Vai jūtaties tā, it kā jūsu mājas uzlabošanas uzdevumu saraksts nekad nebeigsies? Mēģiniet organizēt savus projektus pēc mēneša. Pēc tam noņemiet šos 12 vienumus no sava saraksta.

Kad esat kļuvis par mājas īpašnieku, nepieciešamo (vai vēlaties) uzlabojamo lietu skaits pieaug eksponenciāli. Tur ir vienmēr kaut kas jādara. Bet dažos gadalaikos ir labāk risināt konkrētus projektus, vai jūsu mērķis ir ietaupīt naudu vai veselību. Nav pārliecināts, kur sākt? Mēs esam izklāstījuši grafiku zemāk.

 • Janvāris: tīriet paklājus un paklājus

  Tas var šķist pretnostatīts to darīt, kad tas ir auksts, bet saskaņā ar Jonathan Barnett, dibinātājs Oxi Fresh Carpet Cleaning in Lakewood, CO, jūsu grīdas kļūst tiešām ziemā netīri. Gaidot līdz pavasarim, lai noņemtu visu šo netīrumu, var būt grūtāk nokļūt traipus. "Turklāt mitruma trūkums ziemas mēnešos ļauj ātri mitruma iztvaikošanai, tāpēc mitrie paklāji ātri izžūst," saka Barnets. "Un tīrs paklājs nodrošina veselīgāku un labāku smaržu māju, kas ir īpaši svarīga ziemas laikā, kad lielākā daļa cilvēku pavada lielāko daļu sava laika telpās."

 • Februāris: Krāsojiet istabu vai divas

  Tagad ir ideāls laiks, lai risinātu iekštelpu projektu, kuru jūs varat baudīt visu gadu. "Iekštelpu projekti nav atkarīgi no laika apstākļiem; tas ir vairāk piedāvājuma un pieprasījuma lietas, "saka Shaun McCarthy, priekšsēdētājs un Handyman Connection īpašnieks Colorado Springs, CO. Ja jūs esat darbā kāds krāsas jums, ziemas ir labs laiks, lai to izdarītu. Jūs, iespējams, saņemsiet daudz labāku cenu, nekā jūs gribētu saņemt pavasarī un vasarā, kad daudzi cilvēki grāmatu eksterjeru krāsošanas darbus. Bet pat ja plānojat pats to izdarīt, joprojām ir priekšrocības. Gaišs ziemas gaiss ir piemērots krāsas attīrīšanai, tādēļ šis ventilācijas logs tiek dubultojies. (Atšķirībā no mitra vasaras gaisa, tas nenozīmē, ka jūsu krāsa ilgst sausu.) Kamēr jūs to atradīsit, ja jūs neesat iztīrīti no loga un durvīm, vai arī to neaizsedzat, to dariet februārī pirms marta vēja saka McCarthy.

 • Marts: notīriet notekcaurules

  "Visbiežāk sastopamā problēma, ko es redzu mājas pārbaudēs, ir slapja pagraba vai rāpuļprogrammas telpa," saka Marks Šanlijs (Marc Shanley), sertificēts Trinity inspekcijas galvenais inspektors, kas apkalpo mājas Pensilvānijā un Ņūdžersijā. Viens izplatīts vaininieks? Nosprostoti notekas, kas neefektīvi vada noteci prom no jūsu mājas pamatnes. Visa mitruma dēļ var rasties nopietnas pamats problēmas. Atkarībā no jūsu notekcaurulēm (un vai jums ir koka virsotne), jums var nākties risināt šo uzdevumu vairāk nekā vienu reizi gadā. Tomēr tas ir vislabākais pirms tam aprīļa lietus hit.

 • Aprīlis: noformējiet koka grīdas

  Ja esat atklājis kokgriezumus zem jūsu jauno māju paklājiem, pagaidiet līdz pavasarim, lai pabeigtu šo darbietilpīgo, bet pārveidojošo uzdevumu. "Ja jūs gaidāt, kamēr tas tiešām ir karsts, apdare var izārstēt pārāk ātri, un spīdums var nebūt pienācīgi nožuvis, kas noved pie spīdīgas, nevienmērīgas apdares," saka Arne Johansson, Arne's Floor Grinding īpašniece Minneapolise, MN.

 • Maijs: nopirkt jaunu ledusskapi

  Lai gan lielākā daļa lielo ierīču nākamajā gadā tiek pārdotas, ledusskapji pagājušā gada maijā gatavojas vasarai. Lai atbrīvotu vietu jaunajam inventāram, vecākās versijas parasti tiek pārdotas, un tas var nozīmēt lielas atlaides patērētājiem. Vēlaties vēl vairāk ietaupīt? Apsveriet energoefektivitāti (meklējiet Energy Star sertifikātu) un jautājiet, vai jūs varat iegādāties grīdas modeli. Neaizmirsti aplūkot!

 • Jūnijs: atsvaidzini savu eksterjeru

  Tagad ir laiks nomazgāt logus (vai maksāt kādam, lai to izdarītu), iztukšojiet jūsu apšuvumu un instalējiet ekrānus savā logā. Pirms dzirksteļošanas pārliecinieties, ka viss jūsu mazgāšanas un blīvēšanas veids ir drošs (un jūsu logi ir aizvērti). Pretējā gadījumā jūs riskējat uzņemt tīrīšanas šķidrumu jūsu mājā, saka McCarthy. Viņš arī iesaka iepriekš pārbaudīt veļas mazgājamo mašīnu ārkārtas neuzkrītošā zonā. "Jūs vēlaties tīrīt savu māju, nevis noņemt krāsu no tā," viņš saka.

 • Jūlijs: mēslojiet savu zāli

  "Jūsu zālājam ir vajadzīgas četras līdz sešas apaugļošanas programmas gada laikā, lai saglabātu to veselīgu un augošu," saka Džeims Kaballero, GreenPal līdzfinansētājs - lietotne, kas atbilst klientiem ar ainavu veidotājiem. "Jūlijā mēslošana dos jūsu zālājam vitamīnus un uzturvielas, kas viņam vajadzīgi, lai pārvarētu pārējos karstos vasaras mēnešos. Arī šī lietussarga lietošana palīdz novērst nezāļu dīgšanu - nosakot, ka mazāks nezāļu satricinājums krītas. "

 • Augusts: krāsojiet savu mājas ārpusi

  Labākais laiks, lai krāsotu jūsu mājas ārpusi, ir tad, kad temperatūra paliek konsekventa no dienas uz dienu un nav krasi iemērkšana nakti. "Patiesais atslēga," saka McCarthy, "ir strādāt pa māju tā, lai jūs vienmēr krāsotu ēnā." Pirmkārt, kartē, kādā diennakts laikā saule tiek skartas katrā mājās pusē, pēc tam krāsojiet atbilstoši . Protams, jūs vienmēr varat nolīgt pro šo uzdevumu. Iespējams, vēlēsities iegūt dažas aplēses, it īpaši daudzstāvu mājā. Ieguldījumi iekārtās (tostarp augstās kāpnes vai divas) var nebūt izmaksas vai grūtības.

 • Septembris: nomainiet savus logus

  Izlieciņš ir labāks, ja temperatūra ir no 40 līdz 80 grādiem, tāpēc šīs brīnumainas dienas vasaras beigās un agrā rudenī ir ideāls laiks, lai nomainītu logus. Piemēram, ja aukstā laikā tas notiks, jaunie logi saglabās siltumu, kurā tā pieder - jūsu mājā.

 • Oktobris: nopirkt jaunas ierīces

  Lielā biļešu tehnika, piemēram, krāsnis, veļas mazgājamās mašīnas un trauku mazgājamās mašīnas, debitē savus jaunākos modeļus šī gada laikā. Tas bieži nozīmē dziļas atlaides vecajās. Daži mazumtirgotāji pat sāks savu brīvdienu pārdošanu agri. Divreiz ietaupiet!

 • Novembris: pārveidojiet savu vannas istabu

  Darbinieki šogad mēnesī ieiet lēnajā sezonā, tāpēc viņi vairāk vēlas pārcelt nelielu projektu un ātri to izdarīt, saka McCarthy. "Pulveru telpa ir labs veids, kā pārbaudīt darbuzņēmēju, it īpaši, ja jūs pārdodat lielāku renovāciju, piemēram, virtuvi," viņš saka. "Ja jums patīk tā, kā izrādās, lieliski; ja jums tas nav, tas ir zems risks. "

 • Decembris: veidojiet klāju

  Jūs, iespējams, saņemsit labu darījumu, jo klāja celtnieki ziemas sezonai tiks likvidēti. Bet ēkas perspektīvā ir jēga arī pievienot klāju uz jūsu māju, kad tas ir auksts. Decembris ir mazāk mitrs, tāpēc, ja jūs izmantojat ar spiedienu apstrādātu koku, tas būs sausāks konsekventi un vienmērīgi. Arī karstā saule netiks nomaldījusies uz tā, kas var izraisīt deformāciju un plaisāšanu.

Kad jūs plānojat pārstrādāt cietkoksnes grīdas vai risināt citus uzdevumus? Dalieties savos padomēs un pieredzē komentāros!

Komentāri Par Vietnē: