Pēc janvāra / februāra kredītkartes izdevumiem, kas iztērēti no aptuveni $ 3100, es veiksmīgi samazināju savu jaunāko kredītkartes izdevumu apjomu par 61% līdz $ 1200! $ 1000- $ 1,500 ir mērķa kredītkaršu izdevumu diapazons, kas man ir katru mēnesi. Ja es varu iztērēt tikai 1000 ASV dolārus mēnesī, tas ir tāpat kā 500 dolāru bufera izveide, lai nākamajā mēnesī varētu tērēt 2000 ASV dolāru (1500 USD augšējā robeža + 500 ASV dolāri). Tērējot 1200 latu februārī / martā, es "atmaksāšu" aptuveni 300 ASV dolārus no 3100 kredītkaršu iztrūkšanas janvārī / februārī.

Tātad, kas mainīja šo pēdējo paziņojumu? Nu, es neuztraucu atvaļinājumā uz Havaju salām, kas mani ietaupīja lidojumos, pārtikā un papildus diskrecionārās tēriņās, 500-700 ASV dolāru apmērā. Otra lieta, ko es uzzināju pēc tikšanās ar manu grāmatvedi, ir tā, ka dažus no maniem izdevumiem var klasificēt kā uzņēmuma izdevumus.

Piemēram, ja es rakstu par labākajiem kūrortiem Lake Tahoe, tehniski izmaksas, kas saistītas ar eju uz Tahoe ezeru (gāze, apmešanās vieta, maltītes), lai veiktu pienācīgu rūpību, būtu izdevīgi. Padomājiet par Lonely Planet un Rick Steve ceļojumu rokasgrāmatu darbiniekiem. Protams, visi viņu ceļa izdevumi ir biznesa izdevumi!

Tādēļ man patiešām vajadzētu uzrakstīt vairāk par vietām, kuras man patīk, un par lietām, kuras man patīk darīt. Neviens saka, ka darba laikā es nevaru izbaudīt sevi. Faktiski viens no galvenajiem mērķiem ir atrast darbu, kas jums patīk darīt, tāpēc tas nejūtas kā darbs. Šis patīkamā darba veids ir rakstīšana tiešsaistē!

Februāra / marta kredītkartes pārskata kopsavilkums

KategorijaAprakstsSumma
ĒdiensMcDonald's Double Cheeseburger$2.18
ĒdiensZemnieku tirgus$8.47
DzēriensVīna bārs$18
DzēriensBārs Misijas rajonā$43
TransportsTaksometrs$29
ĒdiensFranču kafejnīca divām personām$29.30
DzēriensAlus bārā$12
ĒdiensOrganiskais restorāns vienam$13
TenissTenisa greifers$7
PastaASV pasta dienests$2.80
NodokļiH & R bloku valsts iesniegšana$19.95
TransportsAutostāvvieta$5.50
PastaASV pasta dienests$5.95
ĒdiensWok grieztas ziemeļgarneles$10.85
TransportsAutostāvvieta$5
ĒdiensOyster Po Boy un Guinness$20
TenissTenisa klubs$150
ĒdiensOrganiskā biešu burgera$12.91
ApdrošināšanaAutomašīna, māja, lietussargs utt$285
ĒdiensBioloģiskā pārtika$13.50
ĒdiensFranču maiznīca$3.80
ĒdiensNasi Lemak vienam$9
ĒdiensZemnieku tirgus$11.00
TenissStīgas un viesi$85
CitsFrizūra$18
ĒdiensFranču maiznīca$6
ĒdiensTofu skapji diviem$18
ĒdiensOrganiskais sēņu burgers$12.91
TenissStīgas un viesi$87
ĒdiensKlientu pusdienas (atmaksājams)$49.50
ZobārstsZobu tīrīšana utt$175
TenissJauna tenisa līgas komandas maksa$25
ĒdiensZemnieku tirgus$9
ĒdiensSuši pusdienas$11
ĒdiensFranču maiznīca$2.75
Kopā1,216,37 $ (1,165 $ neto)

KREDĪTA KARTES PĀRSKATU ANALĪZE

Es patiešām sašaurināju savas kredītkartes izdevumus ar pārtiku, tenisu, apdrošināšanu un veselību. Apdrošināšanas un tenisa izmaksas vienam mēnesī bija apmēram $ 500- $ 600, un es uzskatīju fiksētās izmaksas, no kurām nevar izvairīties. Teniss ir mans mīļākais hobijs, kas arī tiek uzskatīts par manu nepieciešamo futrāli, lai paliktu formā. Laba veselība un fiziskā sagatavotība ir nenovērtējama. Tādējādi tērēšana 200-250 ASV dolāru mēnesī nav tik liela.

Esmu pamanījis pēdējos trīs apgalvojumus, ka nemaz nerunājot par materiālajām lietām. Daļēji tas ir tāpēc, ka es cenšos sludināt māju, kas arī nozīmē, ka man ir viss, kas nepieciešams, un pēc tam daži. Galvenie materiāli, kas regulāri tiek atkārtoti, ir tenisa raketi, tenisa kurpes, beisbola cepures un virves. Izņemot to, tur vēl nav daudz ko citu! Es esmu misijā, lai turpinātu kredītkaršu tērēšanu no 1000 līdz 1500 ASV dolāriem mēnesī vidēji visu gadu, jo es paredzu ienākumu samazināšanos nākotnē.

KREDĪTPARTAS IZMAKSU STRATĒĢIJU MAZINĀŠANA

* Atklāj savus izdevumus. Publiski rakstot šos kredītkaršu pārskatus un precīzi norādot, kas ir mans ikmēneša mērķa tēriņu diapazons ($ 1000 - $ 1500), esmu kļuvis daudz vairāk par savu izdevumu ieradumu sirdsapziņu. Mani piesaista jūsu cerības un manas cerības, un nevēlaties kļūt par ēzeli un neizdoties. Redzēt ir ticēt un motivēt.

* Konsolidējiet savas kredītkartes. Man tagad ir tikai uzņēmuma karte un personiskā kredītkarte. Nepastāv garīgās spēles izmaksu sadalīšanai dažādās kredītkartēs, lai padarītu sevi labākus. Kad esat ieguvis tikai vienu personisku kredītkarti, jūsu izdevumi ir daudz reālāki, jo jūs varat redzēt visus izdevumus vienā vietā.

* Pārnēsājiet daudzu veidu rēķinus. Es iesaku ieturēt naudu 100 dolāru vērtībā no 1 ASV dolāriem, 5 ASV dolāriem, 10 dolāriem un 20 dolāriem. Padariet naudas maku justies jaukam un pilnam. Šādā veidā jūs jūtaties nedaudz bagātāk un nedaudz vairāk satriekts, ka pārveidojot savu maku sīkajā vecā atloka, tiklīdz esat iztērējuši visu savu naudu.

* Sāciet uzņēmējdarbību. Sāciet uzņēmējdarbību, jo jums ir biznesa ideja, nevis tāpēc, ka vēlaties iekļaut savus personīgos izdevumus savam biznesam. Pirms braukšanas pār borta ir pietiekami daudz likumīgu lietu, ko varat norakstīt. Man ir jābrīdina, ka uzņēmējdarbības uzsākšana var būt ļoti sāpīgs process, jo ir iesaistīti visi dokumenti un nodokļi. Šeit ir piemērs tam, cik sāpīgi nodokļi ir mazo uzņēmumu īpašniekiem. Dažu izdevumu, kas saistītas ar personīgajām izmaksām, daĜu izdevumu klasifikācija, piemēram, transporta izdevumi, kā arī ikmēneša ikmēneša viedtālruĦu rēėina izdevumi. Tomēr man ir jāmaksā tikai par atlaidi, kas ir vienāda ar manas augstākās uzņēmējdarbības robežlikmes nodokļa likmi. Vienkārši uzmanieties, lai neizmantotu savu biznesu tikai kā līdzekli, lai iekasētu visus savus izdevumus.

IETEIKUMI

* Vai meklējat lielisku ceļojumu atlīdzības kredītkarti? Apskatiet Chase Sapphire Preferred® karti un citas lieliskas atlīdzības kartes. Es izmantoju savu Chase kredītkarti visam manam biznesam un ceļojuma izdevumiem, lai iegūtu punktus par lielāku brīvo ceļojumu, apdrošināšanu, ja mani soma ir zaudēta, vai mans lidojums ir iestrēdzis, un vairāk apdrošinās nopērkamus produktus, kurus es nopirku un vēlas atgriezties. Katram ir jābūt kredītkartei par bezmaksas 30 dienu kredītu. Vienkārši pārliecinieties, ka katru mēnesi pilnībā atmaksājat savu kredītkarti! Apskatiet dažus ieguvumus:

  • Pabeidziet 50 000 bonusa punktus, kad pirkumu laikā iztērēsit 4000 ASV dolāru pirmajos 3 mēnešos pēc konta atvēršanas. Tas ir ~ 650 $ vērtība tur.
  • MONEY Magazine ir nosaukta par labāko kredītkarti Travel Awards.
  • Jūs saņemat 2X punktus par braucieniem un restorāniem restorānos un 1 punktu par vienu dolāru, kas iztērēti par visiem pārējiem pirkumiem.

* Pārvaldiet savus naudu vienā vietā: Pierakstieties personīgajā galvaspilsētā, tīmekļa vietnē # 1, bezmaksas īpašuma pārvaldīšanas rīkā, lai labāk pārvaldītu savas finanses. Jūs varat izmantot personīgo kapitālu, lai palīdzētu uzraudzīt jūsu kredītkartes un citu kontu nelikumīgu izmantošanu, izmantojot to izsekošanas programmatūru. Papildus labākai naudas pārraudzībai, veiciet ieguldījumus, izmantojot savu godalgoto ieguldījumu pārbaudes instrumentu, lai precīzi redzētu, cik daudz jūs maksājat par maksām. Es katru gadu maksāju 1700 dolāru apmērā, par kuriem man nebija ne jausmas.

Kad esat saistījis visus savus kontus, izmantojiet viņu Retirement Planning kalkulatoru, kas pavelk jūsu reālos datus, lai pēc iespējas precīzāk noteiktu jūsu finansiālo nākotni, izmantojot Monte Carlo simulācijas algoritmus. Esmu izmantojis personīgo kapitālu kopš 2012. gada, un, pateicoties labākai naudas pārvaldībai, šajā laikā esmu redzējis manu neto vērtību raķete.

Vai jūsu pensionēšanās ir pa ceļam? Šodien pārbaudiet datora pensionēšanās plānotāju.

Atjaunināts 2017. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: