Noslēpums, ka nekad nejūtat garlaicību, atrodoties brīvdienās, ir vienkārši iegādāties īpašumu katrā no jūsu iecienītajiem atvaļinājuma galamērķiem. Tik gudri labi Nu, tas bija tas, ko es domāju, kamēr man pūta manas finanses, pērkot Lake Tahoe dzīvokli, pāris gadus pirms finanšu sabrukuma 2008.-2010. Gadā.

Kopš es biju bērns, esmu bijis sapņotājs. Lielākā daļa sapņu nekad nav piepildījušies, bet tas neapturēja mani no fantāzijas, kas varētu būt. Kad es atklāju Sanfrancisko 1995. gadā, kad devos ar bērnības draugu, lai apmeklētu UC Berkeley, es zināju, ka kādā brīdī vajadzētu iet uz Rietumiem. Dzīve jutās tik daudz labāk nekā Virdžīnijā.

Drīz pēc tam, kad 2001. gadā pārcēlosies no Ņujorkas līdz Sanfrancisko, es atklāju Tahoe ezeri un teicu, ja es varētu pavadīt sešus mēnešus Sanfrancisko, divus mēnešus atpakaļ mājās Honolulā, divus mēnešus Tahoe ezerā un divus mēnešus ceļojot starptautiskā mērogā, kā jauki, tas būtu!

BRĪVDIENU ĪPAŠUMS IR JŪSU BĒRNI JŪSU FINANSĒM

Saskaņā ar 2014. gada nekustamo īpašumu investīciju un brīvdienu māju pircēju aptaujas asociācijas datiem, brīvdienu māju pārdošanas apjoms 2013. gadā veidoja 13% no visiem darījumiem. Aptuveni 11% no primārajiem mājokļu īpašniekiem ir arī brīvdienu mājas.

Izklausās jauki atpūsties mājās, bet es varu jums pārliecināt, ka daudzi jautājumi nejauši tiek parādīti, kad jums pieder viens. Piemēram, es nesen devos uz manu vietu Squaw Valley četras dienas. Kad es ienācu, es atradu zilo un zaļo marķieri visā manā dīvānā un divos sofa krēslos! Es nevarēju ticēt, ka īrnieks nepiepildīs zaudējumus, kā arī nevarētu uzskatīt, ka mājas apsaimniekošana nepaziņo par nozaudēšanu priekšā un nenes maksu nomniekam.

Mana kondo tiek profesionāli pārvaldīta. Ja man īpašumu pārvaldniekam esmu samaksājis 25% ieņēmumu, man nebūtu jātērē laiks, lai uzzinātu par šo notikumu.

Nomas ienākumi ir lielā mērā atkarīgi no laika apstākļiem slēpošanas sezonai. Šie pēdējie četri gadi ir bijuši diezgan sausi, tāpēc ienākumu pieaugums ir ļoti mazs, pat ja ekonomika strauji attīstījās Bay Area. Vismaz tur ir spēcīgi nomas ienākumi pavasarī, vasarā un rudenī, pretējā gadījumā es zaudēšu vismaz 30 000 ASV dolāru gadā par mantu, kas tiek izmantots tikai piecas nedēļas gadā, luksusa īpašumā.

JAUTĀJUMI, KAS JĀBŪVĒJIES PIRMS BŪVES MĀJAS IEGĀDES

Šeit ir daži jautājumi, kas jāapsver pirms brīvdienu mājas iegādes:

1) Vai tu gulēji? Es lūdzu tev figurāli, vai tev patīk gulēt dažādos kūrortos. Kad jūs pērkat atvaļinājuma īpašumu, jūs esat iegādājies īpašumu līdz brīdim, kad to pārdodat. Jūs atkal vēlēsieties piedzīvot tādas pašas ērtības atkal un atkal. Varat arī papildināt ikgadējās īpašumtiesību izmaksas, dalīties ar aplēstām dienām, kurās jūs izmantojat īpašumu gadu gaitā, un noskaidrojiet, kur vēl jūs varat doties atvaļinājumā ar šāda veida naudu. Pēc tam, kad jūs darīsiet, jūs satrauksiet ar brīvdienas izvēles bufeti, kas būs gatavi ņemt naudu.

2) Vai esat darba vergs? Lielākā daļa amerikāņu darba ņēmēju vidēji ir 2-4 nedēļu atvaļinājumi gadā, izņemot tos, kuri spēj strādāt mājās. Tikai pēc 10 gadiem vienā uzņēmumā es beidzot spēju un zarnu sešām nedēļām atvaļinājumu gadu. Pirms izpilddirektora iecelšanas es zināju, ka pārāk daudz laika nobraucu, būtu karjeras pašnāvība. Kad es sapratu, ka es nevēlos rīkotājdirektoru vēlamajā termiņā, es nolēmu pilnībā izbaudīt uzņēmuma priekšrocības. Ja jūs nevarat izvairīties no darba vairāk nekā četras nedēļas gadā, jūs daudz labāk iznomāt.

3) Vai jūs varat veikt nomas ienākumus no jūsu atvaļinājuma īpašumu? Bankas ir smieklīgi. Tie ir daudz stingrāki par hipotēkām par brīvdienu un ieguldījumu īpašumiem, jo ​​viņi pieņem, ka jums prasīt īres ienākumus, lai atļautu hipotēku. Tikmēr jūs domājat sev, Es varu atļauties šo vietu man pašam, bet, ja es varu saņemt ienākumus no nomas, tas samazinās manu kredītrisku kā aizņēmējs!

Nomas ienākumi ir lielisks veids, kā kompensēt pašreizējās izmaksas par brīvdienu īpašumu 45+ nedēļu gadā, kuru jūs, visticamāk, neatrodat tur. IRS nodokļu likumi pat ļauj iznomāt savu brīvdienu māju ne ilgāk kā 14 dienas gadā, nemaksājot nodokļus par šīm dienām gūto īres ienākumu. Bet dienas beigās jums jādomā kā banka un jādomā par jebkuru nomas ienākumu no jūsu atvaļinājuma vietas kā prēmiju. Atbrīvojiet īpašumu tikai tad, ja jums nav nepieciešams nomas ienākums.

4) Vai jums jau ir ideāls hipotēkas apjoms 1 miljons ASV dolāru? IRS saka, ka jūs varat norakstīt ne vairāk kā 1 miljonu ASV dolāru hipotēku parādos starp jūsu galveno un kvalificēto vidusskolas māju. Piemēram, cilvēkam, kam ir primārā hipotēka 700 000 ASV dolāru apmērā, kā arī 300 000 USD sekundārā mājas hipotēka, būtu jāspēj atskaitīt visus ienākumus no hipotēkas procentiem. Ja jūs fotografējat, lai pārietu uz 1 miljonu ASV dolāru limitu, pārliecinieties, ka jūs veicat vismaz USD 250 000 AGI, lai atskaitījumi būtu noderīgi.

5) Vai jūs plānojat savu atvaļinājumu māju uz visiem laikiem? Saskaņā ar NAR apsekojumu, vidējais brīvdienu īpašnieku īpašnieks plāno piederēt savai mājai septiņus vai astoņus gadus. Tas nav pietiekami ilgs laiks, lai izturētu potenciāli nepareizi iegrāmatotu pirkumu un smieklīgi augstu 5% pārdošanas komisiju. Uz visiem laikiem ir ļoti ilgs laiks. Bet es saku, ka, ja jūs neplānos iegādāties savu brīvdienu īpašumu vismaz 20 gadus, es nopietni neuztraucos.

6) Vai jūs domājat naudu, piemēram, Oprah? Nevienam nav nepieciešams brīvdienu īpašums, tāpat kā nevienam nevajag 10 pāri džinsus, 50 pārus kurpes vai 20 000 dolāru + automašīnas. Brīvdienu īpašumu tirgus vissmagāk skāris lejupslīdi, jo cilvēki vispirms atbrīvo ne-būtiskas lietas. Vai jūs varat iedomāties zaudēt savu darbu un vienlaikus zaudēt pašu kapitālu? Nav labi. Ja plānojat iegādāties brīvdienu īpašumu, jums labāk ir vairāku ienākumu plūsmas, spēcīga naudas plūsma un finanšu rezerves plāns.

7) Vai jūsu neto vērtība ir pareizi piešķirta? Ja jūs domājat par brīvdienu īpašumu, iespējams, darāt labu ar savām finansēm. Tikai pārliecinieties, ka jums nav vairāk par 40% nekustamā īpašuma, ja vēlaties labāk gulēt. Kad finanšu krīze sasniedza, vidējais amerikāņu vidū savu tīro vērtību nopirka, jo īpašums veidoja 80% + no to kopējās neto vērtības.

8) Vai pērkot šo brīvdienu īpašumu padara manu dzīvi labāku? Ja jūs nedomājat, ka brīvdienu īpašums uzlabos jūsu dzīvesveidu, tad aizmirst par to. Es devos uz dārgo maršrutu, pērkot dzīvokli lieliskā vietā ar augstu HOA, tāpēc man nevajadzētu kaut ko darīt, lai saglabātu savu īpašumu. Māju pirkšana, iespējams, būtu labāks ieguldījums, taču mājā nav trīs peldbaseinu, trīs āra karstā toveri, spa, golfa laukums, slēpošanas iespēja un restorāni. Es apmaksāju ērtības un ērtības, jo man vispirms bija vērsta uz dzīvesveidu.

NEKAD PAKALPOJIET MĀJSAIMNIECĪBAS ĪPAŠUMU

Brīvā īpašuma pirkšana var būt gudrs ilgtermiņa ieguldījums, ja jūs pērkat īstajā laikā. Bet, lai gūtu labumu no ieguldījumiem, jums ir vai nu jāiegādājas ienākumi no nomas vai jāpārdod. Ja tas tā ir, vai jūs tiešām iegādājaties brīvdienu īpašumu, lai iegūtu labāku dzīvesveidu, vai arī jūs vienkārši iegādājaties ieguldījumu īpašumu, lai nopelnītu naudu? Cerams, ka jūs varat darīt abus.

Lielākajai daļai cilvēku, atvaļinājuma īpašuma pirkšana ir naudas izšķiešana. Jūs vienkārši neizmantojat īpašumu, lai attaisnotu izmaksas. Pēdējo astoņu gadu īpašumtiesību atmiņas ir brīnišķīgas. Bet es droši vien neuzskatītu, ka bankā šobrīd ir vairāki simti tūkstoši dolāru!

Saistītie raksti: Vacation Property Buying Rule sekot: dzīvesveids pirmkārt, ienākumi otrais

Ieteikumi

Ķirurģiski ieguldīt nekustamajā īpašumā: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt darījumos visā valstī par 5000 $. Varat brīvi izpētīt dažādas komerciālās un dzīvojamās īpašības savā platformā. Līdz šim es personīgi ieguldīju savu platformu 810 000 dolāru, lai izmantotu lētākas cenas centrā.

Apmeklējiet hipotēku: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree. Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu viszemāko iespējamo procentu likmi. Procentu likmes beidzot ir sākušas atzīmēt augstākas pēc vēlēšanām.

Atjaunināts 2018. gadam un pēc tam.

Komentāri Par Vietnē: