Partneru centrs Atrodiet brokeri

A regulāra novirze tiek izmantota kā iespējamā tendence pret tendenci.

Pastāv divu veidu regulāras atšķirības: bullish un lācīgs.

Regulāra Bullish Novirze

Ja cena ir padarot zemākus kritumus (LL), bet oscilators rada augstāku līmeni (HL), to uzskata par regulāru bullish divergence.

Tas parasti notiek DOWNTREND beigās. Pēc izveides

Pēc otrā dibena izveides, ja oscilators neizdos jaunu zemu, visticamāk, ka cena pieaugs, jo parasti tiek sagaidīts, ka cena un dinamika savstarpēji pārvietojas.

Zemāk ir attēlojums, kas attēlo regulāru bullish divergence.

Regulāra Mākonis Novirze

Tagad, ja cena ir padarot augstāku augstumu (HH), bet oscilators ir zemāks augstums (LH), tad jums ir regulāra lejupslīdes novirze.

Šāda veida novirzes var atrast UPTREND. Pēc cenas, kas ir otrais augstākais, ja oscilators ir zemāks, tad jūs, iespējams, gaidīsit

Pēc cenas, kas ir otrais augstākais, ja oscilators ir zemāks, tad jūs, iespējams, cerat, ka cena mainīsies un samazināsies.

Attēlā, kas redzams zemāk, mēs redzam, ka cena mainās pēc otrās virsotnes.

Kā redzat no iepriekš minētajiem attēliem, vislabāk izmantot regulāro novirzi, mēģinot izvēlēties galus un dibenus. Jūs meklējat joma, kur cena apstāsies un mainīsies.

Oscilatori parāda mums, ka impulss sāk mainīties un, lai arī cena ir augstāka (vai zemāka), iespējams, ka tā nebūs ilgstoša.

Tagad, kad esat saņēmis aizture par regulāru novirzi, ir pienācis laiks pārvietoties un uzzināt par otrā veida atšķirībām - slēpta atšķirība.

Neuztraucieties, tas nav super noslēpts, piemēram, Noslēpumu kamera, un tas nav tik grūti uz vietas. Iemesls, kuru to sauc par "slēptu", ir tas, ka tas slēpjas pašreizējās tendences iekšpusē.

Mēs izskaidrosim nākamo sadaļu. Turpini lasīt!

Komentāri Par Vietnē: