Trulia dizaina panelis piedāvā vienkāršus veidus, kā atsvaidzināt savu mājokli šogad, turpinot izmantot budžetu.

Meklējot māju, ir nepieciešama kompromiss gan mājās, gan apkārtnē. Un, lai gan nav viegli mainīt savu apkārtni, jūs noteikti var mainīt jūsu mājas izskatu un izjūtu. Tāpēc mēs esam priecīgi parādīt Trulia Design Panel, ekspertu grupu interjera dizaineri, mājas stagers un organizatori no visas valsts, kas sniegs padomus un izpratni, mājas īpašniekiem un nomniekiem ir nepieciešams, lai padarītu viņu māju mājās, kur tas ir .

Ikvienam patīk personalizēt savu rakšanu. Trulia nesen pasūtīja aptauju, ko vairāk nekā 2000 amerikāņu vecumā no 18 gadu vecuma Harris Aptauja veica tiešsaistē par viņu mājas pārbūves plāniem. Mēs noskaidrojām, ka 76 procenti amerikāņu plāno atjaunot vai pārveidot savas mājas, ar vannas istabām (48%), virtuvēm (48%) un guļamistabām (27%). Bet budžeta veidošana ir svarīga: vidēji amerikāņi, kas plāno pārveidot vai atjaunot savu mājokli, tikai vēlas tērēt $ 8,879 par saviem projektiem. Tātad mēs lūdzām Trulia dizaina paneli par padomiem par to, kā katru no šiem numuriem atjaunot par mazāk nekā 10 000 ASV dolāru.

Virtuves renovācijas padomi

 • Aizstāt countertops.

  "Nekas neveido virtuvi vairāk nekā vecs galds, un nekas atjaunina virtuvi vairāk nekā jaunu marmora vai kvarca plāksni," saka Hanna Crowell no Crowell & Co.

  Lai samazinātu izmaksas, Brito Charette Džeja Britto un David Charette iesaka sazināties ar vietējiem akciju piegādātājiem, lai noskaidrotu, vai viņi likvidē visus atlikumus par zemu cenu.

 • Krāsojiet skapjus.

  Izlaižiet dārgu pielāgotu korpusa uzstādīšanu un profesionālas krāsošanas spilvenu skapji. Jūs saņemsiet jaunu un nevainojamu jaunu izskatu un, Crowell jokiem, "jums nav pārdot nieres."

  Interjera dizainers Becki Owens iesaka "svaigu baltu, lai padarītu jūsu virtuves telpu spilgtāku un padarītu to lielāku," piebilstot, ka, ja jūs mirsiet, lai pievienotu krāsu, "apsveriet, vai jūsu sala krāso divu toņu virtuves dizainu citā krāsā".

 • Nomainīt korpusa aparatūru.

  Owens iesaka bagāžas aparatūru tīras, mūsdienīgas līnijās, kuras pieejamas no budžeta draudzīgām mazumtirdzniecības ķēdēm, piemēram, Target, IKEA un Lowe's.

  "Ir daudz pieejamu iespēju, kas lielā mērā ietekmē jūsu virtuvi," saka Owens.

 • Izveidojiet pielāgotu pieliekamais glabātuvi.

  Veidojot savu personalizēto pieliekamais noliktavu risinājumu, ir lielisks veids, kā ne tikai uzlabot savu virtuves pieredzi, bet arī palielināt jūsu mājas tālākpārdošanas vērtību. Layne Brookshire Ms izvietotā profesionālā organizēšana iesaka iepirkties par uzņēmumiem, kas piedāvā sezonas vai gada atlaides uzglabāšanas risinājumus un uzstādīšanu.

Vannas remonta padomi

 • Integrēt flīzi.

  "Labākā vieta, kur ievietot naudu vannā, ir roku uz flīzes," saka Crowell.

  Lai saglabātu savu budžetu kontrolē, izmēģiniet klasisku balto metro flīžu vai, ja jūs plānojat par dārgu marmoru, Jay Britto saka: "Pārklājuma krāsošanas laikā pārklājiet tikai grīdas un mitras sienas."

 • Novietojiet santehnikas piederumus.

  "Esmu iegādājies daudz veco māju ar datētu, drippling jaucējkrānu, un vienkārši mainot tos, lai modernu armatūra ir būtiska atšķirība!" Crowell saka.

  Crowell piedāvā Delta Vero līniju par pieņemamām cenām un elegantiem aizvietojumiem, un gan viņa, gan Owens apstiprina vienkāršu, tīru Kohlera Purista jaucējkrānu izskatu.

 • Pievienot glabāšanu racionalizētu izskatu.

  Brookshire iesaka pievienot lina skapi, lai uzglabātu dvieļus un citus regulāri lietojamus vannas istabas izstrādājumus. Tiem, kam nav vietas vai budžeta, lai pievienotu jaunu skapi, var vērsties pie izturīgām, stilīgām peldošām plauktiem, lai uzglabātu un demonstrētu vannas skavas.

 • Nomainiet skapjus un tualetes.

  Jūs no jauna definēsit savas vannas istabas izskatu, un to var izdarīt pārsteidzoši lēti. Britto un Charette piedāvā tādu pieejamu piegādātāju kā Fresca, kas piedāvā iepakojumus, kas ietver tualetes, izlietnes, jaucējkrānu un spoguli par apmēram 1000 ASV dolāriem.

Guļamistabas renovācijas padomi

 • Iekļaut paklājus.

  "Jauna paklāja veidošana guļamistabā var novirzīt acu no nevēlama paklāja vai flīžu grīdas," saka Owens.

  Crowell iesaka vintage Marokas vai Turcijas kilim paklājus no Etsy vai kādu no elegantās izvēles no Lulu un Džordžijas. Vienkārši pārliecinieties, ka paklājs ir pietiekami liels, lai ērti ietilptu jūsu gultā un naktsgaldiņā.

 • Ieguldiet savā gultā.

  Crowell iesaka sevi apstrādāt ar profesionāli izgatavotiem dekoratīviem spilveniem un lielisku matraci, vienlaikus izvēloties vienkāršus un lētas segas segumus un eiro šamiņus. Britto un Charette piedāvā kvalitatīvas, bet rentablas gultas un guļamistabas mēbeles, piemēram, Camerich, Mobenia Home vai Pianca Furniture.

 • Atjaunināt apgaismojumu.

  Owens un Brookshire gan iesaka aizstāt tradicionālos griestu piederumus ar pakarināmu gaismu, kas sniedz paziņojumu, un pievienojot smalkākas ķermeņus, lai savienotu telpu abās pusēs no gultas. Tiem, kas vēlas pievienot pievilcīgu ventilatoru, lai apzīmētu apgaismojumu, Britto un Charette iesaka Haiku L sēriju no neaizmirstoši nosauktajiem Big Ass ventilatoriem.

 • Izveidojiet akcentu sienu.

  Jūs esat iemācījušies ērti un esat ieguvuši stilīgu; Tagad ir pienācis laiks iztikt ar savu guļamistabu.Britto un Charette iesaka dekorēt visas savas sienas, bet viens neitrālā, tad radot uzmanības satveršanas akcentu sienas ar krāsainu vai rakstainu vinila pārklājumu.

BONUS: Atrodiet īsto personu šim darbam.

 • Tagad, kad esat iegādājies pieņemamu atjaunošanas plānu, ir pienācis laiks to izpildīt - pareizais ceļš. Britto un Charette saka, ka pēdējais un vissvarīgākais solis ir atrast kvalificētu palīgdarbinieku vai ģenerāluzņēmēju, lai veiktu darbu. Ja jums ir kondo vai mājas īpašnieka asociācija, pārbaudiet, vai tas prasa licencētus un apdrošinātus darbuzņēmējus. Tad apsēdieties un gatavi baudīt savu sapņu atjaunošanu.

Aptaujas metodika: Šī aptauja tika veikta tiešsaistē Amerikas Savienotajās Valstīs Harris Poll vārdā Trulia no 3. janvārard - 5. janvāristh, 2018.gadā no 2 105 U.S. pieaugušajiem vecumā no 18 gadiem, no kuriem 1,567 plāno pārveidot vai atjaunot savu māju. Šī tiešsaistes aptauja nav balstīta uz varbūtības izlasi, tāpēc nevar aprēķināt teorētiskās izlases kļūdas aprēķinu. Pilnīgai apsekojuma metodikai, ieskaitot svēršanas mainīgos lielumus, lūdzu, sazinieties ar [email protected]

Komentāri Par Vietnē: