Tiem no jums, kas vēlas apsvērt mājokļa hipotēkas refinansēšanu, nākamajās dienās un nedēļās uzmanīgi sekojiet hipotēku likmēm. Vakar Fed paziņoja, ka ASV nākamajos sešos mēnešos iegādāsies USD 300 miljardus un hipotēkām nodrošinātiem vērtspapīriem - USD 750 miljardus. Pēc šī paziņojuma krājumi palielinājās un 10 gadu obligāciju procentu likme nekavējoties samazinājās par 0,3%. Šeit ir daļa no Fed paziņojuma:

Lai sniegtu lielāku atbalstu hipotekārās kreditēšanas un mājokļu tirgos, Komiteja šodien nolēma palielināt Federālo rezervju bilances apjomu, iegādājoties papildu hipotekāros vērtspapīrus ar aģentūras aizņēmumiem 750 miljardu ASV dolāru apmērā, tādējādi piesaistot kopējos šo vērtspapīru pirkumus līdz pat 1,25 triljoniem ASV dolāru šogad un palielināt aģentūras parādu pirkumus šogad līdz pat 100 miljardiem ASV dolāru, sasniedzot 200 miljardus ASV dolāru. Turklāt, lai palīdzētu uzlabot apstākļus privātajos kredītu tirgos, Komiteja nākamajos sešos mēnešos nolēma nopirkt ilgtermiņa obligāciju vērtspapīrus līdz 300 miljardiem dolāru.

Tas viss ir labas ziņas par hipotēku likmēm, kas vakar bija saistītas arī ar ziņām. Tā kā Fed nopērk šos vērtspapīrus, cenas paaugstinās un peļņas likmes samazināsies. Tā kā ienesīgums samazināsies, un Fed sāks vairāk naudas finanšu sistēmā, hipotēku likmes samazināsies. 30 gadu fiksēta likme 4% vidējā diapazonā būtu samērā viegli atrast ar labu kredītu, un likmes var pat samazināties. Es vēlos piebilst, ka ļoti labi negatīvas sekas varētu būt par zemu ceļā, jo federācijas rīcība, bet vispirms ļaujiet ātri izlasīt, kur pāriet hipotēkas refinansēšanai.

Kā refinansēt mājas hipotēku

Sākumpunkts ir ar jūsu pašreizējo hipotēku uzņēmumu. Refinansējot mājokļa hipotēku ar banku, kurai pašlaik pieder jūsu aizdevums, iespējams, jūs varat ietaupīt ievērojamu naudu, samazinot aizdevuma izmaksas, nodokļus un nodevas. Tātad sākumpunkts ir ar jūsu pašreizējo hipotēku uzņēmumu. Ja kāda iemesla dēļ jums ir nepieciešams vai vēlaties meklēt kaut kur citur vai vienkārši iepirkties, šeit ir daži ieteikumi:

LendingTree: LT ir tiešsaistes hipotēku brokeris, kuru es iepriekš izmantoju. Jūs aizpilda tiešsaistes lietojumprogrammu, un LendingTree pārraida jūsu informāciju vairākiem hipotēku mākleriem, kuri konkurē par jūsu biznesu. Jūs saņemsit e-pastu un / vai telefona zvanu no apmēram trīs līdz pieciem hipotēku mākleriem, kuri jums piedāvās likmes. Jūs varat iegūt plašāku informāciju un pabeigt tiešsaistes lietošanu vietnē.

Hipotēku likmju nākotne

Tik zems, cik šodien ir hipotekāro kredītu likmes, un, iespējams, ievērojami pieaugs turpmāko gadu laikā. Fed pieplūdina miljardiem dolāru tirgū. Būtībā tā ir drukas nauda. Vakar, dolārs samazinājās kā rezultātā, un lielākā daļa ekspertu prognozē, ka ievērojama inflācija radīs ceļu. Es nevaru izdarīt lielas prognozes, bet inflācija ir ļoti iespējams mūsu pašreizējās monetārās politikas iznākums. Tas nozīmē, ka mainīgas procentu likmes hipotēkas un mājas kapitāla kredītlīnijas ir riskanta lieta. Ja jūs varat bloķēt zemu fiksētas likmes hipotēku tagad, jūs varētu galu galā ietaupīt daudz naudas visā aizdevuma darbības laikā.

Komentāri Par Vietnē: