Es mēdzu nicināt īpašuma nodokļus, jo pilsēta tās paaugstinātu pat tad, kad finanšu krīzes laikā nekustamā īpašuma cenas kritās. Īpaši īpašnieki aizpildīja sarežģītu veidlapu un vēlāk atrada līdzīgas mājas, kas noteiktā rādiusā ir samazinājušās, pārliecinoties, ka salīdzināmie pārdevumi ir derīgi noteiktā laika periodā un maksā 60 dolāru maksu, lai to izdarītu ar nav garantijas, ka jūs uzvarēsit!

Ja jūs neesat iztērējis laiku, apstrīdot savus īpašuma nodokļus, pilsēta ar prieku tos paaugstinātu, neskatoties uz acīmredzamo kritumu. Pilsēta uzliek lēnprātīgākus vai nezinošus cilvēkus, lai aizpildītu viņu naudu un piemaksātu skaistas algas. Tas ir tāpat kā to, kā Kongresa locekļi turpināja saņemt samaksu pat tad, kad 2013. gadā viņi slēdza valdību. Vai jūs varat iedomāties, ka zaudējat savu darbu lejupslīdes laikā un maksājot augstākus īpašuma nodokļus, zinot, ka jūsu kaimiņš pārdeva savu māju par 20% mazāk nekā pilsētas vērtējums?

Es cīnījos ar saviem īpašuma nodokļiem 2009., 2010., 2011. un 2012. gadā un uzvarēja par īpašu īpašumu, kuru es nopirku 2005. gada sākumā. Man nācās cīnīties, jo mana krājuma un nekustamo īpašumu vērtība nokļuva, un man vairs nebija darbu 2012. gadā. Kopš 2013. gada esmu ļāvis pilsētai atskaitīt nodokli manai parastajai pirkuma cenai un aptuveni 2% gadā panākt pieaugumu, jo ekonomika pateicībā ir atguvusi. Es neprātīgi samaksāju savu godīgo daļu tik ilgi, cik tas ir vienkārši.

Pēc tam, kad esmu apmaksājusi nekustamā īpašuma nodokļus aptuveni 350 000 ASV dolāru apmērā kopš 2003. gada, es beidzot esmu pieņēmis realitāti, ka tas ir atkarīgs no tiem, kas izglāba kā traki, un uzņemas risku, ka viņiem pieder īpašums, lai samaksātu par mūsu sabiedrības infrastruktūru, izglītību, sabiedrisko transportu, apkalpes vīriešiem un sievietes un citi sabiedriskie darbi. Mums ir jāmaksā par tiem, kuri nevar vai negrib.

Tas, ko esmu sapratuši, ir tas, ka pēc daudzām debatēm mani kolēģi nomnieku pilnīgi uzskata, ka viņi maksā taisnīgu nekustamā īpašuma nodokļa daļu, pat ja viņi divas reizes gadā neveic atsevišķu pārbaudi uz pilsētu. Paturot prātā šo domu, tagad es uzskatu, ka loģiskā uzvedība nomniekiem ir turpināt balsošanu par lielākiem valsts izdevumiem, jo ​​viņi visi vēlas labāk un vēlas maksāt par to ar augstāku nomas maksu.

Īpašuma nodokļi pēc valsts

Kaut arī Kalifornijā (0,81%) īpašumu nodokļi augstu īpašuma cenu dēļ, īpašuma nodokļa likmes ir New Jersey (2,38%), Illinois (2,32%), Konektikuta (1,98%), Viskonsina (1,96%), Teksasa (1,9%). , Nebraska (1,84%), Mičigana (1,78%), Rodailenda (1,67%), Ņujorka (1,64%), Ohio (1,55%) un Pensilvānija (1,54%).

Kāpēc augsti īpašuma nodokļi ir labi

Šeit ir pieci iemesli, kāpēc augsti īpašuma nodokļi ir labi. Kā piemēru esmu izmantojis manu Sanfrancisko dzimto pilsētu.

1) Mēs vēlamies, lai mūsu valsts ierēdņi mums darītu lielisku darbu. Aptuveni 40% no Sanfrancisko ~ 30 000 darbiniekiem maksā vairāk nekā 100 000 ASV dolāru. Ja mūsu BART vilcienu sētnieki varēs maksāt 271 000 USD un mūsu liftu tehniķi var sasniegt 284 000 ASV dolāru, tam vajadzētu piesaistīt dažus no visvairāk veltītiem cilvēkiem mūsu pilsētā, lai nodrošinātu, ka mums ir tīrāka vannas istaba un visbiežāk funkcionējošie lifti. Iedomājieties, ka jādodas uz izgāztuvi un jāvērš pretojas tualete, kas nedēļā nav iztīrīta. Iedomājieties, ka esi 80 gadus vecs ar sliktu ceļu un ir jāiet pa diviem kāpņu lidojumiem. Maksājot mūsu valdības darbiniekiem augstāko algu, mums vajadzētu iegūt vislabāko pakalpojumu.

2) Mēs vēlamies, lai mūsu valsts ierēdņi varētu atļauties māju un rūpēties par savām ģimenēm. Sanfrancisko mājas vidējā cena ir apmēram 1,1 miljonu ASV dolāru - 1,2 miljoni ASV dolāru. Lai ērti varētu atļauties šādu māju, kopējais mājsaimniecības ienākums ir vismaz 250 000 USD, ja ne tuvu 350 000 USD. Sabiedrība ir spēcīga, ja ikvienam pilsonim ir iespēja iegūt savu māju un augu saknes. Viņi maksās nekustamā īpašuma nodokļus, palīdzēs rūpēties par savu apkārtni un kļūt par spēcīgu kopienas izjūtu. Stabila vieta, kur augt, ir lieliska mūsu bērniem.

Kalifornijā tika pieņemts Proposition 55, kad tie, kas maksā vairāk nekā 263 000 ASV dolāru, maksā 1-3% ienākumu pieaugumu, lai palīdzētu maksāt par skolām.

3) Mēs vēlamies labākas skolas, ceļus un sabiedrisko transportu. Jo labākas būs mūsu valsts skolas, bibliotēkas, ceļi un vispārējā infrastruktūra, jo pievilcīgākas būs mūsu pilsētas. Jo pievilcīgākas ir mūsu pilsētas, jo vairāk cilvēku vēlēsies nākt un palikt. Jo vairāk cilvēku nāk un paliek, augstākas nomas maksas un īpašuma cenas. Augstāka nomas maksa un īpašuma cenas iet, turīgākie īpašnieku īpašnieki kļūst un jo vairāk pilsēta pelna nodokļus, lai teorētiski palīdzētu visiem iedzīvotājiem. Nodarbinātām personām tiek radītas arī vairāk darba iespēju, lai viņi kādu dienu varētu nopirkt, ja vēlas.

4) Mēs vēlamies dot iespēju nomniekiem palīdzēt mainīt situāciju. Dažreiz grūti ir iznomāt strauji augošajā ekonomikā, jo jūs, iespējams, nevarēsit pilnīgi piedalīties cenu kāpumā. Iedomājieties, ka vēlaties iegādāties vietu, kas izmaksā 700 000 ASV dolāru vienu gadu, bet nākamajā gadā izmaksās 800 000 ASV dolāru. Tikmēr jūsu alga palielināsies tikai par 5% no $ 100,000 līdz $ 105,000. Sajūta kā jūs atpaliek, ir briesmīga sajūta. Labais ir tas, ka mums visiem ir vienādas tiesības balsot par tiesību aktiem, lai palīdzētu uzlabot mūsu vidi. Kad tiek pieņemti tiesību akti, kas prasa papildu izdevumus, nekustamā īpašuma nodokļi palielinās un tā arī nomas maksa. Augstākas īres maksas aktīvi ļauj īrniekiem palīdzēt piedalīties pašos tiesību aktos, kurus viņi atbalsta.

5) Mēs radām lielāku saskaņu starp namīpašniekiem un īrniekiem. Ja īres maksa palielinās ekonomikas atveseļošanās laikā, starp zemes īpašniekiem un īrniekiem rodas neizbēgama berze. Daži īrnieki varētu uzskatīt mantiniekus par mantkārīgiem par nomas maksas paaugstināšanu, lai gan viņi saprot pieprasījuma un piedāvājuma likumus. Daži saimnieki kļūst neapmierināti par to, ka tos sauc par mantkārīgiem, kad tiek palielināti viņu īpašuma nodokļi, uzturēšanas izmaksas, būvniecības izmaksas, apdrošināšanas izmaksas, santehnikas izmaksas, elektriķu izmaksas un palīgdarbinieku izmaksas. Ja vairāki īrnieki zinātu, cik daudz tas patiešām maksā īpašumam, tostarp hipotēkas izmaksām, tas varētu būt mazāks berzes un vairāk mīlestības. Kad ir vairāk mīlestības, ir vairāk laimes.

Mana nekustamā īpašuma nodokļa likme

Tālāk ir sniegts momentuzņēmums vienu no manas nekustamā īpašuma nodokļa rēķina par 2017. gadu. Tas ir īpašums, ko es minēju šīs amata sākumā. Neto aplikšanas ar nodokli vērtība ir 1825109 ASV dolāri, un man jāmaksā kopējais gada īpašuma nodoklis 21 873,72 ASV dolāri. Es nezinu par tevi, bet par pēdējo 11 gadu laikā esmu samaksājis 21 873,72 ASV dolārus gadā, un katru gadu pārējā manā īpašumā dzīvei ir daudz naudas bezdarbniekiem.

Man nekad nav izdevies palielināt nomnieku īres maksu, tāpēc es gandrīz nekad to nedarīšu. Tikai tad, kad būs apgrozījums, es mēģināšu palielināt nomas maksu, lai kāds būtu tirgus. Kad es iepriekš paaugstināju īres maksu, tas nekad nav bijis vairāk kā par 2,5%. Īres pieaugums vienmēr ir saistīts ar dažu izmaksu veida pieaugumu, nevis tāpēc, ka es vēlos iegūt vairāk naudas, piemēram, pieaugums HOA, apdrošināšana uc

Nesen Sanfrancisko līča rajons nodeva RR mēru, 3,5 miljardu lielu Bay Area Rapid Transit uzturēšanas rēķinu, ko maksā īpašnieki. Tam bija vajadzīga vismaz 70% uzvaras robeža, un tā pagāja, jo notika zemes nogruvums81.1% no Sanfrancisko vēlētājiem atbalstīja pasākumu. Tas nozīmē, ka lielākā daļa likumprojekta atbalstītāju ir īrnieki, jo ~ 65% no San Franciscans ir īrnieki.

Pasākuma RR ietšana ir labas ziņas Bay Area, jo mums ir labi darbojas vilcieni, lai nodrošinātu, ka mūsu plaukstošās ekonomikas cilvēki var nokļūt droši, lētāk un efektīvāk. Tas ir lieliski piemērots nomniekiem un māju īpašniekiem. Lidostas vilcienu sistēma ir šausmīgi salīdzinājumā ar sabiedriskā transporta sistēmu NYC, Londonā un Taipejā.

Bay Area īpašnieks tagad redzēs, ka viņa vai viņas īpašuma nodokļi pieaugs ar vidējo nodokļu likmi 8,98 ASV dolāri par 100 000 ASV dolāru novērtētās vērtības 2017.gadā ar maksimumu 17,49 $ par 100000 $ 2036. gadā. Citiem vārdiem sakot, mana nekustamā īpašuma nodokļa rēķins tagad būs lielāka par 180 ASV dolāriem - 332 ASV dolāri / gadā virs 21 873,72 $ gadā, ko es jau samaksāju. Pieņemsim, ka to saucam par $ 22 000 gadā.

Lai gan tas slikti maksāt vēl vairāk īpašuma nodokļa, šeit ir sudraba uzliku. Tā kā nomnieki saprot, ka augstākie īpašuma nodokļi nozīmē augstāku nomas maksu, zemes īpašniekiem tagad ir daudz vieglāk iemesls palielināt īres maksu, lai mēs visi varētu dalīties ar atbildību par mūsu sabiedrisko darbu kopšanu.

Pamatojoties uz manu pētījumu, viens no iemesliem, kāpēc tik daudzi namīpašnieki katru gadu nerada īres maksu, ir tādēļ, ka ir grūti un neērti sarunāties. Cilvēkiem nepatīk, ka citi cilvēki jūtas slikti. Konfrontācija ir neērti.

Ikviens saprot, ka sakarā ar inflāciju īpašumtiesību pieaugums ir vismaz 1-2% gadā. Un, ja saimnieks nepalielina nomas maksu par to pašu 1-2% gadā, saimnieks zaudē. Tomēr, neskatoties uz zemes īpašniekiem, kuri zina nomniekus, saprot šo loģiku, ik gadu zemes īpašnieki nemazina īres maksu. Šī ir ekonomiskā neefektivitāte, kas ir jānovērš.

E-pasts, lai nosūtītu īrniekiem

Ja jūs esat saimnieks, kurš saskaras ar augstākiem nekustamā īpašuma nodokļiem sakarā ar jauniem tiesību aktiem, par kuriem ir balsojuši cilvēki, tagad jūs varat nosūtīt viņiem zem e-pasta vai vēstules, lai paaugstinātu nomas maksu par labu sabiedrībai. Vienkārši nomainiet tiesību aktus, izdevumu summu, izdevumu mērķi, nomas maksu un laika grafiku, lai tas atbilstu jūsu situācijai.

Cienīgais nomnieks

Es ceru, ka viss ir kārtībā ar tevi. Sakarā ar pasākuma "RR Measure" pieņemšanu, 3,5 miljardu eiro rēķins, lai uzturētu mūsu publisko vilcienu sistēmu, nākamajos 20 gados palielina īpašuma nodokli par aptuveni USD XXX. Tā rezultātā nākamajos 20 gados jūsu īre no 2017. gada 1. jūnija palielināsies par USD XXX mēnesī.

Paldies, ka atbalstījāt mūsu sabiedriskā transporta sistēmu un lielisko pilsētu. Ne tikai jūsu īre un mana īpašuma nodokļi palīdz samazināt satiksmes sastrēgumus mūsu ceļos, mēs palīdzam radīt jaunas bibliotēkas saviem bērniem, uzturēt mūsu skolotājus un palīdzēt uzturēt mūsu skaisto parku.

Ar cieņu, Tavs,

Jūsu zemes īpašnieks

Ir svarīgi, lai jūsu īrnieks saprastu īres pieaugumu ne tikai tāpēc, ka vēlaties vairāk naudas, lai palīdzētu apmaksāt pieaugošās izmaksas. Jums arī ir jābūtuzsvērt vērtību piedāvājumu par to, ko piedāvā jaunā īre. Cilvēki vēlas zināt, ka viņu nauda virzās uz kaut ko nozīmīgu.

Īpašniekiem vairs nevajadzētu vilties ar arvien pieaugošiem nekustamā īpašuma nodokļiem, ja viņi konsekventi paaugstina īres maksu ikreiz, kad ir pieņemts jauns likumprojekts, kas paaugstina nekustamā īpašuma nodokli. Nomniekiem vairs nevajadzētu satraukt par pieaugošajām īres maksām vai nu tad, kad viņi balsoja par lielākām valdības izdevumiem.

Galu galā viss ir racionāls. Katrs no mums ir nolaidis neefektivitāti un iekļauj arvien pieaugošo īpašuma nodokli. Kopā mēs visi atbalstīsim mūsu kopienu.

Īrnieki, vai jūs beidzot esat pieņēmis augstākus īpašuma nodokļus? Kāda ir jūsu īpašuma nodokļa likme un kā jūs maksājat īpašuma nodokli gadā? Nomniekiem, vai tas palīdz zināt, ka īres maksas palielināšana tiek izmantota, lai palīdzētu sabiedriskiem darbiem visu labā? Vai jūs domājat, ka tur ir īrnieki, kas balso par tēriņu un īpašuma nodokļa palielināšanu, bet nevēlas maksāt par to, par ko viņi balsoja? Neaizmirstiet savlaicīgi samaksāt savu īpašuma nodokļa rēķinu!

Ieteikumi

Investīcijas nekustamajā īpašumā vairāk ķirurģiski: Ja jūs nevēlaties pastāvīgi maksāt masveida īpašuma nodokļus, nav priekšapmaksas, lai nopirktu īpašumu, vai nevēlaties likvidēt fizisko nekustamo īpašumu, skatiet RealtyShares, kas ir viens no lielākajiem nekustamajiem īpašumiem crowdsourcing uzņēmumiem šodien. Jūs varat ieguldīt darījumos visā valstī par 5000 $. Tas ir bezmaksas izpētīt.

Apmeklējiet hipotēku: Pārbaudiet jaunākās hipotekāro kredītu procentu likmes tiešsaistē, izmantojot LendingTree.Viņiem ir viens no lielākajiem aizdevēju tīkliem, kas konkurē par jūsu biznesu. Jūsu mērķim vajadzētu būt iegūt pēc iespējas vairāk rakstisku piedāvājumu un pēc tam izmantot piedāvājumus kā sviras, lai iegūtu viszemāko iespējamo procentu likmi. Procentu likmes beidzot ir sākušas atzīmēt augstākas pēc vēlēšanām.

Komentāri Par Vietnē: