Apmaksātas dalības ir sarežģīta spēle. Jūs zināt, ka, maksājot vienreizēju, ikgadēju vai ikmēneša maksu, jūs atverat iespēju potenciālos ietaupījumus vai citus ieguvumus.

Esmu attaisnojis trīs apmaksātu dalības pirkšanu no mazumtirgotājiem. Es tev pastāstīšu, kas vēl atrodas amata beigās, bet, pirmkārt, kāpēc es esmu pamatojis iegūt REI dalību man. Man būtu patīkami uzzināt, kuras atalgotās dalības jūs esat attaisnojis, lai segtu izdevumus un iemeslus.

Atpūtas paketes: dārga, bet piepilda hobijs

Pēdējos gados bagātinātāji ir kļuvuši par vienu no maniem iecienītākajiem hobijiem. Es uzrakstīju virkni mugursomas materiālu (jūs varat atrast šī raksta beigās).

Jebkurā gadījumā es nopirku visu savu sākotnējo pārnesi aptuveni pirms 4 gadiem. Nesen esmu iegādājies apsēsts ar "ultra-gaismas" kustību ar maniem mugursomas rīkiem. Ir daudz priekšrocību, lai iet ultra gaismas, proti, jūs varat staigāt tālāk, ātrāk, ilgāk, un tas ir daudz mazāk sāpīga. Gluži vienkārši tas ir daudz patīkamāku pieredzi.

Nu, tie, kas ražo rīkus šajā nozarē, zina, ka ir ļoti daudz cilvēku, kuri jūtas tādā pašā veidā kā es, kuri vēlas maksāt piemaksu par īpaši viegliem pārnesumiem. Ultra-vieglā mugursoma ir relatīvi nesen populāra niša (lai gan daudzi cilvēki gadiem ilgi klusi praktizē). Tāpēc labākie īpaši vieglie izstrādājumi parasti ir jaunākie produkti. Tehnoloģija nišā ir strauji mainījusies. Un, diemžēl, mazāks materiāla svars nav pielīdzināms zemākai cenai.

REI ir divas vietnes, no kurām varat iegādāties - REI.com, kas specializējas atlasē, klientu apkalpošanā un savu vārdu zīmolā. Un arī REI Garāža, kas piedāvā straujas atlaides par lieko cenu un izpārdošanu.

Un, ja jūs vēlaties piespiest savus ietaupījumus uz augstu veiktspēju, Upromise karte arī piedāvā lielu naudas atlīdzību par REI pirkumiem, kas veikti tiešsaistē, izmantojot Upromise.

REI apskats: Lūk, kas REI izceļas kā mazumtirgotājs, kuru es uzticu un vēlos pirkt no:

REI noteikti ir dažas unikālas lietas, kas padara tās izcilu mazumtirgotāju:

 • Atgriešanas nosacījumi: REI ir mazliet atgriezis savu atgriešanās politiku no jebkuras brīža "kaut ko atgriezušies", taču tas joprojām ir izcils salīdzinājumā ar vairumu mazumtirgotāju, un jo īpaši - ar brīvdabas mazumtirgotāju. Tas ir šāds,

  Mēs stāvam aiz visa, ko pārdodam. Ja jūs neesat apmierināts ar savu REI pirkumu, to varat atdot par nomaiņu vai atmaksu viena gada laikā pēc pirkšanas.

  REI garantija neattiecas uz parastiem nolietojumiem vai bojājumiem, kas radušies nepareizas lietošanas rezultātā vai negadījumos.

  Ja jūsu izstrādājumam ir ražošanas defekts tā materiālos vai izgatavošanā, jūs varat to atgriezt jebkurā laikā. Skatiet mūsu ierobežoto garantiju.

 • Atlasīšana: Viņu izvēle ir izcila. Viņi ir Amazones āra rīki. Jūs to nosaucat, iespējams, ir. Un, ja viņiem tas nav veikalā, to varat pasūtīt tiešsaistē. Nepatīk? Novietojiet to atpakaļ uz veikalu.
 • Kopiena: Viņiem ir cieša kopienas pūles un cenšas nodrošināt dažādus ekoloģiski draudzīgus produktus.
 • Klientu apkalpošana: Viņiem ir spēcīga klientu apkalpošana, un viņu darbinieki ir kaislīgi un laimīgi. Mijiedarbībā ar saviem darbiniekiem veikalos viņi, šķiet, ir ļoti zinoši un priecīgi būt tur. Esmu arī sarunājies divreiz, viņam palīdzēja uzreiz, un uzreiz saņēma labas atbildes.
 • Kā viņi strādā pie saviem darbiniekiem: REI piedāvā dažas no labākajām priekšrocībām nepilnas slodzes darbu veikšanai, ieskaitot 401K sacensību, apmaksātu atvaļinājumu, PTO, 50% atlaidi zvejas rīkiem un daudz ko citu. Reti mazumtirdzniecības telpā. Nesen REI maksāja visiem 12 000 savu darbinieku, lai izlaistu Black Friday.

REI dalības pabalsti

Lai saņemtu 20 dolāru kalpošanas laiku, jūs saņemat:

 • 10% no pirkumiem tiek atgriezti ikgadējās dividendes veidā.
 • Piekļuve REI "Garāžas pārdošanai" uz atgriezeniskiem rīkiem.
 • Tikai dalībnieks pārdod un piedāvā (parasti vismaz vienu 20% atlaidi vienam postenim kā biedru pārdošana gadā).
 • Atlaides zvejas rīku nomas un veikalu pakalpojumiem.

Godīgi sakot, man viss ir par 10% dividendēm.

Parāds, kā REI dalībniece tūlīt izstājas

Esmu meklējis, lai saņemtu vieglāku 2 cilvēku bagāžas teltī. Backpacker Magazine nesen izvēlējās Big Agnes Fly Creek UL2 telti kā viņu redaktora izvēles teltī gadu. Ir viegli saprast, kāpēc. Lieta ir izturīga, ūdensizturīga, piemērota diviem cilvēkiem, tomēr sver tikai 2 lbs, 2 unces! Tas ir mazāks par pusi manas iepriekšējās telts svars (īpaši viegls backpacker sapnis). Berzēt Tas ir 350 ASV dolāri. Un tas ir 350 USD visur (neviens to neatbrīvo).

Tomēr, pārdodot REI katru gadu, jūs varat saņemt 20% atlaidi no vienas pilnas cenas preces. Tas ir vienkārši math. 20% atlaide no $ 350 vienuma ir $ 70 ietaupījumi. Tas ir 350% peļņa no manas 20 $ dalības. Viss, ko es rīkoju iepriekš un ārpus tā, būs papildu ietaupījumi man.

Un, ja es neesmu apmierināts ar pirkumu vai tas ir bojāts? Es varu to atgriezt!

Noslēguma domas par apmaksātu dalību

Apmaksātas mazumtirdzniecības biedri var jums izstrādāt, ja jūs zināt, ko vispirms gribat, un pēc tam atklājat, ka apmaksāta dalība samaksās pati par sevi, ja jūs ievērosit to, ko jūs sākotnēji devāt. Pārējās divas biedri, kuras es minēju agrāk, ir ar Costco un vietējo alus darītavu (dalība piedāvā pusi no alus).Abos gadījumos būtu diezgan viegli atmaksāt manas dalības investīcijas, un es piekrītu pamatvajadzēm, salīdzinot ar attaisnojošu izdevumu papildināšanu tikai tāpēc, ka es saņemu atlaidi.

REI & citu mazumtirdzniecības dalību diskusija:

 • Vai jums ir REI dalība? Vai ir vērts naudu?
 • Kādas citas mazumtirdzniecības biedri jums ir? Kāpēc Vai viņi ir pelnījuši naudu?

Komentāri Par Vietnē: