2014. gada marts oficiāli iezīmē manu divu gadu jubileju, kopš pēdējo reizi strādāju pilnas slodzes darbā. Tas ir bijis pārsteidzošs divus gadus, piepildīts ar nenoteiktību un aizrautību, jo es strādāju, lai līdzsvarotu spēli, mēģinot justies noderīgi.

Lai saglabātu kādu disciplīnu, es izveidoju "ražošanas grafiku", kas oficiāli sākās plkst. 7:30 un beidzās plkst. 11:30. Reizēm es krāpju, izsaucot to pirms 10:00 pārtraukšanas, jo nekas netika darīts. Citas reizes es turpinātu iet, jo es gribētu iegūt līks par to, kas notiek akciju tirgū, līdz tas tika slēgts plkst. 13:00 PST. Tērējot trīs līdz četras stundas dienā, mēģinot kaut ko izgatavot - rakstot manā gadījumā - es nekad nejutos vainīgu pārējās dienas laikā, darot visu, ko es gribēju.

"Jūtas noderīgs", iespējams, ir vienīgais vissvarīgākais atribūts, ko esmu vajadzējis pieredze šajā laikā prom. Esmu runājis ar citiem cilvēkiem, kuriem vairs nav jādarbojas, un visi piekrita, ka viņiem ir nepieciešams kaut ko nozīmīgu, lai viņi varētu justies apmierināti. Es esmu pateicīgs, ka šī vietne nodrošina vieglu veidu, kā sabiedrībai pievienot vērtību, lai cik mazs tas būtu. Ja esat agrīns pensionārs, kurš ir garlaicīgi un vēlaties dalīties ar dažiem ieskatiem, es labprāt varētu publicēt savu ziņu šeit.

Šis ziņojums jums dalīsies dažas domas pēc diviem gadiem, kad esat prom no dienām, kad vienmēr vēlas saņemt ātrāku samaksu un veicināšanu. Esmu uzrakstījis līdzīgu ziņu par to, kā priekšlaicīga pensionēšanās jūtas, bet šis ziņojums tika uzrakstīts uzreiz pēc emancipācijas, piemēram, kad Andijs Dufrens no Shawshank izpirkšana beidzot lauza bez maksas.

DOMAS, UZ TĀDĀM VAJADZĪBĀM NEDERĪGAS

* Vai šis ir tas? Pēc visas dzīves izglītošanas un pietiekoši daudz naudas, lai dzīvotu, ir ļoti iedomājama, ka vairs nav jācīnās. Neatkarīgi no tā, vai jūsu pensijas numurs ir 500 000 USD vai 5 miljoni ASV dolāru, brīnumains un apjukums ir vienāds. Jūs jau uzvarējāt, bet aizraušanās ilgst nemitīgi. Tā vietā jūs uzzināt, kas nākamais.

Jūs sākat domāt par veidiem, kā jūs varat palīdzēt mazināt problēmas pasaulē. Lielākā daļa neizdosies mainīt, bet daži var būt pietiekami ģeniāli, lai gūtu panākumus, piemēram, Elon Musks, kurš vēlas atbrīvoties no mūsu atkarības no fosilajiem kurināmajiem, izveidojot Solar City un Tesla Motors.

Galvenais, ko esmu ieinteresēts darīt, ir rakstīšana tiešsaistē. Bet man ir šī zinātkāre, sākot uzsākt pielāgojamus konsultatīvus darījumus, kas nodarbina tikai vispieredzējušākos un gudrākos prātus finanšu jomā, lai palīdzētu patērētājiem. Es nevēlos nevienu no šiem "viltus", kamēr jūs to padarīsit par "crap", kas pamatā novedīs tik daudzus cilvēkus zem opcijas ceļiem. Es jums paziņosim, vai es šogad dodu to.

* Jums būs garām trauksmi. Uzturēšanās mājās pēc kāda laika kļūst ļoti vientuļa. Jūs sākat palaist garām šaut ar sēdi ar kolēģiem par savām brīvdienām, runāt par interoffice romāniem, sūdzēties par absurds klientu prasības, un tā tālāk. Dzirdes stāsti par citu cilvēku dzīvi bieži vien dod jums iedvesmu un iedvesmu. Es pilnīgi justies palikt mājās vecākiem, kuri nevar gaidīt, lai atgrieztos darbā.

Lai iegūtu vairāk cilvēku mijiedarbības pēdējo pāris gadu laikā, es dotos uz Golden Gate Park un spēlētu ar teniss ar regulāriem. Nevienam no viņiem, šķiet, nebija darbavietu, jo tie vienmēr bija neatkarīgi no tā, cik ilgi es devos. Man jāzina daudz ļaudis ar alternatīvu dzīvesveidu. Viena fella brauca no Umbas no plkst. 16:00 līdz pusnaktij, lai viņš varētu baudīt dienu. Atklājiet, kā citi cilvēki dzīvoja, bija izpratne. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudzi cilvēki ir tik laimīgi, bez daudz naudas. (Sk. "Mans nabadzīgākais draugs ir viens no bagātākajiem cilvēkiem, ko es zinu")

* Jūs zināt, vai jūs atpaliek. Lai gan jūs jau esat uzvarējis sacensībās, jūs pastāvīgi pazīstat, vai jums vajadzētu atgriezties mixā, lai sekotu līdzi vienaudžiem. Varbūt realitāte ir tas, ka jūs savtīgi vēlaties saglabāt attālumu starp tevi un saviem vienaudžiem. Tā vietā, lai gaidītu, lai finiša līnijā viņiem piešķirtu piecus punktus, jūs vēlaties izstiept finiša līniju, cik vien iespējams, lai viņi nekad nenokļūtu. Galu galā, ja visi dzīvo brīvības dzīvē, brīvības vērtība tiek atšķaidīta.

Neatkarīgi no tā, kad es gribētu aizbraukt Sanfrancisko, Honolulā vai Ņujorkā, tur vienmēr būtu cilvēki, kuri vienkārši sarunājas. Es sāku saprast, ka daudzi cilvēki vai nu nestrādā, vienmēr ir brīvdienās vai arī ir lieliski brīvi no darba. Es vienmēr domāju, ka, lai sasniegtu priekšu, jums bija jāstrādā vairāk nekā 40 stundas nedēļā un ikdienā jāuztur birojā. Bet tagad es sapratu, ka mana sākotnējās finansiālās neatkarības situācija nav nekas īpašs. Tur ir daudz naudas un brīvības, nekā jūs zināt.

* Jūs galu galā atradīsit to, ko patiešām vēlaties darīt. Esmu izmēģinājis vairākas lietas, kuras es domāju, ka man vajadzētu darīt šajā laikā: 1) uzrakstiet grāmatu, 2) ceļojat uz ilgu laiku, lai redzētu, cik daudz ir pārāk daudz, un 3) uzsākat reklāmas tīkla uzņēmējdarbību nosaukt maz. Es esmu mainījis dizainu šajā vietnē pirmo reizi pēc četriem gadiem, un esmu arī izmēģinājis dažādu veidu ieņēmumu radīšanas stratēģijas, kā arī. Visas bija vērtīgas pieredzes. Galu galā es atradu, ka viss, kas man patīk darīt, ir rakstīt.

Pēc tam, kad es neesmu rakstījis divas dienas, es sāku saņemt izdalīšanās simptomus. Tas ir tā, it kā esmu atkarīgs no tā, kā domāt vārdos.Neviena cita aktivitāte nedod man izdalīšanās simptomus - pat tenisu vai SCUBA niršanu. Tas ir kaut kas ļoti apmierinošs, veidojot 2000 vārdu rakstu, kurš iegūst punktu. Tiešsaistes rakstīšana nodrošina tūlītēju apmierinājumu, jo tas ļauj man saprast sajukumu. Tagad galvenais ir noskaidrot, kā es varu izmanīt savu mīlestību rakstīšanai ar dzīvotspējīgu biznesu. Ja jums ir kādas idejas, lūdzu, atsūtiet man e-pastu.

* Jūs pastāvīgi zināt, kāpēc jūs un nevis kāds cits. Luck ir ļoti amorfs dzīvnieks. Kad esat brīvs darīt visu, ko vēlaties, ir viegli pieņemt savas dienas par pašsaprotamu. Tas ir tad, kad jums ir jāņem pārpildīts autobuss, lai strādātu lietū, kad jūs sapratīsiet, cik tiešām var būt naidīga dzīve.

Tā kā jūs saprotat, cik laimīgs tu esi, tu sāki sajust kādu vainu, kāpēc citiem lielāku pelnītāju cilvēkiem nav tādas pašas brīvības. Ja jūs joprojām domājat par savu veiksmi, jūs galu galā paliksiet neprātīgi, jo vienmēr būs miljoniem cilvēku, kuriem ir mazāk paveicības nekā tev. Jūs, protams, pievērsīsit uzmanību darbībām, kas domātas citiem cilvēkiem, piemēram, brīvprātīgo darbu, apvienojot skolu valdes vai rakstot tiešsaistē.

* Viss, ko vēlaties, ir brīvība izvēlēties. Vienīgais, kas mani pēdējā darba gadā aizvainoja, bija brīvības trūkuma samazināšanās. Bija jauns boss, kurš vēlējās sakrāt lietas. Viņam bija tendence mikrovaldību vadīt, nevis uzticēties saviem veterānu karaspēkiem, lai darītu pareizos darījumus. Tā rezultātā darbs vairs nebija patīkams.

Kad esat piedzīvojis brīvību izvēlēties, ko vēlaties darīt, kad jūs vēlaties to izdarīt, jūs cīnīsieties ar zobu un naglu, lai jūs uz visiem laikiem paturētu. Tā kā nauda vairs nav tik liela kā prasība, jūs laimīgi pieņemsiet mazāk naudas, lai iegūtu lielāku brīvību, ja jūs kādreiz atgriezīsieties darbā. Patiesībā, jūs pat atradīsit diezgan smieklīgi, ka jūs kādreiz cepāt ar tik daudz crap pagātnē. Cerams, ka daudzi no jums atklās šo faktu agrāk, nevis vēlāk.

* Jūs saglabāt savus finanšu ieradumus. Tāpat kā zelta zivtiņa, kas mēdz augt saistībā ar tās dzīvotni, mēs esam lieliski adaptīvās būtnes. Kopš 2000. gada es esmu ietaupījis vairāk nekā 50% no maniem ienākumiem pēc nodokļiem, vispirms pēc nepieciešamības, un pēc tam no ieraduma. Kad es aizgāju no korporatīvās Amerikas, mana kopējā kompensācija bija ~ 70% liela. Pāris mēnešu laikā es turēšu 50% no maniem pasīvajiem ienākumiem, jo ​​tas, ko esmu pieradis pieaudzis. Tajā pašā laikā es nejutos, ka mana dzīves kvalitāte vispār samazinājās, jo man bija tik daudz brīvības.

Tagad, kad mani ieņēmumi turpina pieaugt, es vēl vairāk ietaupīšos, jo es jūtos, ka man vajadzētu "panākt" no pirmā izglābšanas gada, pamatojoties uz absolūto dolāru summu. Tas patiešām ir diezgan dīvains, bet tas notiek, kad attīstās spēcīgi finanšu ieradumi. Viņi seko jums neatkarīgi no tā, cik daudz vai kā maz jūs veicat! (Skatiet, cik daudz ietaupījumu vajadzētu pēc vecuma)

* Laiks pārvietojas vēl ātrāk. Es ļoti skaidri atceros pēdējo darba dienu. Tā nebija svinīga izeja, tikai stingra rokasspiediena un labu sekumu, kad es pavadīju pāris nedēļas, lai palīdzētu manam pakļautībā pārņemt kontus. Bet man ir grūti atcerēties pārējo 2012, jo tas bija tik ātri. Līdz 2012. gada jūnijam pabeidzu manu grāmatu sarunās par izstāšanās paketi, un pēc tam devos uz šo apbrīnojamo divu nedēļu kruīzu, kas sākās Amsterdamā, un devās līdz pat Sanktpēterburgai, Kopenhāgenai un Helsinkiem. Kruīzs manā atmiņā vajadzētu būt spilgtākam, taču tas nav kaut kāda iemesla dēļ. Varbūt tas ir tāpēc, ka lietas bija tik dusmīgas Amsterdamā.

Es nevaru atcerēties to, ko es paveicu 2013. gada pirmajā pusē. Es zinu, ka man vajadzēja aiziet uz manu vietu Tahoe par kādu snovbordu un rakstīšanu. Vasaras NYC ASV atklāšanai un ceļošana pa Šveici un Mallorca piecām nedēļām bija pārsteidzošas. Man nepatīk aizmirst to, ko esmu izdarījis, jo man liekas, ka esmu izšķērdējis savu laiku. Varbūt tas ir daļa no iemesla, kāpēc man patīk tik daudz rakstīt. Tā kā laiks kļūst dārgāks, jo vecāki mēs saņemam, ir svarīgi, lai mēs visi ņemtu brīdi, lai katru mēnesi ierakstītu ar lielāku entuziasmu.

* Jums nebūs tik bail tērēt naudu. Viens no maniem vislielākajiem bailēm, kas man bija pirms atstāšanas no mana darba, aizgāja no brīnišķīgas taupības uz nepatikšanas spenderu. Ideāls izstāšanās ātrums pensionēšanās laikā neietekmē nekādu principālu. Bet manas bailes bija nepamatotas, jo es dabiski pārliecinājos, ka es darīju visu iespējamo, lai neizmantotu naudu, pirms es sāku tērēt naudu. Jūs darīsiet tieši to pašu.

Piemēram, es pavadīju aptuveni 20 000 dolāru par sevi 2013. gada vasarā, ceļojot, kaut arī es mazāk samaksāju. Visvairāk, ko es jebkad iepriekš pavadīju ceļojumā, bija divas nedēļas par diviem diviem tūkstošiem 10 000 dolāru. Man bija iespēja pārvarēt savu ienesīgumu, nodalot mani naudu, izveidojot biznesa plānu un stāstot, ka tagad bija laiks iziet visu, jo man vairs nebūtu iespēju tik daudz ceļot. Ņemot vērā, ka jūs saglabāsiet savus finansiālos ieradumus, jūs atkal sākat agresīvi ietaupīt vai noskaidrot veidus, kā atgriezties, lai iegūtu vairāk naudas. (Skatīt atslēgu, lai ņemtu bez vainas, dārgas brīvdienas)

* Jūs brīnums, kad tas viss beigsies. Es atceros, ka 2013. gada janvārī es teicu, ka šāda veida izaugsme FS nevarēja turpināties. Cik daudz cilvēku tur patiešām vēlas iemācīties, kā labāk pārvaldīt savu 401k par labāku pensionēšanos? Es domāju daudz vairāk, jo skatītāju vairāk nekā divas reizes atkal gadu vēlāk.

Es arī uzzināju, vai es nekad nebūtu spiests atkal iegūt "īstu darbu".Vai akciju tirgus vardarbīgā lejupslīde sagrauj manu neto vērtību? Vai Google pēkšņi iekļaus melnajā sarakstā bez redzama iemesla? Vai es nonākšu negadījumā, kam nepieciešama dārga medicīniskā aprūpe? Manā prātā es gaidu, ka notiks kaut kas slikts, jo noteikti labie laiki nevar pastāvēt uz visiem laikiem. Vai tas var Manuprāt, tādēļ mēs ietaupām un apdrošinām.

Šos "šķipsnas" veida sajūtas ir visur jūtama daudziem cilvēkiem, kurus esmu saskāries ar dažādām ekonomiskām attiecībām. Pozitīvs brīvības prieks vairāk nekā veido par mazāk naudas ar attiecību 2: 1. Jums tikko ir jāuzņemas drosme, lai cīnītos par to, ko vēlaties.

NEDRĪKSTIES UZ DARBU, KAS JUMS VĒLAS

Lielākā daļa no mums, visticamāk, sāks strādāt pie darba ārpus nepieciešamības, nevis no mīlestības. Tas ir labi. Ietaupiet naudu un iegūstiet vērtīgu pieredzi, lai jūs varētu pāriet uz kaut ko vairāk saskaņotām ar jūsu interesēm. Var rasties vairākas darbības, pirms patiešām atrodat zvanīšanu, bet uzticieties man, kad es saku, ka tad, kad jūs darīsiet, mākoņi notiks, un jūs redzēsiet, cik patiesībā ir labāka dzīve.

Mēģiniet izdomāt ienākumu līmeni, kad vēl viens dolārs neko nedara par labu jūsu laimei. Es domāju, ka man patīk strādāt finansēs, jo es iegādosies tiešsaistes tirdzniecību kā jaunākais koledžā. 10 gadus no 1999. līdz 2009. gadam es patiešām baudīju darbu gandrīz katru dienu. Tad lejupslīde kicked manu ass, valdības noteikumi sākās pīlinga un finanses vairs nav jautri. Taču finanšu krīze arī kickstarted veco aizraušanos, man bija, lai rakstītu. Apskatīsim, cik ilgi šis brauciens turpinās, līdz manas intereses sāk samazināties.

Es nekad neesmu sapņojis, ka kādu dienu esi pietiekami daudz, lai izdzīvotu, nevis tikai rakstot. Iespējams, ka rakstīšana būtu jauka sānu hobijs, kas varētu radīt $ 500 - $ 1000 mēnesī, bet ne vairāk. ES kļūdījos. Divus gadus vēlāk mana rakstiskā tulkošana rada vairāk ieņēmumu nekā mans pēdējais darba gads ar 70% mazāk pūlēm, 80% vairāk jautrības un 90% mazāk stresa! Es nebūtu nopelnījis šo jautājumu, ja neuzņemtos zināmus riskus. Ja jūs domājat par to, vai smags darbs un upuris ir tā vērts, es pilnīgi uzskatu, ka tas ir, pat ja jūs neesat pilnīgi izpildījis savus mērķus.

Ja jums nepatīk tas, ko jūs pašlaik darāt, lai dzīvotu, es lūdzu, lai jūs neapmesties. Jūs nopietni nožēlosiet vairāk par to, ko jūs nedara, nekā to darāt.

Ieteikums

Sāciet savu biznesu / vietni: Ja jums liekas, ka nesaņemat samaksu par to, ko jūs esat vērts un vēlaties palielināt savus ienākumus, sāciet savu biznesu tiešsaistē no sāniem! Tas izmantoja, lai maksātu laime un daudz darbinieku, lai sāktu savu biznesu. Tagad jūs varat sākt to gandrīz neko ar hostinga kompāniju, piemēram, Bluehost par zem 4 $ / month, un viņi dos jums bezmaksas domēnu uz gadu, lai boot.

Veidojiet sevi tiešsaistē, izveidojiet savienojumu ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, atrodiet jaunus konsultāciju rīkus un vienu dienu varat tiešsaistē nopelnīt labu ienākumu daudzumu, pārdodot savu produktu vai iesakot citus lieliskus produktus. Nebija dienas, kad es neesmu pateicīgs par to, ka sāku 2009. gadu. Šeit ir mans soli pa solim sniegts ceļvedis par to, kā izveidot savu vietni, piemēram, raktuves, zem 30 minūtēm.

Reāls peļņas vai zaudējumu aprēķina piemērs, izmantojot emuāru. Apskatiet visas ienākumu iespējas. Noklikšķiniet uz diagrammas, lai uzzinātu, kā sākt savu vietni mazāk nekā 15 minūtes.

Pārrunāt atcelšanas paketi: Nekad neatstāj savu darbu, nevis atlaist, ja vēlaties turpināt darbu. Pārrunājot izbeigšanas paketi, es devu sešus gadus ilgu dzīves dārdzību, lai palīdzētu koncentrēties uz manu tiešsaistes mediju uzņēmējdarbību. Iepazīstieties ar manu grāmatu "Kā inženieris atlaist savu darbu": dari mazu laimi, teicot labu piedavajumu.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: