Šobrīd notiek rehabs mūsu investīciju īpašumā. Kā jūs varētu atcerēties, mans brālis un es nopirku HUD māju, ka mēs esam flipping. Plāns ir panākt, lai māja nākamajās nedēļās tirgū.

Lai noteiktu, vai tas bija labs ieguldījums, mums vajadzēja apsvērt trīs galvenos faktorus. Mājas izmaksas, rehab izmaksas un cik daudz mēs varam pārdot māju.

Mēs nopirkām māju par 46 051 ASV dolāru bez papildu maksas, jo tas bija naudas darījums. Mēs paredzējām 20 000 ASV dolāru rehabilitācijai, un mēs domājam, ka mēs varam pārdot māju par 110 000 ASV dolāriem. Ļaujiet padziļināti apskatīt šīs detaļas.

Rehab izmaksas

Viens no galvenajiem faktoriem, nolemjot iegādāties šo māju, bija rehabas izmaksas. Skaidriem bija jēgas, un mums bija jānosaka, cik daudz mēs tērējām, lai "fiksētu" māju. Galvenais, vai tas bija labs ieguldījums, patiešām bija atkarīgs no tā, cik daudz rehabs maksāja.

Ja jūs nekad neesat veicis kādu mājokļa rehabilitāciju, es ieteiktu veidot draugus ar darbuzņēmēju vai personu, kas var jums palīdzēt precīzi noteikt izmaksas. Par laimi, es esmu darījis šāda veida rehabs citiem cilvēkiem, un tāpēc man ir diezgan laba acu priekšā par to, kas jādara un cik tas maksās. Man ir arī liela laime, ka ir nekustamo īpašumu / mentors, kas ir rehabbed vairāk nekā 600 mājām šajā jomā. Mēs strādājām kopā, lai noregulētu aplēstos rehab izmaksas. Te tas ir:

RemontsParedzētās izmaksasFaktiskās izmaksas
Jumts / notekas$3,500?
Jauna virtuve$3,500?
Jauna grīda$3,000?
Garāža$1,500?
Jauna vannas istaba$2,000?
Pārvietot veļu / žāvētāju$500?
Jauna krāsns / gaiss$3,000?
Krāsa$500?
Elektriski$500?
Santehnikas darbi$500?
Cits$1,000?
KOPĀ$20,000?

Darbs ir dārgs un, protams, šeit jārisina. Vienīgais veids, kā es varu novērtēt iepriekšminētos skaitļus, ir tas, ka visu darbu darīs mans jaunākais brālis un man. Tas ir milzīgs ietaupījums. Bieži vien izmaksas, kas saistītas ar darbaspēku, dubultos jūsu kopējās izmaksas.

Numuri, ko redzat, ir aptuvens, un es gaidu, ka daži no tiem mainīsies. Ikviens, kas kādreiz ir veicis jebkura veida remodelēšanas projektu, zina, ka būs pārsteigumi. Tas ir neizbēgami, ka jūs atradīsiet lietas, kuras jūs nezināt, tur bija tur. Vislabākais, kas jādara šim nolūkam, ir aprēķināt to savā budžetā, kā esmu izdarījis ar dažādu kategoriju. Pastāv šie neparedzētie jautājumi, kas kļūst par izmaksām, un mēs darījām visu iespējamo, lai pirms laika tiktu ņemtas vērā šīs lietas, budžetā palielinot papildu naudu.

Virtuve un vannas istaba

Mazajā mājā virtuve un vanna kļūst vēl svarīgāka. Šajā mājā ir tikai viena neliela pirts un virtuve, kas nav arī ļoti liela. Lielākā daļa ēku šajā rajonā ir apmēram tāda paša izmēra un daudziem ir vienāds precīzs grīdas plāns. Nav šaubu, ka šīs divas telpas tiešām var padarīt māju izcelties no konkursa. Nesaki savam ieguldītājam to (Rob), bet, ja tur ir viena vieta, mēs ejam pār budžetu, un tas būs šajās telpās.

Virtuve: Ar šīs mājas izmēru es zinu, ka virtuvei jābūt visaugstākajā līmenī. Mēs lēsām, ka virtuvē ir 3500 dolāri. Tas var šķist daudz, bet paturiet prātā savu jaunāko brāli, un es daru visu darbu, kas ir ievērojams ietaupījums. Arī es saņemu vairumtirdzniecības skapjus un citus produktus, kas patiešām ietaupa arī naudu.

Virtuves plāns ir nojaukt visu un sākt no jauna. Jaunajā virtuvē tiks iekļauts jauns grīdas plāns, skapji, ierīces, galda virsma / izlietne, flīžu atpakaļslīde, grīdas segums, iedeguma apgaismojums, jauna santehnika un jauna elektriskā kaste.

Vannas istaba: Ja šajā mājā ir viena vannas istaba, šī vannas istaba ir iespaidīga. Lai to izdarītu, mēs arī viss nojauksim un aizstāsim to ar jauniem materiāliem.

Vannu ieskaujam ar kvalitatīvu keramisko flīžu, pārklājam grīdas segumu un pievienojam vainagu. Tā kā šī vannas istaba ir maza, mēs pat pievienojam kabatas durvis, lai ieejas durvis netiktu atvērtas jau tik mazā telpā.

Pārdod māju

Ir dažas lietas, kuras mēs izmantojām, lai noteiktu, cik daudz pircējs būtu gatavs maksāt par māju. Pirmā lieta, ko es izdarīju, bija mana nekustamo īpašumu izvilkt comps par mājām tajā pašā jomā, kas nesen pārdeva. Mēs īpaši meklējām mājas vienā un tajā pašā apkaimē ar līdzīgu grīdas plānu. Mēs salīdzinājām mājas ar ratiņkrēsliem un mājas ar garāžām, jo ​​mūsu plāns ir mainīt automašīnas kabīni garāžā. Ar mūsu nekustamo īpašumu palīdzību mēs pārskatījām visu informāciju, lai mēs varētu izdomāt, kāda bija mūsu mājokļa reāla pārdošanas cena. Šī cena bija aptuveni 110 000 dolāru.

Lai pārskatītu, šeit ir sagrupēta informācija par to, ko mēs sagaidām:

  • Iepirkuma cena: $46,051
  • Aprēķinātā rehab izmaksas: $20,000
  • Paredzamā pārdošanas cena: $110,000

Ja viss notiek kā plānots, mēs iekļūsim mājā 66 051 $ un no tā saņemsim 43 949 $, ja mēs esam ar to, ko esam aplēsti. Ir arī maksa, kas jāņem vērā, piemēram, nekustamā īpašuma maksa, kas ļaus mūsu peļņai.

Esiet sveicināti, jo nākamo pāris nedēļu laikā es dalīšos visos jautrajos pārsteigumos, ar kuriem mēs esam saskārušies ar māju, un to, cik tuvu mums ir budžets.

Komentāri Par Vietnē: