Viena no manām mīļākajām lietām, ko lasīt, ir / r / personalfinance.

Šeit ir septiņas no manām iecienītākajām ziņām no apakšnodaļas un ko jūs varat mācīties no viņiem.

7 vērtīgas Reddit personīgās finanšu ziņas

1. "Maksas īre nenovērš naudu."

Ja es kādreiz ēst pliku, zinu, ka tas ir tāpēc, ka katru reizi, kad es dzirdēju, ka cilvēki to saka, es izpostīju matus.

No / r / personalfinance diega:

Lai gan ir taisnība, ka, iegādājoties māju, daļa no jūsu ikmēneša hipotēkas maksājuma dosies uz galveno, un tāpēc jūs ir Dažos veidos maksā sevi, tomēr mājsaimniecību izmaksas ir nozīmīgas. Dažas no mazāk zināmām izmaksām ietver elastīguma trūkumu, stresu, mājas cenu krituma risku, mājas uzturēšanu, nekustamā īpašuma nodokļus un honorārus par HOA.

Tie ir arī pazīstami kā fantoma izdevumi - izdevumus, kurus parasti neņemat, iegādājoties māju.

OP arī piedāvā lielisku nomas maksu, sakot: "Kā cilvēkiem ir vairākas lietas, kas mums ir jāizdzīvo, tostarp pārtika un pajumte. Naudas samaksa par īri vairs nav "naudas izšķiešana" nekā maksa par ēdienu. "

Lai iegūtu vairāk, noteikti izlasiet manu rakstu nekustamā īpašuma investīciju mīti un mana ziņa kā nopirkt māju.

2. "Tavi vecāki ilga desmitiem gadu, lai sniegtu savu māju."

Ir viegli aplūkot kādu veiksmīgu un salīdzināt sevi ar viņiem. Jūs sākat sajust, ka jūs nedarat pietiekami daudz, lai sasniegtu savus mērķus, un jūs varētu mēģināt rutināt lietas, lai sasniegtu savu panākumu līmeni.

Patiesībā visveiksmīgākie cilvēki veltīja daudz laika un enerģijas, lai nokļūtu tur, kur viņi atrodas, un jums vajadzētu darīt to pašu.

Tas, kas ir šīs vītnes pamatā, ir par pacietības nozīmīgumu, kad runa ir par jūsu mērķiem:

Ja jūs tikko sākat darbu, atcerieties, ka pagājuši vairāk nekā desmit gadi, lai savāktu visas mēbeles, rotājumus, ierīces utt. Tas ir viegli aizmirst, jo jūs sākāt atcerēties lietas ilgi pēc tam, kad viņi sākuši kopā, tāpēc tas jūtas kā tas, kā māju vienmēr vajadzētu būt.

Lielākajai daļai cilvēku ir neiespējami uzsākt darbu, lai nokļūtu līdz līmenim, kurā viņi apmetušies, bez apbedīšanas parādā. Tāpēc atpūtieties, veltiet laiku un apņemiet tukšumu! Jūs izbaudīsiet māju daudz vairāk, ja neuztraucieties, kā visu laiku maksāt par visu.

Tātad, vai jūs esat ietaupot jūsu kāzām vai mēģina izkļūt no parādiem, zini, ka šīm lietām vajadzīgs laiks un tas ir labi. Kad jūs pārtrauksit satraukumu par to, ka vēlaties ātri sasniegt savus mērķus, varat koncentrēt savu garīgo enerģiju uz lietām, ko varat kontrolēt, lai sasniegtu savus mērķus.

3. "Es uzzināju, ka kolēģis ar tādu pašu darbu veic divas reizes vairāk, nekā es."

Aizraujošs stāsts par pētnieka palīgu, kurš uzzina, ka viņa tiek maksāta daudz mazāk nekā līdzstrādnieks sešus mēnešus pēc tam, kad viņa ieguva darbu.

Kad viņa izvirzīja šo jautājumu vadībai, viņas priekšnieks centās izvilkt dažus korporatīvos viltus, kas raksturīgi sliktiem uzņēmumiem:

Vēl pēc nedēļas viņa sauc mani uz savu biroju. Viņa absolūti noraidīja mani, domādams, ka es varētu pārcelties uz koordinatora pozīciju, par kuru es jau strādāju, un sūdzējos par savu darbu. Pagājušajā mēnesī man bija novērtējums, un esmu ļoti augstu pateicību par savu sniegumu, un nekad nav bijis sūdzību par manu sniegumu pagātnē. Kopumā es pieņemu, ka viņa attaisnoja, ka nepalielina savu atalgojumu.

Galu galā viņa varēja atrast darbu citā vietā, kas viņai piedāvāja vairāk, nekā viņa pašlaik nopelnījusi - un tas noveda pie karadarbības starp viņas veco bosu un viņas jauno darba devēju (teiksim, labāko pozīciju jūs varētu būt kā darba meklētāju )

Dažas stundas darba meklētājiem no šī amata:

  • Negodīgi sarunāties. OP varēja vienkārši noslaucīt plecus un turēt klusi, kad viņa uzzināja, ka viņa varētu nopelnīt vairāk - BET viņa to nedarīja. Viņa pievērsās šim jautājumam, un tagad viņai ir divas dažādas kompānijas, kas sacenšas par savu darbu. Tāpēc vienmēr ir jūsu interesēs apspriest savu algu, pat ja jūs domājat, ka esat nopelnījis pietiekami daudz.
  • Pieņemt bagātīgu domāšanas veidu. Ir viegli pieņemt jebkādu darba piedāvājumu, kas nāk tavā ceļā - it īpaši tad, kad nauda ir saspringta. OP bija divi darba piedāvājumi un zināja, ka, ja tas nedarbojas, otra viņai būtu. To sauc arī par pārpilnības mentalitāti, un tā var būt spēcīga psihiska novirze tam, kā jūs pieejaties finansējumam.
  • Zini savu vērts. Pirmais solis uz jebkādām algu sarunām ir zināt, cik daudz jūs esat vērts. Kamēr vietnes ir pieejamas Stikla durvis vai PayScale var palīdzēt jums iegūt labu izpratni par to, runājam lai cilvēki jūsu jomā par viņu ienākumiem varētu dot jums izpratni par to, kas jums būtu jādara (piemēram, OP). Tāpēc nebaidieties jautāt. Augstākie izpildītāji dara visu iespējamo, lai zinātu, ko viņi ir vērts.

Noteikti izlasiet manu rakstu kā vienoties par savu algu un Portfeļa tehnika vairāk.

4. Ko darīt, kad mīļais cilvēks nomirst.

Kad traģēdija streiki, jūs atklāsiet, ka uzdod jautājumus, par kuriem jūs nekad agrāk neesat apsvēruši. Šī / r / personālā finansējuma daļa mēģina atbildēt uz vienu no šiem jautājumiem: Kā es varu rīkoties ar savām finansēm, kad kāds, kuru es mīlu, nomirst?

Lai gan pasta nodaļa skaisti skar naudas kontus un īpašuma jautājumus, tā nonāk arī mazāk zināmās nāves cīņās, piemēram, kur iegūt urna:

Apbedīšanas nams to tev nepasaka, taču tev nav jāpērk tādas lietas kā urnas un daudzas no tām. Es izvēlējos, jo izredzes saņemt plastikāta maisu ar mana vīra pelniem, ar ko man būtu jārisina, bija šausminoša. Draugs nopirka urnu par tēva pelniem uz Amazones. Ir iespējas, kas ir lētākas nekā bēres mājās, bet es izvēlējos maksāt neķītrās atzīmes, lai man nebūtu jārisina loģistika.

Kopumā tas ir lieliski lasīt ikvienam - pat ja jums nav piedzīvojušas personīgas traģēdijas. Tas ir lielisks skatījums uz dzīvi, nāvi un kur mūsu finanses ietilpst starp visiem.

5. "Mēs nolēmām nepirkt bārdu pūķi."

Dažiem Rich Life nozīmē jaunu automašīnu, pasūtot uzkodas restorānos vai samaksājot parādi. Attiecībā uz citiem tas ir tuksnesis ķirzaka, kas atdziest roņveidīgo akvārijā savā dzīvojamā istabā.

Vai vismaz tas ir tas, ko viens Reddit lietotājs domāja, kad viņš bija gatavs iegādāties bārdu pūķi par viņa dēla dzimšanas dienu. Tomēr, kad viņš vadīja numurus, viņš saprata, ka ieguldījums, ko viņš gribētu padarīt par mājdzīvnieku, būtu daudz vairāk, nekā viņš domāja.

[Mēs] uzzinājām, ka tam nepieciešamas dārgas UV spuldzes, kas ilgst apmēram 6 mēnešus un katra ir apmēram 40 ASV dolāri. Arī elektrība maksā, ka šis siltums 24 stundas var būt elektrības rēķina aizplūšana.

Arī beardiju ir jādodas veterinārārstam ik pēc 6 mēnešiem pārbaudes veikšanai. Un, visbeidzot, pārtika. Viņiem ir ļoti daudzveidīga diēta un viņi var ēst līdz pat 15 USD nedēļā pārtikā. Tāpēc es veiku kopējo izmaksu analīzi par beardie, kas dzīvo 12 gadus, un tas izrādījās pēriens 10000 $.

Tas ir lielisks piemērs tam, kā saprast, kas iederas jūsu bagātajā dzīvē. Es esmu liels ticīgais tērējot par lietām, ko tu esi patiesi mīlestība un ignorējot pārējo. Tātad, ja jūs uzskatāt, ka bārdains pūķis palīdzēs jums dzīvot savu bagāto dzīvi, vispirms nopirkt šo ķirzaka!

Tomēr, ja jūs atradīsit, ka priekšrocības, ko sniedz, rūpējoties par riebām, kas dzīvo deselētus pērtiķus desmit gadus, nav naudas un enerģijas vērts, neuztraucieties par to. Jūsu bagātā dzīve ir tas, ko jūs no tā darāt.

Arī LOL šajā robotiski aukstajā paziņojumā no komentētāja: "Tas ir par ROI uz pet. Suņi ir vairāk pilda kompanjonus nekā ķirzaka. Vismaz tas ir gadījumā ar OP. "

6. Ko darīt, kad tu zaudē visu ugunī.

Dažreiz mēs darām visu iespējamo, lai nepieļautu katastrofu, bet tas tomēr notiek. Lieta punktā: zaudēt visu, kas jums pieder ugunsgrēkā, piemēram, šo OP.

Viens bijušais apdrošināšanas darbinieks piedāvāja savu neticami ieskatu padomu par to, kā apdrošināšanas sabiedrība gatavojas pievērsties situācijai un kādai OP vajadzētu darīt, lai vislabāk izmantotu savas prasības.

Lielākais izvilkums: izmantojiet patiesību par labu. Pēc tam komentētājs izmantoja piemēru tam, kā viens puisis izmantoja savu situāciju, lai viņam izsniegtu piecu ciparu apdrošināšanas prasību.

Es atceros vienu konkrētu klientu ... viņam bija kāda veca, kaut kas cits, siets projektors (no 90. gadu beigām), kas varētu straumēt tādu pašu gabalu kā surogātpasta videokameru. Ir vērts, piemēram, $ 5 pie metāllūžņu pagalmā. Tas bija daži oddball fucking rezolūciju tas varētu ierakstīt, lai gan - un puisis stingri uzstāja ka mēs nomainām ar "līdzīgu veidu un kvalitāti" (sprūda vārdi). Beidzot tika nomainīts $ 65k, jo vienīgā kamera tirgū bija profesionāla augstākās klases videokamera (tāpat kā faktisko filmu šaušanai). $ 65-goddam-tūkstoš dolāru, jo viņš zināja šo nepilnību un pētīja savu sūdi.

Tas nozīmē, ka jāuzrāda liels punkts, kad runa ir par apdrošināšanu, kas saistīta ar jebkuru apdrošināšanu: veiciet savu pētījumu. Tiklīdz jūs zināt spēles noteikumus (vai tas ir nodokļi, apdrošināšana vai algu sarunas), labāka pozīcija jums ir uzvarēt.

7. Paskaidrojiet to, kā es esmu 18/22/30/40.

Šie pavedieni ir ideāla vieta, kur sākt darboties, ja esat pilnīgi jauns personīgo finanšu pasaulē (protams, ne tikai IWT).

Šīs rokasgrāmatas iedala svarīgas tēmas jūsu personīgajam finanšu ceļojumam dažādos jūsu dzīves posmos. Viņi ir:

  • ELI18. Jo, kad jūs pirmo reizi atrodaties mājā un neatzīstat 401k, ja tas nonāks pie jums un no rokas noņems fidgeta spinner. Lielisks padoms par tādām tēmām kā bankas kontu atvēršana, kredītkartes pieteikšana un pat mācekļa atrašana.
  • ELI22. Tātad jūs esat beidzis koledžu un atrodas "reālajā pasaulē". Bēdīgi labi? Šis ziņojums padara to mazliet mazāk biedējošu, nodrošinot stingru ievadu nodokļiem, veicinot pensionēšanos un samazinot studentu kredītus.
  • ELI30. Kad jūs esat 30 gadi, sākas jauns finanšu jautājumu jautājums. Kā rīkoties ar naudu, kad esmu precējies? Kā es varu nopirkt māju? Man ir suns ... tas ir kā rūpēties par bērnu pareizi? Šis visaptverošais ziņojums palīdz atbildēt uz dažiem no šiem jautājumiem.
  • ELI40. Spēles nosaukums 40 gadu vecumā un pēc tam ir pensionēšanās - drīzāk tas nodrošina, ka jūsu ieguldījumi vislabāk tiek pozicionēti, kad jūs aiziet pensijā. Šis ziņojums ir lielisks sākuma plāns nākotnei un tālāk.

Kāpēc es mīlu / r / PersonalFinance

Jūs, iespējams, neko neteiktu, ja draugs vai kolēģis jums pastāstīs par naudas lēmumu, ar kuru jūs nepiekrītu (racking up kredītkaršu parāds, pērkot māju ar mazu ienākumu utt.).Bet, ja jūs novērojat tādus pašus jautājumus kā Reddit personīgajiem finanšu līdzekļiem, jūs ļaujiet pasaulei precīzi zināt, kā jūs jūtaties par saviem jautājumiem un to, ko jūs vēlaties darīt.

Tas ir šis godīguma līmenis, kas mums palīdz saprast, kā cilvēki tiešām izmantojiet naudu - un kā to pats izmantot.

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat četrdesmito gadu vecumā plānojis savu pensionēšanos vai arī jūs joprojām esat vidusskolā, mēģinot noskaidrot, kā rīkoties ar jūsu algu čeka, es priecājos, ka esat šeit.

Es gribu sniegt jums kaut ko, kas var palīdzēt jums uzņemties personīgās finanses nākamajam līmenim:

Ultimate rokasgrāmata personiskajām finansēm

Tajā jūs uzzināsiet, kā:

  • Izmēģiniet 401k: Izmantojiet bezmaksas naudu, ko jums piedāvā jūsu uzņēmums ... un bagātīgi darot to.
  • Pārvaldiet Roth IRA: Sāciet ietaupīt pensijā, lai iegūtu vērtīgu ilgtermiņa ieguldījumu kontu.
  • Pavadiet naudu, kas jums ir - bez vainas: Svarīgi izmantojot sistēmas šajā grāmatā, jūs uzzināsit, kā jūs varat ietaupīt naudu, lai pavadītu bez vainas.

Ievadiet zemāk esošo informāciju un iegūstiet iespēju šodien dzīvot Rich Life.

Komentāri Par Vietnē: