Pagājušajā nedēļā mans tīrīšanas process mājā tuvojās noslēgumam ar labu "ole" modes garāžu pārdošanu, un es sekoja dažiem garāžas pārdošanas padomiem. Man bija iespēja nopelnīt vairāk nekā 200 ASV dolāru, vienlaikus atbrīvojoties no ķekara junk (er ... dārgumu) ap māju.

Tas, kas saistīts ar pārdošanu Craigslist, eBay un Amazon pēdējo mēnešu laikā, ir radījis manu total decluttering veltes vairāk nekā 1000 $.

Nav pārsteidzoši, ka es nepalaid garām vienu lietu

Pārsvarā pārdoto lietu saraksts ir: dīvāns, gulta, grāmatu plaukts, viltus telpauguns, īstais telpaugsts, divi veci velosipēdi, čemodāni, lolojumdzīvnieku piederumi, kumode, naktsgaldiņa un daudz ko citu. Esmu arī devis dažus atkritumu maisus ar apģērbu un 6 kastes sadzīves priekšmetus labdarībai. Tas ir pietiekami daudz stuff, ko es neesmu izmantojis, lai pamatīgi aizpildītu, no sienas līdz sienai, apmēram 200 kvadrātpēdas mājas telpu (vai apmēram 500 kvadrātpēdas pareizi mēbelētu telpu).

Tas nebija viegli. Patiesībā tas bija 6 mēnešu process, kas ietvēra:

  1. Katru piederību visās mājās trīs atsevišķos gadījumos, katru reizi ar kritiskāku acu nekā pēdējā.
  2. Pētot, kur pārdot preces, kurām ir visaugstākā peļņa.
  3. Deklarēšana un pārdošana desmitiem posteņu Craigslist, eBay un Amazon.
  4. Garāžas pārdošanas plānošana un turēšana par visu, ko neesmu pārdod citur.
  5. Ziedot labdarībai četros dažādos laikos.
  6. Pārstrādāšanu, ko es varētu, ka labdarība netiktu ņemta.
  7. Atmetot pārējo (es lepns teikt, ka visā šajā procesā es izmešu mazāk nekā atkritumu maisiņš, kas ir vērts stuff).
Tagad, kad es esmu tuvu finiša līnijai, es beidzot sāku sajust atlīdzību. Tas ir bijis daudz darba, taču noteikti ir vērts pielikt pūles.

Šeit ir pieci iemesli, lai uzsāktu JŪSU deklarējošo projektu bez kavēšanās:

1. Jūsu sīkumi nedarbojas jebkur tā vietā

Ja vien jūs neatstājat savas durvis, kas atvērtas ielaušanās ielaušanās darbā (es patiešām atstāju manas garāžas pārdošanu neaizsargātām, lai nedaudz smieties), jūsu lieta nedodas vienatnē. Jums ir fiziski pārvietot to un atbrīvoties no tā. Pārtrauciet to nenovēršami.

Man bija jāuztur pie manām piezīmēm no klases darbiem koledžā. Cik smieklīgi tas ir?

2. Jūsu lieta ir nomācoša vērtība

Tas saistīts ar # 1. Ja jūs gatavojaties atbrīvoties no savām lietām, kāpēc to nepārdot, pirms tā nolieto vērtību pat vairāk, nekā tā jau ir? Protams, var būt daži senlietas vai kolekcionējamie priekšmeti, kas ir izņēmumi no noteikuma, bet ne daudzi.

3. Atbrīvoties no savām lietām BEZMAKSAS

Pieņemsim, ka jums tiek piedāvāts jauns darbs vai jūs zaudējat esošo, un jums ir jāveic ātrs solis. Ko mēs visi darām, kad tas notiek? Mēs piepildām autoiekrāvēju pēc prioritātēm un atbrīvojamies no visa, kas neatbilst. Tas ne tikai nozīmē izšķērdētu naudu, bet jūs vienkārši pievienojāt savas mantas poligonam, nevis atbrīvoties no tām atbildīgi. Negaidiet, kamēr tas notiks. Pārdod vai ziedojat, kamēr jums ir brīvība un laiks, lai to izdarītu, un dodot citiem iespēju izmantot kaut ko tādu, ko vairs nedara, un iegūt to par darījumu.

4. Tas jutīs Damn Good

Lai pārietu uz šo jautājumu, pagāja ilgs laiks, bet mana mājokļa sajūta ir ievērojami "vieglāka". Mana sirdsapziņa jūtas arī vieglāka. Vairāk vietas, mazāk jucekļu, mazāk putekļu un vairāk sajūtas, piemēram, man pieder mans mants pret viņiem pieder mani.

5. Jūs varat vienkārši samazināt savu māju un ietaupīt tonnu naudas

Kad mēs (cilvēki) pārceļas uz vietu, mēs mēdzam nopirkt, pamatojoties uz to, cik daudz mums ir. Ironiski, mēs sākām iegādāties preces, lai aizpildītu tukšās telpas. Kāpēc ne pārtraukt šo ciklu un samazināt hipotēku vai īri, īpašuma nodokļus un rēķinus par enerģētiku? Man vajag 200-500 mazāk kvadrātpēdu, lai turētu manas īpašības, nekā es tikai pirms 6 mēnešiem. Un mana nākamā māja tādēļ būs ievērojami mazāka. Tas radīs vairākas reizes peļņu, ko es saņēmu par pārdotajām precēm.

Apšaubāma diskusija:

  • Vai esat nesen iztīrījis? Kā jūs atbrīvojās no lielākās daļas jūsu stuff?
  • Kādas priekšrocības jūs sapratāt, pārdodot / atbrīvojoties no jūsu lietām?

Komentāri Par Vietnē: