Pārvarēt bailes no ieguldīšanas ir šķērslis, kas ikvienam jāpārvar.

Kad jūs veicat šo lēcienu, tas patiešām var būt tik vienkārši, kā pasīvi ieguldīt dažos dažādos indeksa fondos vai ETF, un to sauc par dienu.

Bet pat tad ir uzturēšanas taktika, kas varētu būt mazliet bīstama dažiem. Šodien es gribētu palīdzēt jums pārvarēt šīs bailes.

Tactika, par kuru es runāju, ir "Līdzsvara atjaunošana"Jūsu ieguldījumu sadalījums.

Šeit ir daži piemēri tam, kāpēc jums ir nepieciešams veikt līdzsvaru, ieguldot gan pensijas kontā, gan citur.

Saskaņā ar Kiplinger teikto, ja jums būtu

"60% ASV krājumos (ko mēra ar S & P 500) un 40% obligācijās (ko mēra ar Barclay ASV Obligāciju indeksu) pirms sirsnīgu tirgus sākšanas 2007. gada oktobrī. Sirsnīgā tirgus beigās šī attiecība pāriet uz 38% akciju un 62% obligāciju tikai tirgus cenu izmaiņu dēļ. "

Citā piemērā

"Vai jūs ieguldījāt 40 000 ASV dolāru vidējā ASV valsts obligāciju fondā pirms pieciem gadiem un 60 000 USD vidējā lielapjoma akciju fondā. Līdz 2013. gada beigām jūsu obligāciju fondā būs $ 47 476 un jūsu akciju fondā $ 131 934 - vai nu par 26% obligācijās un 74% akcijās. "

Tas ir pareizi. Vienkārši, kad tirgus dara savu lieta, jūsu ideāls mērķa piešķiršana ātri var tikt iztaisnota.

Tas var šķist pret intuitīvu attiecībā uz tirdzniecību no ieguldījuma, kas labi darbojas tādā, kas nedarbojas diezgan labi vai pat slikti. Tomēr, tāpat kā ar šiem piemēriem, bez pārdalīšanas jūs varat novirzīt tālu no saviem ieguldījumu mērķiem un atvērt sevi ievērojami lielākam riskam.

Abi piemēri rāda, kas varētu notikt, ja jūs ieguldāt akcijās un obligācijās. Bet ko tad, ja jūs esat riska draudzīgs 20, 30 vai 40-something investors ar ilgu ieguldīšanas laika grafiku pie jums, un kā tāds, jūs jau esat 100% krājumos?

Pirmkārt, labs darbs. Jūs esat gudrs pēc gadiem, jo ​​neesat riskējuši jūsu jaunībā.

Otrkārt, jūs gribētu būt saprātīgi, ja jūsu portfolio ir mazliet daudzveidīgs nekā tikai viens indekss fonds vai ETF, piemēram, VTI (Vanguard Total Stock Market ETF). Lūk, ar VTI lieta - ASV krājumi tiek piešķirti 100% apmērā. Ko darīt, ja ASV akciju tirgus tvertnes un ievērojami straujš kritums, bet pārējā pasaule ir skaļi? Sajaukšana dažos starptautiskos, topošajos tirgos, mazie vāciņi un REIT būtu radījusi daudzveidīgāku portfeli un aizsardzību no lielām lejupslīdes un paplašinātām slodzēm.

Dažādošana ir laba un nodrošina aizsardzību. Atkārtoti līdzsvarojot šo diversifikāciju, tas ir solis uz priekšu.

Tāpat kā akciju / obligāciju sadalījums, kad jūs dažādojat, jūsu bilance var nedaudz izkļūt, un jums ir nepieciešams pārdalīt.

Ieguldījumu līdzsvara atjaunošanas izmaksas

Ja jūs esat ieguldīts indeksu fondos, lielāko daļu laika jūs neuzņemsit nekādas maksas par pārdalīšanu no viena fonda uz citu, kas jums jau pieder.

Ja jūs ieguldāt ETF, tad jums nav jāmaksā, ja jūs ieguldāt bez komisijas maksas ETF tirdzniecību ar starpnieku, kurš to piedāvā.

Daži brokeri, piemēram, Betterment, pat automātiski no jauna atsver jums bez papildu maksas. Un mērķa dienas pensijas fondi automātiski atjauno līdzsvaru arī.

Ja jūs tā vietā esat ieguldījis atsevišķos vērtspapīros un obligācijās, tas ir ļoti dārgi, lai pārskaitītu līdzekļus, jo katrai pārdošanai parasti ir nepieciešama tirdzniecības maksa, izmantojot brokeri. Darbs ar atlaidi, izmantojot tiešsaistes starpnieku, var ierobežot šo maksu, taču tie joprojām sasauksies un noņems ievērojamu daļu no jūsu aktīviem. Pārdalot līdzekļus, ir lietderīgi ieguldīt tādā veidā, kas ļauj pilnībā izvairīties no tirdzniecības maksām.

Jums arī jāzina piedāvājuma un pieprasījuma izplatība un jāpārliecinās, ka neesat zaudējis naudu, izpildot tirgus pasūtījumus.

Kad vajadzētu atkārtoti līdzsvarot savus ieguldījumus?

Es nedomāju, ka ir perfekta atbilde par to, kad vajadzētu no jauna līdzsvarot, bet jums patiesībā ir tikai divas vispārīgas iespējas:

  1. kad jūsu piešķīrumi sasniedza noteiktu procentuālo starpību no sākotnējā piešķīruma (t.i., viena fonda sākotnējais piešķīrums bija 10% no jūsu portfeļa, tagad tas ir 15%).
  2. pēc noteikta laika (t.i., katru gadu)

Ja neesat pārliecināts, šeit ir vispārējs īkšķa noteikums, ko varat mainīt: izskata ik pēc 12 mēnešiem, lai noskaidrotu, vai kāds ieguldījums ir palielinājies / samazinājies par vairāk nekā 5% no kopējā sākotnējā apropriāciju apjoma. Ja tā, atkārtoti līdzsvarot.

Jūs arī vēlaties mainīt kapitāla pieauguma nodokļus. Atcerieties, ka pozīcijas, kas ilgst vairāk nekā 1 gadu, iegūst labvēlīgus ilgtermiņa kapitāla pieauguma nodokļa likmes. Pozīcijas, kas tiek turētas gada laikā, tiek apliktas ar parastiem ienākumiem.

Redzi, tas nebija tik biedējoši, vai tas bija?

Atbalstīšanas diskusija:

  • Vai jūs no jauna līdzsvarojat savu portfeli?
  • Cik bieži jūs pārbaudāt savu piešķīrumu un pēc kādām izmaiņām% jūs atkārtoti līdzsvarotu?
  • Vai jūs izvairieties no pārdales maksas? Kā?

Komentāri Par Vietnē: