Nesen ilga laika ilgtermiņa kompaktdiskiem manām derīguma termiņam beidzās 3% procentu likme. Lai gan būtu bijis daudz labāk, ja ieguldīju naudu akciju tirgū pirms daudziem gadiem, vienmēr esmu centusies konsekventi ieguldīt 5% - 10% no manas neto vērtības bez riska bez riska investīcijām, tāpēc es ņemšu nekad nav likviditātes krīzes. Izmantojot bull tirgus, ir tas, ko citi 90% - 95% no manas neto vērtības.

Kad esat ieguvis jauku buferi, jūs varat brīvi uzņemties risku, veicot ieguldījumus, karjeru vai uzņēmējdarbību. Un dažreiz šie lielie riski maksā lāpstās. Padomā par to. Kāda veida kustības tu veiktu, ja tu zinātu, ka, pateicoties savam ietaupījumu buferim, tu neapdraudētu nabadzīgu nabadzību?

Varbūt jūs vairāk gribētu vienoties par paaugstināšanu un paaugstināšanu bez bailēm no apsūdzības? Varbūt jūs vairāk gribētu pievienoties daudzsološam starta veidam, lai saņemtu mazāk samaksu, bet lielāku pašu kapitāla pieaugumu? Vai varbūt jums ir vairāk drosmes vienoties par darba pārtraukšanu, lai sāktu savu biznesu?

Manā gadījumā, ieguldot bezriska ieguldījumus, man uzticaties palikt manā darbā 2012. gadā, nopirkt 3. SF īpašumu 2014. gadā un sākt ģimeni 2017. gadā.

Idejas CD ieņēmumiem

Runājot par ieguldījumiem, ir svarīgi sadalīt savu naudumaksimālais mērķis. Galu galā, ja nav mērķa, tad nav iemesla aizkavēt patēriņu, nevis gaidīt kādu nākotnes lielāku atlīdzību.

CD naudas mērķis ir tāds, lai jūs varētu:

* Miega labāk

* Vai esat garantējis naudu līdz $ 250,000 / $ 500,000 uz vienu personu / precējies pāris

* Turpiniet ar inflāciju

* Maksimizējiet savu naudas atdošanu

* Vienmēr ielejiet naudu, ja iestatāt CD kāpnes

* Labāka naudas pārvaldība lieliem nākotnes izdevumiem, piemēram, pērkot māju, samaksājot par koledžu uc

Neviens nopērk CD, lai bagātinātu. Tagad, kad esam iegādājušies CD mērķus ieguldīt līdzekļus, apspriedīsim dažas loģiskās reinvestēšanas idejas jūsu CD ieņēmumiem.

1) Tiešsaistes naudas krājkonts. Lai gan krājkonti joprojām ir žēlīgi zemi un nav ievērojuši Fed fondu likmes pieaugumu, jums vajadzētu būt iespējai nopelnīt vismaz 1% peļņu, izmantojot tiešsaistes naudas krājkontu. Tiešsaistes bankas nodrošina augstākas likmes nekā bankas, kurām ir liela ķieģeļu un javu klātbūtne zemāku pieskaitāmo izmaksu dēļ. Tur vienmēr ir kāda cienījama banka, kas vēlas palielināt savus noguldījumus, nodrošinot augstākas likmes. Šobrīd šķiet, ka CIT banka ir viena no augstākajām naudas tirgus likmēm 1,85% apmērā, bet vēl labāk - to 2,5% 12 mēnešu CD. Tas ir visaugstākais līmenis, kuru esmu redzējis tirgū kopš 2002. gada 2. janvāra.

Zemāk ir redzams ASV Federālo fondu kursu jaunākās tendences diagramma. Ņemot vērā Fed fondu likmi, ir īsākā laika ilguma līknes daļā, jūsu tiešsaistes krājuma likmei vajadzētu atspoguļot Fed fondu likmi. Ak, lielākā daļa banku aizkavēs palielināt uzkrājumu līmeni, lai viņi varētu nopelnīt lielāku peļņu no saviem klientiem. Analoģija ir līdzīga naftas cenu kāpumam. Degvielas uzpildes stacijas paaugstinās cenas slēdzenē, pieaugot naftas cenām, taču naftas cenas kritīsies daudz lēnāk.

2) augsti novērtētas vietējās obligācijas. Neraugoties uz vairākām finanšu krīzēm kopš 1970. gada, vietējām obligācijām, kuru reitingā A vai augstāka, ir nokavējuma procents no 0% līdz 0,05%. Bez federālajiem un valsts nodokļiem, kas jāmaksā par kuponu, pašvaldību obligācijas ir pievilcīgākas ienākumu gūstošajām personām visaugstākajā ienākuma nodokļa iekavās. Jūs varat iegādāties muni obligāciju ETF, piemēram, MUB un VTEB.

3) ASV valsts obligācijas. Ņemot vērā, ka dolārs ir pasaules valūta, un ASV finanšu iestāde vienmēr var izdrukāt vairāk naudas, lai nomaksātu parādu, ASV valsts obligācijas tiek uzskatītas par bezriska. Ja jums ir 10 gadu obligāciju 10 gadu garumā, jūs saņemsiet savu ikgadējo kuponu un pilnu pamatsummu. Zemāk ir desmit gadu valsts obligāciju ienesīguma piecu gadu vēsturiskā diagramma. Ja šodien nopirpsit 10 gadu obligāciju, jūs saņemsiet ~ 3% gada kuponu. Jūs varat iegādāties Valsts kases obligāciju ETF, piemēram, IEF un TLT.

Procenti, kas nopelnīti par visiem ASV valsts iekšējā aizņēmuma vērtspapīriem, tostarp valsts iekšējiem parādzīmēm, ir atbrīvoti no aplikšanas ar nodokļiem valsts un vietējā līmenī, bet ir pilnībā aplikti ar nodokļiem federālā līmenī.

10 gadu obligāciju peļņa 2018

4) cits kompaktdisks. Ja nenorādīsit, ka vēlaties, lai jūsu CD tiktu noguldīts citā kontā, banka piešķirs jums pagarinājuma periodu un automātiski atkārtoti reģistrēs jūs vienā un tajā pašā ilguma kompaktdiskā, neatkarīgi no tā, cik viņi pašlaik piedāvā. Uzmanieties, ka tas parasti ir slikta izvēle, jo termini dažreiz ir mazāk labvēlīgi, jo kopš 80. gadiem cenas ir samazinājušās.

Kad es bloķēju manu CD par 3%, tas bija ASVA, kas piedāvā visaugstāko likmi. Viņi ir viens no maniem mīļākajiem uzņēmumiem, jo ​​es tos izmantoju kopš 1994. gada, kad es pirmo reizi ieguva savu vadītāja apliecību. Tagad viņu 1 gadu CD līmenis ir tikai 0,71%, 5 gadu CD līmenis ir tikai 2,13% un 7 gadu CD līmenis ir tikai 2,17%, neskatoties uz to, ka likmes ir pārcēlušās atpakaļ uz to vietu, kur tās bija.

Pārlūkojot CIT banka atkal, viņiem ir interesants 11 mēnešu CD likme 1,85% apmērā, bez naudas izņemšanas soda naudas pēc 7 dienām, kad nauda tiek noguldīta. Bet, ja jums 12 mēnešus patiešām nav vajadzīga nauda, ​​CIT bankas 12 mēnešu kompaktdisks, kas dod 2,5%, ir vislabākais. Es atveru kontu ar viņiem par šo likmi un nopērkšu vēl 12 mēnešu kompaktdisku 6 mēnešu laikā, ja likmes turpina pieaugt.

5) uzņēmējdarbības arbitrāža. Ikreiz, kad atrodat izdevību tērēt dolāru un saņemt vairāk nekā dolāru apmaiņā, jums vajadzētu tērēt, līdz robežlikmeņi ir vienādi ar robežizmaksām. Visbiežāk sastopamais darījumu arbitrāžs ir darbinieka pieņemšana darbā uz X un darbinieka sagatavošana X +. Neviens darbinieks turpina strādāt, ja viņš / viņa neuzrāda vairāk, nekā tas maksā. Vēl viena izplatīta darījumu arbitrāža ir reklāma tiešsaistē. Sarežģītu datu analīzes dēļ ir ļoti viegli redzēt, kāda veida peļņu jūs varat saņemt no reklāmas kampaņas, jo īpaši par viltus ziņu platformu Facebook.

Saistītie: 10 labākās iemesli, kā sākt tiešsaistes biznesu

6) sevi. Ņemot vērā, ka jūsu investīcijas lielā mērā būtu patīkami saviļņaini ceļi uz finanšu brīvību, lielākais ieguldījums, ko varat veikt, ir pats. Jūsu galvenais ienākumu avots, iespējams, ir no jūsu darba vai uzņēmējdarbības. Tādēļ jums ir jāiegulda sev, lai kļūtu par labāku darbinieku vai uzņēmēju.

Vislabākais ieguldījums, ko kāds var pats par sevi izdarīt, ir uzziniet, kā būt labāks komunikators. Kad jūs kļūsiet par ekspertu runātāju, rakstnieku un prezentāciju, iespējas sāksies plūdi. Intelligence ir ļoti pārspīlēts. Uzziniet, kā padarīt cilvēkus par tādiem, ar kuriem jūs runājat. Uzziniet, kā uztvert savu klausītāju iztēli. Padariet cilvēkiem liekas, ka pastāv dziļa saikne, lai tie kļūtu par jūsu vai jūsu produkta lielākajiem atbalstītājiem.

Ikvienam ir jāuzstāda karogs tiešsaistē un jāizveido arī viņu zīmols. Neļaujiet citiem interneta uzņēmumiem iegūt bagātīgu no jums. Esi bagāts pie sevis.

7) samaksāt parādu. Neatkarīgi no tā, cik zemā ir procentu likme, es nekad neesmu nožēloja parāda samaksu, un ne arī jūs. Piemēram, tā uzskata, ka ir absolūti brīnišķīgi, ka pērkot savu nomas māju pagājušajā gadā, es neesmu parādā bankai 815 000 dolāru, lai gan hipotekāro kredītu likme ir tikai 2,625%. Kad es atmaksāju savus MBA aizdevumus, es jutu, ka mans jaunais plecs pacēla svaru.

Lūk, mana FS-DAIR sistēma, ja jūs domājat, cik lielu daļu no jūsu brīvās naudas plūsmas vajadzētu izmantot, lai samaksātu parādus un ieguldītu. Jebkāda procentu likme 10% vai augstāka ir ceļu laupīšana, un tā ir jāmaksā ar lielu uzmanību.

Paliec konservatīvs lielāko daļu laika

Ilgu laiku es domāju, kā es vēlos reinvestēt savus kompaktdiskus, tiklīdz viņi sāksies, jo laika gaitā krasi kritušās cenas ir kritušās. Dažreiz jūs varat atļauties uzņemties lielāku risku, ja konservatīvās alternatīvas nav pievilcīgas.

2014. gada sākumā beidzās 400 000 4,1% CD, un pēc tam procentu likmes joprojām bija zemas. Tādēļ es nolēmu uzņemties lielāku risku, ieguldot $ 250,000 no ieņēmumiem fiksētājā, kurš pieprasīja 1250 000 ASV dolāru. Pilnvērtīga kapitāla izmantošana, lai nopirktu vienu koncentrētu aktīvu, noteikti nav zemu risku censties. Tomēr es jutu, ka Sanfrancisko panorāmas skats uz okeānu ātri palielināsies. Bez tam, man bija divi cits kompaktdisks spārnā, ieskaitot šo, kas tikko beidzās, lai mani izglābtu tikai tad, ja lietas gāja uz dienvidiem.

2018. gadā I vairs nav justies stingri par piekrastes pilsētas nekustamo īpašumu vai ASV akciju tirgu. Mana bezriska / zemas riska aktīvu sadale ir samazinājusies arī mana mērķa zemākajam mērķim 5% - 10% neto vērtībā. Tāpēc es plānoju 40% no šī kompaktdiska ieņēmumiem ieguldīt pašvaldību obligācijās, 20% ASV valsts kasēs, 10% tiešsaistes krājkontā, 20% maksāt mana ezera Tahoe brīvdienu īpašumu un 10% akciju tirgū, ja mēs skatīt vēl 5% - 10% korekciju.

Kaut arī augstākas procentu likmes ir radījušas lielāku risku investīciju risku, tiem, kuriem ir vajadzīgi konservatīvi ieguldījumi ar drošiem ienākumiem, būtu priecīgi! Atcerieties, ka jums jāpaliek disciplinētākajā ar aktīvu sadalījumu.

Saistītā Post: Ranking Labākās Passive Income Streams

Wealth Building ieteikumi

Izpētiet nekustamo īpašumu Crowdfunding: Ja jums nav priekšapmaksas, lai iegādātos īpašumu, nevēlaties sasaistīt savu likviditāti ar fizisko nekustamo īpašumu un nevēlaties risināt problēmas ar īrniekiem, aplūkojiet RealtyShares, vienu no lielākajām nekustamo īpašumu krājbankām šodien Nekustamo īpašumu pārņemšana arī ļauj elastīgāk īstenot ieguldījumus nekustamajā īpašumā, ieguldot ne tikai tur, kur jūs dzīvojat, lai iegūtu vislabāko peļņu. Es priecājos dzīvot īsta izmēra mājā, ieguldot pārāk lielu kapitālu Amerikas centrā, kur nomas ienesīgums ir 4-5X augstāks.

Uzturēšanās virs jūsu naudas: Pierakstieties personīgajā galvaspilsētā, tīmekļa vietnē # 1, bezmaksas īpašuma pārvaldīšanas rīkā, lai labāk pārvaldītu savas finanses. Papildus labākai naudas pārraudzībai, veiciet ieguldījumus, izmantojot savu godalgoto ieguldījumu pārbaudes instrumentu, lai precīzi redzētu, cik daudz jūs maksājat par maksām. Es katru gadu maksāju 1700 dolāru apmērā, par kuriem man nebija ne jausmas. Kad esat saistījis visus savus kontus, izmantojiet viņu Retirement Planning kalkulatoru, kas pavelk jūsu reālos datus, lai pēc iespējas precīzāk noteiktu jūsu finansiālo nākotni, izmantojot Monte Carlo simulācijas algoritmus.

Komentāri Par Vietnē: