Visi mūsu veiktie pirkumi patiešām var tikt destilēti līdz 2 kategorijām:

1. Sīkumi, kas mums vajadzīgi.

2. Sīkumi, kurus mēs vēlamies.

Ja lietas kļūst mazliet tumšs, tad, kad mūsu smadzenes cenšas pārliecināt mūs, ka mums ir vajadzīgās lietas, ko mēs vēlamies.

Visbiežāk tā nav. Sīkumi, kas mums vajadzīgi patiesi vajadzētu patērēt, lai izdzīvotu, patiesībā ir diezgan mazs saraksts, kad pārtraucat domāt par to ...

 1. Ēdiens

 2. Gaiss
 3. Apsargs
 4. Ūdens
 5. Veselības apdrošināšana un aprūpe (ietver zobu suku un citu pamata higiēnu)
 6. Apģērbs (lai uzturētu mūs siltā klimatiskajos apstākļos un ārpus cietuma citās)
 7. Interneta pieslēgums

Piekļuve internetam ir apstrīdama kā šī elites saraksta dalībniece, bet es nevaru iedomāties dzīvi bez tā, tāpēc tas ir manā sarakstā.

Diemžēl interneta piekļuve, iespējams, ir šī saraksta lieta, kas daudziem no mums izraisa grūtības ar izdevumiem. Jo vairāk laika, kad jūs tērējat pārlūkot to, jo vairāk jūs iepazīstinās ar lietām, kuras jūs nekad nezināja, bet pastāvēja, ka jūs varētu pakāpeniski uzlabot savu dzīvi (vai arī jūsu stāsts turpinās).

 • Vai televizoram ir nedaudz labāka izšķirtspēja nekā tas, ko esat iegādājies pirms 3 gadiem? Iegūstiet dažus no tiem!
 • Virtuves piederumi, kas patiešām patiešām godīgi zvēr, ka nekas nekad to nepakļaus? Ak jā!
 • Fitnesa ceļvedis, kas uzņems svarus, lai motivētu jūs nokļūt pie ass? Kā es jebkad agrāk esmu bijis?
 • Velosipēds, kas padarīs jūs par jūsu riteņbraukšanas draugu skaudību? Pilnīgi to ir pelnījuši!

Tātad, kā jūs ar to cīnītos?

Šeit ir četrpakāpju metode, lai jūs varētu izmēģināt, ka man ir bijusi ļoti efektīva pirkumu samazināšana. Es esmu pārliecināts, ka patiešām uzlabos savu dzīvi (pat viss, kas neuzlabos manu dzīvi, netiek ņemts vērā).

 1. Nepērciet preci uzreiz. Pievienojiet preci savai Amazon iepirkumu grozam un saglabājiet to vēlāk (es pieņemu, ka lielākajai daļai šeit ir Amazon konts un, tā kā Amazon pārdod gandrīz visu pasaulē, tā ir lieliska platforma, neatkarīgi no tā, kur jūs galu galā izveidojat pirkums)
 2. Pārbaudiet savu grozu reizi mēnesī (piemēram, var būt pirmā vai pēdējā mēneša diena).
 3. Ja jūs joprojām tiešām domājat, ka jums ir nepieciešams šis vienums vismaz 1 mēnesi vēlāk (šī daļa ir svarīga), tā nav zaudējusi spožumu, un jūs to varat atļauties, pēc tam to iegādājieties. Godīgi jautāt sev, vai iepriekšējais mēnesis būtu bijis labāks, ja jums piederētu šī prece. Ja atbilde nav galīgi "jā" vai objekts ir zaudējis savu spožumu, izdzēsiet to no saviem groziem. Joprojām neesat pārliecināts? Dodiet tam vēl vienu mēnesi.
 4. Ja jūs iegādājaties preci un noskaidrojāt, ka tas nav viss, tas bija sašķelts, lai atgrieztos periodā, nevilcinieties to atdot.

Šī metode man palīdzēja praktiski novērst impulsu pirkšanu, iedrošinot mani sagremot 80-90% sīkumu, ko es impulsīvi domāju, ka esmu vajadzīgs. Kāpēc Es tiešām neesmu pilnīgi pārliecināts, bet domāju, ka tas, iespējams, ir kāda no tālāk minētajām kombinācijām:

 • Endorfīni, kas iedarbina impulsīvu pirkšanu, samazinās ar laiku.
 • Es saprotu, ka dzīve bez preces patiešām nav tik slikta galu galā.
 • Es uzskatu citas lietas, kas cienīgākas par manu uzmanību un laiku.

Neatkarīgi no tā, tas ir strādājis pie manis, un es ceru, ka tas arī jums palīdzēs.

Komentāri Par Vietnē: