Halovīni ir pazīstamas ar neizskaidrotām sakritībām un paranormālajām aktivitātēm. Šajā Halloween, Trulia vēlējās aplūkot dažus dīvaini mājās, konkrētāk, reālajās mājās aiz neseno un atbilstošo hit TV izrādi.

Ar mūsu pašu paranormālajām brīvdienām, kas atrodas tikai ap stūri, Trulia nolēma iepazīt šo neparasto māju reālās dzīves vietas. Lai gan tie ir noteikti izdomātajā Indianas pilsētiņā, mēs varējām pazust, kur reālajā dzīvē jūs varēsit pārmeklēt Demogorgon. Lielākā daļa filmu notika Džeksonā, GA un Stockbridgeā, GA.

Šī ģimenes mājokļa bija galvenā izstādes daļa. Tas ir tas, kur banda apmetās un spēlēja stundas pēc Dungeons & Dragons stundām, bet vissvarīgāk, tā kalpoja kā slēptuve no dažām "enerģijas" amatpersonām. Pagrabstāvā ir ideāla vieta fortā ierīkošanai un ēst Eggu, tas ir, kad sliktie vīrieši nav pēc jums.

Šīs izstādes galvenais punkts notika kādas konkrētas balles pusei šajā mājā. Kamēr citi var atcerēties māju pašu iemeslu dēļ, daudzi fanati šovā mūžīgi iemīlēs šo baseinu un mājās kā vietu, kur mīļotā sarkanā galva satikās ar viņas mirstību. Taisnība, kāds?

Visbeidzot, policijas priekšnieks ir viens no sarežģītākajiem rakstzīmēm izrādes. Ir grūti pateikt, vai viņa noslēpumainajā kajītē mežā ir baroti viņa atkarības vai kalpot kā skumjš atgādinājums par dzīvi, kādreiz viņš bija. Neskatoties uz to, salons darbojas ar diezgan saprātīgu ātrumu. Konfidencialitāte un ārpustelpu garša nav slikta, un vienīgais potenciālais šīs mājas trūkums ir tas, ka valdība to var vai nevar uztvert ... Mēs esam diezgan pārliecināti, ka tas ir tikai par izrādi.

Jebkurš īsts ventilators, kas dzīvo vienā no šiem Indianā mājām, var būt mazliet mēms. Tomēr, ja jūs jūtaties ļoti piedzīvojumu un vēlaties atrast ieeju paralēlā dimensijā, Trulia var palīdzēt ...

Papildus skatoties uz dažām izstādes mājām, Trulia ir izveidojusi arī karti, kurā ir norādītas visticamākās vietas, lai atrastu ieeju aplūkotā dimensijā. Pārbaudiet šo awesome kartes slāni, bet tiek brīdināts, Trulia nav neviena saraksta šajā Paralēlās Visuma!

Un tiem, kas vēlas pievienoties šai Halovīnai, skatieties Trulia nedabīgo apdraudējumu karti, lai uzzinātu, kur var saskarties ar spokiem, vampīriem un zombijiem. Neatkarīgi no tā, kā jūs izvēlējāties pavadīt savu Halovīni, mēs ceram, ka jūs paliksiet skaidrs no vampīļiem un Demogorgoniem!

METODOLOĢIJA: Trulia aprēķināja māju cenas no izstādes, aplūkojot aprēķināto vidējo līdzību lieluma māju sarakstu katrā māju apkaimē, pilsētu vai pasta indeksu 2016. gadā.

Komentāri Par Vietnē: