Tā kā bezdarba ilgums ir visilgākais reģistrēšanās recesijas laikā, mājokļu tirgus turpinātais kritums un divkāršās ekonomikas lejupslīdes draudi ir pamatoti viņu bažās par viņu nodarbinātību un ieguldījumiem. Galu galā, jūs patiešām nevarat kontrolēt to, kas notiks ar ekonomiku, vai arī tirgus palielināsies vai strauji kritīsies.

Ņemot vērā pēdējā laika ekonomiku, es nonācu nedaudz skaidrībā par akciju tirgu un ekonomiku kopumā un pabeidzu trīs ieteikumus par lietām, ko jūs varat kontrolēt:

1. Dzīvo izdevīgā veidā, izmantojot savus līdzekļus

2. Ietaupiet naudu un lielu pozīciju skaidrā naudā ārkārtas gadījumos un grūtos laikos

3. Veidojiet savas iemaņas un karjeru, lai tās būtu nekaitīgas ekonomikai

Pēdējais ieteikums lika 20-somethingfinance lasītājam Jesse uzdot šādu jautājumu:

"Es gribētu uzzināt vairāk par to, kā jūs domājat, ka ekonomikai ir jāpierāda savas prasmes un karjera. Es šobrīd atrodas nemierīgajā jomā (mārketinga komunikācijas) un domāju par to, vai padarīt savu darba ekonomiku par pierādījumu vai mainot karjeru. Kādi ir jūsu ieteikumi? "

Tas ir lielisks jautājums, un tas noteikti ir pelnījis kādu uzmanību. Tas ir taisnība, jūs nevarat kontrolēt ekonomiku kopumā, bet gan ko jūs varat darīt, ir kontrolēt, cik tev ir ekonomiskums. Tāpēc es apkopoju 5 ieteikumus. Šie ieteikumi, ko jūs atradīsiet, ir tas, ka daudzi no viņiem barojas viens ar otru. Ja jūs esat spēcīgi visās piecās jomās, jūsu bailes par ekonomiku ir jānovelk, un jūs atradīsiet sev par daudz labāku darbinieku un cilvēku.

1. Atrodi karjeru, kas ir neaizstājama, pat lejupslīdes laikā

Tas neapšaubāmi būs visgrūtākais veids, kā rīkoties un rīkoties, bet dažās profesijās recesijas ir daudz grūtākas nekā citas. Un jūsu profesija varētu būt tikai viena no tām.

Vai meklējat lejupslīdes karstumu? Atrodiet profesiju, kas ir nepieciešama sabiedrībai. Ja esat auto mehāniķis, santehniķis vai medmāsa - lejupslīdei vajadzētu būt maz, lai nekādi neietekmētu jūs. Cilvēkiem vienmēr būs nepieciešami jūsu pakalpojumi, un pieprasījuma lejupslīde varētu patiešām palielināties cilvēkiem ar šīm iemaņām. Ja jūs esat finanšu, mazumtirdzniecības vai māju būvniecībā, pieprasījums pēc jūsu pakalpojumiem samazināsies lejupslīdes laikā. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat visu zvaigžņu izpildītājs vai ne, daudzos gadījumos. Ja jūsu darbu ir viegli nomainīt ar lētāku darbu vai, ja ekonomika atkārtosies, jūs būsiet viens no pirmajiem, kas iet, un jums būs arī grūtāk atrast jaunu darbu.

Mana sieviete ir ainavu arhitekts kā īsta dzīvesveida piemērs, kas tuvojas mājām, un 2009. gada janvārī, tūlīt pēc finanšu sektora sabrukuma sākuma, viņa un daudzi viņas kolēģi tika nekavējoties atlaisti . Kāpēc Sākotnēji, lejupslīdes laikā neviens neko nenodibina. Viņas otrā problēma bija veids, kā inženieru firmas rēķina stundas. Ja viņiem ir cilvēki ar algu, kuru stundas nevar iesniegt par projektu, tas kļūst par sarkanu tinti. Viņas profesija ir pirmā, kas ļauj cilvēkiem iet recesijā. Un tas nav jautri vieta būt.

2. Sāciet samaksu, lai darītu to, ko jūs mīlu ārpus darba

Šo ieteikumu ir daudz vieglāk īstenot nekā pēdējo, un abi kopā atstās tevi lieliskā formā.

Ir daudz lietas, kas jums patīk darīt (es ceru). Un izredzes ir tādas, ka tur ir daudz cilvēku, kas vēlas maksāt jums par to, ka viņi dara viņiem tādas pašas lietas - tikai atcerieties, ka Prostitūcija ir likumīga tikai Nevāda. Es mazulis, es mazuju

Šeit ir saraksts ar 55 tirgojamiem hobijiem, par kuriem varat saņemt samaksu. Kas jums tiek maksāts, lai darītu lietas ārpus darba?

  • Daudzkārtēju ienākumu plūsma: pats par sevi saprotams (bet es tomēr tā būs), ka papildu ienākumu plūsmas, kas nav jūsu dienas darbs, palīdzēs, ja jūs zaudēsiet darba dienu. Milzīgs ieguvums.
  • Ja jums ir pievienotā spilvena sistēma un zināsiet, ka varat saņemt samaksu par to, ko darāt, tas sāk mainīt savu perspektīvu. Izredzes ir tādas, ka jūs neuzspēsiet par dienas darba zaudēšanu, un, ja lietas iet ļoti labi, jūs pat brīvprātīgi atstājat savu dienu darbu neatkarīgi no ekonomikas.
  • Jūs sākat palielināt prasmes apgabalos, kas ir pieprasīti, kas var novest jūs uz nākamo karjeru.
  • Tas palīdz jums izveidot tīklu šajās jomās.

3. Tīkls kā traks

Ja jums nav LinkedIn kontu, sāciet to jau šodien. Atrodiet ikvienu un visu, ko jūs kādreiz esat strādājuši vai esat ar draugiem, un izveidojiet savienojumu ar viņiem. Saglabājiet sava profila jaunāko informāciju un pievienojiet jaunus savienojumus, kad tos veicat. Jūs nekad nezināt, kad jūsu sociālais tīkls būs noderīgs, un, ja jūs gaidīsiet, kamēr jūs saņemsiet atbrīvotu, lai sāktu to apvienot, jums ir liels trūkums. Koncentrējieties uz patiesu, pozitīvu mijiedarbību ar citiem profesionāļiem, sazinieties ar viņiem un nejūtieties kautrīgai, ja vajadzīgs, pievērsties viņiem.

4. Brīvprātīgais

Vai jums šobrīd ir darbs vai ne, sāciet brīvprātīgo darbu. Es strādāju bezpeļņas un divu brīvprātīgo, ar kuriem es strādāju, bet tagad ir pilna laika darbinieki. Ja jūs ticat konkrētam cēloņam un smagi strādājat, to pamanīs organizācija, un to pamanīs arī citi brīvprātīgie, ar kuriem jūs sastopat. Jūs arī bieži konstatēsiet, ka šie brīvprātīgie ir ļoti labi sasaistīti ķekari, kuri var vienkārši palīdzēt jums iegūt nākamo darbu.

5. Veikt

Ja jums patīk tas, ko jūs darāt, ir kaislīgi par to un veicat aprēķināto risku, jūs izstāsieties savā starpā kā labākais izpildītājs. Jūs vēlaties, lai jūsu darba devējs jums būtu grūti atļauties, nevis vienkārši. Kā jau minēju agrāk, dažas karjeras ir nepieciešamas. Daži darbinieki tiek uzskatīti par nepieciešamiem, pat ja viņu lomu viegli aizpilda citi. Ja jūs ienīstat savu darbu un neesat kaislīgs par to, jūs varētu būt nepareizā karjerā vai strādā pie nepareiza darba devēja.

Un pēdējā lieta, ko jūs varat darīt, ir vienkārši atpūsties, nevis uzsvērt. Līdz brīdim, kad notiek kaut kas slikts, nekas slikts nav noticis. Dariet 5 lietas, ko es minēju, nevis no bailēm, bet tāpēc, ka tie padarīs tevi par labāku, laimīgāku, saistītu un atvieglinātu cilvēku.

Lejupslīdoša diskusija:

  • Kādus pasākumus esat veicis recesijai, lai apliecinātu savu karjeru?
  • Kādas karjeras, jūsuprāt, ir neaizstājamas?

Komentāri Par Vietnē: