Laipni lūdzam mūsu nedēļas garajā sērijā par hipotēkas refinansēšanu. Šajā ceturtajā no pieciem pantiem mēs aplūkojam dažus šķēršļus refinansēšanai un to, kā tos pārvarēt.

Ar pašreizējām hipotēku likmēm vēsturiski zemā līmenī, jūsu mājokļa aizdevuma refinansēšana var būt ļoti vienkāršs veids, kā ietaupīt naudas kopumu. Diemžēl pastāv vairāki šķēršļi, kas daudziem var kavēt refinansēšanu. Tāpēc mēs apkopojām sarakstu ar 7 visbiežāk sastopamajām hipotēkas refinansēšanas problēmām, kā arī dažus ieteikumus par to, kā tos pārvarēt.

  1. Just do it: Pirmais šķērslis un vieglākais veids, kā novērst, ir iniciatīva refinansēt. Tik daudzi cilvēki neizmanto zemākas procentu likmes, jo viņi vienkārši nepievērš uzmanību, brīnums, vai refinansēšana ir pareizais solis vai simts citu attaisnojumu. Ja esat atlaidis domu par refinansēšanu, tagad ir laiks rūpīgi apsvērt iespēju, kas varētu ietaupīt tūkstošiem dolāru un ievērojami pazemināt ikmēneša izdevumus.
  2. Zems kredīta rādītājs: Lai iegūtu vislabāko likmi šodien, jūs vēlaties, lai FICO kredītreitings būtu vismaz 720. Magic number izmanto 680, bet tas mainījies pēdējo pāris gadu laikā. Ja jūs nezināt savu punktu skaitu, ir vienkārši veidi, kā iegūt savu bezmaksas score. Un, ja jūs zināt savu punktu skaitu un tas ir mazāks par 720, tagad ir jāievieš veidi, kā uzlabot kredīta rezultātu. Un atcerieties, ka jums nav jāiegūst 720 punktu skaits, lai veiktu refinansēšanu, bet tas parasti notiek, lai iegūtu vislabāko pieejamo likmi.
  3. Zemas vērtības vērtība: Šis ir grūtākais šķērslis, lai pārvarētu šo sarakstu. Daudzi māju īpašnieki, kuru mājokļu vērtība ir augstāka nekā pirms vairākiem gadiem, atklāj, ka viņiem ir jāmaksā vairāk nekā viņu mājās novērtētā vērtība. Citi var būt daži pašu, bet ne daudz. Tie var būt būtiski šķēršļi refinansēšanai. Tomēr ir dažas iespējas.

    Pirmkārt, ja saņemat novērtējumu, kas, jūsuprāt, ir nepareizi, lielākajai daļai banku ir process, kas ļauj no jauna novērtēt jūsu mājas vērtību. Lai gan izredzes to mainīt var nebūt lieliski, tas ir vismaz vērts izmēģināt. Otrkārt, ja jums ir kāds pašu kapitāls jūsu mājās, jūs varat veidot hipotēku divās daļās - pirmajā hipotēkā un otrajā aizdevumā vai kredītlīnijā. Otrajam aizdevumam būs augstāka procentu likme, bet otrā aizdevuma atlikums būs daudz mazāks nekā pirmais, un jūs varēsit to samaksāt agri. Treškārt, kā mēs esam apsprieduši pēdējo divu dienu laikā, ir pieejamas aizdevumu atmaksas programmas tiem, kuriem ir jāmaksā vairāk nekā viņu mājas vērtība. Attiecībā uz hipotēkām, ko atbalsta Fannie Mae un Freddie Mac, iepazīstieties ar HARP programmu un FHA aizdevumiem, izrakstiet FHA Streamline Refinance programmu.

  4. Augstas procentu likmes: Labās ziņas šodien ir tādas, ka augstas procentu likmes nav problēma. Galvenais īkšķis ir tas, ka, pirms refinansēšanas, jums jāspēj ietaupīt vismaz 1% no jūsu aizdevuma. Ja vien nesen nesaņēmāt savu aizdevumu, tam nevajadzētu būt problēmai ar šodienas likmēm. Un pat, ietaupot 0,5% no jūsu hipotēku likmes, var būt labi vērts refinansēšanas izmaksas, ja plānojat palikt savās mājās vairākus gadus.
  5. Ceru, ka zemāka cena rīt: Gaidot zemākas likmes, patiešām nav tik daudz šķēršļu, jo tas ir tikai autovadītājs pats cenšas uzminēt, kur procentu likmes varētu iet. Tik zemas likmes ir šodien, daži joprojām redz, ka tie samazināsies. Ar tādām lietām kā Quantitative Easing (QE), Federālā fonda ienesīgums ASV parādu pirkšanai, daži uzskata, ka vairāk iespēju samazinās likmes. Taču domājams, ka procentu likmju nākotne ir daudz kā mēģinājums prognozēt akciju tirgus nākotni - reālas azartspēles. Ja jūs varat sasniegt savus finanšu mērķus pēc mūsdienu likmēm, kāpēc ne refinansēt? Jā, likmes var samazināties, bet tās var arī palielināties.
  6. Refinansēšanas maksas: Hipotēkas refinansēšanas izmaksas mainās atkarībā no valsts un hipotēku sabiedrības. Daži maksājumi ir neizbēgami, bet citi var tikt apspriesti. Maksu izpratnes atslēga ir noteikt, cik ilgi jums būs jāmaksā zemāki procentu maksājumi, lai atgūtu maksājamās summas. Šis ir svarīgs aprēķins, pat ja jūs iesaiņojat refinansēšanas maksu jaunajā aizdevumā. Tā rezultātā gandrīz nekad nav vērts refinansēt, ja plānojat pārvietoties gadu vai mazāk. Atkarībā no tā, cik procentu jūs ietaupīsit, parasti nauda tiek atmaksāta no diviem līdz trim gadiem. Jūsu hipotēku brokeris var veikt aprēķinus par jums.
  7. Neskaidrība par to, cik ilgi jūs paliksiet mājās: Kā minēts iepriekš, novērtējot, vai refinansēšana ir vērts maksāt, ir atkarīgs no tā, cik ilgi jūs esat mājās. Dažiem tas ir viegli novērtēt. Bet tiem, kas atrodas militārā vai darbā, kas daudz pārvieto tos, tas var būt grūts aicinājums. Viss, kas jums jādara, ir pēc iespējas labāk novērtēt, un pēc tam varat novērtēt refinansēšanas izmaksas.

Rīt mūsu pēdējā rakstā šajā sērijā par hipotēkas refinansēšanu mēs apskatīsim, kur un kā refinansēt ARM fiksētas likmes hipotēku.

Komentāri Par Vietnē: