Ir daudz ieguvumu no bezdarba. Hipotekāro banku tiesību ievērošana nav viena no tām. Pēdējo 10 gadu laikā esmu paveicies, vairākas reižu refinansēt vairākas īpašības. Ekonomikas Armagedona un viegla monetārā politika, ko veic Fed, burtiski ietaupa man simtiem tūkstošu dolāru procentu izdevumos. Apbalvot ir iespēja atgūt krājumus un nekustamo īpašumu, kamēr nav jāatsakās no zemākiem maksājumiem. Šī atvienošana galu galā novedīs pie cita aktīvu klases sabrukuma, bet mēs joprojām esam tālu prom.

Pēc tam, kad pabeidzu aizdevuma maiņu ar Bank of America pagājušā gada janvāra, es sēdēju pēc refinansēšanas augsta līmeņa. Viņi sazinājās ar mani no zilā jautājuma, vai es vēlos samazināt manu 30 gadu fiksēto likmi manā brīvdienu īpašumā līdz 4,25% no 5,875% bez maksas. 4.25% nav labākais likme, bet ubagļi nevar būt izvēles klienti, jo sekundārais hipotekāro kredītu režīms joprojām ir slēgts. Atšķirībā no mana episkā primārā mājas hipotēkas refinansēšanas 2012. gada pavasarī process notika kopumā 2,5 nedēļas un tika noslēgts bez aizķeršanās.

Ar 10 gadu valsts kases ienesīgumu, kas kritās līdz -2,4% 2. pusgadā, es tik gaidīju refinansēt manu primāro mājokļa hipotēku likmi 2,625% apmērā. Tāpēc bija liels pārsteigums, ka Citimortgage officer cold sauc mani jautā, vai es vēlētos refinansēt manu 5/1 jumbo ARM līdz 2,375%! Bankas tagad zaudē vairāk peļņas, lai uzvarētu biznesā, jo konkurence sākas.

Pārvietošanās no 2,625% līdz 2,375% ir tikai par 0,25% mazāks. Parasti es netērētu savu laiku par mazāk nekā 0,5% samazinājumu. Tomēr Citibank piedāvāja samaksāt par visām slēgšanas izmaksām, tāpēc es sapratu, kāpēc ne. Es esmu piedzīvojis šo dziesmu un dejo tik daudz reižu, ka esmu gatava paturēt 100 dienu vilšanās, lai ietaupītu naudu. Refi cik vien iespējams daudzkārt. Kā bezdarbnieks, katru dolāru!

HIPOTĒKU GALA FAKE

Agresīvais Citibank aukstā zvanītāja izrādījās nevis par hipotēku, kā viņš norādīja, bet gan par hipotēku amatpersonu. Esot maldināts, tā bija pirmā zīme, kurai es būtu bijis piesardzīgs.

Asistents pavadīja apmēram 10 minūtes, pitching man, kāpēc man vajadzētu refinansēt ar viņiem, jo ​​es skrubbed sevi ar burbuļiem vannā ignorējot visu, ko viņš saka. Protams, es vēlos refinansēt bez maksas.Pieraksti mani. Kad ir pieejams jūsu hipotēkas virsnieks?"Es atbildēju pēc viņa runas.

Kā par kādreiz piektdienas rītu?"Palūdza palīgs.

Izklausās labi. Ļaujiet man zināt, kad piektdien un es padarīt laiku."Es atbildēju.

Asistents sacīja, ka viņš nākamajā dienā (ceturtdien) atkal atgriezīsies pie manis, un mēs to atstājām pie tā. Ceturtdien plkst. 16.55 es piespiedu palīgu e-pastu, jo viņš vēl neesot apstiprinājis laiku. Viņš beidzot atbildēja ar plkst. 10:30 piektdienas rītu, un es to apstiprināju. Šīs sarunas laikā es teicu, ka man vairs nav W2 ienākumu. Viņš teica, ka tas ir labi, un viņš saņems hipotēku virsnieku, lai izietu dažādos scenārijos.

Nāc 10:30 piektdienas rītā, es nesaņem zvanu. Vilties

Pēc 12.nodaļas es atvašu palīgs e-pastu, lūdzot viņam, "Zvaniet jebkurā laikā. Jūsu puisis ir 1,5 stundas vēlu, bet es gaidīšu mūžību viņa sarunai."Es biju noplūdis. Es absolūti ienīstu novēlējušos cilvēkus, kuri nesniedz likumīgus attaisnojumus. Ja jūs gatavojaties sazvanīt man ar kādu piedāvājumu, jūs labāk sekot līdzi un izpildīt savu piedāvājumu, nevis iztērēt savu laiku!

Pēc plkst. 15:00, četrarpus stundu pēc tam, kad bija jāzvana Citibank hipotēku nodaļai, es nosūtīju e-pastu no palīga galīgā neapstiprinošā sekojuma. Atkal nav atbildes.

Tagad ir bijusi nedēļa un joprojām nav atbildes. Asistents mani pilnībā ignorēja pēc tam, kad pirmo reizi sazinājās un sarunu iestatīja. Vai Tu zini kapēc? Tas ir tāpēc, ka, kad mēs ceturtdien apstiprinājām aicinājumu, es teicu, ka man vairs nav algu čeka. Viņš un viņa Citibank hipotēkas direktors nolēma, ka man nav vērts savu laiku, lai arī tie bija tie, kas vispirms man sasniedza.

Es beidzot saņēmis viņu aiz sevis un izvilka viņu no jauna. Lai jūs būtu veiksmīgi biznesā, jums ir jāmeklē pagātne īstermiņa šķēršļi un jāveido ilgtermiņa attiecības. Šādas attiecības zied potenciāli jaunas iespējas laika gaitā. Jūsu ilgtermiņa attiecības arī mēdz piedāvāt novirzīt vairāk uzņēmējdarbības. Viņš atvainojās un jautāja, vai mēs varētu mēģināt vēlreiz, bet es viņu izslēgtu. Es turpināju iedomāties, cik daudz nepatīkamo tikšanos es ar viņu deva vairāk nekā 100 dienu hipotekāro refinansēšanas procesu un satricināja.

FINANSIĀLĀ SALVO REFINANSĒŠANAI

Es beidzot sazinājos ar savu personīgo baņķieri, lai sekotu līdzi citam Citibank hipotēkas vadītājam par šo darījumu. Šī persona sekoja, pārbaudīja manus dokumentus, uzmeklēju manu kredītreitingu un savu maksājumu profilu. Rezultāts? Nefinansējiet mani. Bez W2 ienākumiem nav nozīmes tam, vai bankā man ir vairāk likvīdo līdzekļu, nekā manas hipotēkas lielums, mans ikmēneša parāda maksājums līdz ienākumu attiecībai bija vairāk nekā 40%.

Citibank un citām bankām ir stingra 40-45% D / E attiecība, ko mūsdienās nevar pārvarēt. Labajās vecajās dienās jums ir cilvēki, kas ienāk ar noteiktiem ienākumiem, lai ļautu viņiem aizņemties. Jaunajā vidē bankas pārbauda visu, līdz pēdējam pensam.Interesanti, ka 44% no mana hipotēkas maksājuma ir pamatsumma, bet banka joprojām ietvert manu kopējo maksājumu (kopā ar īpašuma nodokli un visu pārējo) kā daļu no mana parādu, nevis tikai procentu daļu.

Ņemot vērā manas mazās cerības, es nebiju vīlušies, jo es zinu, ka bezdarbnieki bankām ir miruši. Es arī negribēju potenciāli atkārtot 100 dienu hipotēku refinansēšanas mēģinājumu atkal, tāpat kā pagājušajā pavasarī, kad es izdarīju 0,25%. Tas spēj nespēs ietaupīt papildu naudu, bet ko es varu darīt, izņemot atgriešanos darbā? Faktiski tieši mans hipotēkas vadītājs kaut ko smagi man stāstīja.

Atvainojiet, mēs nevaram iziet ar refinansējumu. Paldies Sam par sapratni! Es esmu pārliecināts, ka mēs esam darbā. Pārbaudiet mūsu karjeras sadaļu, es jums saku labu vārdu."Teica hipotēku virsnieks.

Kāds jauks puisis Iespējams, ka jūsu hipotēku brokeris ir veids, kā iegūt darbu bankā!

CITI REFINANSĒŠANAS RISINĀJUMI

1) Uz aktīviem balstīta hipotēkas refinansēšana. Ja jums nav W2 ienākumu, bankas, iespējams, varēs veikt hipotekāro hipotekāro refinansējumu. Pieņemsim, ka miljardieris Marks Zukerbergs atvaļinājās, pārdeva visu savu akciju un tam bija nulle ienākumu plūsmas. Banka varētu noskaidrot, ar kāda līmeņa aktīviem viņi ir apmierināti, lai ļautu hipotēku refinansēt. Problēma, kas saistīta ar aktīviem balstītu hipotekāro kredītu refinansēšanu, ir tā, ka tie ir ļoti reti un nav standarta, cik daudz aktīvu aizņēmējam vajadzētu kvalificēt. Jums ir jāuzaicina specifika. Tāpat jāatceras, ka, ja jums ir liels aizdevums, jūsu banka, visticamāk, joprojām pieder aizdevumam, nevis pārdodot to sekundārajā tirgū. Ja bankai ir aizdevums, tam ir lielāka elastība, lai mainītu noteikumus.

2) Uzaicināt mīļoto. Ja jūsu ieņēmumi netiek kvalificēti, jūs varat uzaicināt mīlušu personu aizņemties kopā ar jums, lai uzlabotu savu parāda attiecību pret ienākumiem. Ja kāds patiešām tevi neatlaidīs un neizmanto īpašumu, jūs, visticamāk, nevari pārliecināt ikvienu ar jums sadarboties ar hipotēku, jo īpaši, ja persona netiks pievienota nosaukumam. Tomēr šī stratēģija ir noderīga pāriem, kuri apprecas, ja vienam laulātajam ir iepriekš dzīvojošā mājvieta, kas vēlas refinansēt, bet nevar tikt kvalificēts kā tāds pats par sevi kāda iemesla dēļ. Šī ir iespēja pievienoties finanšu spēkiem, lai ietaupītu naudu par hipotēku interesēm un daudzām citām lietām. Tikai nedalieties labi?

3) Izmantojiet internetu. Internets ir ļāvis aizdevējiem sacensties, lai piedāvātu zemākās cenas. Jūs varat iet caur hipotēku brokeri vai arī varat tieši doties uz LendingTree, lielākais tiešsaistes aizdevējs bez saistībām citātu. Es vienmēr pārbaudu tiešsaistē pirms un pēc tam, kad esmu lūdzis ķieģeļu un javas banka, lai pārliecinātos, ka tie patiešām dod man zemāko likmi tajā laikā. Tas ir tāpat, kā pārbaudīt Amazon.com par viszemāko cenu, kad veikalā redzat kaut ko, kas jums patīk. Tas nav brīnums.

REFINANTS JŪSU HIPOTĒZU PIRMS IZVĒLĒTU

Ikvienam nepieciešams refinansēt savu hipotēku, pirms viņi pamet darbu vai aiziet pensijā. Lai gan bankas, šķiet, atvieglo kredītu standartus tagad, kad ekonomika ir pilnībā atgūstama, hipotēkas refinansēšana pat ar darbu joprojām ir sarežģīta. Ja jums nav darba, jums patiešām ir tikai trīs iepriekš minētās iespējas. Acīmredzamā ceturtā iespēja ir iegūt vismaz īslaicīgu darbu, lai jūs varētu refinansēt savu hipotēku. Bet kas grib strādāt, ja mums jau ir augsts atbalsts mūsu valdībai?

Tagad esmu vairāk motivēts nekā jebkad agrāk uzlabot savu pasīvo ienākumu plūsmu, lai saņemtu hipotēkas refinansēt bez darba. Manas lielākās bailes ir tas, ka līdz brīdim, kad esmu spējīgs nopelnīt pietiekami daudz pasīvo ienākumu, procentu likmes jau ir palielinājušās!

Wealth Building ieteikumi

* Veikt ap Hipotēku: LendingTree Hipotēka šodien piedāvā dažus no viszemākajiem refinansēšanas likmēm, jo ​​tiem ir liels aizdevēju tīkls, no kuriem jācenšas. Ja jūs meklējat, lai iegādātos jaunu māju, saņemtu HELOC vai refinansētu savu esošo hipotēku, apsveriet iespēju izmantot LendingTree, lai dažu minūšu laikā iegūtu vairākus piedāvājumu salīdzinājumus. Kad bankas konkurē, jūs uzvarējat.

* Investīcijas nekustamajā īpašumā vairāk ķirurģiski: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt lielākos atmaksas darījumos visā valstī par 5000 $. Vēsturiskā peļņa bija robežās no 9% līdz 15%, daudz augstāka nekā vidējā akciju tirgus peļņa. To var brīvi izpētīt, un viņiem ir labākā platforma.

Precīza pārbaude nodrošina to, ka tikai labākie operatori to dara RealtyShares platformā.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam. Kredīts joprojām ir ierobežots. Ir vairāk svarīgi nekā jebkad pārvaldīt savas finanses, uzlabot savu bagātību un pārliecināties, ka viss ir neskarts. Vieglā nauda ir gūta tirgū. Mēs ejam cauri 7 gadu ciklam.

Komentāri Par Vietnē: