Partneru centrs Atrodiet brokeri

Atjaunināts, sākot ar sākotnējo norīkojumu 2011. gada 9. septembrī

Tātad jūs izpostījāt savu kontu? Tā vietā, lai raudātu stūrī, jums jāzina, ka konta izpūšana ir daudz biežāka nekā jūs domājat.

Jūs, iespējams, dzirdējāt par teicienu, ka 90% tirgotāju neizdodas pirmajā gadā. Tagad es nezinu, cik precīzi tas ir, bet, ka ir grūti teikt, es esmu sliecas domāt, ka tā ir taisnība. Es pati esmu izpūstas taisnīgas kontu daļas, veicot visus mirstīgos tirdzniecības grēkus šajā procesā.

Disciplīnas trūkums, kovboju tirdzniecība, kas neatbilst spēles plānam, atriebība tirdzniecībai ... Šie ir visi bieži sastopamie iemesli, kā tirgotāji saskaras ar dreaded 0.00.

Spilgtā puse ir tā, ka pat daži no labākajiem tirgotājiem ir sasnieguši soli pa solim un atkal kļūst arvien izdevīgi tirgotāji.

Ticiet man, tas ir iespējams.

Tātad, pirms jūs lāstu Forex dievus un pazudināt savu karmi uz visiem laikiem, lemme dalīties ar jums četras darbības, kas palīdzēs jums atgriezties pareizajā virzienā.

1. solis: pieņemšana

Pirmais pozitīvs solis ceļā uz atveseļošanos ir pieņemšana, ka jūs izpostījāt kontu. Daži tirgotāji ļauj negatīvi noslīdēt, liekot viņiem ticēt, ka tie nekad nebūs pietiekami labs, lai tie būtu rentabli. Veiksmīgi tirgotāji veicina un saprot, ka pastāv risks ar tirdzniecību.

Turklāt veiksmīgi tirgotāji zina, ka, kaut arī konta pūšana nav ideāla, tā noteikti ir realitāte, kas var notikt jebkuram tirgotājam. Tā vietā, lai mopētu un apšaubītu sevi, jums vajadzētu apskatīt to kā iespēju mācīties, augt un uzlabot kā tirgotājs.

2. darbība: skatieties atpakaļ

Tagad, kad jūs jau esat saskārušies ar realitāti, ka esat pazaudējis savu grūti nopelnīto naudu, ir pienācis laiks jautāt sev: "Kur es kļūdos?" Visticamāk, jūs atradīsiet atbildi savā tirdzniecības žurnālā. Tas ir, protams, pieņemot, ka jums ir viens, un jums bija pietiekami disciplinēts, lai uzrakstītu detalizētu informāciju par katru jūsu veikto tirdzniecību.

Vai jūs riskēja pārāk daudz? Vai jūs izpildījāt savus darījumus saskaņā ar jūsu tirdzniecības plānu? Vai jūs joprojām domājat, ka jūsu tirdzniecības sistēma ir piemērota tieši Jums? Apskatiet, ko jūs darījāt, pārbaudiet visas izmaiņas jūsu tirdzniecības stilā un skatiet, ko jūs varētu izdarīt citādi.

3. solis: atgriezieties demo versijā

Nevelciet tikai vēl. Es zinu, ka atgriešanās demo kontā patiešām nav labākais ego-pastiprinātājs. Tas ir kā kļūt par galveno līgas beisbola krūzi, kas jānosūta tikai uz AAA mazajām līgām. Kur tas ir jautri?

Vienkārši ziniet, ka nekas nav nekas nežēlīgs, droši praktizējot savu tirdzniecību un atkal atgriežot ritmu. Tātad, atlaidiet savu ego - tas ilgtermiņā atmaksāsies!

Atcerieties, ka tirgus kādu laiku pazemina visus, neatkarīgi no tā, kas viņi ir. Heck, pat plusi ne tikai pieturēties pirmajā vietā atpakaļ tirgos. Gudrs un saprātīgs tirgotājs zina, ka viņam būs jāpaaugstina viņa uzticība, pirms viņš sāk atkal riskēt ar savu grūti nopelnīto naudu neparedzētajā forumā.

4. darbība: atkal atveriet kontu

Jums nav konkrēta laika perioda, lai jūs varētu palikt demonstrācijā (lai gan es ieteiktu vismaz sešus mēnešus), tādēļ, kad jūtaties gatavs atkal dzīvot, sazinieties ar brokeri. Atveriet citu kontu ar naudas summu, kuru jūs tikai gribat zaudēt. Es atkārtoju - tikai tirdzniecības naudu, kuru vēlaties pazaudēt.

Šoreiz pārliecinieties, ka jūs ievērosit savu tirdzniecības plānu - neatkarīgi no tā, ko! Jūs, iespējams, neredzēsit savu peļņu uzreiz, bet disciplinēts tirgotājs ir liela uzvara. Laika gaitā jūs redzēsit sev uzlabojumus, un apakšējā līnija runās par sevi.

Viena pēdējā ļoti svarīgā lieta, kas jāpatur prātā: neļaujiet viegli izvairīties. Ja jūs neticat sev, neviens cits nebūs. Jums ir jāizvēlas sev līdzi un jāturpina ceļā. Vienmēr atcerieties, ka tas, kas nezudīs, tikai padara jūs stiprāku!

Komentāri Par Vietnē: