REIT (Real Estate Investment Trust) ir populārs investīciju instruments tiem, kas vēlas ieguldīt nekustamā īpašuma tirgū, nemērojot īpašumu. Nesen daudzi no viņiem ir nodrošinājuši ļoti augstas dividenžu izmaksas sakarā ar zemām procentu likmēm.

Kāpēc viņus ieguldīt? Dažādošana un dividendes. Laika gaitā nekustamais īpašums ir pierādījis, ka tā ir spēcīga alternatīva tradicionālajiem akciju ieguldījumiem tiem, kas vēlas diversificēt savu ieguldījumu portfeli. REITs vēsturiski ir nodrošinājuši ļoti spēcīgu dividenžu peļņu, tādēļ tie ir populāras izvēles iespējas starp dividenžu meklētājiem.

Es apspriežos, kuri REITs varētu būt jēgas un daži no riskiem. Bet vispirms nedaudz vairāk par tieši to, ko viņi ...

Kas ir REIT?

REIT ir uzņēmums, kas lielāko daļu savu kapitālu iegulda nekustamā īpašuma īpašumos un / vai hipotēkās. Ienākumus, ko tie gūst, rodas no nomas ienākumiem no īpašumiem, kas tiem pieder, vai no maksājumiem par hipotēkām, kas viņiem pieder.

Tas, kas padara REITs patiešām unikālu, ir tas, ka valdība pieprasa vismaz 90% no saviem ienākumiem sadala investoru dividenžu veidā (daudzi izplata 100%). Apmaiņā viņiem nav jāmaksā uzņēmumu peļņas nodoklis no viņu ienākumiem.

REIT sadala dividendes par saviem ienākumiem četras reizes gadā (vienu reizi ceturksnī). Dividenžu ienesīgums ir ikgadējās dividendes, dalītas ar akcijas cenu. Ja jūs ieguldījāt REIT, piemēram, dividenžu peļņa 10% un akciju cena 100 ASV dolāru, gada laikā jums būtu jāsaņem kopā 10 ASV dolāri.

Dažādi REIT veidi

Pastāv virkne dažādu veidu REITs. Daudzi iegulda tikai pašu īpašumos, savukārt citi iegulda hipotekāros vērtspapīros. Daži iegulda abos.

REITs arī atšķiras ar tiem specializējamo nekustamo īpašumu veidiem. To uzmanības centrā var būt biroju nekustamais īpašums, rūpnieciskās īpašības, mazumtirdzniecība (tirdzniecības centri / centri), hipotēka, veselības aprūpes iestādes, pašiznīcināšana utt.

Vērtspapīru ieguldīšana vērtspapīros ir skaidri jāmarķē to 10K (gada pārskats), kuru varat atrast savā tīmekļa vietnē vai SEC SECA EDGAR meklēšanas datubāzē.

Kas tie ir?

REITs vēsturiski bija ļoti augstas dividenžu peļņas likmes. Tādējādi tie ir lieliski, lai atkārtoti ieguldītu un bloķētu ienākumus vai saņemtu dividenžu izmaksas kā ienākumus. Tie ir populāra investīciju izvēle tiem, kuri meklē lielu ienesīgumu, lai gūtu ienākumus.

Tie ir arī populāri investoru vidū, kuri vēlas ieguldīt nekustamajā īpašumā, bet vienkārši nav resursu vai vēlmes kļūt par zemes īpašniekiem.

REITs arī nodrošina dažādošanu līdzsvarotai portfelī, jo akciju cenu kustība parasti nenotiek ar akciju tirgus pieaugumiem un kritumiem, tāpat kā tādām precēm kā zelts, sudrabs un nafta.

Riski, kas saistīti ar REIT

Galvenais risks, kas saistīts ar REIT, ir tāds, ka tos tirgo kā akcijas un tāpat kā krājumus veido akciju cena un pieaug vai samazina, pamatojoties uz tirgus apstākļiem.

Ja jūs domājat ieguldīt atsevišķā REIT, jums noteikti vajadzētu zināt, kāda veida īpašumus vai hipotēkas viņi specializējas un riskus, kas saistīti ar konkrēto nozari.

Kā es iepriekš esmu uzsvēris, uzmanība, kas vērsta uz REIT, būtu skaidri jāmarķē to 10K (gada pārskats), kuru varat atrast savā tīmekļa vietnē vai SEC SECA EDGAR meklēšanas datubāzē.

Viena lieta, kas pašlaik jāapsver ar hipotekāro kredītu REIT, ir tā, ka bieži tiem ir ļoti lielas ienesīguma iespējas, jo hipotēku procentu likmes ir tik zemas. Ja šīs pārmaiņas (un galu galā), šie REIT veidi kļūs mazāk izdevīgi un būs spiesti samazināt dividenžu peļņu. Viņu akciju cenas varētu arī samazināties.

Būtu slikta investīciju stratēģija, lai vienkārši izietu un meklētu REIT ar visaugstāko ienesīgumu un tos iegādātu, pateicoties to peļņai, nesaprotot, kāpēc šie ienesīgumi ir tik augsti un kādi ir riski, ja mainītos esošie tirgus apstākļi.

Tāpat ir vērts atzīmēt, ka ienākumi, kas rodas no ieguldījumiem atsevišķās REITs, tiek aplikti ar nodokli saskaņā ar jūsu parasto ienākuma nodokļa likmi, salīdzinot ar pašreizējo 15% kapitāla pieauguma nodokļa likmi.

Kur es varu atrast REIT ieguldīt?

Ja jūs vēlaties ieguldīt REITs, bet patiesībā nezināt, ko meklēt, ETF vai indekss fonds, iespējams, ir drošāka likme jums, jo viņi iegulda vairākās REITs, lai dažādotu risku.

Vanguard (VNQ), iShares (ICF), First Trust (FRI), Schwab (SCHH) un Dow Jones (RWR) visi piedāvā populārās REIT ETF.

Par indeksu fonda pusi Vanguard (VGSIX) ir skaidrs līderis šajā kategorijā. Ir vairāki REIT kopieguldījumu fondi, tomēr to maksa ir daudz lielāka nekā VGSIX un REIT ETF.

Pārliecinieties, ka esat salīdzinājis ETF un indeksa fonda maksas. Lielākajai daļai REIT līdzekļu un ETF ir ļoti zemas maksas.

Ja vēlaties atrast atsevišķu REIT ieguldījumu, varat sākt, aplūkojot šo indeksu fondu un ETF krājumus, lai tos atrastu. Wikipēdijā ir arī saraksts ar tautas REIT, kas tiek publiski tirgoti. Paturiet prātā, ka tā var būt riskanta stratēģija - vispirms veiciet mājasdarbu.

Kur es varu nopirkt REIT?

REIT tiek tirgoti tāpat kā krājumi. Jūs varat iegādāties REIT, veicot tirdzniecību ar tiešsaistes starpnieku atlaidi - tāpat kā ar jebkuru citu akciju tirdzniecību.

Vienkārši izvēlieties, cik akciju jūs vēlaties iegādāties un izpildīt tirdzniecību. Jums tiek piemērota standarta tirdzniecības maksa, kuru novērtē jūsu atlaides brokeris.

Komentāri Par Vietnē: