Brīvdienu sezonā ir daudz labu un sliktu galējību. Tradicionālās tradīcijas, kas izturas, un tradīcijas, kas tiek sagrautas. Daži padara mūs laimīgus, daži padara mūs skumjš, un daži ir briteski.

Vai pavadīt laiku kopā ar mīļajiem, ko es nožēlu neredzu pārējā gada laikā? Izcili Gorging sevi ar delicious ēdienu un dzērienu, kamēr es esmu pārraušanas pie šķiet? Pierakstieties mani (pat tad, ja sekas ir nožēlojamas). Izbaudiet slinko pēcpusdienu dīvānā, skatoties Grisvoldas atvaļinājumu vai citu mīļoto bezcerīgo izklaidi. Vainīgs. Izmantojot labu ikgadēju ietaupījumu, lai nopirktu tādu sūdi, ko cilvēki negrib vai nezina, un gaida, ka jūsu ģimene darīs to pašu jums? Nu ... tāpat kā es teicu, dažas tradīcijas tiek sagrautas. Brīvdienu komercializācija ir tradīcija, kuru esam veiksmīgi sadalījuši mūsu ģimenēs.

Viena lieta, ko es tiešām iemācījos lolot ar brīva laika pieplūdumu svētku laikā, ir tā, ka tā dod iespēju atbrīvoties no strangliem, ka viņiem ir ļoti pieticīgs pilna laika darbs. Es strādāju ar klientiem, un, strādājot ar klientiem, jūsu klienti pieder jums un jūsu laiku, bieži vien neveselā apmērā. Tas atstāj maz laika man. Bet ne pār brīvdienu pārtraukumu. Es parasti iztukšoju divas nedēļas, jo lielākā daļa manu klientu veic to pašu.

Šis brīvais laiks ļauj mani pārdomāt, kur es esmu, kur es gribu doties, un faktiski dod man iespēju strādāt pie šīm lietām, salīdzinot ar parastajām 2 dienu nedēļām, kurās lielākoties ir piepildīti darbi un rakstāmi amatos šis emuārs.

Mana brīvdienu pārtraukumi parasti ir nekas cits kā "pārtraukums". Bet divas nedēļas sēžot un nedarot neko, bet ēdot un nopērkot sīkumus, mani kauli nav - tādēļ man tas citādi nebūtu.

Tas parasti sākas ar mani, izveidojot vienu milzīgo uzdevumu sarakstu, ko es vēlos paveikt. Kā precēts vīrietis, liela daļa no tā ir saskaņota ar savu laulāto. Un tas izskatās mazliet līdzīgs šim:

1. Karjera:

Kāds ir labāks laiks, lai uzzinātu, kā pagājušajā gadā gāja, apspriestu īstermiņa un ilgtermiņa karjeras mērķus un spēļu plānu kopā, kādi ir mūsu nākamie soļi?

Pēdējo gadu laikā mana darba situācija ir bijusi diezgan statiska, bet ja kaut kas mainās, es gribu būt gatavs. Un mana sieva ir veikusi vairākus karjeras virzienus, tostarp atgriežoties skolā un uzsākot jaunu karjeru, kas viņai bija lielisks solis. Neveicot šīs diskusijas, es neesmu pārliecināts, ka kaut kas būtu mainījies.

2. Personīgās finanses:

Neskatoties uz personīgo finanšu blogger, es esmu arī cilvēks. Un, tāpat kā daudzi, daudzi finanšu mērķi tiek novirzīti aizmugurējā degli, jo man vienkārši nav laika tos darīt visu pārējo 50 gadu nedēļā. Tas bieži ietver:

  • Pārvedumi starp kontiem un starp ieguldījumiem.
  • Atkārtoti analizēt, kur man vajadzētu ieguldīt.
  • Iepirkšanās par labāku apdrošināšanas likmi.
  • Iepriekšējā gada izdevumu analīze.
  • Meklējat jaunus veidus, kā samazināt savus izdevumus (uzsākot Upromise karti, kuru es pārskatīju, tas bija sākums).
  • Lasot klasisko finanšu grāmatu. Šogad es cenšos uz Benjaminu Grahamu Intelligent Investor vai John Bogle's Mazā grāmata par kopīgu izjūtu investīciju.

3. Sadzīves tehnika:

Būt māju īpašniekam rada nepatīkamu sarakstu ar dīvainajām lietām, ka man nav laika vai garīgās enerģijas, lai pabeigtu. Piemēram, veiciet šogad: mums ir brīvi ķieģeļi uz priekšpuses lieveņa, kam vajadzīgas saites, mūsu virtuves un vannas jaucējkrāni tiek noplūkti no locītavām, kad mēs lietojam karstu ūdeni (wtf?), Un mūsu lamināta virtuves galds ir pīlinga plankumos un nepieciešama kaut kāda veida nomaiņa.

Tas ir arī lielisks gada laiks, ar kuru katru gadu klīstot mūsu skapjos, lai atrastu apģērbu vai citus priekšmetus, kas mums ir kļuvuši bezjēdzīgi, un sludināt māju ar ziedojumiem, pārdodot uz Craigslist vai ebay vai dodot prom (nekad trūkst no precēm, kuras var atrast ceļā uz baltās ziloņu apmaiņu mūsu mājsaimniecībā).

4. E-lūzums:

Kad mana e-pasta iesūtne un rakstu lasītājs kļūst pārāk grūti pārvaldīt, es sāku uzspiest. E-juceklis var jums piederēt un nosvērt jums tikpat daudz kā fizisko sakrustinājumu, esmu atradis. Tātad, es izmantoju savu brīvo laiku, lai izietu cauri abiem un nolaistu tos gandrīz neko.

5. Emuārs:

Brīvdienu laikā aiz ainas notiek daudz stuff. G.E. mazie elfi (patiesībā tas ir tikai man) ir grūti strādāt, lai padarītu šo emuāru labāku lietotāju pieredzi visiem. Katru gadu es ietu cauri katram rakstam, ko esmu rakstījis, lai atjauninātu un uzlabotu rakstus un sakārtotu materiālus, par kuriem es vairs lepojos. Tuvojoties 700 publicētajiem rakstiem, jūs varat iedomāties, cik liels ir šis uzdevums. Es neesmu pārliecināts, cik ilgi es turpināšu to izdarīt, taču es šogad gatavos to nodibināt vēl vienu šāvienu.

Dažas citas lietas, kas man patīk darīt:

  • Uzrakstiet manu iecienītāko rakstu ierakstu pagājušajā gadā. Un pagājušajā gadā, kad šis emuārs pieņēma piecu gadu marķējumu, es sarakstīju top 25 ideoloģijas un 50 labāko stratēģisko amatu sarakstus, lai atzīmētu šo notikumu.
  • Mēģiniet padarīt vietni ātrāku, veicot koda tīrīšanu.
  • Šogad esmu plānojis atrast un pielāgot jaunu tēmu. Pašreizējā tēma ir sena 5 gadu veca, un es gribētu atrast ātrāku un atsaucīgāku tēmu, kas nodrošina labāku lietotāju pieredzi visās ierīcēs. Ja jums ir kādi ieteikumi par tēmām vai tēmu dizaineriem, es visi esmu ausis (acis).

Kā ar tevi?

Kādas brīvdienas jums izskatās?

Kā jūs izmantojat brīvo laiku brīvdienās?

Un kādus mērķus jūs parasti plānojat izpildīt?

Komentāri Par Vietnē: