Redbox Automated Retail LLC uzsāka savu lomu, lai piedāvātu lētus un viegli nomātos DVD 2004. gadā, kad atvēra pāris desmiti kiosku atrašanās vietas Denverā, Kolorādos. McDonalds piederēja un to ekspluatēja, sākotnēji Redbox tika ievietots ātrās ēdināšanas vietās kā ātrs un lēts veids, kā nomāt DVD. Vienkārši velciet ar savu kredītkarti vai debetkarti un atlasiet jebkuru filmu, kuru vēlaties uzkrāties. Kamēr šī filma tiek atgriezta 24 stundu laikā, netiek iekasēta maksa, taču katru nākamo dienu, kad jūs paturat DVD, jums jāmaksā 1 ASV dolārs. Katrā kioskā var būt 600 DVD, tas nozīmē, ka viņiem ir vietas aptuveni 150 jaunākajām nomas maksām, kas tiek atjauninātas katru nedēļu.

2005. gadā Coinstar nolēma, ka viņi vēlas būt Redbox īpašnieki un iegādājies kompāniju no McDonalds divās atsevišķās daļās. 2005. gadā Coinstar nopirka 47% no uzņēmuma un 2009. gadā iegādājās atlikušos 53%. Koinstar, kam bija intīmas zināšanas par kioskus, šķiet pilnīgi piemērots, un ieņēmumu pārskati atspoguļo lēmumu.

2008. gadā ieņēmumi divkāršojās katru ceturksni un ASV Redbox aptuveni 22 000 Redakcijas kioskos, Redbox tuvu trīskāršot Blockbuster atrašanās vietu skaitu. Vienīgais, kas, šķiet, satur Redbox, ir viņu tiesas process pret Universal, 20th Century Fox un Warner Brothers, jo šīs trīs studijas atsakās atļaut jaunus izdevumus Redbox vietās. Divdesmit astoņām dienām ir jāiziet no DVD izlaišanas datuma, pirms filmas no šīm trim studijām var iznomāt no Redbox kioska, padarot pieprasījumu pēc jauniem izlaidumiem nesasniedzamu.

Lai iznomātu Redbox DVD, viss, kas jums jādara, ir ātra meklēšana tuvākajā kioskā un ar jums jāuzrāda kredītkarte vai debetkarte. Skaidra nauda netiek pieņemta, jo nekas neliegs DVD izīrēšanu un nekad to neatgriezīs. Kad esat sasniedzis kiosku, jūs varat meklēt pēc dažiem simtiem jaunāko DVD un pēc tam, kad esat to izvēlējies, vienkārši novelciet savu debetkarti vai kredītkarti, un filma tiek izsniegta. Ja jūs atdodat savu filmu pirms 9:00 nākamajā dienā, jūsu kartei tiek uzlikts tikai 1 ASV dolārs. Par katru dienu, kad jūs esat novēlojis (līdz 25), jums tiek iekasēta papildu summa 1 ASV dolārs. Ja jūs nolemjat nekad atgriezt filmu, jums būs jāmaksā tikai 25,00 $ un filma ir jūsu saglabāt.

Kā nesen pievienotā funkcija Redbox tagad ļauj rezervēt savas filmas tiešsaistē un pēc tam izvēlēties tās pēc kioska pēc jūsu izvēles. Viena no lielākajām sūdzībām bija tāda, ka filmas nebija pieejamas, kad jūs devās uzņemt tos, tāpēc, rezervējot tos tiešsaistē, rūpēsies par šo problēmu. Redbox tīmekļa vietne nav tik iesaistīta kā Blockbuster vai Netflix, tomēr tā ir ļoti tīra, vienkārša un viegli lietojama.

Redbox biznesa modelis ir ļoti vienkāršs un rentabls. Atšķirībā no "Blockbuster" un "Netflix" nav iekļautas pastmarkas vai pastāvīgas iepakošanas maksas, un kioska uzturēšana ir ļoti vienkārša. Tā kā koncepcija turpina pieaugt, sagaidot lielāku kiosku redzamību lielveikalos un ātrās ēdināšanas restorānos, lielākos kioskos būs tūkstošiem DVD un plašāks filmu klāsts.

Komentāri Par Vietnē: