Mājokļu refinansēšana var radīt ietaupījumus māju īpašniekiem, bet jums ir jāzina, kad un kā to izdarīt.

Mājokļa refinansēšana var likties tik sarežģīta, kā iegūt hipotēku. Bet tas var būt arī ļoti izdevīgs - jūs varat saņemt nepieciešamo naudu, veikt lielu pirkumu vai mainīt savus noteikumus, piemēram, procentu likmi. Šeit ir izdilis, kā tas viss darbojas.

Ko jūsu mājokļa refinansēšana nozīmē?

Kad refinansējat māju, jūs nomaināt savu pašreizējo hipotēku ar jaunu. Jūsu vecā hipotēka tiks atmaksāta, un jums būs jauna hipotēka, vai nu ar to pašu vai citu aizdevēju.

Uzziniet, kā veikt refinansēšanu mājās, lai sniegtu vislabākos panākumus, ja vēlaties refinansēt savu hipotēku.

Kā refinansēt savu hipotekāro kredītu

 1. 1. Uzziniet refinansēšanas stratēģijas.

  Refinansēšanas skaidrā nauda: Viens no iemesliem, kāpēc cilvēki refinansē, ir izmantot pašu kapitālu savā mājā. Māja ir tāda pati kā piespiedu ietaupījumu plāns. Uzkrājies pašu kapitāls ir iespējams pārvērst skaidrā naudā, refinansējot māju. Ar naudas izņemšanu refi, jūs aizstāt esošo hipotēku ar jaunu, vairāk nekā tas ir jums parādā. Jūs saņemat pārsniegumu skaidrā naudā.

  Likmes refinansēt:Jūs varat mainīt aizdevuma procentu likmi, kad refinansējat. Ja jūs varat saņemt zemāku likmi nekā tad, kad pirmo reizi iznācāt hipotēku, jūs varētu vēlēties refinansēt.

  Termins refinansēšana: Ja vēlaties samazināt hipotekāros maksājumus, varat refinansēt ilgāku laiku. Pieņemsim, ka jūsu hipotēkām ir palikuši 25 gadi. Refinansējot jaunu 30 gadu aizdevumu, jūs varat samazināt savus maksājumus.

  ARM uz fiksēto: Ja refinansējat, varat mainīt hipotēku ar regulējamu likmi (ARM) uz fiksētas likmes hipotēku. Kāpēc Fiksētas likmes hipotēka ir drošāks hipotēkas produkts, saka Jason Huffman, reģionālais Carolinas menedžeris Silverton Mortgage. Atšķirībā no ARM, fiksētas likmes hipotēkas procentu likme nekad nemainās.

  FHA pret parasto: FHA aizdevumi ir ar hipotēkas apdrošināšanas prēmijām. Refinansēšana uz parasto aizdevumu, ja jums ir 20 procenti pašu kapitāla mājās, atbrīvojas no šiem prēmiju maksājumiem.

 2. 2. Izlemiet, vai refinansēšana ir izdevīga.

  Tava labākā plāns varētu būt mājas pārfinansēšana. Bet tas ne vienmēr ir šķēršļu novēršanas lēmums. Ir saistīti ar izmaksām un riskiem, kas jums būtu jāzina, pirms izlemjat.

  Noslēguma izmaksas: Refinansēšanai maksā naudu. Ir slēgšanas izmaksas, tāpat kā tad, kad iznāca savu sākotnējo hipotēku. "Gaidīt, ka jūsu refinansēšana sākas no 1500 līdz 5000 $," saka Huffmans. "Daži ar parasto refinansēšanu saistītie maksājumi ir novērtēšanas maksa, maksa par titulu, maksa par uzsākšanu, maksa par advokātu, maksa par plūdu sertifikāciju un maksa par reģistrēšanu." Uzziniet, kāda būs beigu izmaksas, lai noteiktu, vai refinansēšana būs tā vērts.

  Termiņa pagarināšana: Samazinot ikmēneša maksājumus, pagarinot aizdevuma termiņu, jums izmaksās mazāk, bet vēlāk. Pagarinot termiņu, jūs maksājat vairāk aizdevuma termiņa laikā.

  Parādu konsolidācija: Ja jūs izņemat naudu, lai konsolidētu parādus, piemēram, samaksājat no savām kredītkartēm, un pēc tam atkal palieliniet parādus par šīm kartēm, jums varētu rasties finansiālas problēmas.

 3. 3. Uzziniet savu kredītreitingu.

  Jums ir nepieciešams labs vai lielisks kredīts, lai refinansētu māju. Noskaidrojiet savu kredītreitingu un, ja tas nav pietiekami, pieprasiet kredīta pārskata kopiju no visām trim kredītiestādēm. Tādā veidā jūs varat izlemt, kā uzlabot savu rezultātu, pirms mēģināt refinansēt savu hipotēku.

 4. 4. Sazinieties ar hipotēku aizdevējiem.

  Pārliecinieties par refinansēšanas darījumu, kā jūs būtu sākotnējā hipotēka. Jūs varat iet caur finanšu iestādēm, hipotēku kompānijām vai hipotēku brokeri. Apspriediet savus plānus, vai jums ir iespējas, kā arī dažādas jums pieejamās aizdevumu programmas. "Jūsu aizdevuma amatpersona sniegs jums vairākas iespējas, pamatojoties uz jūsu ienākumiem, kredītprofilu un kapitāla pozīciju, lai palīdzētu jūsu lēmumu pieņemšanā," saka Huffmans.

 5. 5. Pieteikties aizdevumam.

  Aizpildiet aizdevuma pieteikumu un iesniedziet visus aizdevēja pieprasītos dokumentus. "Visbiežāk hipotekārajā procesā pieprasītie posteņi ir algas, W-2, nodokļu deklarācijas, bankas izraksti un ieguldījumu konta izraksti," saka Huffmans. Jums šajā laikā būs jāpieņem lēmums, kad vēlaties bloķēt procentu likmi.

 6. 6. Iegūstiet savu māju.

  Jūsu aizdevējs pasūtīs novērtējumu. Atkarībā no novērtējuma summas, jūs varat saņemt dažādus noteikumus jūsu refinansējuma aizdevumam. Piemēram, novērtējums varētu noteikt, ka jūsu māja ir vērts mazāk vai vairāk nekā tas, ko jūs domājāt. Tas varētu mainīt jūsu kredīta noteikumus.

 7. 7. Aizvērt aizdevumu.

  Jūsu pēdējais fails tiek nosūtīts parakstītājam. "Esiet gatavs sniegt papildu informāciju parakstītājam," saka Huffmans. "Jums var tikt lūgts atkārtoti iesniegt to pašu informāciju, bet citā formātā."

  Viss process parasti ilgst dažas nedēļas. Ja viss iet labi, varat parakstīt aizpildītos aizdevuma dokumentus. Tad jūsu aizdevējs atmaksās esošo hipotēku, un jūs saņemsiet savu jauno hipotēku. Ja jūs saņemat skaidras naudas refinansēt, jūs saņemsiet savu naudu šajā laikā.

Jūsu mājokļa refinansēšanas izmaksas.

Ir dažas izmaksas, kas saistītas ar jaunu hipotēku. Lai gan tas var būt gudrs pārcelties uz refinansēt savu māju, jums būs jābūt gatavam kopējiem izdevumiem, kas saistīti. Vai hipotēkam ir tiesības pretendēt uz šīm izmaksām? Izmantojiet šo sarakstu, lai palīdzētu jums sagatavoties, un pēc tam sagatavojieties, lai pieslēgtu savus numurus mājas refinansēšanaiTrulia refinansēšanas kalkulators.

 1. Hipotēkas pieteikuma maksa. Šī ir maksa, ko jūs maksājat, lai pieteiktos jaunai hipotēkai, kad refinansējat māju. (Kad jūs refinansēt, jūs aizverat savu pašreizējo hipotēku unatveriet jaunu hipotēku.) Pieteikšanās nodeva mēdz būt apmēram no $ 250 līdz $ 500.
 2. Vērtējuma ziņojums.Lielākajai daļai aizdevēju būs nepieciešams mājas novērtējums, lai noteiktu, vai tam ir pietiekama vērtība (un jums ir pietiekami daudz kapitāla), lai pretendētu uz jauno hipotekāro kredītu. Šis novērtējums var maksāt jebkur no $ 300 līdz $ 600, un rezultātsmājas novērtējums var noteikt, vai ir gudri refinansēt savu māju.
 3. Kredīta izsniegšanas un dokumentu sagatavošanas maksa.Aizdevuma izsniegšanas maksa parasti ir aptuveni 1% no jūsu aizdevuma kopējās vērtības. Piemēram, ja refinansējat pamatsummu 200 000 ASV dolāru apmērā, maksa par iniciēšanu būs aptuveni 2000 ASV dolāru.
 4. Plūdu sertifikācijaPiesārņojuma sertifikācijai, iespējams, būs jāmaksā no $ 50 līdz $ 150, un dažās jomās tā ir obligāta.
 5. Nosaukuma meklēšana un titullapu apdrošināšana.Pirms aizdevējs apstiprina refinansēt, viņiem var pieprasīt virsraksta meklēšanu, kas var maksāt no $ 200 līdz $ 400. Paredzams, ka aizdevējs un māju īpašnieks iegādāsies īpašuma apdrošināšanu, lai pasargātu no jebkādām problēmām vai kļūdām ar īpašuma nodošanu. Tas var sasniegt 400 līdz 800 ASV dolāru, lai gan likmes atšķiras.
 6. Ieraksta maksa.Apgabals vai pilsēta, kurā dzīvojat, var iekasēt maksu par reģistrāciju, kas attiecas uz dokumentu apstrādi, un no jūsu kopējā rēķina var pievienot vēl 25 līdz 250 ASV dolāru. Kopumā, kad jūs refinansējat, plānojat samaksāt (kā ļoti aptuvenu bumbas laukumu) aptuveni 1,5% no jūsu galvenās aizdevuma summas slēgšanas izmaksās.
 7. Amortizācija.Amortizācija attiecas uz to, kā jūsu maksājumi tiek piemēroti attiecībā pret galveno samazinājumu, nevis procentu maksājumiem. Pirmajā 30 gadu hipotēkas gadā jūsu regulārie maksājumi gandrīz nemainīs jūsu galveno atlikumu; lielākā daļa no jūsu maksājumiem tiks piemēroti jūsu interesēs. 29. gadā šīs tendences tiks mainītas.

Vai jūs domājat par mājas refinansēšanu? Pārbaudiet jaunākās likmes no 100 aizdevējiem Trulia.

Komentāri Par Vietnē: