza mēroga virtuves pārveidošanā

Virtuve ir tāpat kā vannas istaba: pilna armatūru, kas var padarīt jūsu māju par miljonu dolāru. Virtuve ir vieta, kur pircējs cieši pārbauda, ​​un viņi varēs pateikt, vai jūs šeit noklājat. Ja jaunas ierīces nav paredzētas budžetā vai ja tās jau esat tos papildinājis, apsveriet akmens countertops, kuru vidējā virtuves virtuve būtu aptuveni 4,500 dolāru. Dabiski materiāli bieži vien ir galvenie mājas pārdošanas punkti, it īpaši virtuvē, un šie nelielie virtuves uzlabojumi bieži vien nodrošina ieguldījuma atdevi līdz pat 85%. Tērējot šeit 4000 dolāru, jūs varētu pievienot vēl 3,200 ASV dolārus savai kopējai māju cenai, un tas var radīt atšķirību starp pārdošanu un garām. Bonuss: tev tie paši varēs izbaudīt!

3. Nomainiet ieejas durvis

Jaunu durvju pirkšana ir viens no vislabākajiem lētākajiem jauninājumiem, ko varat veikt, jo tam ir gandrīz 100% atdeve no ieguldījumiem. Piešķiriet nedaudz papildu parastajām rokām darinātām durvīm, kas jums pavada aptuveni 3000 ASV dolāru, un jūs varat piesaistīt 3000 USD par jūsu mājas cenu. Turklāt pirmais iespaids uz potenciālajiem pircējiem padara visas mājas daļas par bagātīgākas un piepilda māju ar raksturu, kuru meklē pircēji.

4. Pievienojiet koka klāju

Ja jums ir papildu telpas brīvā dabā, neliela koka klāja pievienošana ir lielisks veids, kā palielināt jūsu īpašuma vērtību. Koka klājus var uzstādīt tikai 1000 ASV dolāru apmērā, jo īpaši, ja jums ir ērts un pats var visu vai daļu no instalācijas veikt. Visdārgākie mazie klāji ir apmēram $ 8,300, tāpēc būtu viegli iegādāties lielisku klāju no lieliskiem materiāliem par 5000 ASV dolāriem. Dažas papildu funkcijas, piemēram, lielāka privātuma žoga un zemas uzturēšanas pabeigšana, nozīmē, ka jūs varētu pievienot vēl 4000 ASV dolāru īpašuma vērtībai.

Ar dažiem maziem remontdarbiem varat uzzināt, kā jūsu īpašuma vērtība var uzņemt ļoti ātri. Kamēr jūs uzvarējat, 100% no jūsu ieguldījuma tiek atlīdzināti katrs renovācija, gudra informācija par to, kur jūs ievietojat savu naudu, var palīdzēt palielināt attēlu, un tas viss var palīdzēt, kad tas ir laiks pārdot.

­­­­­­

Komentāri Par Vietnē: