Kad es pirmo reizi pabeidzu, es beidzot īrēju dzīvokli uz gadu.

No turienes es pārcēlos uz savu pirmo māju (ko es šobrīd uzskatīju par mazliet kļūdainu, cik liela tā bija un kā mēs pārāk finansējām). Es nopirku to tieši no īpašnieka. Tad es pārdevu to "pārdošanai īpašniekam" par nelielu peļņu.

No turienes 2007. gadā es nopirku savu otro māju tieši pirms mājokļa avārijas, un tā var tikai nesen atkal piecelt atpakaļ manas pirkšanas cenas vērtībā.

Kopumā man patika būt par māju īpašnieku. Man patīk nostiprināt lietas. Man patika atbildība. Man patīk lepnums, kas nāk ar uzlabotu kaut ko. Man patīk brīvi darīt to, ko es gribu ar to. Es neesmu nopelnījis naudu mājas īpašumā. Bet es arī nezaudēju naudu.

Tas ir teikts, es neesmu pro-home īpašumtiesības visiem. Pat ne tuvu. Patiesībā, ja tas tiek nopirkts nepareizu iemeslu dēļ, tas var būt absolūts personīgo finanšu slepkava.

Tāpēc es gribēju piedāvāt patīkamu realitātes devu tiem, kas apsver īpašuma tiesības uz mājām, kas var nebūt galvenais kandidāts tam. Ja viena no sekojošām 7 lietām ir patiesa, neieejiet - aizbēgt no mājas iegādes.

1. Jūs domājat, ka īpašumtiesības uz mājām ir pārejas tiesības

Apskatīsimies - māju iegādei ir zināms pievilinājums tam. Tas dod jums kaut ko runāt. Kaut kas pievērsties.

Pēc mācību beigšanas atrodat nozīmīgu citu, iegūstot pienācīgu darbu, ko citi dara visi citi? Viņi pērk māju!

Galu galā tas ir (vecais) amerikāņu sapnis.

Un, ja jūs pērkat māju, lai vienkārši izpildītu skriptu, ko ievēro visi pārējie, tas ir brīdinājuma zīme Nr. 1, kas jums ir jāiet prom.

Lielākajai daļai amerikāņu nav skaidrības par to, ko viņi dara finansiāli - tad kāpēc jūs sekotu scenārijam, ko seko visi citi?

2. Jūs neesat skatījies jūsu rajona cenu un īres koeficientu

Kā daļu no jebkuras pārbaudes par to, vai mājas pirkšana ir jēga jūsu reģionā, jums ir jāpārlūko cenas un īres koeficients, kā mēs tikko detalizēti apspriedām.

Jo zemāka ir attiecība, jo šajā jomā ir vairāk pieejamu mājokļu salīdzinājumā ar īri.

Ja jūs esat vai nu krastā, vai vēlamā metro, jūs, iespējams, vērojat daudz augstāku cenas un īres koeficientu.

Augstas cenas īres koeficients VAI VAIRĀK nenozīmē, ka mājas pirkšana ir slikts lēmums. Tas nozīmē, ka jums patiešām ir rūpīgi jāuzņemas pircējs savā reģionā un risks, ka jums būs pārāk liela daļa no jūsu ienākumiem, kas iekļauti mājokļa izdevumos. Un pats galvenais - kāda ir pirkuma vērtība salīdzinājumā ar īri. Ja jūs dzīvojat apgabalā ar augstiem ienākumiem un ierobežota telpa jaunai attīstībai (domājiet Sanfrancisko, Vankūverā, Ņujorkā, DC), papildu cena, ko jūs maksājat par mājām, salīdzinot ar īri, visticamāk, neatbalstīs jūsu dzīves kvalitāti proporcionāli.

3. Jūs domājat par mājas kā investīciju

Mājas nav investīcijas. Periods

Māja var nodrošināt daudzas labas lietas, ieskaitot izmaksu ietaupījumus, ja jums ir pareizi norādītas kopējās mājas īpašumtiesības.

Bet ieguldījums?

Ne tikai tad, ja jūs iznomāt to.

4. Jums nav naudas

Nē, es nemēģinu apvainot jūsu izlūkdatus ar šo.

Redzi, ka jūsu nekustamā īpašuma aģents, jūsu hipotēku brokeris un pat daži no jūsu draugiem / ģimenes vēlas, lai jūs nopirktu lielāko māju, kuru jūs varat atļauties.

Tā kā ikviens, tostarp bankas un likumdevēji, kļūst ērtāk par pašreizējo mājokļu mārketinga situāciju, es paredzam, ka mēs atgriezīsimies pie tādām pašām problēmām, kas mūs noveda mājokļu burbulī: pircēji, kuriem nav lielu ietaupījumu pārfinansēšanas mājām, kas ir lielāki par viņiem ir nepieciešams, bez zemā pirmā iemaksa un PMI maksājumiem vai HELOC.

Pat ja jums ir pienācīgs ietaupījumu daudzums pirmā iemaksa, jūs, iespējams, netiksies pēc tam, kad būsiet to veicis.

Īkšķis: Ja jums nav vismaz 50% no mājas vērtības, kuru iegādājāties aktīvos, jums, iespējams, nevajadzētu iegādāties māju.

Ak, un ļauj aizmirst par noslēguma izmaksām. Tas ir apmēram 2% no mājokļa izmaksām, kuras nekad nesaņemsit.

5. Jūs domājat, ka hipotekāro kredītu procentu likmju samazināšana ir likumīgs iemesls māju pirkšanai

Kādā brīdī hipotēkas nodokļa atskaitījums tiks iznīcināts. Es neesmu pārliecināts, kad vai kur, bet tas notiks.

Tikmēr tā priekšrocības ir viens no visvairāk pārvarētajiem un mānīgs par gandrīz jebkuru personīgo finanšu klišeju.

Dažus gadus atpakaļ es sasmalcināju skaitļus par hipotekāro nodokļu samazināšanas scenāriju 200 000 ASV dolāru apmērā un atklāju, ka faktiskais nodokļu atvieglojums, salīdzinot ar standarta atskaitījumu starp īpašuma un hipotēkas procentu atvilkumiem, bija līdzvērtīgs suņu barības maisiņam - 45 ASV dolāri! Bet tas pat nav izskaidrojams ar to, ko jūs atdodat, lai saņemtu 45 ASV dolāru nodokļu uzkrājumos: 12 500 USD - procentu un īpašuma nodokļa maksājumi!

Let's to izdarīt šādā veidā. Ja kāds pie jums piegāja un piedāvāja jums 41 ASV dolāru, apmaiņā pret to, piešķirot viņiem 12 500 dolārus, tad jūs, iespējams, uzmundrējat un aizbēgāt.

Jūs varat iegādāties māju vairāku iemeslu dēļ - nodokļa atskaitījums nedrīkst būt viens no tiem.

6. Tu esi jauns. Un jūs nevēlaties palikt likt

Ja vien jums nav vecāku, jums ir sapnis darbs, kuru vēlaties strādāt uz visu pārējo savu dzīvi, ģimene, kas neaugs - jūs, iespējams, dotos uz kādu laiku. Patiesībā, vairākas reizes.

Vidējais darba vietu skaits no 18 līdz 44 gadiem ir vienpadsmit. Lielākā daļa karjeras kustības nāk jūsu divdesmitie.Un, kad jūs darāt, vai jūs patiešām vēlaties, lai nasta cenšas pārdot māju?

Nepiesaistiet sev līdz vietai. Ja jūs neplānojat uzturēties vismaz 5 un vēlams 7+ gadus, nepērkot māju.

7. Jūs dzīvojat dabas katastrofu tuvumā

Globālā sasilšana ir kuce, kad runa ir par mājas īpašumtiesību cenu.

Jebkurā apgabalā, kurā bieži notiek torņa iznīcināšana, zemestrīces, plūdi vai viesuļvētras, jūs ne tikai jāuztraucas par hipotēkas maksājumiem, nodokļiem, remontiem utt., Bet arī par lielām mājas apdrošināšanas prēmijām.

Jums ir nepieciešama mājas apdrošināšana - patiesībā bankas pieprasa to, ja viņi gatavojas aizdot jums naudu. Un tāpat kā autovadītājs, kurš dzīvo apgabalā ar lielu zādzību / negadījumu skaitu, jūs maksājat lielākas prēmijas, izvēloties katastrofu slieksni.

Komentāri Par Vietnē: