Larija Ellisona SF modernā savrupmāja

2012. gada janvāra beigās man bija nopietnas aizdomas, ka tuvākajos mēnešos es plānoju likt mani novilcināt. 11 gadus es strādāju pie sava uzņēmuma, un es gaidīju, ka kaut ko daru pats. Rezultātā es zināju, ka man vajadzētu pēc iespējas vairāk samazināt savus izdevumus pirms tam uztverot ticības lēcienu.

Viens no maniem lielākajiem atkārtojamiem izdevumiem ir mana hipotēka. Kaut arī mana sākotnējā hipotēku likme pirms astoņiem gadiem ir samazinājusies no 5,75% līdz 2,625%, tērējot tūkstošiem dolāru mēnesī, joprojām ir daudz naudas tiem, kam vairs nav W2 ienākumu. Katrs procentu likmes ietaupījumu skaits ir liels!

Kad desmit gadu ienesīgums samazinājās līdz 1,85%, es deva manai bankai gredzenu, lai redzētu, ko viņi varētu darīt. Pārsteidzoši, viņi atgriezās ar 5/1 ARM likmi 2,625% ar "bez maksas bez naudas" izdevumiem. Process sākās aptuveni 2012. gada 27. janvārī un nebeidzās līdz 2012. gada maija sākumam, 100 dienas vēlāk!

Aprīļa beigās (diena ~ 80) banka uzdeva mani atgriezties pie manām pēdējām divām atalgojuma pārbaudēm. Es skaidri aizmirstu domāt par sevi, Paldies Dievam, man joprojām ir darbs! Es teicu saviem baņķieriem, ka visticamāk man vairs nebūs W2 ienākumu plūsmas nāk vasara, lai būtu pilnīgi priekšā. Viņi pateicās man par manu godīgumu un uzstāja, ka mans refinansēt, jo viņi teica, ka mēs nevaram paredzēt nākotni. Mums ir 11 gadu attiecības, un es nekādā ziņā neplānoju neveikt saistības pret manu hipotēku.

KĀPĒC JŪS NEPIECIEŠAMS PĀRSTĀVIETIES PIRMS LŪGŠANAS UZDEVUMU

* Jums ir nepieciešams W2 paziņojums. Neviens apdrošinātājs neapstiprina jūsu hipotēku, ja viņiem nav pierādījumu par pastāvīgu paycheck. Jo ilgāk ir bijusi jūsu pastāvīgā algu summa, jo ērtāk viņi jutīsies. Par hipotēkas pieteikumu, viņi prasīs savu nosaukumu, okupācijas un nodarbinātības gadi. Ja jums ir zosu olas visiem, tad jūs, visticamāk, būsiet noguruši. Izņēmums no noteikuma ir tad, ja jums ir ievērojams daudzums citu aktīvu kā nodrošinājumu, un jums ir pietiekami liela atkārtotā MISC-INT vai dividenžu ienākumu plūsma, kas tika izveidota daudzus gadus iepriekš.

* Ienākumi un izdevumi pēc aiziešanas ir neskaidri. Jūs esat izdarījis savu konservatīvo budžetu un domājat, ka jums ir pietiekami daudz, lai jūs varētu pavadīt jau daudzus mēnešus vai gadus, bet jūs nekad nezināt, kad parādās kādi nejauši izdevumi. Es nevarēju paredzēt ūdensvadu, kas plosījās no mana ietves, kas bija jānomaina 1,500 dolāru apmērā, bet man tas bija jānosaka, vai arī pilsētai mani būtu labi, un man vajadzēja ūdeni! Tikmēr uzņēmējdarbības ienākumi nekad nav droši. Liels konkurents var nolemt kādu dienu pārvietoties savā telpā un izlaist jūs. Tad kas? Ir svarīgi vismaz slēgt savus lielākos izdevumus.

* Jauns darbs aizņem mazāku svaru. Pat ja jums ir jauks jauns darbs, banka parasti grib redzēt nodarbinātības gadu pirms dota jums aizdevuma. Jaunas bankas attiecības ar vislabāko likmi būs lielisks kautrīgs ar kādu, kurš ir strādājis tikai sešus mēnešus. Protams, ja jūs refinansējat esošo banku, jums var būt vairāk iespēju. Otrs jautājums ir tāds, ka nav garantijas, ka vispirms atradīsit salīdzināmu jaunu darbu. Darba tirgus joprojām ir sarežģīta.

* Valdība ir leļļu meistars. Mūsu valdībai līdz šim lielas bankas ir iesniegušas roku, ka bankām ir ļoti grūti panākt elastību. Mana pēdējā hipotēka tika pārraudzīta 10 reizes, pirms beidzot tika apstiprināta 100 dienas vēlāk. Valdība ir pievienojusi jaunas kanālu pārbaudes, lai pārliecinātos, ka banka neuzmanās ar savu aizdevumu praksi. Būt stingriem ir labs mums visiem ilgtermiņā, jo tas nozīmē, ka nākotnē būs mazāk noklusējuma. Tomēr īstermiņā valdības iesaistīšanās ir apgrūtinājusi pat kredītņēmēju visdrošāko kredītreitingu.

* Samaziniet savu saistību neizpildes risku. Jums ir jāspēj izspiest sliktos laikos, lai jūs nekad nevilcinātu maksājumu, kas sarežģī jūsu kredīta rezultātu. Galu galā jūs vēlaties samazināt risku zaudēt savu māju, jo mājās nav ubagošanā uz ielām vai dzīves ar radiniekiem. Jūsu māja ir daudz vairāk nekā ieguldījums, tas ir dzīvesveids. Banka nevēlas, lai jūs noklusējat, jo tie nav nekustamā īpašuma pārdošanas darījumi.

* Neatkarīgs darbuzņēmēja ienākums tiek ņemts vērā, ja jums ir divu gadu vērts. Es nesen jautāju par refinansēšanu manu jaunāko hipotēku, izmantojot LendingTree. Es runāju ar baņķieri par to, ka 2014. gadā ir viens 1099 (neatkarīgu konsultāciju) ienākumu gads. Viņš teica, ka man jāiegūst divi 1099 ienākumi. Lai arī 2014. gadā es nopelnāju vairāk nekā 100 000 dolāru no 1099 ienākumiem, banka joprojām to neuzskaita, ja man vēl nav pilna gada. Izmantojot LendingTree, man bija iespēja sarunāties ar citu banku, kas piedāvā jaunus veidus, kā samazināt parāda attiecību pret ienākumiem zem 42%.

Kad esat bezdarbnieks, jūs kļūsiet par neiespējamu bankām

Es mudinu ikvienu refinansēt savu hipotēku pirms izstāšanās, pensionēšanās, inženierzinātņu vai vienkārši pagarinātu atvaļinājumu. Kad banka redzēs jūsu galveno ienākumu avotu, maz ticams, ka jūs varat tos refinansēt, jo jūs uztverat kā lielāku risku. Nav svarīgi, cik liels ir jūsu kredītreitings, cik tev ir bijusi loma bankai, un tas, ka jums ir beisbola kolekcija, kas ir dārgāka nekā pati jūsu hipotēka. Ja jums vairs nav darba, gandrīz neiespējami iegūt hipotēku vai refinansēt hipotēku.

Wealth Building ieteikumi

* Veikt ap Hipotēku: LendingTree Hipotēka šodien piedāvā dažus no viszemākajiem refinansēšanas likmēm, jo ​​tiem ir liels aizdevēju tīkls, no kuriem jācenšas. Ja jūs meklējat, lai iegādātos jaunu māju, saņemtu HELOC vai refinansētu savu esošo hipotēku, apsveriet iespēju izmantot LendingTree, lai dažu minūšu laikā iegūtu vairākus piedāvājumu salīdzinājumus. Kad bankas konkurē, jūs uzvarējat.

* Investīcijas nekustamajā īpašumā vairāk ķirurģiski: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt lielākos atmaksas darījumos visā valstī par 5000 $. Vēsturiskā peļņa bija robežās no 9% līdz 15%, daudz augstāka nekā vidējā akciju tirgus peļņa. To var brīvi izpētīt, un viņiem ir labākā platforma.

Precīza pārbaude nodrošina to, ka tikai labākie operatori to dara RealtyShares platformā.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: